PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ضرر و زیان؟

Arvin
January 29th, 2011, 14:36
با سلام و عرض ادب و احترام
یه مشکلی برای ما پیش اومده اونم این که متهم شدیم 6000 رکورد یکجا در سرور به ثبت رسوندیم
و بابت این سایت بسته شد و مبلغی رو برای بازگشایی مجدد درخواست کردم
مو خوام بدونم این رویه کاری تمام ارائه دهده خدمان هاستینگ هست؟
و این که مبلغ جریمه تقریبا چنده؟
سرویس ما هم 3 گیگ 1 ساله لینوکس هست؟

agarb98
January 29th, 2011, 15:03
بستگی داره قوانین چطور باشه

Arvin
January 29th, 2011, 15:13
در قوانین که چیز خاصی نوشته نشده
فقط ذکر شده که اگه اسپم فرستاده بشه خشارت اخذ میشه
حالا چقدر خدا می دونه
مشکل اینجاست که این عملکرد بعضی هاستینگ ها مثل پول زور میمونه

ایجاد مشکل توسط کامپوننت جوملا ایجاد شده که میخواسته به حدود 5000 عضو پیام بزنه
این سیستم قبلا هم در سایت استفاده میشده و بار اولی نبود که استفاده می شد
ولی اینبار چی شد که اینا سایتو بستند جای سوال داره
و چون می دونن بک آپ نداریم مبلغ بالایی رو درخواست می کنن
این در حالیه که به نظر شرکت خوبی میان!!!

agarb98
January 29th, 2011, 15:24
می تونید بگید چقدر جریمه شدید

Arvin
January 29th, 2011, 15:29
مهندس جان اعلام می کنم
فقط اگه اجازه بدید چند نفری از دوستان هم اعلام نظر کنن.

بعضی از همکارا وقتی یه سایت بزرگ رو میزبانی می کنن بجای فکر کردن به ارائه سرویس مطلوب به فکر راهی برای تیغ زدن هستند.
صحیح نیست اسم سرور ذکر بشه و لی اگه در ادامه لازم بشه از سایر خلاف هایی که انجام داده اند رو هم می گم تا مردم دیدشون باز بشهالبته با دلیل و مدرک

khudeman
January 29th, 2011, 15:35
برای ارسال اسپم دویست هزار تومان جریمه مناسب است + حذف دائمی اکانت

Arvin
January 29th, 2011, 15:43
برای ارسال اسپم دویست هزار تومان جریمه مناسب است + حذف دائمی اکانت

بله برای اسپم جریمه ای که شما میگین مناسبه
ولی عرض کردم که ما اسپم نفرستادیم
فقط با کاپوننت جوملا که همه تو دنیا استفاده می کنن به اعضای سایت پیام خصوصی زدیم
فقط مشکل اینه که اینا می گن استفاده از سرور زیاد شده
جریمه رو واسه این می خوان!
خوشبختانه کمتر از مبلغی هست که شما گفتین

khudeman
January 29th, 2011, 15:46
پیام خصوصی یعنی از داخل هاست به داخل هاست؟ اکانت به اکانت ؟ بدون استفاده از ایمیل ؟ اگه چنین بوده باشه جریمه نداره

Arvin
January 29th, 2011, 18:51
پیام خصوصی یعنی از داخل هاست به داخل هاست؟ اکانت به اکانت ؟ بدون استفاده از ایمیل ؟ اگه چنین بوده باشه جریمه نداره

بله دقیقا - داخل سایت و بدون استفاده از ایمیل - بله متاسفانه اینا مبلغی رو میگن باید پرداخت کنیم
خیلی شبیه پول زور خواستنه تا حرف حساب!
درد آور اینه که اسمشو گذاشتن اسپم فرستادن!
حالا از کی تو سایت پیام زدن اسپم شده خدا می دونه
اینم فاکتور ارسالیشون

khudeman
January 29th, 2011, 18:58
اینکه شما گفتین اسپم به حساب نمیاد. آور لود هم جریمه نداره. فوقش هشدار داره . چون تعمدی نیست

amirHoseein
January 29th, 2011, 19:12
این روش جدید تیغ زدن اصلا جالب نیست ! نهایت این هست که ساسپند کنند و بگند جابه جا کنید نه اینکه جریمه بگیرند ! این مدل جدید اومده

Arvin
January 29th, 2011, 19:17
اینکه شما گفتین اسپم به حساب نمیاد. آور لود هم جریمه نداره. فوقش هشدار داره . چون تعمدی نیست

ممنون از پاسختون
قابل توجه مدیران شرکت میزبان پایتخت وب!

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:12 PM ----------

این روش جدید تیغ زدن اصلا جالب نیست ! نهایت این هست که ساسپند کنند و بگند جابه جا کنید نه اینکه جریمه بگیرند ! این مدل جدید اومده

متاسفانه این مشکل همیشه وجود داره بخصوص در فضای سایبری که دست مشتری کوتاهه.
جوابشون این بوده به ما :
مواردی از قبیل OverLoad کردن تخلف به حساب می آیند و تمام اکانت هایی که این تخلفات را انجام داده اند مسدود می گردد.

لیست قوانین شرکت میزبان پایتخت در آدرس اینترنتی /www.ehost.ir/tos موجود می باشد و شما در هنگام ثبت سفارش آن ها را پذیرفته اید.
هزینه فعالسازی مجدد سرویس شما طبق تعرفه شرکت 50,000 تومان می باشد که پس از پرداخت این هزینه سرویس شما مجددا باز خواهد شد.
تنها با پرداخت هزینه تخلف سرویس شما آزاد می گردد و بک آپ سرویس برای شما ارسال می گردد.

khudeman
January 29th, 2011, 19:31
اینکه به شما گفته اند " مواردی از قبیل OverLoad کردن تخلف به حساب می آیند" و تقاضای خسارت کرده اند در صفحه شرایط و مقرراتشان نیامده است. تا چه رسد به اینکه شما پذیرفته باشین

Arvin
January 29th, 2011, 19:57
اینکه به شما گفته اند " مواردی از قبیل OverLoad کردن تخلف به حساب می آیند" و تقاضای خسارت کرده اند در صفحه شرایط و مقرراتشان نیامده است. تا چه رسد به اینکه شما پذیرفته باشین

ببخشید تقاضای خسارت نه تحمیل خسارت!

Arvin
January 30th, 2011, 00:37
پس با توجه به نظر دوستان اور لود شدن جریمه نداره و کاری که پایتخت وب به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات میزبانی انجام داده کار غیر قانونی بوده.
پس دوستان تازه وارد هم مد نظر قرار دهند

pardishosting
January 30th, 2011, 10:21
خیلی ببخشید این حرف رو می زنم ... تو تهران من با شرکت های زیادی در حوزه های زیادی سر و کار داشتم ، کلا اغلب غریب به اتفاق افراد تو تهران ،دنبال تیغ زدن افراد هستند.
اینم یکی از اون هاست ! حتی شرکت های دولتی و ... هم به این لیست اضافه کنید.

Arvin
January 30th, 2011, 18:04
خیلی ببخشید این حرف رو می زنم ... تو تهران من با شرکت های زیادی در حوزه های زیادی سر و کار داشتم ، کلا اغلب غریب به اتفاق افراد تو تهران ،دنبال تیغ زدن افراد هستند.
اینم یکی از اون هاست ! حتی شرکت های دولتی و ... هم به این لیست اضافه کنید.

بله روش های تیغ زدن هر روز آپدیت میشه
پس سایر دوستان هم این قضیه رو مد نظر داشته باشند و فریب ظاهر افراد رو نخورن.
تا چیزی رو بهت نفروختن خیلی عزیزی ولی تا پول رفت تو حسابشون ....

pardishosting
January 30th, 2011, 19:12
اگه قرار باشه برای لود بالا از کاربر پول بگیریم که ما باید روزانه از کاربرانمون کلی پول بگیریم.
مسلما هر سایتی یه زمانی لودش لحظه ایی یا حتی ساعتی یا روزی بالا می ره . جنایت که نکرده کاربر !
من جای شما باشم می رم شرکتش ، پیداش می کنم همون جا با همون زبونی که با من صحبت کرده (زبون زور) باهاش حرف می زنم ، یه کم که کتک خورد حالیش می شه که یک من ماست چه قدر کره داره. :112:
البته اگر حق با شما باشه ، من نمی دونم با کدوم شرکت مشکل خوردید ... اما بعضی وقت ها خود کاربر کاری کرده که مستحق جریمه است. امیدوارم از اون کاربرها نباشید.

Arvin
January 30th, 2011, 20:40
اگه قرار باشه برای لود بالا از کاربر پول بگیریم که ما باید روزانه از کاربرانمون کلی پول بگیریم.
مسلما هر سایتی یه زمانی لودش لحظه ایی یا حتی ساعتی یا روزی بالا می ره . جنایت که نکرده کاربر !
من جای شما باشم می رم شرکتش ، پیداش می کنم همون جا با همون زبونی که با من صحبت کرده (زبون زور) باهاش حرف می زنم ، یه کم که کتک خورد حالیش می شه که یک من ماست چه قدر کره داره. :112:
البته اگر حق با شما باشه ، من نمی دونم با کدوم شرکت مشکل خوردید ... اما بعضی وقت ها خود کاربر کاری کرده که مستحق جریمه است. امیدوارم از اون کاربرها نباشید.

اگه تمام همکاراتون مثل شما فکر می کردن که ما مشکلی نداشتیم.
میدونید مشکل چیه ؟مشکل اینه که بعضی ازانسان ها چشم طمع به مال و موقعیت مردم دارند!البته نه همه انسان ها!
مشکل هر چی بود من اینجا گفتم و به قول شما ایشالله که از اون کاربرها نباشیم
کاش خودشون هم میومدن و اینجا از خودشون دفاع می کردن
شرکت طرف ما هم میزبان پایتخت وب ehost.ir هست