PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرور مجازی وارز

patteerr
January 30th, 2011, 14:38
سلام . حالتون خوبه . من یک سرور مجازی وارز با این مشخصات می خواستم (کشور مهم نیست)...

H.D.D : 40G
BW: Unlimited
RAM: 512
CPU : xeom 8 core . البته زیادم فرق نمیکنه . بهترش بود که چه بهتر
control panel : Directiadmin

Price 25T

اگر کسی بود لطفا همینجا آدرس ایمیل و یا آدرس وب سایتش رو اعلام کنه تا خرید انجام بشه .

ممنونم .

Masoud.B
January 30th, 2011, 14:43
سرور مجازی وارز

سلام

مورد استفاده شما چیه ؟

patteerr
January 30th, 2011, 14:45
سلام

مورد استفاده شما چیه ؟
سلام عزیزم . خوب هستین ؟
قراره سه تا دامین روش ثبت بشه . هدف ما به هیچ وجه گذاشتن چیزی برای دانلود نیست .

یک سایت علمی ، یک سایت تبلیغی ، یک سایت فروشگاه . (این 40گیگ هم برای این کار ما بسیار بسیار زیاده)

mr.he3am
January 30th, 2011, 14:46
سرور مجازی از دیتا سنتر SingleHop (http://www.vastdata.net/vps/vps-linux)

patteerr
January 30th, 2011, 15:01
سرور مجازی از دیتا سنتر SingleHop (http://www.vastdata.net/vps/vps-linux)

خوب بود ولی پهنای باند نامحدود نداشت . مرسی عزیزم .

mr.he3am
January 30th, 2011, 15:07
خوب بود ولی پهنای باند نامحدود نداشت . مرسی عزیزم .
وقتی دیتاسنتر به ما پهنای باند نامحدود نمیده پس ما چجوری با این قیمت به مشتری پهنای باند نامحدود بدیم ؟؟ کسانی که دارند با قیمت پایین و پهنای باند نامحدود میدهند به نظر من بیشتر جنبه تبلیغاتی داره و گول زدن مشتری داره!!

patteerr
January 30th, 2011, 15:14
وقتی دیتاسنتر به ما پهنای باند نامحدود نمیده پس ما چجوری با این قیمت به مشتری پهنای باند نامحدود بدیم ؟؟ کسانی که دارند با قیمت پایین و پهنای باند نامحدود میدهند به نظر من بیشتر جنبه تبلیغاتی داره و گول زدن مشتری داره!!

بله کاملا حق با شماست . کاملا موافقم . نمونه این سایتها رو در سایتهای فیلم دیدم که پهنای باندنامحدود گرفتن و تموم شده .

به نظر من توی دنیا هیچ چیز نامحدود نیست . با دوستان مشورتی بکنیم مزاحمتون میشیم .

WGB
January 30th, 2011, 15:15

سلام

دوست عزیز ما از سینگل هاپ به یوزر هامون پهنای باند نامحدود می دیم و تا حالا هم کسیو گول نزدیم پس لطفا رعایت کنید

میتونم اینفو زیر رو بدم

Share Xeon E5620
512MB RAM
15GB Hard Disk
1Gbps Share Connection
Unmetered bandwidth

23000 تومان

افزایش به 40 گیگابایت هارد : 22000 تومان

patteerr
January 30th, 2011, 15:19
سلام

دوست عزیز ما از سینگل هاپ به یوزر هامون پهنای باند نامحدود می دیم و تا حالا هم کسیو گول نزدیم پس لطفا رعایت کنید

میتونم اینفو زیر رو بدم

Share Xeon E5620
512MB RAM
15GB Hard Disk
1Gbps Share Connection
Unmetered bandwidth

23000 تومان

افزایش به 40 گیگابایت هارد : 22000 تومان

دوست عزیز لطفا دعوا نکنید . منظور ایشون شیره مالیدن و گول زدن نبود . متعهد نبودن بعضی از دیتاسنترها بود نه شما . . . به شخص خاصی هم اشاره نکردن .

the_coder
January 30th, 2011, 15:21
سلام با این قیمت میتونم بهتون بدم

من پهنای باند نامحدود رو تضمین می کنم و از دیتاسنتر نامحدود گرفتم پس لطفا رعایت کنید و قضاوت الکی نکنید

WGB
January 30th, 2011, 15:24
سلام

عزیز من کلی میگم
ماهانه حدود 600 دلار بابت پهنای باندمون میدیم. که تا الان تونستیم مشتریامون رو راضی نگه داریم وی پی اس هایی داریم که میانگین مصرفشون بلای 60 مگابیت است ولی تا الان مشکلی نداشتند

patteerr
January 30th, 2011, 15:27
سلام

عزیز من کلی میگم
ماهانه حدود 600 دلار بابت پهنای باندمون میدیم. که تا الان تونستیم مشتریامون رو راضی نگه داریم وی پی اس هایی داریم که میانگین مصرفشون بلای 60 مگابیت است ولی تا الان مشکلی نداشتند

کلی میگی ولی این کار آخرش یه دعوا ختم میشه . من محمد حیدری رو چندساله که میشناسم و میدونم هم که چقدر به کارشون واردن و بنرتون هم توی سایت کیوسکه ...

موفق باشید .

mr.he3am
January 30th, 2011, 15:31
سلام با این قیمت میتونم بهتون بدم

من پهنای باند نامحدود رو تضمین می کنم و از دیتاسنتر نامحدود گرفتم پس لطفا رعایت کنید و قضاوت الکی نکنید
میشه بگید کدام دیتاسنتر ؟

the_coder
January 30th, 2011, 15:47
نت دایرکت المان - اگر بخواید میتونم اینجور افر ها به شما هم بدم

mr.he3am
January 30th, 2011, 15:58
نت دایرکت المان - اگر بخواید میتونم اینجور افر ها به شما هم بدم
منظورت از نامحدود همون unmetered هست ؟!! :دی

the_coder
January 30th, 2011, 16:26
1949
بدون شرح !!
به هر جال ما نامحدود ارائه میدیم خواستید در خدمتیم :)

Red.Mer
January 30th, 2011, 18:37
سلام . حالتون خوبه . من یک سرور مجازی وارز با این مشخصات می خواستم (کشور مهم نیست)...

H.D.D : 40G
BW: Unlimited
RAM: 512
CPU : xeom 8 core . البته زیادم فرق نمیکنه . بهترش بود که چه بهتر
control panel : Directiadmin

Price 25T

اگر کسی بود لطفا همینجا آدرس ایمیل و یا آدرس وب سایتش رو اعلام کنه تا خرید انجام بشه .

ممنونم .

لینوکس یا ویندوز؟
با OpenVZ مشکلی ندارید؟

mr.he3am
January 30th, 2011, 18:39
لینوکس یا ویندوز؟
با OpenVZ مشکلی ندارید؟
وقتی داره میگه دایرکت ادمین به نظرت ممکنه ویندوز لازم داشته باشه ؟ ;)

Red.Mer
January 30th, 2011, 18:40
وقتی داره میگه دایرکت ادمین به نظرت ممکنه ویندوز لازم داشته باشه ؟ ;)

لول
پیر شدیم

Masoud.B
January 30th, 2011, 19:06
سلام عزیزم . خوب هستین ؟
قراره سه تا دامین روش ثبت بشه . هدف ما به هیچ وجه گذاشتن چیزی برای دانلود نیست .

یک سایت علمی ، یک سایت تبلیغی ، یک سایت فروشگاه . (این 40گیگ هم برای این کار ما بسیار بسیار زیاده)

سلام مجدد ، درخدمتیم

پلن 2 -
حافظه رم : 512 مگابایت
فضای هارد : 30 گیگابایت
پهنای باند : نامحدود روی پورت 100
سیستم عامل : ویندوز/لینوکس
آی پی : 1 عدد

http://billing.tehranweb.net/cart.php?gid=4

---------- Post added at 07:06 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------

ما هم سرور unmetered داریم از دیتاسنتر و هیچ محدودیتی در مصرف پهنای باند ندارید

taghikhani
January 30th, 2011, 19:43
اگر روی نامحدود بودن اصرار ندارید آفر بدم

amirizadi
January 30th, 2011, 20:02
512 رم
20 گیگ هارد
500 گیگ پهنای باند
هلند
ماهانه 27000
هر 10 گیگ هارد اضافه 5000