PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه واسط پرداخت کجا ؟؟؟

مینا-صیفی
October 9th, 2018, 21:29
درود بنده نیاز به درگاه واسط معتبر با پشتیبانی خوب دارم که فعال باشه دوستان راهنمایی کنند بجز زرین پال بنده سایت ندارم فقط لینک اختصاصی پرداخت نیاز دارم همیشه اینطوری کار میکنم
نظرتون راجب pay.ir & bitpay & aqayepardakht.ir/ نظرتون چی هستش در گوگل دیدم سپاسگذارم منتظر پیشنهادات شما هستم

Farzad90
October 9th, 2018, 23:14
اگر کارتون پرداخت با لینک هست بنظم بهترین گزینه نکست پی هست
که خیلی خوبه من خودمم هم داشتم از زرین پال به نظرم بهتره

sonly
October 9th, 2018, 23:25
درود بنده نیاز به درگاه واسط معتبر با پشتیبانی خوب دارم که فعال باشه دوستان راهنمایی کنند بجز زرین پال بنده سایت ندارم فقط لینک اختصاصی پرداخت نیاز دارم همیشه اینطوری کار میکنم
نظرتون راجب pay.ir & bitpay & aqayepardakht.ir/ نظرتون چی هستش در گوگل دیدم سپاسگذارم منتظر پیشنهادات شما هستم
ارین پال
پی ای ار

iraniam2000
October 10th, 2018, 02:07
سلام
هر چند از دست پی بابت مسخره بازیهاش عصبانی هستم اما اگر امکان گرفتن درگاه مستقیم ندارید
behbank.com
pay.ir

مینا-صیفی
October 10th, 2018, 09:39
دوستان تشکر از پاسخ بیشترین نظر رو pay.ir اورده حالا اینا رو کسی کار کرده میدونه راجبش اماری بیرون امده در انجمن ها ؟

bitpay & aqayepardakht.ir & nextpay

1wp.ir
October 10th, 2018, 10:11
با پردانو کار کردیم و آماده ارائه خدمات با این درگاه و همینطور زرین پال هستیم

مینا-صیفی
October 10th, 2018, 11:10
دوستان pay ir ثبت نام کردم ولی پنلش لینک پرداخت اختصاصی نداره که کسی میدونی داره این امکان نشونم بده
تیکت هم زدم کسی جواب نداده هنوز پنلش 4 تا گزینه بیشتر نداره لینک پرداخت ندیدم درش ...

sonly
October 10th, 2018, 14:33
دوستان pay ir ثبت نام کردم ولی پنلش لینک پرداخت اختصاصی نداره که کسی میدونی داره این امکان نشونم بده
تیکت هم زدم کسی جواب نداده هنوز پنلش 4 تا گزینه بیشتر نداره لینک پرداخت ندیدم درش ...
شما ی فرم پرداخت میسازی بعد جای مبلغو خالی بزار وقتی فرمو میسازی

دیگ هرکی بیاد میتونه هرچی بریزه.

مینا-صیفی
October 10th, 2018, 14:34
شما ی فرم پرداخت میسازی بعد جای مبلغو خالی بزار وقتی فرمو میسازی

دیگ هرکی بیاد میتونه هرچی بریزه.
pay ir اصلا همچین گزینه ای نداره فقط ثبت نام کردم پشتیبانی جواب نمیده هیچی نداره پنلش که

Farzad90
October 10th, 2018, 14:40
با ایشون در ارتباط باشید ایشون یک چند وقتی اموزش می ساختن و از طریق لینک همون pay مشتری هاشون پرداخت می کردند می تونید ازشون سوال کنید
تلگرام @masihtabaei

sonly
October 10th, 2018, 15:45
pay ir اصلا همچین گزینه ای نداره فقط ثبت نام کردم پشتیبانی جواب نمیده هیچی نداره پنلش که
داره عزیز
من خودم ساختم
از قسمت ابزار های پرداخت فرم پرداخت

شاید شما هنوز تایید هویت نشدین و اطلاعاتو تکمیل نکردین.
اگر گزینه ابزارهای پرداخت نیست همینه.

مینا-صیفی
October 10th, 2018, 16:02
داره عزیز
من خودم ساختم
از قسمت ابزار های پرداخت فرم پرداخت

شاید شما هنوز تایید هویت نشدین و اطلاعاتو تکمیل نکردین.
اگر گزینه ابزارهای پرداخت نیست همینه.
خواستیم از netxpay بگیرم بابا چقدر گیر میدن قوانین سختی دارند بیخیالش شدم اعصابمو خورد کردن هر چی میدادیم گیر میدادن 8.9 ساله داریم کار میکنیم انقدر سخت گیر درگاه واسط ندیده بودم
الان میرم ارسال مدارک در pay ir میکنم بهتره

مینا-صیفی
October 11th, 2018, 15:32
مدیران محترم تقاضا دارم امکانش هست پست من را پاک کنید چون رفع شد و درگاه معتبر خودم را پیدا کردم سپاس

hamad
October 11th, 2018, 16:20
مدیران محترم تقاضا دارم امکانش هست پست من را پاک کنید چون رفع شد و درگاه معتبر خودم را پیدا کردم سپاس
سلام
دوست عزیز کدوم درگاه انتخاب کردین؟ منم شاید انتخابش کنم

مینا-صیفی
October 11th, 2018, 16:23
سلام
دوست عزیز کدوم درگاه انتخاب کردین؟ منم شاید انتخابش کنم
پیشنهادم به شما این هست که خیلی خوب و معتبره مخصوصا اولی که یار بانک مرکزی شده کل سیستمش پنل اختصاصی و غیره خیلی حرفه ای هستند .
idpay.ir
pay.ir

BazPardakht.Com
October 11th, 2018, 19:25
از pay.ir استفاده کنید
تایید میشه
برای فرم ساز مشکلی نیست فقط از زمانی که قانون لینک فروش در تلگرام و شبکه های اجتماعی میزاشتن - *****ینگ یه قانونی برای اینا گذاشت که باید یه سایت داشته باشن
به همین دلیل لینک پرداخت باید از یه سایت یا وبلاگ وارد بشه
شما می تونید یه صفحه ساده یا وبلاگ داشته باشید کاربر که وارد اون صفحه میشه خودکار ریدایرکت بشه به صفحه فرم پرداخت
کارتون به راحتی راه می افته