PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وب داده

Notronify10
October 9th, 2018, 23:02
چرا تاپیک من بسته شده ؟ من به دنیال حقم یعنی کد انتقال سرور هام هستن. لطفا تاپیک من رو نبندید تا تکلیفم با ایشون مشخص بشه ! متاسفانه فقط در این انجمن پاسخگو هستن و به هیچ وجه پاسخ تیکت هارو نمیدن و همچنین در حال حاضر کاربر بنده رو از وبسایتشون بدون اجازه من حذف کردن !

دوست عزیز شما خیلی "کار اشتباهی" که میکنی سرور های بنده رو کنسل میکنی. بنده هزینه ستاپ 4 سرور رو به صورت کامل به سایت به درد نخور شما پرداخت کردم؛ این حق رو دارم ( تمامی دنیا هم اینو میدونه ) هر زمانی که دلم بخاد میتونم کد انتقالم رو بگیرم!
دوست عزیز ، آقای ایزدی. یا کد انتقال بنده رو به هر طریقی ارسال میکنی ( کاری ندارم پنلت چه اروری میده ) یا من فردا با تمامی اسکرین شات از توهین هات در تیکت ها ( همون تیکتی هم که 2 دقیقه بعدش اصلاح کردی ، بله اسکرین شاتش موجوده ) میرم شکایت رسمی از شما میکنم که حق من رو خوردی! خودتم میدونی که حق با منه !
این مشکل من نیست که شما جواب تیکت رو بعد یک هفته میدی ، هر مشکلی داری به من مربوط نیست!
منتظر جوابت هستم ...!

m2n
October 9th, 2018, 23:24
با اجازه استارتر

نرخ ارز این روزها همه مشتریان و فروشنده هارو کلافه کرده و بهترین راه این هست بین فروشنده و خریدار حل و فصل شود.
باید خدمت شما عرض کنم اون نرخ ارزی که توی کوچه بازار فروخته میشه مثلا 16 تومان هیچ شرکتی نمی تونه با همون 16 تومان سرور شمارو حساب کنه اگر اینطوری باشه پس باید سود نداشته باشه و نباید اصلا سرور بفروشن ولی اگر در سه تا سایت رویت کردین سروری که شما خریداری کردین 700 هزار تومان و نرخ واقعی این سرور در همه سایت ها بین 600 هزار تومان هست می تونید با صحبت کردن به صورت خصوصی مشکل حل کنید در آخر شرکت می بینه بله نمی تونه ارز تامین کنه میگه این کد انتقال شما برید از سایت هایی که نرخ ارز کمتری حساب می کنند تهیه کنید.
این نوع از تاپیک ها و عمومی کردن موضوع هیچ کمکی به شما و فروشنده نمی کنه هیچ بلکه جریان های زیادی پیش میاره به هر حال وقتی نرخ ارز کمتر بود چرا این مشکل نداشتیم الانم یکم همدیگرو درک کنیم اگر هم نتونستیم لااقل آبروی و شخصیت همدیگرو نبریم، منظورم شما نیست منظورم یه عده کاربرانی هست که تا یک تاپیک می بینن دق دلی هزار سالشونو توی تاپیک خالی می کنند.

Notronify10
October 9th, 2018, 23:26
دوست عزیز اصلا صحبت من نرخ ارز نیست با ایشون
ایشون میگن ما نمیتونیم کد انتقال بدیم.. کنسل کنید برید از هر جا میخواید سرور جدید بگیرید.. یعنی من باید هزینه ستاپ دوباره بدم و چندین ترا اطلاعات رو منتقل کنم
الانم آیدی من رو از سایتشون پاک کردن تا تیکتها همه پاک بشن و هر 2 سرور من رو از دسترس خارج کردن در حالیکه ددلاین من تا فرداست!

.K.H.A.
October 9th, 2018, 23:30
آقای ایزدی اگر این تاپیک رو دیدید بدونید این رویه که پیش گرفتید اشتباست
هر کسی رو به شما معرفی کردیم ناراضی هست طی چند ماه اخیر
خودتون فکر کنم امار کنسلیهاتون رو ببینید متوجه میشید

امیدوارم اصلاح کنید وضعیت رو همه دنبال تخریب نیستن.

php?>
October 10th, 2018, 00:47
من نمیدونم استارتر محترم کدوم شهر هستن !!
ولی من اگه جای شما بودم حقم رو بزور هم که شده میگرفتم ( اگر حق با من بود ) و هرجای ایران که بودن حضوری میرفتم دفترشون ( البته اگر دفتری وجود داشته باشه )
بعضی از سرویس دهنده ها جوری رفتار میکنن که انگار خودشون مالک دیتاسنتر هستن !!! و خبر ندارن که واسط هستن
دوست عزیز توقع نداشته باش با تاپیک زدن مشکلت حل بشه حق رو باید گرفت ، برید حضوری شرکتشون و دلیل بخواید اگر متوجه نشدن جور دیگه ای صحبت کنید !!

Notronify10
October 10th, 2018, 00:53
ولی من اگه جای شما بودم حقم رو بزور هم که شده میگرفتم ( اگر حق با من بود ) و هرجای ایران که بودن حضوری میرفتم دفترشون ( البته اگر دفتری وجود داشته باشه )
بعضی از سرویس دهنده ها جوری رفتار میکنن که انگار خودشون مالک دیتاسنتر هستن !!! و خبر ندارن که واسط هستن
دوست عزیز توقع نداشته باش با تاپیک زدن مشکلت حل بشه حق رو باید گرفت ، برید حضوری شرکتشون و دلیل بخواید اگر متوجه نشدن جور دیگه ای صحبت کنید !!

همونطور که گفتم اگر حق بنده یعنی کد انتقال رو ندن قطعا و حتما تمام وقت خودمو میذارم برای پیگیری ایشون ! کل کسب و کار من رو ایشون زدن به فنا دادن ( کسب و کار هفت ساله بنده )، انقدر هم نمیتونن کشکی بزنن زیرش !

ourweb
October 10th, 2018, 01:49

عزیز تلفن هم ندارن داخل سایتشون چه برسه به آدرس
البته وب داده عزیز هنوز اون تهدیدی که کردید بخاطر یوزر هام یادم هست که اگه نری تاپیک رو حذف نکنی کل دیتاهات رو پاک میکنم من بخاطر اعتبار و عابروم مجبور شدم بپذیرم ولی خدایی این رفتار شما خیلی بچه گانه هست و خیلی شوم !

این هم با مدرک !
38675

فقط یک چیز یعنی دیتاهای مردم انقدر الکی که شما با تهدید پاک بکنی ؟ بعد همه رو دروغ گو و مشکل داره بکنی فقط خود شما حق داری ؟ برادر من سیاستت رو عوض کن وگرنه به نابودی خودت کشیده میشه این

Notronify10
October 10th, 2018, 02:24
بله ایشون کلا مثل اینکه کارشون همین تهدید کردن و تقصیر رو گردن ارز و دیتاسنتر انداخته!
===
مدیر عزیز لطفا این تاپیک رو مثل قبلی قفل نکن..ایشون اکانت من رو از سایتش پاک کرده و فقط اینجاس که پیداش میشه!!!

http://uupload.ir/files/nm4_capture111.jpg

delta
October 10th, 2018, 05:59
دوست عزیز اصلا صحبت من نرخ ارز نیست با ایشون
ایشون میگن ما نمیتونیم کد انتقال بدیم.. کنسل کنید برید از هر جا میخواید سرور جدید بگیرید.. یعنی من باید هزینه ستاپ دوباره بدم و چندین ترا اطلاعات رو منتقل کنم
الانم آیدی من رو از سایتشون پاک کردن تا تیکتها همه پاک بشن و هر 2 سرور من رو از دسترس خارج کردن در حالیکه ددلاین من تا فرداست!

با این حرکت میشه یه سرور رو بدون هزینه ست اپ صاحب شد و با هزینه ست اپی که قبلا شده و رایگانه دوباره فروخت! با این اوضاع ارز هم کلی سود هزینه ست اپ هست :71:

Notronify10
October 10th, 2018, 10:52
با این حرکت میشه یه سرور رو بدون هزینه ست اپ صاحب شد و با هزینه ست اپی که قبلا شده و رایگانه دوباره فروخت! با این اوضاع ارز هم کلی سود هزینه ست اپ هست :71:

کلاه برداری خیلی شیرین !

hamid.soltani92
October 10th, 2018, 11:01
سلام و عرض ادب.
دوست عزیز دلیل بسته شدن تاپیک شما عدم صلاحیت انجمن در قضاوت و نظردهی راجع به مشکل پیش‌آمده هست.
لطفا اگر مشکلی دارید از طریق مراجع قضایی پیگیر باشید. اینجا نهایتا با چند پیام همدردی و ... روبرو خواهید شد.
موفق باشید.