PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا هاستینگ ها حاظر به کاهش قیمت نیستند

chaishpish
October 10th, 2018, 07:28
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید چرا شرکت های هاستینگ ایرانی بعد از بالا رفتن دلار سرویس های خودشون رو زیر 24 ساعت افزایش قیمت دادن ، اما حالا که دلار و یورو کاهش پیدا کرده هیچ کدوم حاظر به کم کردن قیمت ها نیستند جز کمتر از ده درصد اون خیلی جزئی

هاست و سرور مجازی کاری ندارم اما شما قیمت های دامین ببنید

مثلا دامین info در حال حاظر آفر داره نهایت قیمت 3 دلار اما سایت ایرانی قیمت زدند 237000 هزار تومن و یه جا 205000 آیا این واقعا انصاف هستش؟
خیلی از این آفر ها هست که هاستینگ ها خریداری میکنن و یا سرورهای دست دوم که بماند .

لطفا با انصاف باشید.

a1994n1373
October 10th, 2018, 07:44
شما بیا دلار و یورو با قیمت پایین به ما بده ما نامردیم نرخامونو کم نکنیم !

chaishpish
October 10th, 2018, 08:00
شما بیا دلار و یورو با قیمت پایین به ما بده ما نامردیم نرخامونو کم نکنیم !

شما دلاری چقدر میخرید که دامین 3 دلاری میشه 200000 هزار تومان و یا بیشتر خودتونو با این چیزا سرگرم نکید . سرور های مجازی و اختصاصی دست دوم خریدن و فروختن هم به اینا اضافه کنید بنده خودم هم تو کار هاستینگ بودم 6 سال شما بگو از کجا دلار میخری + سند بنده بهتون آدرس بدم

yasserhost
October 10th, 2018, 08:22
سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید چرا شرکت های هاستینگ ایرانی بعد از بالا رفتن دلار سرویس های خودشون رو زیر 24 ساعت افزایش قیمت دادن ، اما حالا که دلار و یورو کاهش پیدا کرده هیچ کدوم حاظر به کم کردن قیمت ها نیستند جز کمتر از ده درصد اون خیلی جزئی

مثلا دامین info در حال حاظر آفر داره نهایت قیمت 3 دلار اما سایت ایرانی قیمت زدند 237000 هزار تومن و یه جا 205000 آیا این واقعا انصاف هستش؟
خیلی از این آفر ها هست که هاستینگ ها خریداری میکنن و یا سرورهای دست دوم که بماند .

لطفا با انصاف باشید.

سلام و احترام من افزایش قیمتی ندیدم هنوز! ما قیمت دامین نزدیم . ولی بیشتر همکاران دامین ها رو از ریجستر های مختلف میخرن و قیمت ها فرق داره میتونید قیمت دلاری رو بپرسید ازشون .

در مورد سرور های دست دوم به طور مثال شما یک سرور مارکتی بخوای بخری . مثال: 28x18.000=540.000 تومان بدون ای پی میخوای سرور رو با 5000 تومن بدن؟ هر ای پی هم مثلا میشه 18000 تومن . کجا ارزون شده؟
ارزون شده یعنی یورو زیر 8 تومن نه بالا مرز 17000 لطفا شما قیمت های قابل خرید رو برسی کنید بعد قضاوت کنید.

chaishpish
October 10th, 2018, 08:32
سلام و احترام من افزایش قیمتی ندیدم هنوز! ما قیمت دامین نزدیم . ولی بیشتر همکاران دامین ها رو از ریجستر های مختلف میخرن و قیمت ها فرق داره میتونید قیمت دلاری رو بپرسید ازشون .

در مورد سرور های دست دوم به طور مثال شما یک سرور مارکتی بخوای بخری . مثال: 28x18.000=540.000 تومان بدون ای پی میخوای سرور رو با 5000 تومن بدن؟ هر ای پی هم مثلا میشه 18000 تومن . کجا ارزون شده؟
ارزون شده یعنی یورو زیر 8 تومن نه بالا مرز 17000 لطفا شما قیمت های قابل خرید رو برسی کنید بعد قضاوت کنید.

شما میگید افزایش قیمت ندید حتما ایران نبودید

دوست گرامی 90% رجیستری ها دامین آفر زدند یکی از شرکت هایی که ایرانی ها دارن ازش دامین میخرن بنده چک کردم قیمت آفر خورده ولی سودش برای کسایی هست که مستقیم خریداری میکنن

در مورد سرور ها من بحثم رو این کامل نبود اما سوال بنده رو جواب بده هر جور جساب کن بنده یک سرور آلمان منابع اختصاصی قیمت گرفتم دقت کن کاملا اختصاصی رم 512 هارد 20 گیگ سی پی یو 2000 مگاهرتز چجوری شد 100 تومن

mr.jabbari
October 10th, 2018, 09:07
اینجا ایرانه دلیل این قیمت ها ک میبینی بخش زیادیش خود ماییم ما عاشق سریع رشد کردنیم اونم نه از راه درست از راه غلط
بی رحم ترین ادما ( یعنی مشکلی پیش بیاد همه شیرن همه سری میرن کمک میکنن و...
اما درواقع اون مشکلی ک برای یکی دیگ پیش اومده رو بهش فکر کنن میبینن خودشون خود همین مردم بخش خیلی زیادش رو دلیلش بودن)
بیشترین حد دو لا پهنا چپوندن تو ایران اتفاق میوفته :|
نمونه پراید :|
نمونه برنامه نویسی که دلار روی ذهنش تاثیر گذاشته قیمت هاشو افزایش داده :-o:-o
یعنی هیچ قیمتی توی ایران ثبات نداره از 5 نفر قیمت 1 چیز رو بگیری ک کاملا یکیه 5 تا قیمت متفاوت میشنوی و کافیه بگی مثلا فلانی کمتر میداد شروع میکنه یه چیزای پشت طرف میگه که ادم هنگ میشه :|
بی قانونی
نظارت های سطحی ( البته برای رفقا اشناها بچه های بالا خلاصه هرکی که تو این گروه هست)
ادم های شدیدا بلند پرواز ! ( هیچکس نیست تو ایران ک فکر نکنه زرنگه :| زرنگی خوبه ولی زرنگی ک باعث پیشرفت بشه و ضربه نزنه ما اینجا همدیگرو نردبون میبینیم ک باید از هم بالا بریم و ب موفقیت برسیم :| هیچوقت نشده با کمک هم به موفقیت برسیم همه به موفقیت هم فکر کنیم:|
رعایت نکن ! کلا رعایت جیزه توی کل ماها هیچیو رعایت نمیکنیم
( یعنی کلا چیزی وجود نداره که همه ی ایرانیا بگن ما هممون رعایت میکنیم یعنی تو از 10 نفر میتونی بیشتر از 9999999999 چیزای مختلف تو انجام دادن یک چیز مشترک پیدا کنی _ در واقع ایرانیا بودن ک نظریه های مختلفی رو مثل :
همه ادما با هم متفاوت هستن
همه ادما به سود خودشون فکر میکنن
همه بیرون گرگن و از این جمله هارو ...
رو به تایید رسوندن
یعنی یجورایی قبل ما اینا فقط در حد یه تز بوده یه نظریه بوده ما به تایید رسوندیمش :)
اینا رو برای تمسخر نمیگم دارم برای خودم تاسف میخورم ک منم همین فرهنگ رو دارم و اینطوری بزرگ شدم

امیدوارم یروزی خودمون بخایم تغییر کنیم تا کشور تغییر کنه ! اگر فرهنگ ها بالا بره بخش خیلی زیادی از مشکلات همه حل میشه !

a1994n1373
October 10th, 2018, 09:46
دوست عزیز دلیل نمیشه که اگه یه شرکت داره .info رو 3 دلار میده بقیه هم همین قیمت بدن !!!

tikweb.ir
October 10th, 2018, 09:56
ما دات کام رو حدود 9 دلار میخریم نه سه دلار
درباره قیمت ها هم
قبلا هم عرض کردم
دو روز دلار پایین بود الان رسیده به همون قیمت ماه قبل و همینجوری هم صعودیه
هر وقت بازار به ارامش رسید مطمئن باشید هاستینگ ها به خاطر رقابت هم که شده کاهش قیمت میدن نیاز به گفتن مشتری ها نیست اصلا
اما فاکتور های دیتاسنتر ها اغلب تاریخشون نزدیک نیست و ممکنه هزار اتفاق بیفته و هاستینگ نمیتونه این ریسک رو بپذیره که امروز اومد پایین کل قیمتا رو تا اخر ماه بیاره پایین !

chaishpish
October 10th, 2018, 10:06
ما دات کام رو حدود 9 دلار میخریم نه سه دلار
درباره قیمت ها هم
قبلا هم عرض کردم
دو روز دلار پایین بود الان رسیده به همون قیمت ماه قبل و همینجوری هم صعودیه
هر وقت بازار به ارامش رسید مطمئن باشید هاستینگ ها به خاطر رقابت هم که شده کاهش قیمت میدن نیاز به گفتن مشتری ها نیست اصلا
اما فاکتور های دیتاسنتر ها اغلب تاریخشون نزدیک نیست و ممکنه هزار اتفاق بیفته و هاستینگ نمیتونه این ریسک رو بپذیره که امروز اومد پایین کل قیمتا رو تا اخر ماه بیاره پایین !

بله شما راست میگی پس چطور وقتی سرویسی رو با دلار قیمت پائین خریدن حاظر شدن به قیمت بالاتر بفروشن انصاف هم داشته باشه آدم بد نیست

در ضمن بنده عرض کردم دامین با پسوند .info لطفا با دقت بیشتری مطالعه کنید . تشکر.

Reza G
October 10th, 2018, 10:13
البته حمل بر دفاع از افزایش قیمت نشه ولی کدوم صنفی بعد از افزایش قیمتهاش (به دلیل نوسانات شدید ارز) دوباره قیمتش رو پایین آورد؟ که الان انتظار دارید هاستینگ‌دار بیچاره پایین بیاره.

اقلام ضروری‌تر مردم که از مغازه‌ها تهیه میشه هنوز ۱ ریال کاهش نداشته. منطق مغازه‌داران محترم هم اینطوره که:

دلار میره بالا: من با قیمت دلار روز باید بفروشم / دلار میاد پایین: من اینو با دلار گرونتر خریدم.

tikweb.ir
October 10th, 2018, 10:15
بله شما راست میگی پس چطور وقتی سرویسی رو با دلار قیمت پائین خریدن حاظر شدن به قیمت بالاتر بفروشن انصاف هم داشته باشه آدم بد نیست

در ضمن بنده عرض کردم دامین با پسوند .info لطفا با دقت بیشتری مطالعه کنید . تشکر.

هاستینگ مثل مغازه نیست از قبل با دلار جنس بخره انبار کنه
ماه به ماه فاکتور پرداخت میکنه
نهایتش بتونه یه ماه دو ماه اینکارو بکنه بعدش دیگه نه

در ضمن اون زمانی که یکدفعه دلار دو برابر شد و هاستینگ فاکتوری که دیتاسنتر براش صادر کرد دوبرابر قیمت شده بود مشتریان اومدن یه هزاری اضافه بدن به هاستینگ برا جبران ضرر ؟
خیر
متاسفانه همیشه مشتری هاستینگ در ایران طلبکار هست
هر هاستینگی توی این وضعیت ارزی مملکت داره حتی با هزینه ای بالاتر از اون چیزی ک مد نظر شماست به شما خوب سرویس میده قدرش رو بدونید
موفق باشید

chaishpish
October 10th, 2018, 10:17
البته حمل بر دفاع از افزایش قیمت نشه ولی کدوم صنفی بعد از افزایش قیمتهاش (به دلیل نوسانات شدید ارز) دوباره قیمتش رو پایین آورد؟ که الان انتظار دارید هاستینگ‌دار بیچاره پایین بیاره.

اقلام ضروری‌تر مردم که از مغازه‌ها تهیه میشه هنوز ۱ ریال کاهش نداشته. منطق مغازه‌داران محترم هم اینطوره که:

دلار میره بالا: من با قیمت دلار روز باید بفروشم / دلار میاد پایین: من اینو با دلار گرونتر خریدم.

بنده دارم به قیمت روز میفروشم شاید ربطی به هاستینگ نداشته باشه اما اگر هنوز اجاز فعالیت میدادن شاید تو رقابت بودم من لیت آفر دامین به زودی میزارم خودتون قضاوت کنید

مینا-صیفی
October 10th, 2018, 10:19
درود بر شما این مورد شما بهتره از مواد غذایی و وسایل ساختمانی و لوازم خانگی و و غیره بپرسید که روز به روز بالا رفته و بردند و وقتی چند هزار دلار پایین امده قیمت ها همچنان بالاست
هاستنیگ کار های بیچاره که قیمتشان من خیلی سایت ها را دیدم حتی پایین تره خیلی جاه ها با کمترین سود سرویس میدن یکسری جاه هم با قیمت اپدیت روز دلار سرویس میدن ولی گرون فروشی نمیکنند دلار هم 14 15 هزار توامن هست هاستیگ کار ها از مردم هستند و نمیتوانند هم گرون فروشی در این بازار اشفته کنند.
سرور رم 1 خیلی ها 35 40 میدن که رم 1 باید الان 80 هزار باشه البته خیلی جاه هم الان 80 میدن که حق دارند با این قیمت نمیخوام بیشتر توضیح بدم سپاس از توجه شما

javad031
October 10th, 2018, 10:22

لطفا با انصاف باشید.

کدوم کاهش قیمت عزیزم ؟ 4 تومن اومد پایین از دیروز داره میره بالا باز
شما برو خودت دلار یورو بخر از هاستینگ های خارجی دامین ت رو ثبت کن !

chaishpish
October 10th, 2018, 10:26
وقتی منتقی نیستید لیست آفر ها ببینید دامین .info داره به دلاری 66.6 به مردم داده میشه چجوری من اینو به شما بگم که بهتون بر نخوره

لیست بعضی از دامین ها

38680

کشورهایی که از این سایت استفاده میکنن

38678

لیست کامل قیمت دامین من هنوز درک نمیکنم چرا نباید سرویسی که ارزون خریداری میشه ارزونتر به مردم ارائه بدید

38679

- - - Updated - - -

کدوم کاهش قیمت عزیزم ؟ 4 تومن اومد پایین از دیروز داره میره بالا باز
شما برو خودت دلار یورو بخر از هاستینگ های خارجی دامین ت رو ثبت کن !

لطفا قیمت ها رو در پست بالا بخون عزیز دلم

k-pax
October 10th, 2018, 10:29
اینجا ایرانه دلیل این قیمت ها ک میبینی بخش زیادیش خود ماییم ما عاشق سریع رشد کردنیم اونم نه از راه درست از راه غلط
بی رحم ترین ادما ( یعنی مشکلی پیش بیاد همه شیرن همه سری میرن کمک میکنن و...
اما درواقع اون مشکلی ک برای یکی دیگ پیش اومده رو بهش فکر کنن میبینن خودشون خود همین مردم بخش خیلی زیادش رو دلیلش بودن)
بیشترین حد دو لا پهنا چپوندن تو ایران اتفاق میوفته :|
نمونه پراید :|
نمونه برنامه نویسی که دلار روی ذهنش تاثیر گذاشته قیمت هاشو افزایش داده :-o:-o
یعنی هیچ قیمتی توی ایران ثبات نداره از 5 نفر قیمت 1 چیز رو بگیری ک کاملا یکیه 5 تا قیمت متفاوت میشنوی و کافیه بگی مثلا فلانی کمتر میداد شروع میکنه یه چیزای پشت طرف میگه که ادم هنگ میشه :|
بی قانونی
نظارت های سطحی ( البته برای رفقا اشناها بچه های بالا خلاصه هرکی که تو این گروه هست)
ادم های شدیدا بلند پرواز ! ( هیچکس نیست تو ایران ک فکر نکنه زرنگه :| زرنگی خوبه ولی زرنگی ک باعث پیشرفت بشه و ضربه نزنه ما اینجا همدیگرو نردبون میبینیم ک باید از هم بالا بریم و ب موفقیت برسیم :| هیچوقت نشده با کمک هم به موفقیت برسیم همه به موفقیت هم فکر کنیم:|
رعایت نکن ! کلا رعایت جیزه توی کل ماها هیچیو رعایت نمیکنیم
( یعنی کلا چیزی وجود نداره که همه ی ایرانیا بگن ما هممون رعایت میکنیم یعنی تو از 10 نفر میتونی بیشتر از 9999999999 چیزای مختلف تو انجام دادن یک چیز مشترک پیدا کنی _ در واقع ایرانیا بودن ک نظریه های مختلفی رو مثل :
همه ادما با هم متفاوت هستن
همه ادما به سود خودشون فکر میکنن
همه بیرون گرگن و از این جمله هارو ...
رو به تایید رسوندن
یعنی یجورایی قبل ما اینا فقط در حد یه تز بوده یه نظریه بوده ما به تایید رسوندیمش :)
اینا رو برای تمسخر نمیگم دارم برای خودم تاسف میخورم ک منم همین فرهنگ رو دارم و اینطوری بزرگ شدم

امیدوارم یروزی خودمون بخایم تغییر کنیم تا کشور تغییر کنه ! اگر فرهنگ ها بالا بره بخش خیلی زیادی از مشکلات همه حل میشه !

با مقداری از صحبتتون موافقم
پراید شد 30 میلیون مردم هجوم بردن برای خریدش . افزایش تقاضا باعث افزایش قیمت شد و قیمت شد 40 تومن ( بیفرهنگی و شاید ترس از آینده )

اما شما یه برنامنویس مثال زدید . اون بیچاره مگه ایران نیست . مگه پنیر نمیخوره !؟ مگه تاکسی سوار نمیشه !؟ وقتی امروز میرم مغازه و خرید 20 تومنی دیروزم میشه 40 تومن چرا نباید یه کاری که 500 انجام میدادم بشه 800 تومن !؟
تو این شرایط همه دارن با بدبختی سعی میکنونن زنده بمونن . شرایط خیلی سخت شده

البتی بعضی افراد هم دارن از این آب گل آلود دارن ماهی میگیرن . که بشتر صحبت شما به این افارد کم میخوره

موافقم :

javad031
October 10th, 2018, 10:30
وقتی منتقی نیستید لیست آفر ها ببینید دامین .info داره به دلاری 66.6 به مردم داده میشه چجوری من اینو به شما بگم که بهتون بر نخوره

لیست بعضی از دامین ها

38677

کشورهایی که از این سایت استفاده میکنن

38678

لیست کامل قیمت دامین من هنوز درک نمیکنم چرا نباید سرویسی که ارزون خریداری میشه ارزونتر به مردم ارائه بدید

38679

- - - Updated - - -

میگم دیگه برو شما خودت از همین سایت ها بگیر بده واست پی کنن

chaishpish
October 10th, 2018, 10:32
میگم دیگه برو شما خودت از همین سایت ها بگیر بده واست پی کنن

اتفاقا رفتم تمدید کردم وقتی دیدم این تاپیک رو زدم

TeraServerCo
October 10th, 2018, 10:38
سلام
دوست عزیز بحث شما دامین هستش
توی عکسی که خودتون دادید قیمت دامین .info
15 دلار هست برای انتقال و تمدید
و برای ثبت 2 دلار هستش
تمام ریجسترار ها این دامین رو 2 دلار نمیدن
برخی از همکاران از جایی نمایندگی دارند که برای ثبت همون 15 دلار باهاشون حساب میشه
و برخی نیز بله , با همون 2 دلار حساب میشه ولی اون رو برای کاربر 2 دلار حساب نمی کنند
برخی منصف 5 دلار برخی 10 دلار و برخی نیز همان 15 دلار را محاسبه می نمایند
شما نیز اگر با قیمت جایی مشکل دارید بهتر هستش از جای دیگه ای تهیه کنید

chaishpish
October 10th, 2018, 10:49
سلام
دوست عزیز بحث شما دامین هستش
توی عکسی که خودتون دادید قیمت دامین .info
15 دلار هست برای انتقال و تمدید
و برای ثبت 2 دلار هستش
تمام ریجسترار ها این دامین رو 2 دلار نمیدن
برخی از همکاران از جایی نمایندگی دارند که برای ثبت همون 15 دلار باهاشون حساب میشه
و برخی نیز بله , با همون 2 دلار حساب میشه ولی اون رو برای کاربر 2 دلار حساب نمی کنند
برخی منصف 5 دلار برخی 10 دلار و برخی نیز همان 15 دلار را محاسبه می نمایند
شما نیز اگر با قیمت جایی مشکل دارید بهتر هستش از جای دیگه ای تهیه کنید

همین منطق شماست که به این وضعیت دچاریم همش میدوئیم تا شاید به جایی برسیم حالا دقیقا فهمیدم چرا ارزون نمیشه چون همه از این گرونی راضی راضی هستن

منم که دیگه تو این تاپیک بیا نیستم چون هیچکس حاظر نیست خودش ضرر کنه ولی میخواد باقی ضرر کنه منطق ایرانی

دوستان کسایی که آفر دامین رو نمیتونن مستقیم ارزون بخرن به ایران سرور و یا میهن وب هاست مراجعه کنند آفرهای رو فعال دارن به روز

https://my.mihanwebhost.com/domainchecker.php

https://www.iranserver.com/domains/tld/

TeraServerCo
October 10th, 2018, 10:54
منطق ما نیستش دوست عزیز برید 3 4 تا از تاپیک های افر دامین رو ببینید شرکت ما پایین ترین قیمت ممکن رو به کاربر داده
بنده این رو خدمت شما عرض کردم که براتون قضیه روشن بشه که بدونید طرف خودش نمیخواد به شما ارزون بده
به هر دلیلی
اون دیگه مشکل ما نیستش
موفق باشید

همین منطق شماست که به این وضعیت دچاریم همش میدوئیم تا شاید به جایی برسیم حالا دقیقا فهمیدم چرا ارزون نمیشه چون همه از این گرونی راضی راضی هستن

منم که دیگه تو این تاپیک بیا نیستم چون هیچکس حاظر نیست خودش ضرر کنه ولی میخواد باقی ضرر کنه منطق ایرانی

دوستان کسایی که آفر دامین رو نمیتونن مستقیم ارزون بخرن به ایران سرور و یا میهن وب هاست مراجعه کنند آفرهای رو فعال دارن به روز

chaishpish
October 10th, 2018, 11:07
منطق ما نیستش دوست عزیز برید 3 4 تا از تاپیک های افر دامین رو ببینید شرکت ما پایین ترین قیمت ممکن رو به کاربر داده
بنده این رو خدمت شما عرض کردم که براتون قضیه روشن بشه که بدونید طرف خودش نمیخواد به شما ارزون بده
به هر دلیلی
اون دیگه مشکل ما نیستش
موفق باشید

- - - Updated - - -

به هر دلیلی
اون دیگه مشکل ما نیستش
موفق باشید

نمیخواستم بیام ولی جواب دادن از غذا خوردن واجبتر بو،د ببین دمت گرم آفر میدی ولی بحث اینه بعضی از همکارهای شما سرویس رو ارزون میخرن خیلی ارزون اما نمیخوان ارزون بدن منطقشون هم اینه چرا من اول ارزون بدم هر وقت همه ارزون دادن منم ارزون میدم مطمعا باشید خیلی از همکارتون از همین سایتی که من عکس قرار دادم دامینو میخرن هر دامین .info میشه نهایت 48 هزار تومن ب اما قبول کن فروختن با صود 4 برابر ضلمه و این کارش باعث میشه کسی که دامین رو گرون بخره چیزی که ارائه میده گرونتر میشه این یه حرکت دایره واره تا کسایی که با قیمت ارزون خرید میکنن قیمت کاهش ندن هیچی تغییر نمیکنه حتی اگر دلار بشه 8000 ریال ای کاش منتظر نباشیم یکی دیگه شروع کننده باشه.

tikweb.ir
October 10th, 2018, 11:08

https://my.mihanwebhost.com/domainchecker.php

https://www.iranserver.com/domains/tld/

با بخش اول صحبت بشدت مخالفم
چون دقیقا سود ما نصف شده بخاطر همین افزایش قیمت ارز
چون مجبور شدیم از سودمون بزنیم تا قیمت کمی منطقی بشه
شما یا هرمشتری دیگه ای هم که احساس میکنه این قیمتا براش زیاده اجبار که نشده
میتونه بره مستقیم بگیره یا هرچیزی که خودش فکر میکنه

در ضمن ! قیمت گذاری اینقدر چیز ساده ای نیست که شما اسکرین از قیمت دلاری یک دومین میدی خوشحالم هستی که چه چیزی رو کشف کردی
وقتی تورم 30 درصدی اتفاق میفته توی جامعه
کارمند شما دیگه حاضر نیست با حقوق قبلی برا شما کار کنه باید یا پول اضافه بهش بدی یا اینکه یکی دیگه بیاری یا اینکه خودت بارشو به دوش بکشی
وقتی اجاره محل فعالیت 30 درصد میره بالا ، اب و برق و ... هم جای خود
وقتی ارزش پول میاد پایین ! یعنی دیگه 3 هزار تومنی که قبلا سود میکردی الان هزار تومنه

اینا رو اگر درک کنید و متوجه بشید میفهمید که قیمت هاستینگ ها از همه چیز کمتر رفته بالا و افرین میگید به افرادی که در این صنف داخل ایران دارن فعالیت میکنن (البته همیشه هاستینگ های بی کفایت هم هستن نمیشه کاریشون کرد)

فکر کنم دوستان پاسختونو دادن
موفق باشید

chaishpish
October 10th, 2018, 11:13
با بخش اول صحبت بشدت مخالفم
چون دقیقا سود ما نصف شده بخاطر همین افزایش قیمت ارز
چون مجبور شدیم از سودمون بزنیم تا قیمت کمی منطقی بشه
شما یا هرمشتری دیگه ای هم که احساس میکنه این قیمتا براش زیاده اجبار که نشده
میتونه بره مستقیم بگیره یا هرچیزی که خودش فکر میکنه

در ضمن ! قیمت گذاری اینقدر چیز ساده ای نیست که شما اسکرین از قیمت دلاری یک دومین میدی خوشحالم هستی که چه چیزی رو کشف کردی
وقتی تورم 30 درصدی اتفاق میفته توی جامعه
کارمند شما دیگه حاضر نیست با حقوق قبلی برا شما کار کنه باید یا پول اضافه بهش بدی یا اینکه یکی دیگه بیاری یا اینکه خودت بارشو به دوش بکشی
وقتی اجاره محل فعالیت 30 درصد میره بالا ، اب و برق و ... هم جای خود
وقتی ارزش پول میاد پایین ! یعنی دیگه 3 هزار تومنی که قبلا سود میکردی الان هزار تومنه

اینا رو اگر درک کنید و متوجه بشید میفهمید که قیمت هاستینگ ها از همه چیز کمتر رفته بالا و افرین میگید به افرادی که در این صنف داخل ایران دارن فعالیت میکنن (البته همیشه هاستینگ های بی کفایت هم هستن نمیشه کاریشون کرد)

فکر کنم دوستان پاسختونو دادن
موفق باشید

بازم میگم این فکرو فقط فقط شما نمیکنید هر کسی در حال کار انجام دادن هستش همینو میگه بحث اینه هر چقدر شما گرون کنی وقتی میره وسیله بخری گرونتر میده مثلا یک فروشگاه اینترنتی علاوه بر بالا بردن قیمت جنسش ، هر قیمتی که هزینه کرده برای راه اندازی سایتش رو هم میکشه روش اونم همین فکرو میکنه ببین چی میشه وقتی همه اینجوری فکر کنند

RoobinaServer
October 10th, 2018, 11:20

لطفا با انصاف باشید.

سلام

شاید یک جا شما آفر دیدید و دقیقا میزبان شما هم از همانجا که آفر زده سرویس داده و متوجه شده اید که اینقدر پریشان شده اید اما در نظر بگیرید همه رجیسترار ها آفر ندارند مثل هاستینگ های ایرانی است یکی سرور میده 5 ت بقیه که 5 ت نمیدهند.

البته در نظر بگیرید مشکلات ما در چند ماه گذشته : (در اصل تاپیک شما تاپیک خوبی شد موارد ذکر شود)

1.روی آوردن همه کاربران ایرانی تقریبا به جاهایی که دومین را ارزانتر ثبت میکنند و اینچنین آفر میدهند.(خب تا اینجای کار مشکلی نیست حق هر کسی است قیمت کمتر بود خرید کند)

2.شروع مشکلات با این دست دومین ها، ارسال تیکت های پی در پی کاربران بالای 100 تا در هفته فقط برای مشکلات زیر :

الف)عدم پاسخ سریع dns

ب)عدم لود سایت با www

پ)عدم کار کردن سرویس کلاستر و فعالیت دومین روی دو بستر

ت) dns تغییر داده شده اما چرا بعد از 24 ساعت سایت قطع شده است ؟

و تیکت هایی از این دست.

اخر سر متوجه شده ایم رجیسترار های محترم مشکل دارند و اکثر مشکل مشتریان با تعویض رجیسترار و تمدید دومین به قیمت خیلی یا گاها دو برابر (به خاطر انتقال) حل شد و برخی دیگر نیز هنوز در حال تحمل هستند چون توان تمدید مجدد چه بسی قیمت بالاتر ندارند (مخصوصا اون مورد مشکل لود سایت با www)

-----------------------------------------------------------------------------------------

قیمت ارز بالا رفت :

1 ماه گذشت

نه پایین میاد جو بازاره ... (به قول دوستان حباب...)

2 ماه گذشت

نه پایین میاد ...(ما که تجهیزات قبلی را همچنان داریم تحمل میکنیم مشکلی نیست ...)

3 ماه گذشت

عجب ..../:)

4 ماه گذشت

قطعات باید تعویض شود و خراب شده اند، خب چیزی که جدید نشد اضافه بشه حداقل سرویس ها نگه داشته بشه و تداخل نداشته باشند

خب تا اینجا همه چی عادی ...

خرید قطعه جدید ناگهان قیمت 3 تا 4 برابر - قیمت یک رم معمولی کامپیوتر خانگی 2 برابر

تا اینجای کار پرووایدر کلی ضرر کرده (چند ماه تحمل + خرید قطعات به قیمت خیلی زیاد و چند برابر)(شاید بگید چرا پیش بینی نشد که ممکن است قیمت بالا تر برود و از قبل گران نشد تا جلوی ضرر گرفته شود، آیا شما قبول میکردید یا یک هفته گران شدن دلار سرویس را گرانتر تمدید نمائید ؟ !!!! خیلی راحت ریزش مشترکین شرایطش فراهم میشد و سقوط 100% - در هر صورت خیلی موارد بررسی شد و نتیجه با این مورد رسید.)

در پایان عدم توان تحمل بیشتر و افزایش قیمت هاستینگ ....

شروع تیکت های مشترکین که چرا گران شده است (ظاهرا مشترکین در ایران نیستند و کم لطف هستند ... :39:)

خب تا اینجای کار بالای 500 تیکت در یک هفته کمتر فقط بابت قیمت ها (این یعنی افزایش شدید تنش و مشکلات روانی ایجاد شده بین کارمندان یک شرکت خدمات دهی)

خب همه چی آرام و یک هفته آتی نرمال در پیش ...

ناگهان دلار 10 ت میشود ... (باز شروع شد :106:نمیدونیم خوشحال باشیم یا ناراحت8-|)

حالا این دفعه تقریبا 1.5 یا 2 برابر تیکت ها بیشتر از سری قبل سرازیر شده با عنوان "کاهش قیمت - ارزان شدن ارز در مملکت و شبیه آن"

خب یکی نیست بگه هم میهنان عزیز مگر با قیمت مستقیم ارز سرویس میگیرید ؟ آن 5 ماه که قیمت ها زیاد نشد در هاستینگ ها چرا کسی نیومد بگه ارز رفته بالا من بیشتر پرداخت میکنم ؟ الان که تراز مالی یک شرکت نزدیک به منفی شده و کلی ضرر داده باز قیمت بیاره پایین ؟ خب نباید مجدد سرپا بشه ؟ خب چه چیزی یک روزه ارزان شده با قیمت دلار ؟ 1 روزه افزایش خورده است که 1 روزه کاهش یابد ؟

طبق معمولی - مشتری حق دارد در پی راهی دیگر برای جبران ضرر ....

درخواست حواله های بانکی صادر شد - هنگام حواله دلار 19 ت :104:آخه چرا ؟ دلار که 10 ت شده ؟ !!!! (پاسخ صرافی : برو پیش همونی که میگه 10 ت شده حواله بزن (با لحن خیلی خوب بخوانید (مثلا)) من که دلار 20 از مردم خریدم خیلی دارم لطف میکنم واست 19 میزنمX-(به من چه دولت میگه 10 ت)

حال این وسط یکی از همکاران اعلام کرد که ما حواله زدیم 13 ت >:P (دقیقا همین شکلی)
بعد دو هفته ... پنل همکار بسته شد اون --> :-s ما ---> :-? مگر از صرافی نزدی ؟ پاسخ : نه دلال بود دیدم از مردم داره ارزون میخره گفتم خب حتما درست میزنه دیگه - خب چی شد ؟ پاسخ : پیپال هک شده بود #-o(حال یک سری از دوستان نیان بگن ما زدیم مشکلی نبود --> کلیات را ببینید بله هستند کسانی هم که حلال خورد هستند و وقتی دلار 12 ت از دست مردم میگیرند کمی بالاتر حواله میزنند نه 19 ت اما در این بازار همه این کار را میکنند ؟ کدام شرکت بزرگ چنین ریسکی میکند که در این بازار ارزانی دلال ها بچرخد و حواله بزند ؟ - در پایان در ارز و حواله زدن هم ***ی چند برابر شده و هرچی ارزانتر - ریسک بیشتر ...)

مشکلات را میبینید ؟ سعی کردیم تمام موارد را کامل و با شکلک یا هر چیزی بزنیم که مشتاقانه بخوانید و متوجه بشوید.

مطمئن باشید بیشتر از مشتری ها، هم اکنون هاستینگ ها درگیر شده اند و در حال ضرر دادن هستند.

اون هاستینگی که یک دومین آفر میخورد هم شاید سوء استفاده گر نباشد به همان قیمت قبل آفر بدهد (تو فکر این مورد شاید باشد که به جای گران کردن با همان آفر و فروش به قیمت اصلی ضررش را جبران کند این گونه نه مشتری ها قیمت بیشتری پرداخت کرده اند نه وی ضرر بیشتری کرده است بلکه با آفر رجیسترار ضرر میزبان هم جبران شده است) حال این وسط شمای مشتری میتوانید تمام دردسر های پرداخت را و پشتیبانی مستقیم را تجربه نمائید (حال برای شما هم که راحت است و دردسر ندارید که چه بهتر) و مستقیم خرید نمائید حداقل آن میزبان هم میفهمد چند چند است و چه تعداد مشترک دارد که یا فکر دیگری بکند یا دیگر ادامه ندهد.

در پایان تمام موارد بالا فقط گوشه ای از مشکلات بود و خداروشکر استارتر عزیز از انجایی که قدیمی هستید حتما خدمات ما را میشناسید تا به امروز هیچ سرور دست دومی مانند 56xx و ... نداده ایم.!!! هر چند این شرکت ها هم فکر کنیم الان مشکل بیشتری دارند چون قطعات آنها بیشتر باید تعویض شود.

chaishpish
October 10th, 2018, 11:38
سلام

شاید یک جا شما آفر دیدید و دقیقا میزبان شما هم از همانجا که آفر زده سرویس داده و متوجه شده اید که اینقدر پریشان شده اید اما در نظر بگیرید همه رجیسترار ها آفر ندارند مثل هاستینگ های ایرانی است یکی سرور میده 5 ت بقیه که 5 ت نمیدهند.

البته در نظر بگیرید مشکلات ما در چند ماه گذشته : (در اصل تاپیک شما تاپیک خوبی شد موارد ذکر شود)

1.روی آوردن همه کاربران ایرانی تقریبا به جاهایی که دومین را ارزانتر ثبت میکنند و اینچنین آفر میدهند.(خب تا اینجای کار مشکلی نیست حق هر کسی است قیمت کمتر بود خرید کند)

2.شروع مشکلات با این دست دومین ها، ارسال تیکت های پی در پی کاربران بالای 100 تا در هفته فقط برای مشکلات زیر :

الف)عدم پاسخ سریع dns

ب)عدم لود سایت با www

و تیکت هایی از این دست.

اخر سر متوجه شده ایم رجیسترار های محترم مشکل دارند و اکثر مشکل مشتریان با تعویض رجیسترار و تمدید دومین به قیمت خیلی یا گاها دو برابر (به خاطر انتقال) حل شد و برخی دیگر نیز هنوز در حال تحمل هستند چون توان تمدید مجدد چه بسی قیمت بالاتر ندارند (مخصوصا اون مورد مشکل لود سایت با www)

-----------------------------------------------------------------------------------------

قیمت ارز بالا رفت :

1 ماه گذشت

2 ماه گذشت

نه پایین میاد ...(ما که تجهیزات قبلی را همچنان داریم تحمل میکنیم مشکلی نیست ...)

3 ماه گذشت

عجب ..../:)

4 ماه گذشت

قطعات باید تعویض شود و خراب شده اند، خب چیزی که جدید نشد اضافه بشه حداقل سرویس ها نگه داشته بشه و تداخل نداشته باشند

خرید قطعه جدید ناگهان قیمت 3 تا 4 برابر - قیمت یک رم معمولی کامپیوتر خانگی 2 برابر

تا اینجای کار پرووایدر کلی ضرر کرده (چند ماه تحمل + خرید قطعات به قیمت خیلی زیاد و چند برابر)(شاید بگید چرا پیش بینی نشد که ممکن است قیمت بالا تر برود و از قبل گران نشد تا جلوی ضرر گرفته شود، آیا شما قبول میکردید یا یک هفته گران شدن دلار سرویس را گرانتر تمدید نمائید ؟ !!!! خیلی راحت ریزش مشترکین شرایطش فراهم میشد و سقوط 100% - در هر صورت خیلی موارد بررسی شد و نتیجه با این مورد رسید.)

شروع تیکت های مشترکین که چرا گران شده است (ظاهرا مشترکین در ایران نیستند و کم لطف هستند ... :39:)

خب تا اینجای کار بالای 500 تیکت در یک هفته کمتر فقط بابت قیمت ها (این یعنی افزایش شدید تنش و مشکلات روانی ایجاد شده بین کارمندان یک شرکت خدمات دهی)

ناگهان دلار 10 ت میشود ... (باز شروع شد :106:نمیدونیم خوشحال باشیم یا ناراحت8-|)

حالا این دفعه تقریبا 1.5 یا 2 برابر تیکت ها بیشتر از سری قبل سرازیر شده با عنوان "کاهش قیمت - ارزان شدن ارز در مملکت و شبیه آن"

خب یکی نیست بگه هم میهنان عزیز مگر با قیمت مستقیم ارز سرویس میگیرید ؟ آن 5 ماه که قیمت ها زیاد نشد در هاستینگ ها چرا کسی نیومد بگه ارز رفته بالا من بیشتر پرداخت میکنم ؟ الان که تراز مالی یک شرکت نزدیک به منفی شده و کلی ضرر داده باز قیمت بیاره پایین ؟ خب نباید مجدد سرپا بشه ؟ خب چه چیزی یک روزه ارزان شده با قیمت دلار ؟ 1 روزه افزایش خورده است که 1 روزه کاهش یابد ؟

درخواست حواله های بانکی صادر شد - هنگام حواله دلار 19 ت :104:آخه چرا ؟ دلار که 10 ت شده ؟ !!!! (پاسخ صرافی : برو پیش همونی که میگه 10 ت شده حواله بزن (با لحن خیلی خوب بخوانید (مثلا)) من که دلار 20 از مردم خریدم خیلی دارم لطف میکنم واست 19 میزنمX-(به من چه دولت میگه 10 ت)

حال این وسط یکی از همکاران اعلام کرد که ما حواله زدیم 13 ت >:P (دقیقا همین شکلی)
بعد دو هفته ... پنل همکار بسته شد اون --> :-s ما ---> :-? مگر از صرافی نزدی ؟ پاسخ : نه دلال بود دیدم از مردم داره ارزون میخره گفتم خب حتما درست میزنه دیگه - خب چی شد ؟ پاسخ : پیپال هک شده بود #-o(حال یک سری از دوستان نیان بگن ما زدیم مشکلی نبود --> کلیات را ببینید بله هستند کسانی هم که حلال خورد هستند و وقتی دلار 12 ت از دست مردم میگیرند کمی بالاتر حواله میزنند نه 19 ت اما در این بازار همه این کار را میکنند ؟ کدام شرکت بزرگ چنین ریسکی میکند که در این بازار ارزانی دلال ها بچرخد و حواله بزند ؟ - در پایان در ارز و حواله زدن هم ***ی چند برابر شده و هرچی ارزانتر - ریسک بیشتر ...)

مشکلات را میبینید ؟ سعی کردیم تمام موارد را کامل و با شکلک یا هر چیزی بزنیم که مشتاقانه بخوانید و متوجه بشوید.

مطمئن باشید بیشتر از مشتری ها، هم اکنون هاستینگ ها درگیر شده اند و در حال ضرر دادن هستند.

اون هاستینگی که یک دومین آفر میخورد هم شاید سوء استفاده گر نباشد به همان قیمت قبل آفر بدهد (تو فکر این مورد شاید باشد که به جای گران کردن با همان آفر و فروش به قیمت اصلی ضررش را جبران کند این گونه نه مشتری ها قیمت بیشتری پرداخت کرده اند نه وی ضرر بیشتری کرده است بلکه با آفر رجیسترار ضرر میزبان هم جبران شده است) حال این وسط شمای مشتری میتوانید تمام دردسر های پرداخت را و پشتیبانی مستقیم را تجربه نمائید (حال برای شما هم که راحت است و دردسر ندارید که چه بهتر) و مستقیم خرید نمائید حداقل آن میزبان هم میفهمد چند چند است و چه تعداد مشترک دارد که یا فکر دیگری بکند یا دیگر ادامه ندهد.

در پایان تمام موارد بالا فقط گوشه ای از مشکلات بود و خداروشکر استارتر عزیز از انجایی که قدیمی هستید حتما خدمات ما را میشناسید تا به امروز هیچ سرور دست دومی مانند 56xx و ... نداده ایم.!!! هر چند این شرکت ها هم فکر کنیم الان مشکل بیشتری دارند چون قطعات آنها بیشتر باید تعویض شود.

من نمیدونم چرا حرف بنده رو کسی متوجه نمیشه بنده با شما یا با کسایی که رجیستر دیگه دارن کاری ندارم بحث اینه ای کسایی که آفر توپ بهتون میخوره به جای صود 4 برابر یک صود دوبل کنید نه اینکه دامینش که 48 تومن میشه به قیمت بیش از 200 هزار تومن بفروشه شما شاید از محدود کسایی باشید که قیمت رو با افزایش جزئی دلار بالا نمیبردن اما به چشم خودم دیدم همکاراتون هنوز دلار افزایش چندانی پیدا نکرده افزایش دادن چه افزایشی یا خنده دار ترین کار که نمیخوام اسمشونم بگم وسط سرویس فاکتور صادر کردن مابه تفاوت قیمت دلار خوب وقتی کسی مثل من این چیز ها رو دیدن وقتی دلار از 20 تومن اومد رو 16 توم یا یک هفته هست آفر فعال شده انتظار داره از سرویس دهنده هایی که از اون شرکت میخرن یک آفر معمولی بدن اما با کمال پرئی نه تنها قیمت ثابت نمیمونه بلکه افزایش میدن . شاید شما دلیل ارزونی داشتن مشکل عنوان کنید بنده از وقتی دامین تحریم شدم اکثر دامین ها رو به همین شرکت انتقال دادم تا حالا مشکلی نداشت . (نکته) دلار 16000 تومن شما سرطون کلاه رفت 20 تومن

Reza G
October 10th, 2018, 11:46
من نمیدونم چرا حرف بنده رو کسی متوجه نمیشه بنده با شما یا با کسایی که رجیستر دیگه دارن کاری ندارم بحث اینه ای کسایی که آفر توپ بهتون میخوره به جای صود 4 برابر یک صود دوبل کنید نه اینکه دامینش که 48 تومن میشه به قیمت بیش از 200 هزار تومن بفروشه شما شاید از محدود کسایی باشید که قیمت رو با افزایش جزئی دلار بالا نمیبردن اما به چشم خودم دیدم همکاراتون هنوز دلار افزایش چندانی پیدا نکرده افزایش دادن چه افزایشی یا خنده دار ترین کار که نمیخوام اسمشونم بگم وسط سرویس فاکتور صادر کردن مابه تفاوت قیمت دلار خوب وقتی کسی مثل من این چیز ها رو دیدن وقتی دلار از 20 تومن اومد رو 16 توم یا یک هفته هست آفر فعال شده انتظار داره از سرویس دهنده هایی که از اون شرکت میخرن یک آفر معمولی بدن اما با کمال پرئی نه تنها قیمت ثابت نمیمونه بلکه افزایش میدن . شاید شما دلیل ارزونی داشتن مشکل عنوان کنید بنده از وقتی دامین تحریم شدم اکثر دامین ها رو به همین شرکت انتقال دادم تا حالا مشکلی نداشت . (نکته) دلار 16000 تومن شما سرطون کلاه رفت 20 تومن

عزیز جان شما گویا تاپیک زدی که متکلم وحده باشی و هر چی گفتی بقیه بگن بله حق با شماست.

چون هر کی هر چی میگه و دلیل میاره که مشکلات پیش روی هاستینگ‌ها چی هست، شما در نهایت می‌گید: نمی‌دونم چرا حرف منو متوجه نمی‌شید !!!!!

اتفاقاً این شمایید که حرف بقیه رو متوجه نمی‌شید.

این بندگان خدا به ده شکل مختلف برای شما مثال زدند که علت تفاوت قیمت‌ها چی هست ! اما شما فقط اعتقاد داری کشف خودت درسته.

RoobinaServer
October 10th, 2018, 11:52

این همه شکلک و ... که بخوانید آخر هم نخواندید :

شما شاید از محدود کسایی باشید که قیمت رو با افزایش جزئی دلار بالا نمیبردن

اشتباه همینجاست !!! میدانید چه قدر مشترکین معترض همین قسمت بودند ؟ میگفتند که : چرا ناگهانی این همه افزایش ؟

بنده نه الان به عنوان میزبان صحبت میکنم نه هیچ شخص دیگه - به عنوان یک ایرانی : توروخدا بفرمائید چه طور با مشترکین ایرانی برخورد شود ؟ قیمت بالا نره و دیگه نشه یک دفعه بره بالا میگن چرا ؟!!!! کم کم بالا بره میفرمائید خب کم کم بردن بالا

بنده از وقتی دامین تحریم شدم اکثر دامین ها رو به همین شرکت انتقال دادم تا حالا مشکلی نداشت

انشالله که همچنان نداشته باشید این دیگر میتوان روابط مناسب شما چه در بازار ارزی چه حرفه ای بودن در انتخاب رجیسترار را در نظر گرفت اما همه به این صورت نیستند، چون خیلی از شرکت های بزرگ که متاسفانه نمیشه نام برد مطلع هستیم مشکل دارند چون مشترکین آنها که بر روی سرویس ها ما هستند به ما تیکت زده اند در اصل خبرداریم چه شرکت هایی مشکل دارند و کدام ندارند.

(نکته) دلار 16000 تومن شما سرطون کلاه رفت 20 تومن

ترجیح میدهیم سر ما مالی کلاه برود تا سرویس ها مشکل نخوردند.

صحبت یک دلار و دو دلار نیست.

صحبت خرید یک دومین نیست.

صحبت شارژ پنل های بین المللی آیپی - دومین - دیتاسنتری و ... است.

صحبت این است همان مشترکی که تیکت زده است و اعلام مشکل کرده است که ما مشکل را رجیسترار وی اعلام کرده ایم دومین دیگری که پیش ما دارد فردای روز تیکت نزند و اعلام نکند شما هم که مشکل دارید !!! (خیلی در این مسیر در حال تلاش هستیم و امیدواریم سر افکنده نشیم)

---

در پایان :

بنده خودم را جای شما بگذارم حرف و داغ دلتان صحیح و قبول دارم، میدانید چرا حرف شما را کسی متوجه نمیشود ؟ متوجه میشوند اما نمیتوانند درک کنند!!! چون اکثرا اینجا میزبان هستند و شما مستقیم همه میزبان ها را جمع بستید و مشکلات آنها را اصلا ندیدید (دقیقا همان که فرمودید همه به فکر خود هستند)، شخصی شما را درک میکنیم اما مشکلات میزبان وقتی کنار مشکلات شما گذاشته میشود درک مشکلات شما کمی دشوار میشود ...

همه امروزه درگیر این مشکلات هستند حال یک عده ترجیح میدهند مالی بیشتر ضرر کنند تا 1% ریسک پرداختی نداشته باشند (مثل ما که فرمودید کلاه رفته) یک عده پنلشان بسته میشود، کدهای انتقال سرور ها را دیتاسنتر لغو میکند و سایر محدودیت ها، یک عده بیشتر به سمت مشترک فشار می آورند، در کل همه در حال دست و پا زدن هستند.

chaishpish
October 10th, 2018, 11:59
عزیز جان شما گویا تاپیک زدی که متکلم وحده باشی و هر چی گفتی بقیه بگن بله حق با شماست.

چون هر کی هر چی میگه و دلیل میاره که مشکلات پیش روی هاستینگ‌ها چی هست، شما در نهایت می‌گید: نمی‌دونم چرا حرف منو متوجه نمی‌شید !!!!!

اتفاقاً این شمایید که حرف بقیه رو متوجه نمی‌شید.

این بندگان خدا به ده شکل مختلف برای شما مثال زدند که علت تفاوت قیمت‌ها چی هست ! اما شما فقط اعتقاد داری کشف خودت درسته.

دلایلی که میارن از نظر خودشون درسته و چرا بقیه موافق هسند چون فعالیت همه شما در یک ضمینه هست این از نظر شما دلایلش درسته از نظر مشتری که مجبوره تمدید کنه نه این حرف جالب هست که یکی زد اگر نمیخوان با این قیمت برید جای دیگه منتطق من این نیست که منو تائید کنن منطقم اینه چرا یک چیزی رو میخری 1000 تومن میفروشی 10000 هزارتومن شاید این از نظر شما پولی نباشه اما برای امسال بنده چرا خیلیه

مثالی میزنی ربطی به هاست نداره از یکی از شرکت های تولیدی رب پرسیدن چرا گرون میفروشی راحت گفت چون گرون میخرم این دلیلشو داشت اما دلیل اینو باید شنید چرا جنسی 4 برار میشه وقتی قیمت پائین خریداری میشه.

RoobinaServer
October 10th, 2018, 12:09
دلایلی که میارن از نظر خودشون درسته و چرا بقیه موافق هسند چون فعالیت همه شما در یک ضمینه هست این از نظر شما دلایلش درسته از نظر مشتری که مجبوره تمدید کنه نه این حرف جالب هست که یکی زد اگر نمیخوان با این قیمت برید جای دیگه منتطق من این نیست که منو تائید کنن منطقم اینه چرا یک چیزی رو میخری 1000 تومن میفروشی 10000 هزارتومن شاید این از نظر شما پولی نباشه اما برای امسال بنده چرا خیلیه

مثالی میزنی ربطی به هاست نداره از یکی از شرکت های تولیدی رب پرسیدن چرا گرون میفروشی راحت گفت چون گرون میخرم این دلیلشو داشت اما دلیل اینو باید شنید چرا جنسی 4 برار میشه وقتی قیمت پائین خریداری میشه.

علاوه بر گفته قبلی در مورد جبران ضرر از یک کانال و عدم مجدد افزایش قیمت پاسخ رب شما مورد زیر است :

منطقم اینه چرا یک چیزی رو میخری 1000 تومن میفروشی 10000 هزارتومن شاید این از نظر شما پولی نباشه اما برای امسال بنده چرا خیلیه
اما دلیل اینو باید شنید چرا جنسی 4 برار میشه وقتی قیمت پائین خریداری میشه.

چون منطق شما دقیقا تک بعدی است و به فکر خودتان هستید.

یک مثال تک جنسی یک کارخانه :

فرض کنید کارخانه ساخت قاشق پلاستیکی اصلا : مواد اولیه ارزان میشود خب مشترک میگوید به به قاشق دیروزی که 10 ت بود الان باید بشود همان قیمت قبل یعنی 3 ت.

حالا مشکلات همان کارخانه :

مواد اولیه ارزان شد +

همچنان تورم کشور بالا است -

هزینه استحلاک قطعات دستگاه ها همچنان بالا است -

هزینه برق که همچنان بالا برده کم نکرده -

مشکلات برقی که اضافه شده باید شیفت اضافه کاری در نظر بگیرید که زمانی که برق هست کارگر ها مجدد کار کنند (جبران تولید) -

و خیلی مشکلات ریز و درشت دیگر که اصلا نمیدانیم خدمت شما ذکر کنیم.

حال شما میفرمائید آن کارخانه قاشق را باید 3 ت بدهد وگرنه شما راحت میروید و از کارخانه خارجی 3 ت خرید میکنید. خب اگر آن شرکت به شما ذکر نکند که بفرمائید از کارخانه خارجی خرید کنید چه بگوید ؟ کارخانه خارجی همه چیز آن ارزان تمام میشود نه فقط چیزی که مشتری ها تو رادیو و تلویزیون میشنوند و به دنبال آن هستند.

پس یا کارخانه باید برای از دست ندادن شما به قیمت کم بدهد که انتهای این روال جمع شدن کارخانه است یا اگر میخواهد جمع نشود وسعت خود را کاهش میدهد اما همچنان با مشترک اندکی که باقیمانده خدمات میدهد به امید بهتر شدن وضعیت و حل شدن مشکلات و رشد دوباره کارخانه.

php?>
October 10th, 2018, 12:23
والا من خودم الان 7 ساله تو بازار ازاد کار میکنم هیچ وقت به این شکل وضعیت هرج و مرج نبود
یک دسته از کسبه و ارائه دهنده خدمات از این وضع دارن ماهی میگیرن و جوری قیمت حساب میکنن که دو سه برابر ماه های قبل درآمد داشته باشن ( کسانی که پخش کننده اصلی هستن و همه مجبورن ازش خرید کنن )
یک عده هم که برای از دست ندادن مشتری مجبور بودن قیمت ها رو افزایش خیلی کمی بدن تا وضعیت بازار مشخص بشه و اونا هم سودش 70 درصد کاهش پیدا کرده
ولی واقعیتی که تو بازار هست اینه که هیچ چیز حتی یک ریال هم کاهش پیدا نکرده !! فقط به حرف هست که دلار ارزون شده ولی در عمل هیچ اتفاق خاصی نیفتاده !!! بار ها شده مشتری اومده یک ماه پیش قیمت یک کاری رو از من پرسیده و الان تو یک هفته گدشته اومده میگه ارزون شده باید ارزون بزنی منم برای اینکه خراب نشم جلوی مشتری رفتم فاکتور نشون دادم ولی بازهم زیر بار نرفتن !!!
و در آخر هم هرکسی بنظرم فکر میکنه میتونه ارزون تر پیدا کنه بهتره بره ثبت کنه جای ارزون تر !
با احترام به استارتر گرامی ولی اگر تونستید اقلامی رو پیدا کنید که ارزون شده باشه من بهتون جایزه میدم !!!!

mizban97
October 10th, 2018, 12:26

دوست عزیز
شما برید مستقیم بخرید یکم دلار خرج کنید .
چرا میخواید از شرکت های هاستینگ ایرانی خرید کنید وقتی کسی رو قبول ندارید ؟

mr.jabbari
October 10th, 2018, 14:59
این دیگ چ منطقیه :|

این یعنی انگار داری میگی پراید ایران قیمتش بالاس . هیچ اپشنی نداره هیچی نداره
بجا اینکه از اینجا بخری برو از خارج بخر اپشنالش رو :|

:|||||||||
حرفایی میزنینا تا وقتی داخل اینجا هستم چرا باید دولا پهنا بم بچپونن ؟

یعنی واقعا هیچ قانونی وجود نداره ک بگه مثلا همه قیمت ها اینقد
اینقد باید سود بکشین روش
اینقد میتونین روش سود کنین ن بیشتر

تاسف میخورم وقتی نگاه میکنم یسریا منطق هایی دارن که هیچ عقل سالمی تاییدش نمیتونه بکنه !

یعنی بجای اباد کردن پیشنهاد تخریب میدن :|

Mr-Pro
October 10th, 2018, 15:21
امروز صرافی بانک ملی دلار رو به مقدار بی نهایت با قیمت 14500 داره میخره ! شما ببینید 13 آبان قراره چی بشه که اینا حاضرن 14500 الان بخرن . حدس من روی 40 هزارتومان برای هر دلار هست . ببینیم چی میشه حالا .

nevergotme
October 10th, 2018, 15:29
اونایی که میبینی فیمت رو نیاوردن پایین وایسادن تا 13 ایان ببینن تکلیف چی میشه ، همین.

s.w.a.t
October 10th, 2018, 15:32
باسلام
فکر میکنم استارتر تاپیک، سرویس دهنده را با صراف اشتباه گرفته. شما اگر میتوانید بروید از طریق دلال، صراف یا شرکتهای واسطه پرداخت با دلار 10 تومان یا هرقیمتی که در گوشه و کنار میشونید تمدید کنید. کار سرویس دهنده با صرافی فرق میکند. آن زمان که دلار 800تومان بود و در یک روز به 3000 هزارتومان رسید شما کجا بودید؟ یا آن زمان که 3800 تومان بود و الان در دقیقه 1000 تومان بالا پایین میشود چه میکنید؟ سرویس دهنده معتبر همیشه حاشیه امن برای خود و مشتریان خود در نظر میگیرد تا درصورت تغییر یکباره نرخ ارز نه خود و نه مشتریان آنها ضرر کنند.
هر زمان ثبات به بازار ارز و اقتصاد کشور بازگشت و سرویس دهنده قیمت را کاهش نداد شما میتوانید اعتراض کنید.
موفق باشید

- - - Updated - - -

با این اعداد و ارقام چه انتظاری از سرویس دهنده دارید شما واقعا؟ چی پیش خودتون فکر میکنید؟
Latest World Bank data on Iranian economy:

2017/18
GDP growth: 3.8%
Inflation: 9.6%
Current Acct Bal (% of GDP): 3.5%

2018/19 estimate
GDP: -1.5%
Inflation: 23.8%
Current Acct Bal: 0.6%

2019/20 forecast
GDP: -3.6%
Inflation: 31.2%
Current Acct Bal: 0.0%

موفق باشید

Jolge
October 11th, 2018, 22:02

لطفا با انصاف باشید.

کل تاپیک رو خوندم به نظر من هم کامل حق با شماست اینجا هم بحث نکنید بهتره
چون مثل این می مونه که اومده باشید وسط یه کارخونه و سعی کنید همه کارگر های اونجا رو توجیه کنید که هر ربات جای 5 کارگر کار می کنه ( حق با شماست اما توجیه نمی شن چون ضرر داره براشون )
والسلام

Mr.Pouria
October 11th, 2018, 22:50
سلام

الف)عدم پاسخ سریع dns

ب)عدم لود سایت با www

و تیکت هایی از این دست.

قیمت ارز بالا رفت :

1 ماه گذشت

2 ماه گذشت

3 ماه گذشت

عجب ....

4 ماه گذشت

دقیقا با شما موافق هستم سر این افزایش ما بیش از 20 میلیون تومان ضرر کردیم و مجبور شدیم تمامی سرور ها و ... را به شرکت دیگری در قبال دریافت هزینه بسیار بسیار اندک که حتی 10 درصد ضرر رو جبران نکرد واگذار کنیم تا مشتری ها دچار مشکل نشن و حداقل ابروی خودمون رو حفظ کنیم...

در مقابل بعضی ها هم میان میگن چرا دارین روی دامین 20-30 درصد سود میگیرید ! از اون طرف حساب نمیکنن یه شرکت / گروه / شخص هزینه های جانبی باید پرداخت کنه ربات نیست که با انرژی خورشیدی کار بکنه !8-|

server95
October 12th, 2018, 14:57
ایرانی جماعت همینه دیگه. توقع بیشتری از ایرانیا دارید؟ بجای اینکه حق خودشونو از یه سری حرومزاده بگیرن فقط بلدن سر همدیگه کلاه بذارن.
خود من سرور مجازی داشتم ماهیانه 20 تومن. الان یهو قیمت فاکتور شده 70 تومن. سوال من اینه که یعنی این شرکتی که من ازش سرور اجاره کردم، خودشم ماهانه از شرکت خارجی اصلی خرید کرده؟؟؟
والا انصاف هم خوب چیزیه.
خوب من اگه قراره 70 تومن بدم سرور مجازی، ماهی 40 تومنم بدم هزینه اینترنت، چه کاریه؟ 110 تومنو میدم اینترنت 4g و دیگه سرور مجازی هم نمیخوام.

به نظر من تحریم باید کرد هاستینگای اینطوری رو.

من الان اگه سرور مجازی تا 40 تومن گیرم اومد میگیرم. اگرم گیرم نیومد قید سرور مجازی رو میزنم. اگه همه مثل من فکر کنن، هاستینگها هم مجبور میشن انصاف رو رعایت کنن.

gdfire
October 12th, 2018, 16:49
ایرانی جماعت همینه دیگه. توقع بیشتری از ایرانیا دارید؟ بجای اینکه حق خودشونو از یه سری حرومزاده بگیرن فقط بلدن سر همدیگه کلاه بذارن.
خود من سرور مجازی داشتم ماهیانه 20 تومن. الان یهو قیمت فاکتور شده 70 تومن. سوال من اینه که یعنی این شرکتی که من ازش سرور اجاره کردم، خودشم ماهانه از شرکت خارجی اصلی خرید کرده؟؟؟
والا انصاف هم خوب چیزیه.
خوب من اگه قراره 70 تومن بدم سرور مجازی، ماهی 40 تومنم بدم هزینه اینترنت، چه کاریه؟ 110 تومنو میدم اینترنت 4g و دیگه سرور مجازی هم نمیخوام.

من الان اگه سرور مجازی تا 40 تومن گیرم اومد میگیرم. اگرم گیرم نیومد قید سرور مجازی رو میزنم. اگه همه مثل من فکر کنن، هاستینگها هم مجبور میشن انصاف رو رعایت کنن.
اورم گفتم به جا اینجا اعتراض کردن برین یخه اونو بگیرین که بانیشه بعدشم خودت حساب کن سرویست چند یوروعه و الا چنده هر یه یورو
موادغذایی مگه ارزون شد یا برق و اب و...مفت شده؟
این بازی کاهش واس این بود برن یه عده اربعین راهپیمایی وگرنه دولت واس ما نیست واس سوریس و فلسطین و عربا دیگه .... یه کلام رای نمیدادین نداری نخر غر هم نزن(:|22 بهمن نزدیکه برین مرگ بر سر بدین

Mr.Pouria
October 12th, 2018, 17:01
والا انصاف هم خوب چیزیه.

به نظر منم شرکت های هاستینگ نباید به افزادی مثل شما سرویس بدن...

وقتی برای ارائه دهنده سرور مجازی 8-9 هزار تومان تموم میشد میداد 15 تومن الان همون سرور برای ارائه دهنده حداقل 35 الی 45 تموم میشه پس باید بده 60 تومن...

جواب سوال شما هم کاملا واضح هست هرشرکتی چه ایرانی چه خارجی داره مبلغی رو ماهانه به دیتاسنتر های اروپایی میده و این مبلغ بسته به منابعی که اجازه کرده پرداخت میشه اینجور نیست که هاستینگ بیاد یه بار پول بده صد سال استفاده کنه...

هاستینگ ایرانی مشتری هایی مثل شمارو پرو کردن

server95
October 12th, 2018, 17:08
به نظر منم شرکت های هاستینگ نباید به افزادی مثل شما سرویس بدن...

وقتی برای ارائه دهنده سرور مجازی 8-9 هزار تومان تموم میشد میداد 15 تومن الان همون سرور برای ارائه دهنده حداقل 35 الی 45 تموم میشه پس باید بده 60 تومن...

جواب سوال شما هم کاملا واضح هست هرشرکتی چه ایرانی چه خارجی داره مبلغی رو ماهانه به دیتاسنتر های اروپایی میده و این مبلغ بسته به منابعی که اجازه کرده پرداخت میشه اینجور نیست که هاستینگ بیاد یه بار پول بده صد سال استفاده کنه...

هاستینگ ایرانی مشتری هایی مثل شمارو پرو کردن
اتفاقا کاملا برعکس. اولا که از طرف خودت حرف بزن. در ثانی افرادی مثل شما باعث ایجاد این وضعیت میشن. افرادی مثل شما که پراید 40 تومن میشه واسش سر و دست میشکونید باعث 40 تومنی شدن پراید میشن. شما اگه منافع خودت به خطر افتاده، اون یه بحث دیگه س.

Mr.Pouria
October 12th, 2018, 17:14
اتفاقا کاملا برعکس. اولا که از طرف خودت حرف بزن. در ثانی افرادی مثل شما باعث ایجاد این وضعیت میشن. افرادی مثل شما که پراید 40 تومن میشه واسش سر و دست میشکونید باعث 40 تومنی شدن پراید میشن. شما اگه منافع خودت به خطر افتاده، اون یه بحث دیگه س.

خدارو شکر هاستینگ ایرانی رو جمع کزدیم و از شر مشتریان این چنینی راحت شدیم... نزدیک 5 ماهه با عرب ها کار میکنم تا امروز حتی یکی از درگیری های قیمت که هر روذز با ایرانی ها بود با اونا نیست...

شما خودت حساب بکن یه هاستینگ میاد ماهانه میانگین 150 یورو میده تا 30 تا سرور مجازی بفروشه قبلا برای 800 هزار تموم میشد الان الان حدودا 3/200/000 میلیون تموم میشه نباید سرور 30 تومنی رو بکنه 90 تومن؟

server95
October 12th, 2018, 18:01
خدارو شکر هاستینگ ایرانی رو جمع کزدیم و از شر مشتریان این چنینی راحت شدیم... نزدیک 5 ماهه با عرب ها کار میکنم تا امروز حتی یکی از درگیری های قیمت که هر روذز با ایرانی ها بود با اونا نیست...

شما خودت حساب بکن یه هاستینگ میاد ماهانه میانگین 150 یورو میده تا 30 تا سرور مجازی بفروشه قبلا برای 800 هزار تموم میشد الان الان حدودا 3/200/000 میلیون تموم میشه نباید سرور 30 تومنی رو بکنه 90 تومن؟
قطعا افزایش قیمت توی شرایط فعلی باید میبود منتها منصفانه.

Ashkankamangar.ir
October 13th, 2018, 12:20

لطفا با انصاف باشید.

به دلیل نوسان شدید و اینکه سر افزایش قیمت همه ضرر کردند
الانم کاهش قیمتی وجود نداره

RoobinaServer
October 13th, 2018, 13:21
دقیقا با شما موافق هستم سر این افزایش ما بیش از 20 میلیون تومان ضرر کردیم و مجبور شدیم تمامی سرور ها و ... را به شرکت دیگری در قبال دریافت هزینه بسیار بسیار اندک که حتی 10 درصد ضرر رو جبران نکرد واگذار کنیم تا مشتری ها دچار مشکل نشن و حداقل ابروی خودمون رو حفظ کنیم...

در مقابل بعضی ها هم میان میگن چرا دارین روی دامین 20-30 درصد سود میگیرید ! از اون طرف حساب نمیکنن یه شرکت / گروه / شخص هزینه های جانبی باید پرداخت کنه ربات نیست که با انرژی خورشیدی کار بکنه !8-|

متاسفانه سایر پاسخ ها را ببینید متوجه میشوید ظاهرا متوجه میشوند اما نمیخواهند فشار را تحمل کنند .(همان جمله همه به فکر خود هستند)

هاستینگ ها خرج دارند و سود خود را بالا نمیبرند فقط افزایش قیمت بابت هزینه های جاری برای ارائه سرویس است این یعنی هاستینگ ها در حال تحمل گرانی ها هستند اما متاسفانه خیلی از مشترکین نمیخواهند تحمل کنند و کل فشار را میخواهند به هاستینگ وارد کنند یعنی آن هاستینگ علاوه بر تحمل فشار مخارج روز مره خود باید فشار گرانی تجیهزات و سایر خرج های جاری سرویس را از جیب بدهد (خب طبیعتا هیچ شرکتی با این روال کار نخواهد کرد و سریع جمع خواهد کرد تا حداقل سرمایه های قبلی اندوخته خود را بیشتر از دست ندهد).

متاسفانه تیکت ها ادامه دارد و هر روز هم با تبلیغ دولت مبنی بر کاهش مجدد - بسته شدن بازار طلا برای کاهش و ... بیشتر هم میشود (ظاهرا یک عده مشترکین هم متوجه شده ایم قیمت ها را درک میکنند و میدانند ارزانی نیست اما به قول معروف ایرانی ها تیری در تاریکی است و تیکت میزنند شاید عمل کرد و قیمت ها کاهش یافت.)

باور نمایند بیشتر فقط در حال ایجاد فشار روانی و کاری با ارسال چنین تیکت هایی هستند.

قیمت دلار اگر 1 هزار تومان هم بشود مطمئن باشید سرویس دهنده با قیمت گران خرید کرده بنابراین قیمت را پائین نخواهد آورد مگر اینقدر ضرر کرده است که ناچار است به ضرر مجدد سرویس بدهد به امید عدم ورشکستگی که وقتی به این مرحله برسد اصلا آن هاستینگ دیگر خطرناک است و هر روز ممکن است اطلاعات مشترکین از بین برود چون دیگر توانی ندارد و با قیمت کم دادن در حال جذب مجدد مشتری ها است.

فقط باید امید داشته باشند که اگر قیمت کاهش یابد و دولت در سال آینده چیزی را افزایش ندهد (مثل موارد مالیاتی و سایر هزینه های کشوری) قیمت بر همین روال ثابت بماند و قدرت خرید مردم با پائین آمدن قیمت سایر کالاهای مصرفی روز (مثل مواد خوراکی - تجهیزات مستقیم وارد شده با قیمت ارز جدید و ...) افزایش پیدا کند، هاستینگ به مورد سرویس دهی و خدمات آنلاین بر خط بر روی تجهیزات مصرفی (طولانی مدت نه روزانه و فوری مثل کالاهای خوراکی) است و در آخر از همه قیمت های آن به مرور کم میشود.

به گفته یکی از دوستان در همین تاپیک، هاستینگ یک صرافی نیست و علت افزایش قیمت فوری آن با گرانی ها نیز پیشبینی و افزایش اندوخته و پشتیبانی هاستینگ برای تهیه تجهیزات نگه داری (مثل هارد های نو به جای هارد های سوخته) و ... است.

Saati
October 13th, 2018, 13:37

.tk استفاده کن:d

aliasbahi
October 13th, 2018, 13:46
خیلی جالبه
سرورهای داخل ایران که با دلار کار نمیکنن افزایش قیمت دادن
حجم اینترنت ها کمتر شده و قیمت ها افزایش پیدا کرده
خدمات در ایران بشدت هزینه بر شده با اینکه موارد داخلی ربطی به دلار و کلا ارز نداره

mizbanwebhost
October 13th, 2018, 13:57
خیلی جالبه
خدمات در ایران بشدت هزینه بر شده با اینکه موارد داخلی ربطی به دلار و کلا ارز نداره
سلام

اصلا كاري به هاستينگ و اينترنت نداريم .

شما ميشه دليل افزايش قيمت " ماست " يا "تخم مرغ " يا مثلا " گوجه " و يا امسال اين موارد را اعلام كنيد ؟

اين ها كاملا در ايران توليد مي شود و حتي اگر نياز به واردات باشد جز كالا هاي اساسي هستند و بايد با دلار 4200 توماني وارد شوند .

شما اين مورد را براي ما روشن كنيد .

در مورد سرويس هاي ايران براي مثال خود ما هيچ افزايش قيمتي نداشتيم ولي مطمئنا با روندي كه اقتصاد كشور داره ما هم مجبور به افزايش قيمت مي شويم

هاستينگ و اينترنت جز هيچ دسته اي قرار نمي گيرد و گران ترين ارزي كه در ايران تصورش را بكنيد بايد براي اين حرفه خريداري شود .

RoobinaServer
October 13th, 2018, 14:02
خیلی جالبه

عجب

تجهیزات داخل ایران با نزول از آسمان (مانند باران) تولید می‌شوند؟ آیا از چرخه صنعت و تولیدات تجهیزات و واردات قطعات خبر دارید چیست؟

این همه دوستان گفتن به علت های مختلف گرانی است لطفا شما دلیل خود را برای عدم شناختن صنف هاستینگ به عنوان یک شغل تحت تاثیر با گرانی در ایران بیان نمایید.

pardishosting
October 13th, 2018, 14:13
شاید گفتنش درست نباشه.
ولی از ابتدای زمستون سال قبل تا الان سودی نداشتیم. کلی بدهی هم داشتیم. فقط برای نگه داشتن کارمون .. کلی از سرور ها هم در هم ادغام شدند ... و سرور های اضافه کنسل شدن.
ولی باز جواب نمی ده .. باور کنید یورو از 4 بره روی 20 شوخی نیست.
الان دامنه زیر 130 - 140 ثبت نمیشه. یک ده تلاش و زحمت ما در چند ماه از بین رفت ... واقعا نمیشه اینطور ادامه داد.
یک زمانی دامنه بود 10 - 15 تومان الان دقیقا 10 برابر شده ..
یک زمانی لایسنس سی پنل میشد 100 تومان ... الان شده 400 تومان ... واقعا فایده نداره این جور کسب و کار ...