PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خارج کردن وب سایت از ***** از طریق وی پی اس

behtash007
September 29th, 2018, 02:54
با درود خدمت دوستان استاید
جدیدا روشی بعضی از سایت های فیل...تر شده انجام میدن که سایتشون از فیل...تر خارج میشه ، چه تغییراتی رو روی سرور انجام میدن که سایتشون از فیل...ترخارج میشه ایا با سرور ایران یا تغییرات روی سرور انجام میشه ؟!!

masih_enter
September 29th, 2018, 10:27
سلام . فکر نمیکنم مورد خاصی باشه که از این مورد خارج بشه به راحتی . معمولا راهش ارتباط با internet.ir و انجام راهکار های اون هاست . مثل ثبت در ساماندهی و برداشتن محتوی غیر مجاز و احتمالا تعهد و اینطور موارد..

behtash007
September 29th, 2018, 11:10
سلام . فکر نمیکنم مورد خاصی باشه که از این مورد خارج بشه به راحتی . معمولا راهش ارتباط با internet.ir و انجام راهکار های اون هاست . مثل ثبت در ساماندهی و برداشتن محتوی غیر مجاز و احتمالا تعهد و اینطور موارد..

دوست گرامی این راه قانونیش هستش ، راه غیر قانونیش برای سایت های شرایط لازم رو برای رفع فیل...تر ندارن ، روی سرور تغییراتی اعمال میکنن که از ***** خارج میشود ، به من ماهی ۵۰۰ تومان پیشنهاد کردن که سایتم از ***** خارج بشه حالا این تکنیک روی سرور ایرانه یا تغییر ار پرتکل هاست بجای اینکه سایت به پیوند ها منتقل بشه وارد سایت ما میشه ، یا از طریق فوراد دی ان اس هستش نمیدونم از استاید اینجا یکی بیاد علمی توضیح بده

mo_mohit1
September 30th, 2018, 03:32

توضیحش توی فروم جایز نیست چون روش لو بره سریعا مسدود میشه.در ضمن اگر روی سرور ایران باشه که سریعا مسدود میشه. من بجای ماهی 500 که بت گفتن 200 میگیرم برات دامنه رو رفع ***** میکنم:d

اطلاعات خواستی در تلگرام در خدمتم