PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Centos یا ویندوز ؟

aminreza
October 4th, 2018, 22:54
سلام دوستان
واسه یه سرور مجازی با رم 1 ، سیستم عامل ویندوز جهت استفاده از مرورگر روونتر و نرم تره یا لینوکس Centos ؟ البته بشرط فعال کردن محیط گرافیکی سنت او اس .

persian0568
October 5th, 2018, 13:44
با سلام

دوست عزیز اگه براتون امکانش هست رم رو اضافه کنید چون درسته centos بر پایه لینوکس هست و خیلی سبک و حتی نسخه گرافیکیش باز از ویندوز هم سبک تره ولی با این رم برای اجرا مرورگر به مشکل میخورید چه برسه به نصب ویندوز و استفاده از مرورگر در ویندوز !! پیشنهاد میکنم حداقل از رم 2 استفاده کنید و بسته به کارتون میتونید اولویت رو بدید به centos

masih_enter
October 5th, 2018, 14:42
میتونید از سنت او اس استفاده کنید و انی دسک روی اون نصب کنید . به مراتب از ویندوز سبک تره . البته راحتی کار با ویندوز برای اکثر ایرانی ها بیشتره . همچنین رم رو همونطوری که دوستمون پیشنهاد دادن 2 بزارید خیلی بهتره .
البته ویندوز 2003 هم در صورتی که به فایروال آشنایی و دسترسی داشته باشید و همه ورودی هاشو ببندید و ریموت دسکتاپ رو غیر فعال کنید و با انی دسک وصل بشید گزینه خوبی شاید باشه . البته من رو این سیستم انی دسک تست نکردم . در حد یک ایده هست. رمی که این سیستم عامل استفاده میکنه خیلی خیلی پایینه و شاید به کار شما بیاد

Mr-Pro
October 5th, 2018, 15:33
سنت او اس انتخاب اول در زمینه هاستینگ و راه اندازی سرور هست اما برای مصارف شخصی نسخه دسکتاپ اوبونتو + کروم یا فایرفاکس بهتره .

fara_rayaneh
October 5th, 2018, 21:42
سلام دوست عزیز

بنده بهتون اوبنتو رو پیشنهاد میکنم
برای کار های شخصی و دسکتابی مناسب تر هست

alfapardaz
October 6th, 2018, 00:56
ویندوز بهتر هست
رابط کاربری بهتر ، دسترسی اسون و بدون مشکل!

mojtaba121
October 6th, 2018, 01:23
فقط بخواید از مرورگر استفاده کنید بهتره از همون نسخه گرافیکی centos استفاده کنید
رم پاییئن برای وبندوز جواب نمیده

taghikhani
October 6th, 2018, 12:16
برای این مقدار رم بهتره از لینوکس استفاده کنید. ولی centos اصولا برای سرور توسعه داده شده است. بهتر است از یک توسعه مخصوص دسکتاپ مثل Ubuntu Desktop استفاده کنید.