PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه مهاجرت از سرور محازی هتزنر به سرورهای ابری هتزنر

mt.rezaei
September 28th, 2018, 12:41
سلام دوستان
لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم از سرور مجازی هتزنر به سروهای ابری اون مهاجرت کنم
پنل شخصی در هتزنر دارم و سایتم رو سرور مجازی هتزنر هست و میخوام از سرورهای ابری هتزنر استفاده کنم اما نمیدونم چطوری؟؟

NetworkFA
September 28th, 2018, 13:07
سلام دوستان
لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم از سرور مجازی هتزنر به سروهای ابری اون مهاجرت کنم
پنل شخصی در هتزنر دارم و سایتم رو سرور مجازی هتزنر هست و میخوام از سرورهای ابری هتزنر استفاده کنم اما نمیدونم چطوری؟؟

باید سرور Cloud بگیرید و دستی انتقال بدید

Aria90
September 28th, 2018, 13:11
سلام دوستان

سلام
به ادرس
hetzner.cloud/
برید با مشخصات اکانتتون لاگین کنید سرور رو سفارش بدید و سیپنل روش بیارید بالا بعد توسط
transfer tool در سرور جدید منتقل کنید همه رو

hfuhost
September 28th, 2018, 13:50
سلام دوستان

با سلام

دوست عزیز و گرامی برای انتقال مطمئن حتما با ساپورت هرتزنر در ارتباط باشید
و مطمئن ترین روش انتقال توصیه ای را انتخاب کنید
در صورت هر گونه مشکلی در انتقال اطلاعات به شیوه نا صحیح دیتاسنتر چیزی را قبول نخواهد کرد

mt.rezaei
September 29th, 2018, 09:42
با سلام

دوست عزیز و گرامی برای انتقال مطمئن حتما با ساپورت هرتزنر در ارتباط باشید
و مطمئن ترین روش انتقال توصیه ای را انتخاب کنید
در صورت هر گونه مشکلی در انتقال اطلاعات به شیوه نا صحیح دیتاسنتر چیزی را قبول نخواهد کرد
------------------------

من پرسیدم از ساپورت هتزنز و این روش رو پیشنهاد دادن
https://wiki.hetzner.de/index.php/VServer_Migration/en
ولی وقتی سرور کلود رو میگیری فقط سیستم عامل نصب هست و سیپنل یا پلسک و ... رو نمیشه موقع سفارش کلود سرور انتخاب کرد تا نصب کنن

- - - Updated - - -

سلام
به ادرس
hetzner.cloud/
برید با مشخصات اکانتتون لاگین کنید سرور رو سفارش بدید و سیپنل روش بیارید بالا بعد توسط
transfer tool در سرور جدید منتقل کنید همه رو

-------

ممنونم من کلود رو گرفتم ولی رو سرور مجازیم پلسک نصب هست رو کلود هم میخوام پلسک نصب کنم اما نمیدونم چطوری؟
چون رو سرور مجازیم موقع سفارش پلسک رو انتخاب کردم تا نصب کنن
اما واسه کلود موقع سفارش نداره که انتخاب کنی و نصب کنن برات!!

masih_enter
September 29th, 2018, 10:14
باید با پشتیبانیش صحبت کنید و برای IP سرور جدید لایسنس پلسک تهیه کنید . بعدش میرید تو سایت پلسک یک فایل آسان نصب داره دانلود میکنید و اجرا میکنید . البته برای لینوکس هم دستوراتی داره که تو سایت پلسک هست . البته سرور های کلود هتزنر لینوکس هستند و فکر کنم اگر ویندوز بخواید باید با پشتیبانشون در ارتباط باشید iso ویندوز براتون لود کنند.

mt.rezaei
September 29th, 2018, 16:24
باید با پشتیبانیش صحبت کنید و برای IP سرور جدید لایسنس پلسک تهیه کنید . بعدش میرید تو سایت پلسک یک فایل آسان نصب داره دانلود میکنید و اجرا میکنید . البته برای لینوکس هم دستوراتی داره که تو سایت پلسک هست . البته سرور های کلود هتزنر لینوکس هستند و فکر کنم اگر ویندوز بخواید باید با پشتیبانشون در ارتباط باشید iso ویندوز براتون لود کنند.
--------------

ممنونم از راهنمایی تون، منم با لینوکس راحت ترم