PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام دیتا سنتر مناسب هست

F.N.44
October 3rd, 2018, 10:31
سلام

دوستان اصلا سمت فراسو نروید

دوستان یه دیتاسنتر خوب معرفی کنید لطفا

mortezaaalam
October 3rd, 2018, 10:44
سلام
چه مشکلی با فراسو داشتید که بیان میکینید ما مشتریان به سمت فرا سو نرویم

F.N.44
October 3rd, 2018, 11:03
من الان همزمان با سه تا شرکت کار می کنم پاسخگویی فراسو از دید من مناسب نیست و برای هر خدمتی میخوان پول بگیرند ذر صورتی که شرکت دیگر معمولا سعی میکنند با مشتری مداری خدمات مختلف رو ارائه کنند و جواب سوالات حتی اگر در حیطه وظایفشون نباشه ارائه بدهند

مشتری مداری گزینه ای هست که من در فراسو نمی بینم

masih_enter
October 3rd, 2018, 11:18
جواب سوالات حتی اگر در حیطه وظایفشون نباشه ارائه بدهند
با این بخش صحبتتون موافق نیستم . این موضوع کار درستی نیست . همین موارد باعث میشه قیمت هاستی که باید باشه 100 تومن ماهیانه حتی گاهی اوقات تا 10 هزار تومن ارایه میشه و هر دو میدونیم که در این صورت هم مشتری ضرر میکنه هم فروشنده .

در کل با اینکه برای هر خدمتی بخوان پول بگیرن هم موافق نیستم ولی یادتون باشه سرور های منیجمنت با آنمنیجمنت تفاوت دارند . دیدم کسانی رو که سرور انمنیجمنت میگیریند و حتی برای انتقال فایل هاشون از یک سرور دیگه توسط اف تی پی تیکت میزنند.
در ضمن توجه داشته باشید شرکت ها وقتی تعداد مشتری هاشون بالاتر میره مجبورن کمی انعطاف پذیریشون رو از دست بدن و دستوری تر جلو برن تا همه چیز درست جلو بره و حق همه به مساوات رعایت بشه
در خصوص مشکلات فنی اگر موردی دارن که شمارو ناراحت کرده میتونید اینجا اعلام کنید تا بررسی بشه و مبنای تصمیم گیری دوستانی که میخوان خرید ازشون انجام بدن باشه

F.N.44
October 3rd, 2018, 11:40
دوتا شرکت دیگری که همزمان دارم باهاشون کار می کنم از فراسو معروفتر و به طبع تعداد مشتری بالاتری دارند اما همچنان با خوشرویی و انسان دوستانه کار انجام می دهند من هم گفتم این روند از دید من صحیح نیست شاید یه نفر براش قضیه مشتری مداری مهم نباشه من به یه مشکل فنی خوردم و فراسو گفت کاری نمیشه کرد باید زودتر می گفتید اما شرکت --- این مشکل رو حل کرد !

اما باز هم هر کس موارد مختلفی رو می سنجه و مبنا رو بر خوب و بد بودن یک شرکت میذاره که من علاوه بر موارد فنی مشتری مداری هم برام مهمه .......

alfapardaz
October 3rd, 2018, 16:13
تبیان ، آسیاتک ، پارس انلاین

NetworkFA
October 3rd, 2018, 16:16
سلام

دوستان اصلا سمت فراسو نروید

دوستان یه دیتاسنتر خوب معرفی کنید لطفا

فراسو دیتاسنتر نیست

یک شرکت ارائه خدمات میزبانی وب میباشد که در دیتاسنتر پارس آنلاین رک اجاره کرده است.
تا چند مدت پیش در آسیاتک هم رک داشتند ولی دیگه ندارند

onlinedays
October 6th, 2018, 13:03
سلام
تجربه ای که خودم دارم آسیاتک و پارس آنلاین خوبن و ب.رتینا به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه قبلا در این تاپیک هم در موردش صحبت شده
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=183514&page=7
فراسو هم یک شرکت واسط هستن و دیتاسنتر نیست و هم اکنون ازشون سرویس داریم و راضی هستیم

ali215215
October 6th, 2018, 20:29
فراسو دیتاسنتر نیست

یک شرکت ارائه خدمات میزبانی وب میباشد که در دیتاسنتر پارس آنلاین رک اجاره کرده است.
تا چند مدت پیش در آسیاتک هم رک داشتند ولی دیگه ندارند

بله در 3 را طالقانی شرکت دارند

ourweb
October 6th, 2018, 21:09
سلام عزیز فعلا من فقط افرانت را تایید میکنم