PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه افزونه whmcs نصب کنم؟

ticdars
October 2nd, 2018, 21:18
سلام
می خواهم افزونه zopimlivechat-master نصب کنم و مراحل زیر رو انجام دادم اما نصب نشد به نظرتون مشکل کجاست؟

1-اول فایل رو داخل modules>addons اپلود کردم و اکسترکت کردم
2- داخل قسمت admin/configaddonmods.php رفتم

و در اینجا افزونه مد نظرم پیدا نشد

لطفا راهنمایی فرمایید

toorjoor
October 2nd, 2018, 21:36
در این قسمت میخواهیم آموزش نصب WHMCS را به شما آموزش دهیم :پیش نیاز ها :هاست لینوکسی با فضای حداقل ۲۰۰ MB
فعال بودن Ioncube
PHP نسخه ۵.۶
https://blog.payamhost.com/wp-content/uploads/2017/09/ss2_whmcs.png (https://blog.payamhost.com/wp-content/uploads/2017/09/ss2_whmcs.png)
WHMCS را چگونه به صورت دستی نصب کنیم؟در مراحل زیر نصب دستی WHMCS را به شما نشان خواهیم داد.مرحله۱: دیتابیس را بسازیدشما باید به سی پنل یا دایرکت ادمین خود وارد شوید و نام دیتابیس و دیتابیس کاربر را در MySQL Database بسازید.مرحله۲: نصب دستیبعد از دانلود پوشه ی نصب WHMCS ، شما باید ان ها را از حالت فشرده خارج کنید تا بتوانید آن ها را در سرور آپلود کنید.زمانی که WHMCS را از حالت فشرده خارج کردید باید آن ها را آپلود کنید، این کار توسط FTP یا از طریق File Manager interface سی پنل شما می تواند انجام شود.شما باید نام فایل configuration.php.new را به configuration.php تغییر دهیدسپس شما می توانید نام پوشه را به صورت دلخواه انتخاب کنید مثل: billing, clientsمرحله۳: دستورالعمل نصب را مطالعه کنید.دستورالعمل نصب را در http://www.example.com/whmcs/install/install.php می توانید مشاهده کنید تا بتوانید به آسانی آن را نصب کنید.(به جای example.com نام واقعی دامین خود را بنویسید و به جای کلمه whmcs نام پوشه ای که whmcs روی آن نصب است را جایگرین کنید اگر whmcs روی پوشه ی دیگری در public_html باشد و اگر بخواهید whmcs خودرا روی دامنه اصلی یا ساب دامنه نصب کنید نیازی نیست نام پوشه را در لینک اعمال کنید مانتد domain.com یا sub.domain.com)بعد از مطالعه ی شرایط و ضوابط کاربران WHMCS درآخر بر روی I Agree کلیک کنید.مراحل اولیه نصب نیازهای سیستم را بررسی می کند تا مطمئن شود که با سیستم شما همگام می باشد.اگر همه چیز بررسی شود بر روی Continue کلیک کنید.لایسنسی را که از WHMCS را دریافت کرده اید و دیتابیسی را که قبلا ساخته اید را وارد کنید. اگر WHMCS شما به صورت نال شده است و از پیام هاست دانلود کردید به جای لایسنس یک عبارت دلخواه وارد کنیدجزئیات را در حساب کاربری مدیر تکمیل کنید تا بتوانید نصب WHMCS را ادامه دهید سپس بر روی نصب کلیک کنید.مرحله۴: به پایان رساندن مراحل نصبشما می توانید با انجام کار های زیر نصب را به پایان برسانید.در مکان نصب، پوشه install را پاک کنید.(اختیاری) برای امنیت بیشتر، شما می توانید دایرکتوری فایل های پیوست داده شده، دانلود شده و قالب ها را به دایرکتوری هایی که دردسترس نیستند منتقل کنید.کرون را نصب کنید تا مطمئن شوید WHMCS کار خود را روزانه به طور مرتب انجام می دهد.برای آموزش نصب کرون جاب در WHMCS اینجا کلیک کنید (https://blog.payamhost.com/whmcs-cron-job-configure-in-version7/)این کار توسط کرون جاب سی پنل یا ازکد اختصاصی زیر انجام شود( مطمئن شوید نام کاربری را با نام کاربری واقعی جایگزین کنید)۰ ۰ * * * php -q /home/username/public_html/whmcstest/admin/cron.phpتبریک! WHMCS نصب شد.این یک آموزش کوتاه و مختصر از آموزش نصب WHMCS می باشد برای راحتی شما عزیزان فیلم آموزشی نصب WHMCS به صورت اختصاصی توسط پیام هاست تهیه شده است که در ادامه میتوانید آن را مشاهده کنید امیدواریم مفید باشد.در صورت داشتن هرگونه سوال با ما درتماس باشید.

my-host
October 2nd, 2018, 22:31
اگر نسخه بروز whmcs داشته باشید افزونه داخل خود اسکریپت هستش کافیه فعالش کنید
درصورتی که بخواید براتون نصب میکنم

ticdars
October 3rd, 2018, 21:04
سلام
بیایید به پشتیبانی مولتی سایت
multisite.ir
تا اطلاعات رو برای شما بفرستم برام نصب کنید

alfapardaz
October 3rd, 2018, 23:20
نصب کردید؟

ticdars
October 4th, 2018, 16:28
نه هنوز نتونستم
لطفا راهنمایی درست بفرمایید
من منظورم نصب یک پلاگین اضافی هست

mnajafi33
October 4th, 2018, 17:16
سلام
برا فعال کردن zopim در whmcs کافیه که فایل فوتر قالب ناحیه کاربری رو ویرایش کنی و کدی که مربوط به zopim هست رو به اخر کدهای فایل فوتر قبل از

</body>
</html>

مثل این کن کد zopim رو بین {literal} و {/literal} قرار بده

{literal}
<!--Start of Zopim Live Chat Script-->
محل قرار گرفتن کد zopim
<!--End of Zopim Live Chat Script-->
{/literal}

باتشکر

fara_rayaneh
October 5th, 2018, 20:45
در صورت امکان تلگرام یا تیکت ارسال کنید تا برای شما نصب انجام شود