PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد برای اسکریپت کسب درامد

hassan_shahi
October 5th, 2018, 17:19
سلام به تمام دوستان عزیز
بنده دنبال یک اسکریپت کسب درامد هستم.

بهترین اسکریپتی که پیشنهاد شده اسکریپت درگاه واسط هستش اما متاسفانه از مجوزهایی که نیاز داره خبر ندارم، یکی میگه خیلی مجوزهای سنگین نیاز داره یکی میگه با یه نماد و یه درگاه از یه بانک میشه راه اندازی کرد.

از اسکریپت درگاه واسط بگذریم دنبال اسکریپت درامدزایی هستم که مثل درگاه واسط با یه قشر مشخص سرو کار داشته باشم نه اینکه مثل اسکریپتای پاپ آپ یا کوتاه کننده لینک یا امثال این اسکریپت ها هم باید با تبلیغ دهنده سر و کار داشته باشم هم با نمایش دهنده.

امیدوارم منظورم رو درست رسونده باشم.

rayanagostar
October 7th, 2018, 10:42
سلام به تمام دوستان عزیز

بهترین اسکریپتی که پیشنهاد شده اسکریپت درگاه واسط هستش اما متاسفانه از مجوزهایی که نیاز داره خبر ندارم، یکی میگه خیلی مجوزهای سنگین نیاز داره یکی میگه با یه نماد و یه درگاه از یه بانک میشه راه اندازی کرد.

از اسکریپت درگاه واسط بگذریم دنبال اسکریپت درامدزایی هستم که مثل درگاه واسط با یه قشر مشخص سرو کار داشته باشم نه اینکه مثل اسکریپتای پاپ آپ یا کوتاه کننده لینک یا امثال این اسکریپت ها هم باید با تبلیغ دهنده سر و کار داشته باشم هم با نمایش دهنده.

سلام از طریق تلگرام در ارتباط باشید

artuore
October 8th, 2018, 13:58
سلام به تمام دوستان عزیز

اسکریپت افزایش رنک سئو راه اندازی کن . با شماره های ما در تماس باشید