PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیجی کالا:گارانتی سام سرویس فاقد هلوگرام

M2T
October 15th, 2018, 18:40
درود
از دیجی کالا یکی از دوستان خرید کرده. می گوید در سایت دیجی کالا زده بود گارانتی سام سرویس.
کالا را خریده و تحویل گرفته دیده یک کاغذ کوچک مثل بروشور تا شده و نوشته کارت ضمانت. همچنین نوشته بی هلوگرام فاقد اعتبار است.
متاسفانه این برگه فاقد هلوگرام است و در برگه کارانتی مشخصات محصول خالی گذاشته شده و هیچ چیزی در 4 تا خانه جدول کارت گارانتی نوشته نشده.

تماس گرفته اوپراتور دیجی کالا گفته سام سرویس در صورت عیب پیدا کردن اگر برگ گارانتی فاقد هولوگرام را با فاکتور خرید ببرد قبول میکند.

سیستم دیجی کالا بصورت پیش فرض فاکتور خرید به منزل نمی فرستد بلکه یک گوشه خارج دید هنگام خرید از خریدار پرسش می کند فاکتور میخواهید یا نه.
دوست من این گزینه را ندیده و خرید کرده.

با دیجی کالا تماس گرفته خواستار فاکتور شده.پاسخ دادند که به ایمیل ارسال خواهند کرد. چند روزی ارسال نکردند در سایت کامنت گذاشته بازهم ارسال نکرده اند.

دو سوال دارم:
1- آیا این حقیقت دارد که سام سرویس کارت ضمانت فاقد هلو گرام و فاقد مشخصات را همراه با فاکتور دیجی کالا قبول میکند؟
2- آیا برای شما هم مشکلات مشابه رخ داده؟

razavihost
October 15th, 2018, 22:04
درود
از دیجی کالا یکی از دوستان خرید کرده. می گوید در سایت دیجی کالا زده بود گارانتی سام سرویس.
کالا را خریده و تحویل گرفته دیده یک کاغذ کوچک مثل بروشور تا شده و نوشته کارت ضمانت. همچنین نوشته بی هلوگرام فاقد اعتبار است.
متاسفانه این برگه فاقد هلوگرام است و در برگه کارانتی مشخصات محصول خالی گذاشته شده و هیچ چیزی در 4 تا خانه جدول کارت گارانتی نوشته نشده.

تماس گرفته اوپراتور دیجی کالا گفته سام سرویس در صورت عیب پیدا کردن اگر برگ گارانتی فاقد هولوگرام را با فاکتور خرید ببرد قبول میکند.

سیستم دیجی کالا بصورت پیش فرض فاکتور خرید به منزل نمی فرستد بلکه یک گوشه خارج دید هنگام خرید از خریدار پرسش می کند فاکتور میخواهید یا نه.
دوست من این گزینه را ندیده و خرید کرده.

با دیجی کالا تماس گرفته خواستار فاکتور شده.پاسخ دادند که به ایمیل ارسال خواهند کرد. چند روزی ارسال نکردند در سایت کامنت گذاشته بازهم ارسال نکرده اند.

دو سوال دارم:
1- آیا این حقیقت دارد که سام سرویس کارت ضمانت فاقد هلو گرام و فاقد مشخصات را همراه با فاکتور دیجی کالا قبول میکند؟
2- آیا برای شما هم مشکلات مشابه رخ داده؟

موضوع رو به خوده سام سرویس اطلاع بدین و در این مورد سوال کنید.

php?>
October 15th, 2018, 23:54
این دیجی کالا کلا دیگه نیمشه بهش اعتماد کرد
یک همچین مشکلی هم برای من پیش اومد 4 ماه پیش

hamra
October 16th, 2018, 17:59
دیجی کالا از اول هم از همان سال 88 هم سر مردم بدجوری کلاه گذاشته بود حتی توی همین فروم و فروم های همسایه هم شاکیان زیادی داشته اما با تبلیغات سر مردم بی گناه رو شیره مالید و کلی پول زد به جیب بدون اینکه حتی خیلی از افراد متوجه کلاه.... رداری اونها بشن.
در حال حاضر هم تا چند ماه اینده دیجی کالا برای همیشه تعطیل میشه
---
دقیقا مثل 5040

Kian
October 17th, 2018, 00:29
دیجی کالا از اول هم از همان سال 88 هم سر مردم بدجوری کلاه گذاشته بود حتی توی همین فروم و فروم های همسایه هم شاکیان زیادی داشته اما با تبلیغات سر مردم بی گناه رو شیره مالید و کلی پول زد به جیب بدون اینکه حتی خیلی از افراد متوجه کلاه.... رداری اونها بشن.
در حال حاضر هم تا چند ماه اینده دیجی کالا برای همیشه تعطیل میشه
---
دقیقا مثل 5040

سال 94 و 95 دو عدد گوشی و تبلت مدل بالا خریدیم، هر سه دستگاه رو با قیمت و کیفیت خوبی دریافت کردیم،هیچ مشکلی هم مشاهده نشد،
اظاهرا در سال گذشته و بعد از ادغام در یکی از هولدینگ های تجاری، مشکلاتی برای دیجی کالا پیش اومده و کیفیت سابق را نداره.

ali215215
October 17th, 2018, 00:55
گران فروشه
هارد گرفتم ازدی جی حداقل 20 تا 30 هزارتومان توی 350 تومان گران تردادند
از لیون گرفتم زیر قیمت این ها داد همه هم مثل هم بود هیچ فرقی نداشت

M2T
October 20th, 2018, 17:13
اینکه به خواسته مشتری توجه نمی کنند و کارت گارنتی فاقد هولوگرام میدن و فاکتور نمیدن همه باعث میه در آینده مشتری از دست بده. داشتم یخچالها را نگاه می کردم دیدم یخچال 55میلیون تومانی دارند فکرشو بکنید مثلا این را بیارند و فاقد گارنتی و فاکتور باشد!!!