PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسب درآمد به دلار

managerbook
September 25th, 2018, 20:57
سلام
وقت بخیر

از دوستانی که تجربه کسب درآمد از سایتای تبلیغاتی خارجی دارن، ممنون میشم تجربیاتشون رو ارائه بدن
چند سایت پیدا کردم مثلا برای پاپ 1000 کلیک یکتا 4 دلار میده
سایتایی که به سایتای ایرانی واریز داشته باشه رو میشناسین؟ و اینارو چطور برداشت کنیم؟ از طریق واسط ها یا میشه از طریق بانک ها حساب ارزی افتتاح کرد و برداشت داشت؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

hoka
September 25th, 2018, 23:24
از دوستان اگر کسی هست که میدونه لطف کنه جواب بده . اطمینان داشته باشید با شیر این اطلاعات مشکلی برای درآمد شما ایجاد نمیشه !!!

debugger
September 27th, 2018, 04:32
در درجه اول شما باید محتوای خوبی داشته باشی تا کاربر بیاد
وگرنه ماهی 10 دلار درآمد داشتن، دردی رو دوا نمیکنه

hoka
September 27th, 2018, 16:05
عزیز جان شما به حساب اینکه بازدید بالایی داریم بفرمایید . بهترین سیستم تبلیغات پاپ آپ خارجی که با آی پی های ایران مشکلی نداشته باشه و بشه از طریق وب مانی یا بیتکوین دریافتی داشت کدوم هست

managerbook
September 30th, 2018, 14:46
از دوستان اگر کسی هست که میدونه لطف کنه جواب بده . اطمینان داشته باشید با شیر این اطلاعات مشکلی برای درآمد شما ایجاد نمیشه !!!

متاسفانه خیلی ها هستن که از این طریق درآمد دارن ولی میخوان این شیوه درآمدی رو فقط برای خودشون حفظ کنن و اطلاع نمیدن تا بقیه هم استفاده کنن

- - - Updated - - -

در درجه اول شما باید محتوای خوبی داشته باشی تا کاربر بیاد
وگرنه ماهی 10 دلار درآمد داشتن، دردی رو دوا نمیکنه

ما سایتمون محتوا محور و کاربر محور هست و از 25 خرداد که تاسیس کردیم تونستیم به روزانه 2000 آی پی برسونیمش و در حال پیشرفت هم هستیم ، چون تیم نویسنده داریم.
الان درآمد داشته باشیم می تونیم سایتمون رو بیشتر توسعه بدیم و خدمات رایگان ارئه کنیم و همین هم باعث میشه به خاطر خدمات رایگان روزانه 1 پاپ آپ به چشم کاربرانمون نیاد طوری که الان با 2 پاپ آپ که گذاشتیم نمیاد

- - - Updated - - -

عزیز جان شما به حساب اینکه بازدید بالایی داریم بفرمایید . بهترین سیستم تبلیغات پاپ آپ خارجی که با آی پی های ایران مشکلی نداشته باشه و بشه از طریق وب مانی یا بیتکوین دریافتی داشت کدوم هست

2 سایت خوب پیدا کردم
یکی روسی هست و با وب مانی مشکلی نداره
اما اون یکی فقط با پی پال و پایونر کار می کنه
بخوایید اطلاع بدین آدرس بدم
هر دو سایت هم بین المللی هستن و با آی پی ایران مشکلی ندارن چون سایت رو ثبت کردم با دامنه .ir و تایید کردن بدون مشکل

hoka
September 30th, 2018, 17:32
متاسفانه خیلی ها هستن که از این طریق درآمد دارن ولی میخوان این شیوه درآمدی رو فقط برای خودشون حفظ کنن و اطلاع نمیدن تا بقیه هم استفاده کنن

- - - Updated - - -

ما سایتمون محتوا محور و کاربر محور هست و از 25 خرداد که تاسیس کردیم تونستیم به روزانه 2000 آی پی برسونیمش و در حال پیشرفت هم هستیم ، چون تیم نویسنده داریم.
الان درآمد داشته باشیم می تونیم سایتمون رو بیشتر توسعه بدیم و خدمات رایگان ارئه کنیم و همین هم باعث میشه به خاطر خدمات رایگان روزانه 1 پاپ آپ به چشم کاربرانمون نیاد طوری که الان با 2 پاپ آپ که گذاشتیم نمیاد

- - - Updated - - -

2 سایت خوب پیدا کردم
یکی روسی هست و با وب مانی مشکلی نداره
اما اون یکی فقط با پی پال و پایونر کار می کنه
بخوایید اطلاع بدین آدرس بدم
هر دو سایت هم بین المللی هستن و با آی پی ایران مشکلی ندارن چون سایت رو ثبت کردم با دامنه .ir و تایید کردن بدون مشکل

آدرس هاشون رو بفرستید ممنون میشم . بیشتر باید دید که به هر 1000 آی پی ایرانی چقدر میدن این مهمه

managerbook
October 1st, 2018, 19:02
آدرس هاشون رو بفرستید ممنون میشم . بیشتر باید دید که به هر 1000 آی پی ایرانی چقدر میدن این مهمه

چشم الان میفرستم
سایت روسی رو تست کردم خودم ولی مثل سایتای ایرانی لحظه ای آمار کلیک رو نشون نمیده
اما اونیکی سایت که فکر کنم مال هندوستان باشه طبق الکسا و رتبه خیلی بالایی داره هنوز تست نکردم و باید تست کنم چون بالاترین نرخ در آمد رو همین میده

https://goo.gl/pQUmRF

https://goo.gl/vHcni5

در لینک دوم برای ما که چند ساعت گذاشتم همون سایت روسی بود
برای 176 کلیک $ 0.08 در نظر گرفت که به نظرم کم اومد در مقابل سایتی چون زرپاپ (https://zarpop.com/ref:2041) و بیخیالش شدم ولی آپشن هاش طوری بود که با گذشت چندین ماه و همکاری بیشتر به صورت درصدی تا 50% درآمدت رو بیشتر می کرد.

لطفا شما هم اگه استفاده کردین تجربیاتتون رو بگید.
ممنون