PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست هاست وارز با سرعت و اپ تایم و پشتیبانی خوب

moen7000
January 30th, 2011, 09:28
سلام

من 5 گیگ هاست وارز میخوام با سرعت و اپ تایم و پشتیبانی خوب برای فروم ویبولتین

دوستانی که افر میدن لطفا هزینه انتقال بک اپ و هزینه های جانبی رو هم بفرمایند تا بررسی کنم

با تشکر

pardishosting
January 30th, 2011, 10:14
هاست وارز :
پردیس هاستینگ ، هاست وارز هاست دانلود هاست هلند (http://www.pardishosting.com/Host-warez.php)

moen7000
January 30th, 2011, 10:40
منتظر افرهای دوستان هستم

Warez-Host.IR
January 30th, 2011, 10:44
من 5 گیگ هاست وارز میخوام با سرعت و اپ تایم و پشتیبانی خوب برای فروم ویبولتین
با سلام
میشه آدرس سایتتون را لطف کنید

moen7000
January 30th, 2011, 12:31
با سلام
میشه آدرس سایتتون را لطف کنید

سلام اقای مشاور
من مصطفی هستم .ادمین ست ست قدیم که دادمش به دکتر .اما الان سایتو دوباره گرفتم

اگه یادتون باشه قبلا روی سرور شما بودم و تا زمانی که روی هاست اشتراکی بود خوب بود ولی وقتی بردینش روی وی پی اس دیگه این سایت سایت نشد واسه ما
البته الان دامین رو عوض کردم ولی از اون سری پیش من از شما دلخورم چون موقع انتقال 70 درصد فایلهای ضمیمه سایت پاک شد و تا الان هنوز نتونسم بیشتر شون رو جایگزین کنم
یادتون که میاد؟

شرمنده که اینا رو اینجا میگم ولی بهتره از شما سرویس نگیرم چون میترسم مثل سری پیش بشه
موفق باشید

Masoud.B
January 30th, 2011, 12:45
LS-4000 - فضای میزبانی : 4 گیگابایت | پهنای باند ماهانه : نامحدود | کنترل پانل : cPanel 11.x | تعداد سایت قابل میزبانی : نا محدود | دیگر امکانات : نامحدود

45 هزار تومان سالانه

http://billing.tehranweb.net/cart.php?gid=1

اگر پلن مورد نظر شما بیشتر بود به بخش فروش تیکت بزنید

http://billing.tehranweb.net/submitticket.php?step=2&deptid=2

Red.Mer
January 30th, 2011, 13:01
5 GB Space
50 GB monthly Transfer
1 Free Domain
Unlimited pop3 Emails
Unlimited FTP Accounts
Unlimited Databases
Daily Backups
سالیانه 40 هزار تومان
همراه با 7 روز گارانتی برگشت پول

Warez-Host.IR
January 30th, 2011, 13:03
سلام اقای مشاور

اگه یادتون باشه قبلا روی سرور شما بودم و تا زمانی که روی هاست اشتراکی بود خوب بود ولی وقتی بردینش روی وی پی اس دیگه این سایت سایت نشد واسه ما
البته الان دامین رو عوض کردم ولی از اون سری پیش من از شما دلخورم چون موقع انتقال 70 درصد فایلهای ضمیمه سایت پاک شد و تا الان هنوز نتونسم بیشتر شون رو جایگزین کنم
یادتون که میاد؟

شرمنده که اینا رو اینجا میگم ولی بهتره از شما سرویس نگیرم چون میترسم مثل سری پیش بشه
موفق باشید
با سلام
شرمنده مطمعاً هستید خودم بودم ؟؟
من چنین سایتی تا امروز میزبانی نکردم ها
هوشیار هستم با کسی اشتباه نگرفتید ؟؟

موفق باشید

moen7000
January 30th, 2011, 13:40
با سلام
شرمنده مطمعاً هستید خودم بودم ؟؟
من چنین سایتی تا امروز میزبانی نکردم ها
هوشیار هستم با کسی اشتباه نگرفتید ؟؟

موفق باشید

مگه ادرس سایت شما شرکت نوآوران شبکه بینالود : وارزهاست .::. Services warez-host.ir (http://www.warez-host.ir/) نیست ؟

اگه همینه من چند ماه پیش دقیقا نمیدونم کی بود ولی اوایل سال بود فکر کنم از همین سایت به مدت 3 ماه سرویس گرفتم که هزینش رو هم ماهیانه پرداخت میکردم

ادرس دامین قبلیم هم 3at-3at.com بود که الان تغییرش دادم چون همش رو فیل**ت**ر کردن[COLOR="Silver"]

irlogo
January 30th, 2011, 14:07
3 روز تست رایگان
انتقال رایگان در صورتی که هاست قبلی شما سی پنل باشد

سایت های بزرگ و برتر ایرانی مانند
1pars.com
kocholo.org
xtar.ir
persiantuts.com
faramob.ir
و ...
را میزبانی می کنیم

بررسی کنید، در صورت تمایل برای تعیین قیمت تماس حاصل نمایید

moen7000
January 30th, 2011, 14:18
ضمنا دوستانی که افر میدن اگه سرویس ماهیانه دارن بهتره
اگه سرویس سالیانه دارن میدن و تعهد میدن که اگه مشکلی پیش اومد و خواستم برم مقدار زمان باقیمانده از یک سال رو حساب کنن و پولشو برگشت بدن
چون بعضی از هاستینگها دیگه مابقی رو برگشت نمیدن و باید بیخیال پولت شی

با تشکر

---------- Post added at 03:18 PM ---------- Previous post was at 03:14 PM ----------

3 روز تست رایگان
انتقال رایگان در صورتی که هاست قبلی شما سی پنل باشد

سایت های بزرگ و برتر ایرانی مانند
1pars.com
kocholo.org
xtar.ir
persiantuts.com
faramob.ir
و ...
را میزبانی می کنیم

بررسی کنید، در صورت تمایل برای تعیین قیمت تماس حاصل نمایید

دوست عزیز تمام این پلانهای لینک زیر وارزه؟

Webvillage Inc | (http://webvillage.ir/)

Warez-Host.IR
January 30th, 2011, 14:28
خیلی جالبه برای سایتی که میزبانی نکردیم داریم زیر سوال میریم
پیغام خصوصی شد

موفق باشید

mr.he3am
January 30th, 2011, 14:36
هاست لینوکس حرفه ای (http://www.vastdata.net/hosting/cpanel-linux/host-linux-professional)
هاست لینوکس معمولی (http://www.vastdata.net/hosting/cpanel-linux/host-linux)

irlogo
January 30th, 2011, 15:03
ضمنا دوستانی که افر میدن اگه سرویس ماهیانه دارن بهتره
اگه سرویس سالیانه دارن میدن و تعهد میدن که اگه مشکلی پیش اومد و خواستم برم مقدار زمان باقیمانده از یک سال رو حساب کنن و پولشو برگشت بدن
چون بعضی از هاستینگها دیگه مابقی رو برگشت نمیدن و باید بیخیال پولت شی

با تشکر

---------- Post added at 03:18 PM ---------- Previous post was at 03:14 PM ----------

دوست عزیز تمام این پلانهای لینک زیر وارزه؟

Webvillage Inc | (http://webvillage.ir/)

بله، میزبانی وارز نیز میسر هست
وارز تعریف خاص خودش رو دارد، میزبانی برنامه های نال شده ، وبولتین نال شده و ... مشکلی ندارد

mr.bahram
January 30th, 2011, 15:09
سلام اقای مشاور

یادتون که میاد؟

موفق باشید

چطوری مصطفی
مطمئنی از اینجا سرویس گرفته بودی ؟
چون هستن هاستینگ هایی که از اسم هایی هم برای فروش استفاده می کنن

moen7000
January 30th, 2011, 16:30
چطوری مصطفی
مطمئنی از اینجا سرویس گرفته بودی ؟
چون هستن هاستینگ هایی که از اسم هایی هم برای فروش استفاده می کنن

مخلصم داداش بهرام
خوبم
تا جایی که یادم میاد اره ولی شایدم اشتباه کرده باشم
اخه مال خیلی وقت پیشه
اگرم اشتباه کرده باشم .میام و از این دوستمون معذرت خواهی میکنم
باید از چند تا از بچه ها بپرسم
ولی حالا که گذشته دیگه بیخیال .از این موضوع چند ماهه که میگذره
من هم به کسی اعتراض نکردم
انشاا... که دیگه همچین مشکلی برای هیچ کس پیش نیاد تا این ناراحتی ها هم بوجود نیاد(چه هاستینگها و چه ادمین سایتها)

taghikhani
January 30th, 2011, 17:05
WebHosting - Linux WebHosting
ایران یا آلمان
- Web Storage (MB): 5120 x 500Rial
- Monthly Traffic (GB): 50 x 15,000Rial
- Add on Domains: 0 x 500,000Rial
- Unlimited E-mail Accounts: Yes
- Unlimited Databases: Yes
- Unlimited FTP Accounts: Yes
- Unlimited Sub Domains: Yes
- Unlimited Park Domains: No
3,850,000Rial

با این کد میتونید به مدت یک هفته 50% تخفیف بگیرید که میشه 192500: 50off

SabaData
January 30th, 2011, 17:16
سلام اقای مشاور

یادتون که میاد؟

موفق باشید

سلام
جسارتا ایشون شخص دگری هستند که به شما جواب دادن!
در مورد حرف های شما هم فکر کنم ایده جالبی نباشه که اینجا بگید و یا اینکه اگه می خوایید بگید بهتره که کامل بگید! چون حرف ناقص چیزی شبیه دروغ و تهمت زدن هست! (البته جسارت اینطوری عرض می کنم ها من خودم میدونم شما به هیچ وجه قصد بدی نداشتید)
جسارتا بهتره بعضی چیز هارو بدونید تا سوء تفاهم از بین بره!
1) شما به مدت چند ماه بدون هیچ مشکلی از ما سرویس داشتید ( البته یکبار هم برای تمام کاربرانتون ایمیل ارسال کرده بودید که نوعی اسپم تلقی می شد و با یکبار تذکر دیگه این کار رو انجام ندادین!)
2) بعد از مدتی شخصی بنام دکتر .ب با ما تماس گرفت و گفت که من این سایت رو خریداری کردم و تقاضای نام کاربری و پسورد هاست اون شد! ( بدون اینکه شما به ما اطلاع بدید که سایت رو فروختید)
3) مدتی بعد جناب دکتر ب عزیز گفتند که یک وی پی اس می خوام تا برای سایت یک رپیدلیچ عمومی بذارم که ما هم با دریافت هزینه براشون این سرویس رو راه اندازی کردیم (البته راه اندازی سرویس کمی زمان برد که این زمان رو برای ایشون اضافه کردیم)
4) بعد از فاصله کوتاهی از راه اندازی سرویس رپیدلیچ ایشون گفتن که می خوان سایتشون رو ببرن روی وی پی اس تا سرعت بیشتری داشته باشه ما هم خیلی گفتیم که با اینکار سرعت تفاوت چندانی نمیکنه و اگه خودشون سرور مجازی داشته باشن ممکنه با مشکلاتی مواجه بشن که نتونن خودشون حل کنن. ولی ایشون اصرار داشتن که خواسته شون انجام بشه.
5) بعد از اینکه سرویس مورد نظر به ایشون تحویل داده شد هیچ خبری ازشون نبود تا اینکه در زمان های نزدیک به انقضاء وی پی اس به ما گفتن که بک آپ میخوان ( در صورتیکه ایشون از سرویس های هاستینگ ما استفاده نمی کردند و ما هم تنها بک آپ نزدیک به 1 ماه پیش ایشون رو داشتیم که اون رو در اختیارشون قرار دادیم البته به خودشون هم گفتیم که بک آپ مال چه زمانی هست.)

با این اوصاف آیا به نظر شما و دوستان کوتاهی از جانب ما انجام گرفته!؟
اگه نظر شما و دوستان این باشه که کوتاهی از جانب ما صورت گرفته ما خسارتش رو می پردازیم!

DeltaGostar
January 30th, 2011, 18:05
1 گیگ هاست وارز با کلیه امکانات نامحدود ماهانه فقط سه هزار تومان
5 گیگ هاست وارز با کلیه امکانات نامحدود ماهانه فقط 10 هزار تومان

Warez-Host.IR
January 30th, 2011, 19:05
سلام
در مورد حرف های شما هم فکر کنم ایده جالبی نباشه که اینجا بگید و یا اینکه اگه می خوایید بگید بهتره که کامل بگید! چون حرف ناقص چیزی شبیه دروغ و تهمت زدن هست! (البته جسارت اینطوری عرض می کنم ها من خودم میدونم شما به هیچ وجه قصد بدی نداشتید)
1) شما به مدت چند ماه بدون هیچ مشکلی از ما سرویس داشتید ( البته یکبار هم برای تمام کاربرانتون ایمیل ارسال کرده بودید که نوعی اسپم تلقی می شد و با یکبار تذکر دیگه این کار رو انجام ندادین!)
2) بعد از مدتی شخصی بنام دکتر .ب با ما تماس گرفت و گفت که من این سایت رو خریداری کردم و تقاضای نام کاربری و پسورد هاست اون شد! ( بدون اینکه شما به ما اطلاع بدید که سایت رو فروختید)
3) مدتی بعد جناب دکتر ب عزیز گفتند که یک وی پی اس می خوام تا برای سایت یک رپیدلیچ عمومی بذارم که ما هم با دریافت هزینه براشون این سرویس رو راه اندازی کردیم (البته راه اندازی سرویس کمی زمان برد که این زمان رو برای ایشون اضافه کردیم)
4) بعد از فاصله کوتاهی از راه اندازی سرویس رپیدلیچ ایشون گفتن که می خوان سایتشون رو ببرن روی وی پی اس تا سرعت بیشتری داشته باشه ما هم خیلی گفتیم که با اینکار سرعت تفاوت چندانی نمیکنه و اگه خودشون سرور مجازی داشته باشن ممکنه با مشکلاتی مواجه بشن که نتونن خودشون حل کنن. ولی ایشون اصرار داشتن که خواسته شون انجام بشه.
5) بعد از اینکه سرویس مورد نظر به ایشون تحویل داده شد هیچ خبری ازشون نبود تا اینکه در زمان های نزدیک به انقضاء وی پی اس به ما گفتن که بک آپ میخوان ( در صورتیکه ایشون از سرویس های هاستینگ ما استفاده نمی کردند و ما هم تنها بک آپ نزدیک به 1 ماه پیش ایشون رو داشتیم که اون رو در اختیارشون قرار دادیم البته به خودشون هم گفتیم که بک آپ مال چه زمانی هست.)

اگه نظر شما و دوستان این باشه که کوتاهی از جانب ما صورت گرفته ما خسارتش رو می پردازیم!
ممنون رضا جان که توضیح دادی من واقعاً داشتم دیگه به خودم شک می کردم
فکر کردم واقعاً سایت ایشون را میزبانی کردیم و بنده بی اطلاع بودم
چون با اعتماد به نفس کامل گفتند ما بودیم , داشت کم کم باورم میشد :d

================================================== =====

شما هم دوست عزیز از این به بعد تا چیزی را مطمعاً نشدید , تو جمع چیزی را اعلام نکنید

موفق باشید

moen7000
January 30th, 2011, 19:59
سلام

سلام
اها پیداش کردم :71:
در مورد دوست عزیز Warez-Host.IR باید از ایشون عذر خواهی کنم که ایشون رو به جای اقای مشاور اشتباهی گرفتم باید ببخشید دوست من:-?
و در مورد اقای مشاور یا همکارشون یا تیم صبا دیتا من توضیح دادم که تا زمانی سایت روی هاست اشتراکی بود خوب بود ولی زمانی که رفت روی وی پی اس دچار مشکل شد
حالا چند سوال دارم
ایا شما زمانی که یک سرویس رو میفروشید یا به کاربر میدید دیگه پیشتیبانی رو بیخیال میشید ؟
شما برداشتید به دکتر گفتید که من پسودهای وی پی اس رو به شما دادم از این به بعد اگه هر مشکلی پیش اومد دیگه به ما کاری نداره .ایا بقیه هاستینگها هم همین جوری هستش؟
من الان 6 ماهه از توکانت وی پی اس دارم و بدون کوچیک ترین مشکلی تا حالا بوده و هر موقع هم سوال یا مشکلی داشتم سر 1 ساعت نکشیده رفه شده
راستش منم که تا الان چیزی نگفتم 2 تا دلیل داشته
1. به خاطر اینکه سایت مال دکتر بود
2. به خاطر اینکه من وقتی با اقای مشلور یا همکارشون تماس میگرفتم اینقدر مودب و با شخصیت بودن که حال میکردم
و بعد از این داستانها دیگه روم نشد بیام و چیزی بگم
ضمنا اگه یادتون باشه از زمانی که شما سایت رو بردید روی وی پی اس 1 روز هم سایت درست کار نکرد
یا ارور دیتابیس میداد .یا بالا نمیومد .یا فایلهای ضمیمه پاک شده بودن
شما اگه همون بک اپ قدیم رو هم ریستور میکردید که فکر نمیکنم مشکلی پیش میومد
ولی باز هم با همون بک اپ قدیم سایت به مدت 1 هفته از دسترس خارج شد
یادتون هست؟
که اخر مجبور به شد از تونجا بره
ولی انصافا تا زمانی که روی هاست اشتراکی بود از همه نظر عالی بود
ببخشید که پر حرفی کردم
انشاا... دیگه برای هیچ کس شاهد همچین اتفاقی نباشیم
و ضمنا من مطلب رو هم نگفتم که بیام از کسی خسارت بگیرم
با تشکر
موفق و موید باشید

---------- Post added at 08:59 PM ---------- Previous post was at 08:29 PM ----------

دوست گرامی اقای هوشیار =Warez-Host.IR
مثل اینکه همشهری هم هستیم
من توی پلانهای شما 5 گیگ ندیدم
این فضا رو چقدر به من میدید؟ماهیانه؟
با تشکر
بازم شرمدنده راجع به اینکه شما رو اشتباه گرفتم با کس دیگه

SabaData
January 30th, 2011, 20:10
سلام
اها پیداش کردم :71:
در مورد دوست عزیز Warez-Host.IR باید از ایشون عذر خواهی کنم که ایشون رو به جای اقای مشاور اشتباهی گرفتم باید ببخشید دوست من:-?
و در مورد اقای مشاور یا همکارشون یا تیم صبا دیتا من توضیح دادم که تا زمانی سایت روی هاست اشتراکی بود خوب بود ولی زمانی که رفت روی وی پی اس دچار مشکل شد
حالا چند سوال دارم
ایا شما زمانی که یک سرویس رو میفروشید یا به کاربر میدید دیگه پیشتیبانی رو بیخیال میشید ؟
شما برداشتید به دکتر گفتید که من پسودهای وی پی اس رو به شما دادم از این به بعد اگه هر مشکلی پیش اومد دیگه به ما کاری نداره .ایا بقیه هاستینگها هم همین جوری هستش؟
من الان 6 ماهه از توکانت وی پی اس دارم و بدون کوچیک ترین مشکلی تا حالا بوده و هر موقع هم سوال یا مشکلی داشتم سر 1 ساعت نکشیده رفه شده
راستش منم که تا الان چیزی نگفتم 2 تا دلیل داشته
1. به خاطر اینکه سایت مال دکتر بود
2. به خاطر اینکه من وقتی با اقای مشلور یا همکارشون تماس میگرفتم اینقدر مودب و با شخصیت بودن که حال میکردم
و بعد از این داستانها دیگه روم نشد بیام و چیزی بگم
ضمنا اگه یادتون باشه از زمانی که شما سایت رو بردید روی وی پی اس 1 روز هم سایت درست کار نکرد
یا ارور دیتابیس میداد .یا بالا نمیومد .یا فایلهای ضمیمه پاک شده بودن
شما اگه همون بک اپ قدیم رو هم ریستور میکردید که فکر نمیکنم مشکلی پیش میومد
ولی باز هم با همون بک اپ قدیم سایت به مدت 1 هفته از دسترس خارج شد
یادتون هست؟
که اخر مجبور به شد از تونجا بره
ولی انصافا تا زمانی که روی هاست اشتراکی بود از همه نظر عالی بود
ببخشید که پر حرفی کردم
انشاا... دیگه برای هیچ کس شاهد همچین اتفاقی نباشیم
و ضمنا من مطلب رو هم نگفتم که بیام از کسی خسارت بگیرم
با تشکر
موفق و موید باشید

ببینید در مورد اینکه شما میگید وقتی میفروشید پشتیبانی نمی کنید باید خدمتتون عارض باشم که در مورد هاست اشتراکی کاملا پشتیبانی میدیم و این وظیفه ما و تمامی هاستینگ ها هست. ولی در مورد سرور مجازی به هیچ وجه پشتیبانی نمی کنیم مگر در مواردی که هزینه مدیزیت سرور پرداخت بشه! (البته این حرف من شامل مسائل مربوط به ریبوت و یا rebuild و یا مسائل مربوط به شبکه وی پی اس نمیشه و این مسائل کامل پشتیبانی میشن!)
و در مورد ریستور کردن بک آپ هم خوب ما سایت رو منتقل کردیم و و سالم تحویل ایشون دادیم و اگر که سالم تحویل داده نشده باشه مطمعنا جناب آقای دکتر ب خودشون به ما می گفتن چون ما که نمی دونیم ایشون چه فایل هایی نداشتن و یا چه فایل هایی داشتن که بدونیم بک آپ سالم ریستور شده یا نه!؟ اما بعد از اینکه خواستن از وی پی اس برن ما که ازشون بک آپ نمی گرفتیم که بخواییم بک آپ جدید به ایشون تحویل بدیم. اون بک آپ قدیمی هم از شانس ایشون موجود بود چون بک آپ های ما هفتگی هستند.
در مورد درست کار کردن و یا نکردن سایت هم ما سایت رو چک نمی کریدم که ببینیم در چه حالی هست! (یعنی وقت لازم برای این کار رو ما نداریم) و اگه مشکلی باشه این وظیفه کاربر هست که اونرو اطلاع بده (اگرچه این موارد شامل پشتیبانی وی پی اس نمی شد مگر اینکه هزینه مدیریت سرور پرداخت می شد.)
جسارتا بنده چون از میزان اطلاعات جناب دکتر ب و همچنین مشغله کاری ایشون مطلع بودم بهشون بار ها گفتم که بر روی هاست اشتراکی بمونند ولی خوب اصرار خودشون بود که باعث ایجاد چنین مشکلاتی هم شد!
در مورد برخوردمون هم شما لطف دارید که این حرف رو می فرمایید.

با احترامات

Warez-Host.IR
January 30th, 2011, 21:01
دوست گرامی اقای هوشیار =Warez-Host.IR
مثل اینکه همشهری هم هستیم
من توی پلانهای شما 5 گیگ ندیدم
این فضا رو چقدر به من میدید؟ماهیانه؟
با تشکر
بازم شرمدنده راجع به اینکه شما رو اشتباه گرفتم با کس دیگه جالبه که همه مشتری های ما مشهدی هستن :71:
شما ابتدا قوانین سایت ما مطالعه کنید - اگر مشکلی نداشتید در مورد قیمت بهتون اطلاع میدم - چون در بعضی ضمینه ها بر روی سرور میزبانی ما سخت گیری میکنیم (( البته نظر دوستان این هست - به نظر ما برای پایدار نگهداشتن سرور و نداشتن افت کیفیت لازم هست ))

.:~:. توافقنامه استفاده از خدمات هاستینگ وارزهاست (http://www.warez-host.ir/?cat=page&item=rule) .:~:. (http://www.warez-host.ir/?cat=page&item=rule)

بخونید اگر مشکل نداشتید در خدمت هستیم

moen7000
January 30th, 2011, 21:50
جالبه که همه مشتری های ما مشهدی هستن :71:
شما ابتدا قوانین سایت ما مطالعه کنید - اگر مشکلی نداشتید در مورد قیمت بهتون اطلاع میدم - چون در بعضی ضمینه ها بر روی سرور میزبانی ما سخت گیری میکنیم (( البته نظر دوستان این هست - به نظر ما برای پایدار نگهداشتن سرور و نداشتن افت کیفیت لازم هست ))

.:~:. توافقنامه استفاده از خدمات هاستینگ وارزهاست (http://www.warez-host.ir/?cat=page&item=rule) .:~:. (http://www.warez-host.ir/?cat=page&item=rule)

قوانین جالبی دارید !!!

همه قوانین راجع به کاربره ولی هیچ قانوی نیست که راجع به خودتون باشه
یعنی نگفتید که شما هم نسبت به این چیزایی که میخواین از کاربرا چه تعهداتی نصبت به اونا دارید و اگه به تعهداتتون عمل نکرید چه کاری انجام میدید !!!

جالبترینش ایناست

راه اندازی هرگونه آپلود سنتر و برنامه های مشابه بر روی هاست اشتراکی ممنون بوده ===اخه مگه میشه یک فروم برای خودش یک اپلود شنتر عکس کوچیک هم نداشته باشه !!!

قرار دادن یا نگهداری هرگونه فایل برای دانلود بر روی هاست اشتراکی ممنون بوده ===== اگه قراره فایلی اپلود نشه که کاربرا دانلود کنن پس چی میخواد توی یه سایت یا فروم باشه

چنانچه به هر علتی که خارج از اراده شرکت باشد در تداوم خدمات ارائه شده خللی وارد شود و يا خدمات مذکور موقتا و يا دائما قطع گردد، هيچگونه مسئوليتي متوجه شرکت نخواهد بود. ==== پس هزینه پشتیبانی که میگیرد برای چیه؟

به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای وارز هاست نگهداری نمایند . در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی ممنوع نخواهد بود.==== کاربر این هاست رو داره که از اطلاعاتش نگهداری بشه و همچنین شما بک اپ رو برای چی میگیرین؟برای این میگیرین که اگه مشکلی پیش بیاد سایت رو درست کنین با اون بک اپ !!

وارز هاست تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. ==== این خیلی جالبه یعنی هیچ کسی نمیتونه به شما بگه که چرا از نظر شما این کاربر تخطی کرده!!!

مثل اینکه با این قوانین شما اب ما با هم توی یه جوب نمیره
موفق باشید

DeltaGostar
January 30th, 2011, 21:52
جالبه که همه مشتری های ما مشهدی هستن :71:

کلا مهد تمدن نت و وارز ساپورت ترین سایت ها ایران و دنیا از ایالات خراسان رضوی هستن :d باور ندارید ؟ آدرس بدم

Warez-Host.IR
January 30th, 2011, 23:51
راه اندازی هرگونه آپلود سنتر و برنامه های مشابه بر روی هاست اشتراکی ممنون بوده ===اخه مگه میشه یک فروم برای خودش یک اپلود شنتر عکس کوچیک هم نداشته باشه !!!براي اينكار بايد هاست مخصوص دانلود تهيه كنند
قرار نيست يك كاربر بياد و ساليانه 20 هزار تومان بده و رو هاست هركاري كه خواست انجام بده

قرار دادن یا نگهداری هرگونه فایل برای دانلود بر روی هاست اشتراکی ممنون بوده ===== اگه قراره فایلی اپلود نشه که کاربرا دانلود کنن پس چی میخواد توی یه سایت یا فروم باشهدوست عزيز فايلهايي كه در انجمن ضميمه ميشه منظورم ما نيست
يعني كاربر حق نداره از پنل هاست اشتراكيش به عنوان هاست دانلود استفاده كنه ، يعني پوشه اي ايجاد كنه و فايل درونش ذخيره كن و لينك بده براي دانلود براي كاربرانش
ما براي اين كار سرويس دانلود ايجاد كرديم
اگر موضوعي را ممنون كرديم در كنارش سرويس ديگه اي در اختيار كاربران قرار داديم

چنانچه به هر علتی که خارج از اراده شرکت باشد در تداوم خدمات ارائه شده خللی وارد شود و يا خدمات مذکور موقتا و يا دائما قطع گردد، هيچگونه مسئوليتي متوجه شرکت نخواهد بود. ==== پس هزینه پشتیبانی که میگیرد برای چیه؟اول اينكه شما انگار تا به حال قوانين شركتهاي خدمات دهنده وب را مطالعه نكرديد ؟؟
90% گزينه مشابه اين را دارند
همچنين ما از كاربرانمون هزينه پشتيباني نمي گيريم هزينه سرويسي كه داديم را داريم ميگيريم
اين دو با هم تفاوت داره

به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات با خود کاربران بوده و همه کاربران می بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای وارز هاست نگهداری نمایند . در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی ممنوع نخواهد بود.==== کاربر این هاست رو داره که از اطلاعاتش نگهداری بشه و همچنین شما بک اپ رو برای چی میگیرین؟برای این میگیرین که اگه مشکلی پیش بیاد سایت رو درست کنین با اون بک اپ !!ما بك آپ روزانه از ديتاها و ... تهيه ميكنيم ولي كاربران هميشه بايد آگاه باشند كه خودشون هم بايد به فكر اطلاعات سايتشون باشند
همانطور كه ما به فكر اونها هستيم

مثل اینکه با این قوانین شما اب ما با هم توی یه جوب نمیره
موفق باشید هر طور ميل شماست

فقط همينقدر بگم كه خيلي از كاربران فكر ميكنند با 20-30 توماني كه آنها در سال ميدن سرويس دهنده ميشه غلام حلقه به گوششون ، كه اينطوري نيست
وقتي كاربر ميخواد با يك هاست 2 گيگ ساليانه ميشه 45 تومان هم سايت بياره بالا هم يك اپلود سنتر عكس راه بندازه و هم چت روم و ....
من سرويس دهنده هم بايد ببينم برام صرف داره يانه
چقدر از منابع سرور استفاده ميشه و ...

ما مشتريان خاص خودمون را داريم - كساني كه متوجه هستند - هاست اشتراكي و ميزباني جاي راه اندازي چت روم و آپلود سنتر و ... نيست
كساني كه ميدونن هاست اشتراكي با هاست دانلود فرق داره
كساني كه ميدونن پولي كه ميدن واسه هزينه سرويسي هست كه دارن استفاده ميكنند نه هزينه پشتيباني
كساني كه ...

کلا مهد تمدن نت و وارز ساپورت ترین سایت ها ایران و دنیا از ایالات خراسان رضوی هستن :d باور ندارید ؟ آدرس بدم هادي جان حيف كه نميشه وگرنه معناي واقعي وارز را نشون ميدادم

moen7000
January 31st, 2011, 09:05
براي اينكار بايد هاست مخصوص دانلود تهيه كنند
قرار نيست يك كاربر بياد و ساليانه 20 هزار تومان بده و رو هاست هركاري كه خواست انجام بده
دوست عزيز فايلهايي كه در انجمن ضميمه ميشه منظورم ما نيست
يعني كاربر حق نداره از پنل هاست اشتراكيش به عنوان هاست دانلود استفاده كنه ، يعني پوشه اي ايجاد كنه و فايل درونش ذخيره كن و لينك بده براي دانلود براي كاربرانش
ما براي اين كار سرويس دانلود ايجاد كرديم
اگر موضوعي را ممنون كرديم در كنارش سرويس ديگه اي در اختيار كاربران قرار داديم
اول اينكه شما انگار تا به حال قوانين شركتهاي خدمات دهنده وب را مطالعه نكرديد ؟؟
90% گزينه مشابه اين را دارند
همچنين ما از كاربرانمون هزينه پشتيباني نمي گيريم هزينه سرويسي كه داديم را داريم ميگيريم
اين دو با هم تفاوت داره
ما بك آپ روزانه از ديتاها و ... تهيه ميكنيم ولي كاربران هميشه بايد آگاه باشند كه خودشون هم بايد به فكر اطلاعات سايتشون باشند
همانطور كه ما به فكر اونها هستيم
هر طور ميل شماست

فقط همينقدر بگم كه خيلي از كاربران فكر ميكنند با 20-30 توماني كه آنها در سال ميدن سرويس دهنده ميشه غلام حلقه به گوششون ، كه اينطوري نيست
وقتي كاربر ميخواد با يك هاست 2 گيگ ساليانه ميشه 45 تومان هم سايت بياره بالا هم يك اپلود سنتر عكس راه بندازه و هم چت روم و ....
من سرويس دهنده هم بايد ببينم برام صرف داره يانه
چقدر از منابع سرور استفاده ميشه و ...

ما مشتريان خاص خودمون را داريم - كساني كه متوجه هستند - هاست اشتراكي و ميزباني جاي راه اندازي چت روم و آپلود سنتر و ... نيست
كساني كه ميدونن هاست اشتراكي با هاست دانلود فرق داره
كساني كه ميدونن پولي كه ميدن واسه هزينه سرويسي هست كه دارن استفاده ميكنند نه هزينه پشتيباني
كساني كه ...

هادي جان حيف كه نميشه وگرنه معناي واقعي وارز را نشون ميدادم

سلام و تشکر از شما بابت توضیحاتتون

شما که به همه پاسخ دادید به این بخش قسمت هم پاسخی بدید تا خالی نمونه

همه قوانین راجع به کاربره ولی هیچ قانوی نیست که راجع به خودتون باشه
یعنی نگفتید که شما هم نسبت به این چیزایی که میخواین از کاربرا چه تعهداتی به اونا دارید و اگه به تعهداتتون عمل نکردید چه کاری انجام میدید ویا چه کاری باید با شما انجام داد !!!

با تشکر

موفق باشید

---------- Post added at 10:05 AM ---------- Previous post was at 09:40 AM ----------

1 گیگ هاست وارز با کلیه امکانات نامحدود ماهانه فقط سه هزار تومان
5 گیگ هاست وارز با کلیه امکانات نامحدود ماهانه فقط 10 هزار تومان

دوست عزیز

وب سایت و فروم شما خرابه .باز نمیشه !!!!

http://forum.ibh.ir/

Index of / (http://www.deltagostar.net/)