PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پی پال مزخرف ایرانیکارت

fereydun
October 1st, 2018, 20:07
فقط خواستم بگم اگر خواستید حساب پی پال افتتاح کنید به هیچ عنوان سمت سایت ایرانیکارت نرید.

خدا تومن پول میگیرن آخر سر هم یه اکانت مزخرف بدون مدارک از فیلیپین بهتون میدن وقتی هم بهشون بگی میگن تو قوانین بوده که مدارک ارائه نمیدیم چون میدونن هیچکس 500 خط قوانین رو نمیخونه اونجا گذاشتنش به قول معروف میگن بزرگترین دروغ کامپیوتری "قوانین را خوانده م و با آن موافقم"، بگذریم صرفا جهت اطلاع خواستم بهتون بگم یه وقت سرتون کلاه نره.

من خودم چند سال با یه نفر کار میکردم و نزدیک سه چهارتا اکانت ازش گرفتم همه شون با مدارک کامل و فول وریفای شده از هر کشوری که بخوای ، استرالیا، سنگاپور، مالزی، همه شون هم فوق العاده واسم کار کردن فقط چون اون زمان که نیاز داشتم نبودش مجبور شدم از ایرانیکارت بگیرم که آخرشم یه تیکه آشغال تحویلم دادن.

این پست نه تبلیغه و نه چیزی دیگه فقط و فقط از تجربه شخصیم خواستم بهتون بگم. از من به شما نصیحت اکانت پی پال خواستید ، ارز خواستید بخرید و بفروشید یا موارد مشابه فقط و فقط این شخص.

تلگرامش : 15086036350

Mr-Pro
October 1st, 2018, 20:15
درست هست که تبلیغی که آخر پست گذاشتید ارزش تاپیکتون رو از بین برده ولی به عنوان کسی که با اون مجموعه کار کرده حرفتون رو تایید میکنم . مسئله برای خیلی وقت پیش هست . نیاز به ویزا گلد داشتم داخل سایتشون زده بودن از تاجیکستان ارائه میشه اما آخر کارت رو از آذربایجان دادن . بانک آذربایجان روی هر تراکنش 18 درصد مالیات میگیره ! اینو اگر به ما میگفتن نمیگرفتیم اما نگفتن و بعدش که اعتراض کردیم گفتن قانون جدید کشور هست درصورتی که با بانک تماس گرفتیم و گفتن که حداقل 4-5 ساله به همین شکل کار میکنن . مراقب باشید و از مجموعه های معتبر تر استفاده کنید .

fereydun
October 1st, 2018, 22:14
درست هست که تبلیغی که آخر پست گذاشتید ارزش تاپیکتون رو از بین برده ولی به عنوان کسی که با اون مجموعه کار کرده حرفتون رو تایید میکنم . مسئله برای خیلی وقت پیش هست . نیاز به ویزا گلد داشتم داخل سایتشون زده بودن از تاجیکستان ارائه میشه اما آخر کارت رو از آذربایجان دادن . بانک آذربایجان روی هر تراکنش 18 درصد مالیات میگیره ! اینو اگر به ما میگفتن نمیگرفتیم اما نگفتن و بعدش که اعتراض کردیم گفتن قانون جدید کشور هست درصورتی که با بانک تماس گرفتیم و گفتن که حداقل 4-5 ساله به همین شکل کار میکنن . مراقب باشید و از مجموعه های معتبر تر استفاده کنید .

چی بگم والا برادر، از ماست که بر ماست.