PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ادغام برند های هاست به دلیل مشکلات ارز

Aria90
October 13th, 2018, 14:49
سلام

من نه هاستینگ دارم و نه فروشنده هستم و صرفا یک یوزر مصرف کننده به حساب میام تا این لحظه پس لطفا به حاشیه نبرید
بعد از حدود 6-7 سال از عضویت در این فروم و کار کردن با برند های مختلف از اینکه دارم میبینم یکی یکی دارن جمع میشن و یا با مشکلات بسیار زیادی بخاطر مسائل ارز دست و پنجه در می کنن واقعا ناراحتم کرده.مشکل تا اونجا پیش رفته که حتی قدیمی های هاست هم یا دنبال جمع کردنن یا تعدیل نیرو یا م کردن تعداد سروراشون و.. خلاصه هر برندی به هر نحوی داره هزینه رو کم میکنه که بتونه بقا پیدا کنه یه جورایی یاد نظریه بقا برای زندگی داورین افتادم در بحث زیست شناسی .
واقعیت اینه که از این طرفم میبینم زیاد با هم کل کل میکنن برند ها داخل فروم و بجای همکاری دعوا دارن با هم مولتی یوزر و...
حقیر به عنوان یک کار داخل این فروم پیشنهاد میکنم برند هایی کوچیک و یا متوسط و یا اونایی که شخصی هستند و یا حتی اونایی که شرکت دارند ولی هزینه های سرور بر نمیان با همفکری هم و همکاری و تعامل با هم ادغام بشن تا بتونن ادامه بدن سرویساشونو.توی این مدت جندین برند بسیار خوشنام رو ددیم که بشدت درگیر مسائل مالی و گران شدن هزینه نگه داری سرور و کارمند و.. هستند و حتی به فکر جمع کردن سرویساشون افتادن. اگر دقت کنید ادغام شدن برند ها یک راه کار اقتصادی در مواقع بحران های اقتصادی هست . خوشحال میشم برندهای هاست در این تاپیک مشارکت کنند و راه چاره ای پیشنهاد بدن(هرچند به نظر من در این شرایط برای هاستینگ هایی که دچار مشکل هستن بهترین راه کار ادغام شدن هست) چون همه خوب میدونیم یوزرها حتی با 15-20 % افزایش قیمت هم میرن از یک جای ارزانتر میخرن و از اونجایی که همکاران فروشنده همیشه دنبال جذب مشتری به هر قیمتی هستند مشتری بقیه رو جذب می کنن و اسمشو زرنگی میزارند.

پیشاپیش استدعا میکنم دعوا یا جدل یا بچه بازی اینجا دوستی در نیاره که در شان این فروم و همکار ها نیست
شخصا به عنوان یک یوزر غیر فروشنده در این فروم با سابقه اصلا دوست ندارم ببینم کار آفرین های عزیز در این حوزه اینطوری دچار مشکل شدن و بدتر اینکه با هم سر دعوا هم دارن سر مشتری

hamra
October 13th, 2018, 15:01
این برندهای خوش نام که میفرمایید رو برای بنده لیستشون رو ارسال کنید ممنون

tikweb.ir
October 13th, 2018, 15:09
ادغام توی هاستینگ توی ایران زیاد جواب نمیده
کلا همه چیز بهم ریخته طرف هاستینگ خودش رو نمیتونه درست جمع کنه و حساب کتاباشو درست انجام بده تا ضرر نده
اونوقت ادغام؟
ادغام زمانی جواب میده که شرکت های ادغام شونده نیروی پشتیبانی و کارمندان زیاد و هزینه های جانبی زیادی و هدر رفت داشته باشن
که توی ایران اینطور نیست و بزرگترین هاستینگ های ایران هم بیشتر از 10 20 نفر نیستن

x11416
October 13th, 2018, 16:48
تو ایران دو تا دوست صمیمی آبشون با هم تو یک جوب نمیره چه برسه به غریبه ها

sajadtnt
October 13th, 2018, 17:50
متاسفانه توی ایران حتی برادر به برادر رحم نمیکنه، نمیشه دیگه از غریبه انتظار شراکت بدون مشکل داشت...

ویرایش: عه چه جالب بدون اینکه پست کاربر عزیز بالا رو بخونم کمی مثل هم نوشتیم :d

Aria90
October 13th, 2018, 20:54
این برندهای خوش نام که میفرمایید رو برای بنده لیستشون رو ارسال کنید ممنون

پیشاپیش استدعا میکنم دعوا یا جدل یا بچه بازی اینجا دوستی در نیاره که در شان این فروم و همکار ها نیست
همه بد نیستند دوست عزیز همین چند ماه بودند برند های خوبی که یا مجبور شدن واگذار کنند یا جم کنند

- - - Updated - - -

ادغام توی هاستینگ توی ایران زیاد جواب نمیده
کلا همه چیز بهم ریخته طرف هاستینگ خودش رو نمیتونه درست جمع کنه و حساب کتاباشو درست انجام بده تا ضرر نده
اونوقت ادغام؟
ادغام زمانی جواب میده که شرکت های ادغام شونده نیروی پشتیبانی و کارمندان زیاد و هزینه های جانبی زیادی و هدر رفت داشته باشن
که توی ایران اینطور نیست و بزرگترین هاستینگ های ایران هم بیشتر از 10 20 نفر نیستن
شاید این صحبت شما به این دلیل هست که ما هنوز یاد نگرفتیم بخاطر اهدافمون حتی با کسیم که ازش خوشمون نمیاد همکاری کنیم و اگر صحبت سر بقا باشه و چرخه اقتصادی اجبارا باید بهش تن بدیم البته با منطق و صبر بیشتر غیرممکن هم نیست

- - - Updated - - -

تو ایران دو تا دوست صمیمی آبشون با هم تو یک جوب نمیره چه برسه به غریبه ها
حرف شما تا حدی صحیح اما با توجه به شغل خودم که مشاور هست باید سعی کنیم از این تهدیدی که به جان صنعت هاست و سرور افتاده یک فرصت بزرگ ایجاد کنیم بدور از شعار
قرار نیست همه با هم یکی بشن هر چند تا شرکت که هم رو میشناسنمد یکی بشن یه جورایی به جای 100 تا شرکت هاست خرد 20 تا کلونی هاست داشته باشیم