PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی در مورد احراز هویت کاربر

BAMPA
October 4th, 2018, 00:03
عرض سلامی گرم خدمت همکاران عزیز

حدود سه ، چهار سال پیش مارو دعوت کردن پلیس فتا شریعتی (تهران) به صرف چای =p~
خلاصه رنج آی پی هامونو ازمون گرفتن و بهمون ابلاغ کردن کاربرانتونو احراز هویت کنید به وسیله دریافت اسکن شناسنامه یا کارت ملی

چند وقت پیش از همکاران شنیدیم ظاهرا این قضیه ممنوع شده و نباید انجام بشه

به نظر شما بهترین راه احراز هویت کاربر چیه؟

به نظر من احراز هویت توسط تلفن همراهم اشتباهه چون خیلی راحت میشه دورش زد ...

Jime
October 4th, 2018, 00:41
مگه میخوایم وام 10 میلیاردی بگیریم؟
یه سرویس میدید و هزینش رو هم پرداخت میکنیم. این کارا چیه؟؟

BAMPA
October 4th, 2018, 00:43
مگه میخوایم وام 10 میلیاردی بگیریم؟
یه سرویس میدید و هزینش رو هم پرداخت میکنیم. این کارا چیه؟؟

سرویس دهنده نیستید که ازتون سرویس ایران بگیرن و به شبکه شباب دی داس بزنن :)

Jime
October 4th, 2018, 00:46
سرویس دهنده نیستید که ازتون سرویس ایران بگیرن و به شبکه شباب دی داس بزنن :)

بله حق با شماست
اما بنده هم به عنوان خریدار هرگز حاضر نیستم از جایی خرید کنم که ازم مشخصات بیش از حد بخوان

tikweb.ir
October 4th, 2018, 00:48
راه خاصی نداره ، با تایید پیامکی یکمی میتونید هویت طرف تشخیص بدید
یا مثلا با ایپی غیر ایران اجازه ورود ندید یا اینجور کارا
همه راها رو تست کردیم
چون هیچ مسیر درست و قانونی نداره شما عملا نمیتونی همه کاربرات رو اعتبارسنجی کنی
قبلا دربارش تو فروم بحث شده
بگردید پیدا میکنید

masih_enter
October 4th, 2018, 10:54
سلام . من قراره برای پنلی که دارم طراحی میکنم برای سرویس ها هویت سنجی بزارم . مثلا بگم اگر ریسک سرویس بین 1-3 بود نیازی به هویت سنجی نیست و بهش سرویس بده
اگر بین 4-6 بود باید ایمیلش تایید شده باشه
اگر بین7-9 بود باید موبایلش تایید شده باشه
اگر بین 10-12 بود باید کارت ملی تایید شده باشه
اگر بین 13-15 بود باید به شماره ما با خط ثابت زنگ بزنه و کارت ملیش هم تایید باشه و ....
البته برسم به این بخش در طراحی بیشتر روش فکر میکنم و جزئیات بیشتری بهش میدم و با شما به اشتراک میزارم

negarnovin
October 4th, 2018, 11:14
چند روز پیش از سازمان مقررات رادیویی با ما تماس گرفتند و یک سری فروشندگان دیگر قرار جلسه ای گذاشته بشه برای همین منظور که چگونه احراز هویت شود!

اشکان
October 4th, 2018, 11:46
نمی گیریم ازتون
مسخره تر از هاستینگ های ایران وجود نداره ، یارو خودش تنها پشت سیستم نشسته داخل خونه ، ادعا می کنه شرکت تخصصی داره و در کمال پررویی مدام پیام می ده همکاران تیم فنی ، همکاران تیم مالی ، انگار ما نمی دونیم کل سایت با ی نفره !
اونوقت به همچین هاستینگی که مسئولیت پذیری نداره و تمام حرفاش دروغه ، کوچک ترین اعتمادی هم بهش نیست ، بیایم اسکن کارت ملی و ... بدیم؟ مگه سازمانی چیزی هستید برید سوء استفاده کنید؟

یک ماه که مشتری ازتون نخرید الکی این موضوعات من در آوردی رو مطرح نمی کنید

OmizbanCo
October 4th, 2018, 12:59
نمی گیریم ازتون
مسخره تر از هاستینگ های ایران وجود نداره ، یارو خودش تنها پشت سیستم نشسته داخل خونه ، ادعا می کنه شرکت تخصصی داره و در کمال پررویی مدام پیام می ده همکاران تیم فنی ، همکاران تیم مالی ، انگار ما نمی دونیم کل سایت با ی نفره !
اونوقت به همچین هاستینگی که مسئولیت پذیری نداره و تمام حرفاش دروغه ، کوچک ترین اعتمادی هم بهش نیست ، بیایم اسکن کارت ملی و ... بدیم؟ مگه سازمانی چیزی هستید برید سوء استفاده کنید؟

بنظر بنده جدی گرفتن حرف شما توهین به خود ما و همکارانمون هست
اگر هاستینگ مسئولیت پذیری نداره شما بیخود میکنی سرویس تهیه میکنی
اگر شعور داشتید میدونید هاستینگی که حتی 100 مشتری داره یک نفر از عهده مدیریتش بر نمیاد
حتی اگر هاستینگی مشتری بی شعوری مثل شمارو داشته باشه شما به تنهایی نیازمند 5 نفر رو دارین که شمارو قانع کنن بخاطر نفهمی شما

arminkit1
October 4th, 2018, 13:12
نمی گیریم ازتون

سلام
هر اندازه پول میدید آش میخورید" شما دنبال مال مفت میگردید خب مطمئنا همچین سرویسدهنده هایی هم گیرتون میاد! کسی که روی قیمت سرویسهاش و درآمدو خرجاش و پشتیبانیش فکر نکنه، حتما شما هم باهاش به مشکل میخورید که الان بیاید اینجا شاکی باشید همه اینطورین :)

اشکان
October 4th, 2018, 15:27
اگر شعور داشتید میدونید هاستینگی که حتی 100 مشتری داره یک نفر از عهده مدیریتش بر نمیاد
حتی اگر هاستینگی مشتری بی شعوری مثل شمارو داشته باشه شما به تنهایی نیازمند 5 نفر رو دارین که شمارو قانع کنن بخاطر نفهمی شما
حالا خوبه هر روز ی هاستینگ پر مدعای این انجمن خبر فرار کردن ، کلاهبرداری و ... ازش شنیده میشه شما که اصلا عددی نیستی ، اصلا معلوم نیست کی هستی !
بله شعور و فهم تو خوبه ، ی مشت بچه سال رفتید سرور خریدید ، با نماد اعتماد به ادرس خونه تون ، تا مشتری می خواد خرید کنه ، همه چی اوکیه ، پول رو که گرفتید دیگه هیچ
بله کاربر نباید از امثال شما سرویس تهیه کنه که این جور راحت توهین کنی اما خب شناخت هر آدمی زمان می بره برای شما که زیاد طول نکشید :)

BAMPA
October 4th, 2018, 15:35
حالا خوبه هر روز ی هاستینگ پر مدعای این انجمن خبر فرار کردن ، کلاهبرداری و ... ازش شنیده میشه شما که اصلا عددی نیستی ، اصلا معلوم نیست کی هستی !
بله شعور و فهم تو خوبه ، ی مشت بچه سال رفتید سرور خریدید ، با نماد اعتماد به ادرس خونه تون ، تا مشتری می خواد خرید کنه ، همه چی اوکیه ، پول رو که گرفتید دیگه هیچ
بله کاربر نباید از امثال شما سرویس تهیه کنه که این جور راحت توهین کنی اما خب شناخت هر آدمی زمان می بره برای شما که زیاد طول نکشید :)

شما اشتباه خودتو نباید به پای دیگران بنویسی عزیز

یه سری معیار ها هست که باید در حین تهیه سرویس رعایت بشه ...
وقتی خریدار علم تشخیص سرویس و سرویس دهنده مناسب رو نداشته باشه طبیعیه یه سری از این آب گل آلود بخوان ماهی بگیرن ...

- - - Updated - - -

چند روز پیش از سازمان مقررات رادیویی با ما تماس گرفتند و یک سری فروشندگان دیگر قرار جلسه ای گذاشته بشه برای همین منظور که چگونه احراز هویت شود!

عزیز دل برادر مشکل ما میدونی چیه؟!

خیلی عذر میخوایم صنف ما (که حتی صنفم نداریم) مثل بچه یتیم میمونه ، کسی سر پرستش نیست ...
حالا هرچند سازمان تنظیم هر تصمیمی بگیره ، وقتی با بقیه ارگان ها هماهنگ نیست ، دیروز بنده طی تماس تلفنی که داشتم از طرف فتا بهمون اعلام شد حق ندارید مدارک شناسایی دریافت کنید

دقیقا ارگان های ما مثل چند تا بچه ان که دور هم جمع شدن و هر روز یکی با یکی دیگه قهر میکنه :))

اشکان
October 4th, 2018, 15:38
سلام
هر اندازه پول میدید آش میخورید" شما دنبال مال مفت میگردید خب مطمئنا همچین سرویسدهنده هایی هم گیرتون میاد! کسی که روی قیمت سرویسهاش و درآمدو خرجاش و پشتیبانیش فکر نکنه، حتما شما هم باهاش به مشکل میخورید که الان بیاید اینجا شاکی باشید همه اینطورین :)

خیر اتفاقا چون راحت خرج می کنیم این هاستینگ های بی کیفیت قارچی بالا اومدن ، مگه تا حالا کم هاستینگ های ایران کاربر هاشون رو بدبخت کردن ( حذف شدن فایل ، پرداخت نکردن پول سرور از طرف هاستینگ و بسته شدنش ، فرار کردن و د.زدی )؟؟ همشون هم قبل از این اتفاقات ادعا های زیادی داشتن

حرف من هم همینه ، چجوری یک هاستینگ که خودش معلوم نیست کیه و از کجاس و براحتی با ی سرور یوزر جمع می کنه به خودش اجازه می ده اسکن کارت ملی و اطلاعات هویتی بخواد؟ حتی سامانه هایی مثل ساماندهی و ... ، ی کد ملی می گیره خودش وصل میشه به ثبت احوال ، شما هم اگر هاستینگ رسمی و قانونی هستی ، برو همچین سیستمی رو درخواست کن ، تایید هویت کن
اما اینکه هر بچه ای که سرور خریده ، نه پشتیبانی حالیشه بیاد طلب اطلاعات هویتی کنه وضعیت وب ایران از این هم افتضاح تر میشه

OmizbanCo
October 4th, 2018, 15:47

یکی جد و آبادش مال مردم خور بوده به ما ربطی نداره ! آدرس هم معتبر بوده که نماد اعتماد بهمون دادن
شما عددی بودی میذاشتمت زیر رادیکال پسر خوب
وقتی میای زر میزنی جواب خوب میخوای بهت بدیم ؟:71:
وقتی کارمون برامون ارزش داشته باشه ممکنه برای مشتریای امثال شما تست dna هم بگیرم و با خانواده اتون تطابق بدیم 8-|
برید مشتری های مارو پیدا کنید هر سرویسی که بوده بپرسید ببینید پول گرفتیم چجور بوده !
هاستی ارائه میشده اول تحویل مشتری میدادیم بعد هزینه میگرفتیم بعد از 2 یا 3 روز
حالا اینکه بهت فشار اومده رو نمیدونم حرف مفت تو هم کنتور نمیندازه هر چقدر دوس داری بخور تو این گرونی حتما با کمبود مواجه شدی :))
خیلی شیک و مجلسی جواب امثال تورو میدم که فکر نکنی خبریه

اشکان
October 4th, 2018, 16:09
یکی جد و آبادش مال مردم خور بوده به ما ربطی نداره ! آدرس هم معتبر بوده که نماد اعتماد بهمون دادن
شما عددی بودی میذاشتمت زیر رادیکال پسر خوب
وقتی میای زر میزنی جواب خوب میخوای بهت بدیم ؟:71:
وقتی کارمون برامون ارزش داشته باشه ممکنه برای مشتریای امثال شما تست dna هم بگیرم و با خانواده اتون تطابق بدیم 8-|
برید مشتری های مارو پیدا کنید هر سرویسی که بوده بپرسید ببینید پول گرفتیم چجور بوده !
هاستی ارائه میشده اول تحویل مشتری میدادیم بعد هزینه میگرفتیم بعد از 2 یا 3 روز
حالا اینکه بهت فشار اومده رو نمیدونم حرف مفت تو هم کنتور نمیندازه هر چقدر دوس داری بخور تو این گرونی حتما با کمبود مواجه شدی :))
خیلی شیک و مجلسی جواب امثال تورو میدم که فکر نکنی خبریه
خیلی هم عالی شما هم لطف کن ی آزمایش DNA بده ، جوابش رو بزار کنار اون نماد اعتماد داخل سایتت ، ببخشید معذرت می خوام رو اکانت پروفایلت ، یادم نبود شما چون خیلی معتبر هستید التماس کاربر می کنید بیا تلگرام :d=))
تمام هنرت فروش و آموزش نسخه نال شده WHMCS ، بعد اینقدر هم ادعا می کنی؟

farmanrava
October 4th, 2018, 18:12
سلام .

احراز هویت کاربر به شیوه دریافت کارت ملی و غیره زیاد مهم نیست ، همین که مطمئن باشید یوزر با آی پی ایران وارد میشه کفایت میکنه که البته اگه اینطور نباشه ممکنه براتون مشکل پیش بیاد ...
مورد داشتیم با کارت هکی خرید انجام دادن و خرید هم با پروکسی انجام شده بوده و هیچ ردی از خریدار نبوده ! با شکایت صاحب حساب هم درگاه مسدود شده و هم حساب ... این مورد برای کسانی که درگاه واسط دارند دردسر بیشتری داره چرا که مسدود شدن درگاه واسط و موجودی تون در پنل فقط با یک نامه ساده از فتا به درگاه شما انجام میشه !

در این موارد از شما اطلاعات هویتی کاربر رو میخوان که باید بتونید بدید وگرنه شما رو مسئول میدونن ، در بعضی موارد با بازگشت وجه به حسابی که خرید انجام شده مشکل حل میشه اما در بعضی موارد خیر ! حالا تصور کنید یوزر از شما سرور اختصاصی یا دامنه و موارد این چنینی خریداری کرده باشه و شما نتونید وجه پرداختی رو از جایی که پرداخت داشتید پس بگیرید ... مجبورید از جیب ضرر کنید و وجه رو برگردونید .

همین که یک آی پی ایران از مشتری داشته باشید کمکون میکنه تا خریدار رو پیدا کنید ... سعی کنید حساسیتتون رو بذارید روی آی پی کاربرانتون . از کسانی که با آی پی خارج خریداری میکنند درخواست کنید که با آی پی ایران لوگین کنند . قطعا کسی که مشکلی نداشته باشه اینکار رو انجام میده . (تشخیص اینکه طرف واقعا ایران هستش یا خارج هم کار سختی نیست)

OmizbanCo
October 4th, 2018, 18:24
خیلی هم عالی شما هم لطف کن ی آزمایش DNA بده ، جوابش رو بزار کنار اون نماد اعتماد داخل سایتت ، ببخشید معذرت می خوام رو اکانت پروفایلت ، یادم نبود شما چون خیلی معتبر هستید التماس کاربر می کنید بیا تلگرام :d=))
تمام هنرت فروش و آموزش نسخه نال شده WHMCS ، بعد اینقدر هم ادعا می کنی؟

:-&
چرا داری خودتو اذیت میکنی ؟ آره میگیم بیاد تلگرام !
هر کس فروشش داخل تلگرامه کلاهبردار محسوب میشه ؟
نماد اعتماد زیاد گرفتیم دلیل نمیشه مثه شما بیایم اینجا بخاطر عقده ای بودن چرندیات بگیم که
مشکلی داری تلگرام هستم پی ام بده
ما هنری نداریم شما هنرمند

masih_enter
October 5th, 2018, 19:14
دوستان لطفا تاپیک رو منحرف نکنید . لطفا یاد بگیرید اینکه من دوست ندارم احراز هویت بشم توسط سرویس دهنده خودم نیازی نیست بیام تو تاپیکی با موضوع مشابه و نظرمو اعلام کنم. این تاپیک در باره نحوه احراز هویت کاربران هست نه اینکه آیا شما دوست دارید این اتفتاق بیافته یا خیر .

این موضوع میتونه مزیت ها و مضرات خاص خودش رو داشته باشه و اهل فن دارن در بارش گفت و گو میکنند . اینکه همه د زد نیستند درسته ولی گاهی اوقات یک نفر زحمت چند ساله شمارو بهم میریزه . من درگاهی داشتم که کسی که احراز هویت مناسبی نشده بود با کارت ***ی ازش خرید کرد و با اینکه من متوجه شدم و پول رو بلاک کردم ولی بازم دادگاه درگاه و حساب منو بست ! الان باید وقت کنم برم دادگاه ببینم چرا این اتفتاق افتاده . چون مبلغ درون حساب کم بود (یک میلیون تومان) فعلا پیگریش نشدم تا وقت خالی گیر بیارم . درگاه اصلی من از بانک ملت بود که در اون حدود 50 تومن هست . میدونید اگر درگاه ملتم بسته میشد و حساب مسدود چه اتفاقی میافتاد ؟حساب حتی اگر دو ماه هم بسته میشد شاید نمیتونستم سرور هارو شارژ کنم و مجبور مشدم خودمو به اب و اتیش بزنم تا هزینه هارو از کسی قرض کنم .

من طی چند سال گذشته چندین بار به فتا رفتم و مطمئن شدم اگر مدرکی نداشته باشید بر اینکه گناه کار نیستید پس پیشفرض شما گناهکارید و میرید دادگاه و بعد از کلی هدر رفتن زمان تازه میتونید ثابت کنید این موضوعی که شما میگید اصلا ربطی به من نداره و کسی هم آسیبی که از این بابت دیدید رو جبران نمیکنه .

باز هم خواهش میکنم تاپیک رو به انحراف نکشید و تاپیک جدیدی باز کنید و نظرات خودتونو در باره موضوع مجزاتون اونجا ادامه بدید. با تشکر

Sohan Roh
October 5th, 2018, 20:04

با سلام و احترام ،

دوست عزیز من کاری با صحب های دوستمون ندارم ولی با این لحن صحبتتون بهتون تضمین میدم که مشترهاتون رو بی برو برگرد از دست میدید و کسی از الان ازتون سرویس نمیگیره و شک نکنید !

من خودم قصد تهیه سرویس از شما داشتم کلا پشیمون شدم.

به عنوان یک بازار یاب اینترنتی که 11 سال تو اینکارم ، توصیه میکنم بشدت مواظب صحبت کردنتون تو انجمن باشید چون هیچ چیز پاک نمیشه !

من براتون مدیریت زرین پال رو مثال میزنم که در چندین نوبت بهشون تو همین انجمن فحاشی مستقیم شد ولی جوری با ادب پاسخ دادند که مشتری هاشون رو از دست ندادند که هیچ بلکه به مشتری هاشون اضافه شد!

به نظر من اشتباه بزرگی کردید با این لحن جواب دادن !

منونم بابت توجهتون.

- - - Updated - - -

شما اشتباه خودتو نباید به پای دیگران بنویسی عزیز

یه سری معیار ها هست که باید در حین تهیه سرویس رعایت بشه ...
وقتی خریدار علم تشخیص سرویس و سرویس دهنده مناسب رو نداشته باشه طبیعیه یه سری از این آب گل آلود بخوان ماهی بگیرن ...

- - - Updated - - -

عزیز دل برادر مشکل ما میدونی چیه؟!

خیلی عذر میخوایم صنف ما (که حتی صنفم نداریم) مثل بچه یتیم میمونه ، کسی سر پرستش نیست ...
حالا هرچند سازمان تنظیم هر تصمیمی بگیره ، وقتی با بقیه ارگان ها هماهنگ نیست ، دیروز بنده طی تماس تلفنی که داشتم از طرف فتا بهمون اعلام شد حق ندارید مدارک شناسایی دریافت کنید

دقیقا ارگان های ما مثل چند تا بچه ان که دور هم جمع شدن و هر روز یکی با یکی دیگه قهر میکنه :))

با سلام و احترام ،

دوست عزیز وقتی از طرف فتا به شما اعلام شده مدارک نگیرید پس مشکلتون چیه که تاپیک میزنید ، بگیریم یا خیر !

گفتن نگرید ، پس تمام ! جای چونه زدن هم نیست !

از همه اینها گذشته کمی فکر کنید !

گرفتن مدارک و اطلاعات خصوصی از یوزر ، اگر یوزر بعدا شکایتی از شما بکنه بسیار مشکل ساز خواهد شد و تا لغو پروانه تاسیس شرکت و زندان مدیریت شرکت هم میتونه پیش بره !

امیدوارم کامل متوجه صحبت های من شده باشید چون صلاح نیست بیشتر توضیح بدم.

البته در نظر داشته باشید بحث IP جدا است و مشکل ساز نیست و میتونه به عنوان احراز هویت استفاده بشود.

موفق باشید.

ممنونم.

tikweb.ir
October 5th, 2018, 21:30
وقتی هنوز با ایپی خارج کشور میشه از درگاه ها پرداخت انجام داد این یعنی فاتحه هرچی احراز هویت رو باید خوند
وگرنه اصلا نیاز نبود ما کاری بکنیم ، خود فتا چک میکرد با چه ایپی وصل شده درگاه پرداخت کرده همون رو ردیابی میکرد...

شاید بگید خب از خارج پرداخت میکنن !
خب حداقل این امکانو برا پذیرنده بزارن که بتونه انتخاب کنه
شاید یک پذیرنده هیچ مشتری خارجی نداشته باشه دنبال دردسرم نباشه
متاسفانه هرچی کارت هکی بوده دقیقا با *** و پروکسی پرداخت زدن

OmizbanCo
October 5th, 2018, 21:43
با سلام و احترام ،

دوست عزیز من کاری با صحب های دوستمون ندارم ولی با این لحن صحبتتون بهتون تضمین میدم که مشترهاتون رو بی برو برگرد از دست میدید و کسی از الان ازتون سرویس نمیگیره و شک نکنید !

من خودم قصد تهیه سرویس از شما داشتم کلا پشمیمون شدم.

به عنوان یک بازار یاب اینترنتی که 11 سال تو اینکارم ، توصیه میکنم بشدت مواظب صحبت کردنتون تو انجمن باشید چون هیچ چیز پاک نمیشه !

من براتون مدیریت زرین پال رو مثال میزنم که در چندین نوبت بهشون تو همین انجمن فحاشی مستقیم شد ولی جوری با ادب پاسخ دادند که مشتری هاشون رو از دست ندادند که هیچ بلکه به مشتری هاشون اضافه شد!

به نظر من اشتباه بزرگی کردید با این لحن جواب دادن !

ممنونم.

- - - Updated - - -

درود
با هر کس باید مثل خودش رفتار کرد .
ما سرویس ارائه میدیم بدون مشکل هست !
یک ریال اگر مشتری ناراضی باشه راضی نیستیم تو جیبمون باشه
با کلاه گذاشتن سر مشتری نه ما پادشاه میشیم نه مشتری گدا !
واسه همین اول تست میدیم از سرویس هامون حدود 2 الی 3 روز بعد هزینه میگیریم .
خلاصه کلام اینکه با پول حروم زندگی نمیکنیم و زندگیمونو نمیگذرونیم .