PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست عضویت در یک اپلیکیشن با تعداد بالا (مطالعه شود)

hiwebpw
October 11th, 2018, 19:14
سلام و عرض ادب
دوستان عزیز درخواست عضویت در یک اپلیکیشن دارم این اپلیکیشن هم میتونید از طریق ios و هم android ثبت نام کنید تنها راه ثبت نامش هم یا ورود مستقیم فیس بوک هستش یا ورود مستقیم با جیمیل دوستان بنده به تعداد بالایی از این عضویت ها نیاز دارم و در هر عضویت 1000تومن داده میشه تنها عضویت کافی نیست عضویت صحیح که برای بنده امتیازی درج بشه دوستانی که میتونند آی دی تلگرامشون رو پ . خ ارسال کنند

hiwebpw
October 12th, 2018, 21:12
آپ........

sonly
October 12th, 2018, 21:17
سلام و عرض ادب
دوستان عزیز درخواست عضویت در یک اپلیکیشن دارم این اپلیکیشن هم میتونید از طریق ios و هم android ثبت نام کنید تنها راه ثبت نامش هم یا ورود مستقیم فیس بوک هستش یا ورود مستقیم با جیمیل دوستان بنده به تعداد بالایی از این عضویت ها نیاز دارم و در هر عضویت 1000تومن داده میشه تنها عضویت کافی نیست عضویت صحیح که برای بنده امتیازی درج بشه دوستانی که میتونند آی دی تلگرامشون رو پ . خ ارسال کنند
اگر تعدادی میخواین ک هیچ
ولی اگ دونه دونه میخواین تو گروه های تلگرامی بگین برا عضویت ی شارژ هزاری میدین زیادن کسایی که ثبت نام کنن.