PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دامين چقدره ؟ و يه سوال

ShahroKH
July 2nd, 2009, 12:28
سلام ميخوام ببينم دامين .ir با پيج رنك 4 چقدر ارزش داره ؟ قيمتش چنده ؟

يه سوال هم دارم كه چه جوري رتبه سايتمو توي الكسا ببينم ؟

Sajad
July 2nd, 2009, 12:31
سلام ميخوام ببينم دامين .ir با پيج رنك 4 چقدر ارزش داره ؟ قيمتش چنده ؟
ارزش یک سایت فقط به pr ختم نمیشه.

يه سوال هم دارم كه چه جوري رتبه سايتمو توي الكسا ببينم ؟
http://www.alexa.com/siteinfo/lookup?q=domain.com
بجای domain.com ادرس سایتتون رو بذارید.

ShahroKH
July 2nd, 2009, 12:41
ممنون
ولي ميشه بگيد پيج رنك 4 براي يه فروم با 4 هفته كار خوب هست يا نه ؟

Kambiz
July 2nd, 2009, 12:49
بله خیلی خوبه

Sajad
July 2nd, 2009, 13:07
کسب این pr خوبه . ولی سایت تنها به این ختم نمیشه. دنیا که pr نیست فقط.

ShahroKH
July 2nd, 2009, 13:29
درسته من فقط ميخواستم بدونم كه توي 4 هفته پيج رنكم شد 4 خوبه يا نه چون دوستام ميگفتن امكان نداره به اين زودي 4 بشه !! منم اومدم سوال بپرسم

Sajad
July 2nd, 2009, 14:00
از لحاظ اینکه توی 4 هفته یا همون 1 ماه prتون به 4 رسیده بسیار عالی هست...

1Mizban
July 2nd, 2009, 16:57
البته اگه دامنه رو روی یک سایت که پیج رنک 4 داشته باشه پارک کنید اون هم بعهد از چند روز پیج رنک 4 می گیره ولی این پیج رنک کاذبه و ارزشی نداره

1eng.ir
July 2nd, 2009, 18:27
درسته من فقط ميخواستم بدونم كه توي 4 هفته پيج رنكم شد 4 خوبه يا نه چون دوستام ميگفتن امكان نداره به اين زودي 4 بشه !! منم اومدم سوال بپرسم
امکان که داره :71:
میشه اسم سایتتون رو بگین (حداقل در پ.خ)

من خودم بلاگ/سایت رو در 1 ماه با بازدید 30-40 تا بدون بک لینک با 5 تا صفحه ایندکس شده به 2 هم رسوندم. اگه یه سایت تو گوگل خوب ایندکس بشه + seo رعایت بشه + بک لینک هم داشته باشه به 4 هم میرسه

ShahroKH
July 2nd, 2009, 20:33
من هيچ كدوم از اينكارا رو نكردم و خود به خود اينجوري شد

نه seo تو قالب زدم نه هيچي نه تبليغ - نه لينك باكس

A2D3D
July 2nd, 2009, 20:37
سلام
ميشه لينك سايتتون رو بديد ؟

ShahroKH
July 2nd, 2009, 20:40
فعلا كه سايتم ارور ميده

mehdi20
July 3rd, 2009, 01:29
1 - پیج رنک ملاک ارزش ( ارزش مالی ) دامین نیست . بلکه این پیج رنک روی خود کل سایت ( دامین + مطالب سایت)
2 - شما که سایتتونم آخرش نگفتید ولی من تا بحال ندیدم که دامینی بلا فاصله پیج رنک 4 بگیره مگه اینکه توی سایت های گردن کلفت بک لینک داشته باشه . البته یه بار بعد از یکماه پیج رنک از 0 به 3 داشتم .

شما سایتتون رو بگید یه چکش کنیم ببینیم چکار کردید چون خیلی وقت ها بعضی الگوریتم ها یا بهتره بگیم باگ ها بطور تصادفی پیدا شده اینو چند وقت پیش توی گزارش خود گوگل از مدیراشون شنیدم .

mehdi20
July 3rd, 2009, 01:29
1 - پیج رنک ملاک ارزش ( ارزش مالی ) دامین نیست . بلکه این پیج رنک روی خود کل سایت ( دامین + مطالب سایت)
2 - شما که سایتتونم آخرش نگفتید ولی من تا بحال ندیدم که دامینی بلا فاصله پیج رنک 4 بگیره مگه اینکه توی سایت های گردن کلفت بک لینک داشته باشه . البته یه بار بعد از یکماه پیج رنک از 0 به 3 داشتم .

شما سایتتون رو بگید یه چکش کنیم ببینیم چکار کردید چون خیلی وقت ها بعضی الگوریتم ها یا بهتره بگیم باگ ها بطور تصادفی پیدا شده اینو چند وقت پیش توی گزارش خود گوگل از مدیراشون شنیدم .