PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ابیوز شدن یا نشدن نرم افزار کافه اینستا

agh6244
October 6th, 2018, 10:53
با سلام
بنده میخوام یه سرور بخرم که روی اون شبیه ساز بلواستکس اجرا میشه (bluestacks)
و میخوام روی اون 40 تا کلون (clone یا همون تکثیر) نرم افزار اندروید "کافه اینستا" نصب کنم
و هم زمان سکه جمع کنم

سروری که میخوام بخرم مال ovh فرانسه هست
و خیلیی میترسم ابیوز شه

چون 40 تا کانکش هم زمان ارسال بشه واسه سرور های کافه اینستا و سرور های اینستاگرام شاید مورد تخلف قرار بگیره

کسی میدونه ابیوز میشه با این کار من یا نه؟

یا مثلا 40 تا کلون نرم افزار ممبرزگرام رو هم زمان بخوام روی سرور اجرا کنم و سکه جمع کنم
40 تا کانکشن ایجاد بشه و از سرور ovh ام به سرور های ممبرزگرام 40 تا 40 تا اطلاعات بفرسته (چه قدر سکه جمع شده - عضو کانال شده و ...)
این کار تخلف حساب میشه؟ و ابیوز دریافت میشه؟

wapmaster
October 6th, 2018, 12:18
سلام و عرض ادب
جدا از ایبوز و هنگی سرور اینستاگرام آیپی رو اسپم میشناسه و باید اکانت هارو هر یکی دو ساعت وریفای کنید
برای هر سرور میتونید دوبار کلون اجرا کنید که برابر 10 اکانت هست .جدا از این مورد کافه اینستاگرام با پروکسی کار نمیکنه و حتما باید آیپی اکتیو باشه .
بهترین نرم افزار اجرای نرم افزار اندروید KoPlayer هست که سرور رم 4 هتزنر آلمان بخوبی جوابگوی این مورد هست(جهت اجرا تو مجازی ساز Multi) فقط میتونید 2 بار Multi رو ران کنید چون 100% CPU رو درگیر میکنه.
حالا اگه شما میخواید کل کلون هارو روی یک مجازی ساز نصب کنید این کار نشدنی نیست ولی نتیجه خوبی نمیگیرید .
این موارد رو طبق تجربه خودم که برای یکی از دوستان انجام دادم براتون توضیح دادم .

agh6244
October 6th, 2018, 14:38
سلام و عرض ادب
جدا از ایبوز و هنگی سرور اینستاگرام آیپی رو اسپم میشناسه و باید اکانت هارو هر یکی دو ساعت وریفای کنید
برای هر سرور میتونید دوبار کلون اجرا کنید که برابر 10 اکانت هست .جدا از این مورد کافه اینستاگرام با پروکسی کار نمیکنه و حتما باید آیپی اکتیو باشه .
بهترین نرم افزار اجرای نرم افزار اندروید KoPlayer هست که سرور رم 4 هتزنر آلمان بخوبی جوابگوی این مورد هست(جهت اجرا تو مجازی ساز Multi) فقط میتونید 2 بار Multi رو ران کنید چون 100% CPU رو درگیر میکنه.
حالا اگه شما میخواید کل کلون هارو روی یک مجازی ساز نصب کنید این کار نشدنی نیست ولی نتیجه خوبی نمیگیرید .
این موارد رو طبق تجربه خودم که برای یکی از دوستان انجام دادم براتون توضیح دادم .

این نرم افزار koplayer که دارید میگید :

روی چه رمی اجرا میشه؟
حتما باید سرور گرافیک داشته باشه؟
یا بدونه گرافیک هم نصب و اجرا میشه؟- رو همه نوع cpu اجرا میشه؟
قابلیت VT-x هم میخواد؟

wapmaster
October 6th, 2018, 19:34
این نرم افزار koplayer که دارید میگید :

روی چه رمی اجرا میشه؟
حتما باید سرور گرافیک داشته باشه؟
یا بدونه گرافیک هم نصب و اجرا میشه؟- رو همه نوع cpu اجرا میشه؟
قابلیت VT-x هم میخواد؟

توضیح دادم خدمتتون ,رم 4 .بدون گرافیک .روی سرور ایران تست کردم جالب نبود .هتزنر رم 4 عالیه .