PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش درباره VServer

fazmide
January 30th, 2011, 03:12
سلام

میخواستم یک منبع کامل معرفی کنید ( کتاب ، جزوه ، ایبوک ) که کلا از اول کار ( گرفتن ip و یوزر و پسورد روت از فروشنده ) تا آخر اینکه هاست آماده استفاده بشه رو آموزش بده .

javadk
May 1st, 2011, 13:02
دوست عزیز اگر همین فروم رو جستجو کنید میتونید تا حدی مطالب مورد نظرتون رو پیدا کنید.
فروم پرشین ادمین هم مقالات خوبی داره.

dashreza
May 1st, 2011, 19:50
سلام

میخواستم یک منبع کامل معرفی کنید ( کتاب ، جزوه ، ایبوک ) که کلا از اول کار ( گرفتن ip و یوزر و پسورد روت از فروشنده ) تا آخر اینکه هاست آماده استفاده بشه رو آموزش بده .

سلام

شما آی پی و پسورد رو که گرفتی،یک کتاب آموزش سیستم عامل لینوکس و یا آشنایی با فرامین و دستورات خط فرمان یا shell لینوکس را به زبان فارسی (یا انگلیسی اگر مسلط هستی) سرچ و دانلود میکنی و میگذاری کنار دستت :)

بعد یک نرم افزار Putty پاتی یا پیوتی هم سرچ و دانلود میکنی و با وارد کردن آی پی و پسورد روت به سرورت وصل میشی و کارهایی که لازم هست رو انجام میدی.

به طور مثال این کار ها:
نصب آپاچی و پی اچ پی ومای اسکیو ال (http://www.webhostingtalk.ir/f14/24632/)یا مثلا نصب انواع کنترل پنل ==> Search

البته قبل اینا بد نیست مبانی شبکه و امنیت هم بدونید. مخصوصا مفاهیم شبکه.
به طور مثال بعدا میخوای DNS ست کنی. وقتی ندونی DNS چیه درک تنظیماتش برات پیچیده تر میشه.

توصیه دیگه اینکه : توصیه میکنم قبل از گرفتن سرور مجازی روی سیستم خودت با استفاده از مجازی ساز یک سرور مجازی راه بندازی و مثلا دایرکت ادمین یا وب مین را نصب و کانفیگ کنی.

موفق باشی

sales data
May 1st, 2011, 23:02
دوست من شما باید سرور بگیرید خودتون یواش یواش تحقیق کنید فرا میگیرید دوستان هم این جا هستند کمک میکنند انصافا

---
May 1st, 2011, 23:58
آرا جان با من تماس بگیر در حد ممکن راهنماییت کنم متاسفانه کتاب و یا مرجع کاملی در این باره نیست و شما باید به صورت پراکنده و تکه تکه یاد بگیری
درست مثل ما و خیلی های دیگه