PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد استفاده از سرور اختصاصی

edius
September 27th, 2018, 01:25
با عرض سلام و احترام ،
بنده سالها سرور مجازی داشتم و همچنان کار میکنم ، به دلایل متعدد قصد دارم اگر بشه ، سرور اختصاصی تهیه کنم ،

میخواستم سوال فنی در مورد سرور اختصاصی بپرسم ، سوالم اینه خوب الان بنده برای کاربرد های شخصیم یک سرور اختصاصی اجاره میکنم.

سوالم اینه ایا لازمه بعد از خرید مجازی ساز نصب بشه ویا نرم افزار خاصی ؟ بزارید واضح تر بگم ؛

الان سرور مجازی میگیریم به صورت Unmanaged ، سیستم عامل نصب میکنیم ، و باقی کارا (نصب وب پنل (مثل دایرکت ادمین و کانفیک ها و ... ) سوالم اینه ایا سرور اختصاصی هم حتما باید مجازی ساز نصب بشه برای کارهای شخصی یا نه میشه مانند سرور مجازی بدون نصب مجازی ساز ، ارا رو انجام داد و ازش استفاده کرد ؟

در ضمن اگه توضیح بیشتری بدین ممنون میشم .

ممنون میشم مجازی ساز خوب و مناسب هم بهم معرفی کنید .

Mr-Pro
September 27th, 2018, 01:29
سلام . اگر میخواهید چند سرور مجازی و چند سیستم عامل مختلف روی سرور اختصاصی داشته باشید خب قطعا باید مجازی سازی کنید ولی اگر یک سیستم عامل میخواید که نیاز نیست . مجازی سازهای vmware و virtualizor بهترین گزینه ها هستن .

kiavaco
September 27th, 2018, 01:29
شما اگر میخواید از سرور اختصاصی سروری بفروشید و یا اصلا بخواید تبدیلش کنید به چند سرور نیاز به مجازی سازی دارید مجازی ساز که خوبه از نظر پنلی اینا virtualizor خیلی خوبه vmware هم خوبه . بدون مجازی سازی هم میتونید فقط از خود سرور استفاده کنید

masih_enter
September 27th, 2018, 01:32
سلام . به این نکته هم توجه داشته باشید در صورت استفاده از مجازی ساز به ای پی های ولید بیشتری هم نیاز دارید . البته یک مزیت مجازی ساز هم اسنپ شات گرفتن از سیستم عامل هاست که میتونه کاربرد داشته باشه . باید ببینید ایا به چند سیستم عامل روی یک سرور نیاز دارید یا خیر

edius
September 27th, 2018, 01:57
تشکر از پاسخ دوستان ، بنده به چند سیستم عامل نیاز ندارم ؛ و قصد فروش هم ندارم فقط برای استفاده خودم و زیر مجموعه سایت ها خودم هست .

alfapardaz
October 2nd, 2018, 16:48
تشکر از پاسخ دوستان ، بنده به چند سیستم عامل نیاز ندارم ؛ و قصد فروش هم ندارم فقط برای استفاده خودم و زیر مجموعه سایت ها خودم هست .
برای استفاده خودتون وسایت هاتون مستقیم سیستم عامل و کنترل پنل مد نظر رو نصب کنید