PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مناسب برای وب اپلیکیشن ارائه دهنده ی ویدئو

mary8
October 16th, 2018, 10:34
سلام دوستان. بنده یکسری سوال اساسی دارم. من هیچ تجربه ای در زمینه ی خرید هاست و سرور ندارم. در حال یک api برای یک اپلیکیشن نوشته ام. قرار است این اپلیکیشن ویدئو پخش کند و امکان دانلود هم داشته باشد. در حال حاضر امکان آپلود ویدئو رو نداریم ولی در آینده باید اضافه کنیم. وب سایت هم قراره داشته باشیم. من از لاراول استفاده می کنم. الان سوال من اینه که هاست مناسب من چیه؟ ویدئو ها در حد 15 دقیقه هستند. من سایت مهین هاست رو که بررسی کردم دیدم بخش هایی مثل میزبانی وبَ، سرور،دیتا سنتر داره. من الان باید کدوم رو بخرم. با توجه به اینکه کارمون هم قراره توسعه داده بشه . و فعلا تخصصی در زمینه ی کانفیگ سرور ندارم و اگر بخواهیم سرور مجازی یا اختصاصی استفاده کنیم آیا باید فردی رو برای این کار استخدام کنیم؟ و در نهایت ماهانه چقدر باید به طور متوسط هزینه کرد؟
ممنون میشم دوستان من رو راهنمایی کنند. چون واقعا در این زمینه هیچ تجربه ای ندارم

RoobinaServer
October 16th, 2018, 10:48
سلام دوستان. بنده یکسری سوال اساسی دارم. من هیچ تجربه ای در زمینه ی خرید هاست و سرور ندارم. در حال یک api برای یک اپلیکیشن نوشته ام. قرار است این اپلیکیشن ویدئو پخش کند و امکان دانلود هم داشته باشد. در حال حاضر امکان آپلود ویدئو رو نداریم ولی در آینده باید اضافه کنیم. وب سایت هم قراره داشته باشیم. من از لاراول استفاده می کنم. الان سوال من اینه که هاست مناسب من چیه؟ ویدئو ها در حد 15 دقیقه هستند. من سایت مهین هاست رو که بررسی کردم دیدم بخش هایی مثل میزبانی وبَ، سرور،دیتا سنتر داره. من الان باید کدوم رو بخرم. با توجه به اینکه کارمون هم قراره توسعه داده بشه . و فعلا تخصصی در زمینه ی کانفیگ سرور ندارم و اگر بخواهیم سرور مجازی یا اختصاصی استفاده کنیم آیا باید فردی رو برای این کار استخدام کنیم؟ و در نهایت ماهانه چقدر باید به طور متوسط هزینه کرد؟
ممنون میشم دوستان من رو راهنمایی کنند. چون واقعا در این زمینه هیچ تجربه ای ندارم

با سلام

سرور مجازی مدیریت شده تهیه نمائید . با این سرویس کلیه کانفیگ ها بر عهده میزبان است و مانند هاست از آن استفاده مینمائید و نیازی به استخدام کسی نیست.

باتشکر

mehrdad-arch
October 16th, 2018, 12:03
سلام اگر فیلم هارو هم در اسکریپت اپلود میکنید یعنی فیلم و اسکریپت یکجا هست بهتره از سرور مجازی استفاده کنید ولی اگر فیلم ها تو یه هاست دیگه هست میتونید از هاست اشتراکی برای سایت یا api تون و یک هاست دانلود برای فیلماتون استفاده میکنید البته تا زمانی که بازدید و ترافیکتون کمه

a1994n1373
October 16th, 2018, 16:31
سلام .

سرور مجازی مدیریت شده پیشنهاد میشه .