PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چرا هاستینگ های ایرانی به نیازهای مشتری فکر نمیکنند ؟

vahab00
September 24th, 2018, 22:46
درود
این تاپیک رو برای این ایجاد کردم که مدتی قبل برای کوچ از سرور مجازی به هاستینگ به نیازم نرسیدم
متاسفانه هاستینگ های ایرانی فقط بلدن گلایه کنن مشتری نیست و گرون شده ولی به این فکر نمیکنن شاید نیازهای کاربران رو براورده نمیکنن
من برای دریافت یک هاست کلی هاستینگ ایرانی گشتم که یک فضای 50 گیگی بخرم که هیچکدوم ارائه نمیدادند حتی نمایندگی هم نداشتند این مقدار رو
تا اینکه از شرکت قبلی یک رسیلر نامحدود گرفتم
با اینکه راضی ام اما خیلی باهاشون صحبت کردم گفتم آقا به جای نامحدود با همین قیمت 30 تا 50 گیگ اختصاصی به ما بدید گفتن نه
خب حالا شما هاستینگ های عزیز جواب بدید :
امثال من و مشکلات من کم نیست و با توجه به نرخ بالای عرض خیلی ها مثل من خواهند شد
آیا این مشکل شما نیست که پلان های مناسبی ندارید تا مشتری جذب کنید ؟
منه مشتری دنبال نامحدود نیستم . عقلمم میرسه هارد نامحدود نداریم و یک سرور هم یک مقدار خاص هارد پشتیبانی میکنه
به جای هاست های 50 و 100 مگی بیاید پلان های 20 تا 50 گیگ اضافه کنید به هاستینگتون
ببینید چقدر مشتریان مثل من زیاد هستند و سراغتون میان
شاید مشکل از خودتونه و نمیدونید
شاید یکی بیشتر از 10 گیگ نیاز داره
حتما ک نباید سرور یا مجازی بگیره ک
شما هزینتون رو بگیرید
حتی من حاضر بودن هزینه 5 تا هاست ده گیگ رو ماهانه بدم یا حتی سالانه اما 50 گیگ هاست یا نمایندگی با امکانات بالا بهم بدن که هیچکدوم قبول نکردن
درسته گرونیه
اما شاید شما هم اشتباه میکنید
شاید خودتون رو جای مشتری نمیذارید
خودتون سرور دارید و هر وقت استارتی داشتید ی هاست به مقدار دلخواه میسازید اما مشتری بدبخت که هاستینگ نیست و شاید مقدار بیشتر از 10 گیگ بخواد
دلیل اینکه میگم 10 گیگ اینه که طبق بررسی های من اکثر هاستینگ های ایرانی نهایت هاستی که میدن ده گیگ هست
به هر حال از ما گفتن بود
برای این موضوع هم یک تاپیک دیگه میزنم و اونجا هم خواستید بحث میکنیم

امیدوارم عزیزان هم نظراتشون رو بفرمایند
با تشکر از شما

gdfire
September 24th, 2018, 23:01
چون یه سرور روش 400 500 تا سایته
هاست اختصاصیم (مدیریت شده و تمام منابع اختصاصی منتها گرونه!) بعضی شرکتا بر اساس نیازتون میفروشن شرکتتونو عوض کنید

vahab00
September 24th, 2018, 23:06
چون یه سرور روش 400 500 تا سایته
هاست اختصاصیم (مدیریت شده و تمام منابع اختصاصی منتها گرونه!) بعضی شرکتا بر اساس نیازتون میفروشن شرکتتونو عوض کنید

کافیه یک سرچی بزنید و ببینید هاستینگ های ایرانی نهایت فضا 10 الی 15 گیگ ارائه میدن

ShirazSoft.com
September 24th, 2018, 23:17
سلام
منم موافقم.
هیچ امکانات خاصی ارائه نمی کنند وقتی هم ازشون می خواهید که یک چیزی اضافه کنند انگاری اصلا نمی دونند این چیه!!

gdfire
September 24th, 2018, 23:19
کافیه یک سرچی بزنید و ببینید هاستینگ های ایرانی نهایت فضا 10 الی 15 گیگ ارائه میدن
تیکت بده اختصاصیشو بدن اینم سرج یه نمونه که زدم گوگل
https://www.talahost.com/product/host-sazmani-50000MB.htm
بگردی هست نبود تیکت بده به شرکتا معتبر واست اوکی میکنن اختصاصی بر اساس فضا و نیازت

- - - Updated - - -

سلام
منم موافقم.
هیچ امکانات خاصی ارائه نمی کنند وقتی هم ازشون می خواهید که یک چیزی اضافه کنند انگاری اصلا نمی دونند این چیه!!
از شرکتا معتبری نمی خرید چون شرکتا مثله هاست دی ال - نت افزار - ****** - پارس پک - ایران سرور و.....
وگرنه قدیما خودم داشتم هاست دی ال بر اساس نیاز رم و هارد و سی پی یو بهم میدادن سرویس!
منتها باید جیبو شل کنی که اونم تو این وضع اقتصادی ....

BAMPA
September 24th, 2018, 23:22
آقای وهاب سید چورته بزرگترین دلیل این قضیه اینه که مشتری دنبال مفت خریه !
هاستینگم میبینه دخل و خرجش نمیخونه ...
اینه که یا جمع میکنه
یا کیفیت پایین میاد

ShirazSoft.com
September 24th, 2018, 23:23
سلام
اتفاقا شرکت های معتبر مشکل بیشتری دارند و پکیج هاشون را بیشتر ثابت نگه می دارند.

CaeZer
September 24th, 2018, 23:25
سلام

متاسفانه هاستینگ ها یک جوری شدند که دیگه به فکر جذب و ایجاد مشتری دائمی نیستند ، بلکه به اینطور فکر میکنند که من یک جوری باید هزینه این ماه رو در بیارم ، حالا به چه طریقی ؟ به هر طریقی که وجود داشته باشه مثل ارزون فروشی ، پشتیبانی ضعیف ، سرویس بی کیفیت و ...

شرکت های بزرگ و معتبر هم نیازی به مشتری مثل من یا تو رو ندارند ، چون اون ها با سازمان ها کار میکنند و تمام هزینه هاشون رو نیز ساپورت میکنند و برای ایجاد تنوع هم یک چندتا مشتری معمولی هم جذب میکنند و واقف شرایط ما نیستند.

امید است ...

w.h.t
September 24th, 2018, 23:33
سلام دوست گرامی

ما هاست اختصاصی ارائه میدیم اما خب قطعا نمیایم این مورد رو در سایتمون بیان کنیم
چون هاست اختصاصی مشتری های خودش رو داره
و نیاز به پشتیبانی خاصی داره
هزینه ها هم فوق العاده بالاست
کلا مشتری های هاست اختصاصی ما به 4 نفر بیشتر نمیرسه!

کسی که نیاز به فضای 50 گیگ داره به احتمال 90 درصد مصرف بالای منابع داره ، هاستینگ های الان هم سخت افزار سرورشون رمش مثلا 8 گیگ بیشتر نیست . خب قطعا نمیان 10 تا هاست 2-3 گیگ رو فدای یک هاست 50 گیگی بکنن
مطمئن باشید کمتر کسی پیدا میشه که چنین کاری بکنه

اگر ما بیایم و فضای 50 گیگی رو در سایت قرار بدیم اما روی یه سرور با رم 8 یا 12 سایت شما رو بالا بیاریم و مصرف شما بالاتر باشه ، قطعا مشتری چند روزه ما هستید . ما هم ترجیح میدیم به ده نفر که فضای 2 گیگ نیاز دارن و جمعا مصرف مثلا رمشون به 8 گیگ میرسه سرویس بدیم
بنابراین هاستینگ ها برای مشتری های خاص ، سخت افزار های خاص تهیه میکنند که خب هزینه های بالاتری رو میطلبه

امیدوارم منظورم رو به خوبی رسونده باشم

موفق باشید

vahab00
September 24th, 2018, 23:35
تیکت بده اختصاصیشو بدن اینم سرج یه نمونه که زدم گوگل
https://www.talahost.com/product/host-sazmani-50000MB.htm
بگردی هست نبود تیکت بده به شرکتا معتبر واست اوکی میکنن اختصاصی بر اساس فضا و نیازت

- - - Updated - - -

از شرکتا معتبری نمی خرید چون شرکتا مثله هاست دی ال - نت افزار - ****** - پارس پک - ایران سرور و.....
وگرنه قدیما خودم داشتم هاست دی ال بر اساس نیاز رم و هارد و سی پی یو بهم میدادن سرویس!
منتها باید جیبو شل کنی که اونم تو این وضع اقتصادی ....

درود
همین شرکت رو ببینید 50 گیگ فضا داره
اما دو عدد اددان داره . آخه نمیدونم چطور حساب میکنن 50 گیگ فضا و دوتا اددان
من تا به حال تجربه هاست دی ال نداشتم
اما نت افراز صحبت کردم گفتن نمیشه
پارس پک قبلا تجربه جالبی نداشتم . منظورم این نیست که خدمات بدی میدن نه اصلا اینطور نیست اما ی سری مشکلات باهاشون داشتم که باعث شد انتقال بدم مثل پر شدن بی خودی فضا و...
ایران سرور هم گفتم گفتند براشون مقدور نیست کاستوم پکیج بدن

gdfire
September 24th, 2018, 23:36
سلام
اتفاقا شرکت های معتبر مشکل بیشتری دارند و پکیج هاشون را بیشتر ثابت نگه می دارند.
فکر نکنم تا حالا از هاست دی ال سرویس خریده باشین وگرنه همچین حرفی نمیزدید یا ایران سرور مجموعش یا معتبرا دیگه بارها شده مشکل کدنویسیم بوده یا با هزینه یا بی هزینه برطرف کردن ولی منصف باید بود اوناهم تو این گرونی موندن ما کاربراشونم موندیم ...

Hi Data
September 24th, 2018, 23:38
سلام،

قطعا پلن های سفارشی داخل سایت قرار نمیگیره،
مشتریان ما وقتی پلن حجیم نیاز دارند، اگر قابل ارائه باشه پکیج رو ایجاد می‌کنیم، اگر حجم های بسیار بالا باشه (مثال 100 گیگابایت) که قطعا هاست اشتراکی برای وبسایت مناسب نیست چون وبسایت سنگینی هست و باید سرور مجازی تهیه کنند.
پکیج های 50 گیگابایت نمایندگی هم بسیاری از هاستینگ ها ارائه میکنند و فکر میکنم یک حجم عادی باشد. خود ما پلن 50 گیگابایت نمایندگی داخل وبسایت قرار دادیم. هاست هم بصورت پلن 25 گیگابایتی قرار دادیم و حجم های بالاتر بصورت سفارشی و هماهنگی از طریق تیکت هست.

vahab00
September 24th, 2018, 23:38
سلام
منم موافقم.

آقا چه موفت خری ؟
وقتی که من به نت افراز و چند شرکت دیگه تیکت میدم میگم آقا هزینه 5 تا هاست 10 گیگتون رو ماهانه میدم شما امکانات همشون رو تو ی پکیج بهم بدید قبول نمیکنن
این که موفت خوری نیست ؟
میخام بگم تو این اوضاع خیلی امثال من زیاد هستند و میخان سرورشون رو تمدید نکنن و برن ی هاست بخرن که فضای مورد نیازشون تامین بشه که وقتی به در بسته میخورن دیگه میمونن چکار کنن

tarfandcity
September 24th, 2018, 23:39
همانطور که بعضی از دوستان اشاره کردند به هر حال اینطور نیست که پیدا نشه و باید با آنها در ارتباط بود تا نیازتان را برآورده کنند مثلا هاست دی ال قبلا همینطور بوده و یا شرکت ها دیگه به عنوان مثال یکی از دوستان بعد کلی تغییر و جابه جایی آخر نت افراز نیازشو رو برطرف کرد ...

gdfire
September 24th, 2018, 23:40
آقا چه موفت خری ؟
وقتی که من به نت افراز و چند شرکت دیگه تیکت میدم میگم آقا هزینه 5 تا هاست 10 گیگتون رو ماهانه میدم شما امکانات همشون رو تو ی پکیج بهم بدید قبول نمیکنن
این که موفت خوری نیست ؟
میخام بگم تو این اوضاع خیلی امثال من زیاد هستند و میخان سرورشون رو تمدید نکنن و برن ی هاست بخرن که فضای مورد نیازشون تامین بشه که وقتی به در بسته میخورن دیگه میمونن چکار کنن
50 گیگ میخوای؟ موضوع سایتت چیه ؟ چقدر میتونی ماهی هزینه کنی ؟ یا به نرخ روز؟

vahab00
September 24th, 2018, 23:41
سلام دوست گرامی

ما هاست اختصاصی ارائه میدیم اما خب قطعا نمیایم این مورد رو در سایتمون بیان کنیم
چون هاست اختصاصی مشتری های خودش رو داره
و نیاز به پشتیبانی خاصی داره
هزینه ها هم فوق العاده بالاست
کلا مشتری های هاست اختصاصی ما به 4 نفر بیشتر نمیرسه!

کسی که نیاز به فضای 50 گیگ داره به احتمال 90 درصد مصرف بالای منابع داره ، هاستینگ های الان هم سخت افزار سرورشون رمش مثلا 8 گیگ بیشتر نیست . خب قطعا نمیان 10 تا هاست 2-3 گیگ رو فدای یک هاست 50 گیگی بکنن
مطمئن باشید کمتر کسی پیدا میشه که چنین کاری بکنه

اگر ما بیایم و فضای 50 گیگی رو در سایت قرار بدیم اما روی یه سرور با رم 8 یا 12 سایت شما رو بالا بیاریم و مصرف شما بالاتر باشه ، قطعا مشتری چند روزه ما هستید . ما هم ترجیح میدیم به ده نفر که فضای 2 گیگ نیاز دارن و جمعا مصرف مثلا رمشون به 8 گیگ میرسه سرویس بدیم
بنابراین هاستینگ ها برای مشتری های خاص ، سخت افزار های خاص تهیه میکنند که خب هزینه های بالاتری رو میطلبه

امیدوارم منظورم رو به خوبی رسونده باشم

موفق باشید

درود
چه طرز فکر بدی
قطعا هستند وبسایت هایی که منابع کمتری نیاز دارند و اما فضا براشون مهمه
شخصا برای نگهداری فایل ها نیاز به هارد دارم وگرنه مصرف منابع بنده خیلی کمتر هست
در ضمن من حرف از قیمت نزدم . اصلا بحث قیمتش نبود و نیست حداقل برای من و هزینش مهم نبود
فقط یک پلن مشخص میخواستم

- - - Updated - - -

سلام،

قطعا پلن های سفارشی داخل سایت قرار نمیگیره،
مشتریان ما وقتی پلن حجیم نیاز دارند، اگر قابل ارائه باشه پکیج رو ایجاد می‌کنیم، اگر حجم های بسیار بالا باشه (مثال 100 گیگابایت) که قطعا هاست اشتراکی برای وبسایت مناسب نیست چون وبسایت سنگینی هست و باید سرور مجازی تهیه کنند.
پکیج های 50 گیگابایت نمایندگی هم بسیاری از هاستینگ ها ارائه میکنند و فکر میکنم یک حجم عادی باشد. خود ما پلن 50 گیگابایت نمایندگی داخل وبسایت قرار دادیم. هاست هم بصورت پلن 25 گیگابایتی قرار دادیم و حجم های بالاتر بصورت سفارشی و هماهنگی از طریق تیکت هست.

درود
آقا واقعا اون متن امضاتون حقتون :53:
های دیتا یکی از بهترین میزبان هایی هست که طی چندین سال تجربه کردم
اما اگر یادتون باشه بهتون گفتم گفتید فقط پلن های سایت (البته الان از شما نمایندگی نامحدود دارم :53: و بسیار راضی هستم)
اما خب ترجیح میدادم حجم مشخصی وجود داشت به جای نامحدود

- - - Updated - - -

همانطور که بعضی از دوستان اشاره کردند به هر حال اینطور نیست که پیدا نشه و باید با آنها در ارتباط بود تا نیازتان را برآورده کنند مثلا هاست دی ال قبلا همینطور بوده و یا شرکت ها دیگه به عنوان مثال یکی از دوستان بعد کلی تغییر و جابه جایی آخر نت افراز نیازشو رو برطرف کرد ...

شاید اینطور باشه
اما مشتری که نمیتونه با همشون مکاتبه کنه
حتما هستند اشخاصی که سریعا نیاز به فضا داشته باشن و وقت مکاتبه هم نداشته باشن

به هر حال از نظر من با این وضع ارز اگر هاستینگ ها پلن های ویژه تری ارائه کنند مطمئنا مشتریان جدید و دائمی کسب خواهند کرد

Hi Data
September 24th, 2018, 23:46
درود
آقا واقعا اون متن امضاتون حقتون :53:
های دیتا یکی از بهترین میزبان هایی هست که طی چندین سال تجربه کردم
اما اگر یادتون باشه بهتون گفتم گفتید فقط پلن های سایت (البته الان از شما نمایندگی نامحدود دارم :53: و بسیار راضی هستم)
اما خب ترجیح میدادم حجم مشخصی وجود داشت به جای نامحدود

ارادتمند.
درحال حاضر پکیج های وبسایت تغییر کرده اند و نامحدود از وبسایت برداشته شده است، بجای آن حجم های دیگری قرار داده شده و سیاست تعیین حجم به کلی تغییر کرده است.

NetworkFA
September 24th, 2018, 23:46
درود
این تاپیک رو برای این ایجاد کردم که مدتی قبل برای کوچ از سرور مجازی به هاستینگ به نیازم نرسیدم
متاسفانه هاستینگ های ایرانی فقط بلدن گلایه کنن مشتری نیست و گرون شده ولی به این فکر نمیکنن شاید نیازهای کاربران رو براورده نمیکنن
من برای دریافت یک هاست کلی هاستینگ ایرانی گشتم که یک فضای 50 گیگی بخرم که هیچکدوم ارائه نمیدادند حتی نمایندگی هم نداشتند این مقدار رو
با اینکه راضی ام اما خیلی باهاشون صحبت کردم گفتم آقا به جای نامحدود با همین قیمت 30 تا 50 گیگ اختصاصی به ما بدید گفتن نه
امثال من و مشکلات من کم نیست و با توجه به نرخ بالای عرض خیلی ها مثل من خواهند شد
منه مشتری دنبال نامحدود نیستم . عقلمم میرسه هارد نامحدود نداریم و یک سرور هم یک مقدار خاص هارد پشتیبانی میکنه
به جای هاست های 50 و 100 مگی بیاید پلان های 20 تا 50 گیگ اضافه کنید به هاستینگتون
شما هزینتون رو بگیرید
حتی من حاضر بودن هزینه 5 تا هاست ده گیگ رو ماهانه بدم یا حتی سالانه اما 50 گیگ هاست یا نمایندگی با امکانات بالا بهم بدن که هیچکدوم قبول نکردن
درسته گرونیه
خودتون سرور دارید و هر وقت استارتی داشتید ی هاست به مقدار دلخواه میسازید اما مشتری بدبخت که هاستینگ نیست و شاید مقدار بیشتر از 10 گیگ بخواد
دلیل اینکه میگم 10 گیگ اینه که طبق بررسی های من اکثر هاستینگ های ایرانی نهایت هاستی که میدن ده گیگ هست
به هر حال از ما گفتن بود

با تشکر از شما

شما بیا من بهت 100گیگ میدم;)

BAMPA
September 24th, 2018, 23:49
آقا چه موفت خری ؟
این که موفت خوری نیست ؟

مشکل همینه که شما و امثال شما (که کیفیت براتون مهمه و حاضرید خرج کنید) که اقلیت هستید میرید سمت برند های معروف
اما اکثر مشتری ها فکر مفت خری هستند

پیشنهاد میکنم این تاپیکو بخونید
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=196412

gdfire
September 24th, 2018, 23:51
اگه پیدا نکردی تا 4 ترا میتونم واست بدم ولی مساله هزینشه که بتونی بدی هاستا اختصاصیم بالا 400 500 تومنه کسایی میخرن که حوصله دنگوفنگ سرورو ندارن

vahab00
September 24th, 2018, 23:52
شما بیا من بهت 100گیگ میدم;)

تشکر از شما

- - - Updated - - -

مشکل همینه که شما و امثال شما (که کیفیت براتون مهمه و حاضرید خرج کنید) که اقلیت هستید میرید سمت برند های معروف
اما اکثر مشتری ها فکر مفت خری هستند

پیشنهاد میکنم این تاپیکو بخونید
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=196412

خیلی جالبه جواب ها

- - - Updated - - -

اگه پیدا نکردی تا 4 ترا میتونم واست بدم ولی مساله هزینشه که بتونی بدی هاستا اختصاصیم بالا 400 500 تومنه کسایی میخرن که حوصله دنگوفنگ سرورو ندارن

دقیقا همینه
البته 4 ترا که زیاده
من 50 گیگ نیاز داشتم که البته تهییه شد
همه که مدیریت سرور بلد نیستن و حاضرن هزینه کنن که خدمات بگیرن
به نظرم بد نیست یک آفر ویژه برای حجم های بالا هاستینگ ها درون سایتشون بزنن
حداقل زمانی که من در پی هاست بودم هیچ شرکتی ندیدم آفری داشته باشه و الان چون یک تاپیک دیگه در بابت قیمت ارز دیدم گفتم این تاپیک رو بزنم که شاید باعث جذب چند کاربر به هاستینگ ها بشه

BAMPA
September 24th, 2018, 23:58
تشکر از شما

- - - Updated - - -

خیلی جالبه جواب ها

دقیقا همینه که میگن خلایق هرچه لایق !
به این نتیجه رسیدیم که خودمونو خسته نکنیم و به این سرویس ها رو به مشتری های خارجی ارائه بدیم
ما این پروژه رو داریم پیاده میکنیم و یه کنترل پنل هاستینگ و یه سرویس وب هاستینگ استیبل و امن قراره ارائه باشه

تلخه ولی واقعیته ...

sadecohost
September 25th, 2018, 00:04
خب شما بیا حساب بکن، یه هاست 50 گیگی رو طرف باید ماهیانه 150-200 بفروشه که هم برای خودش بصرفه هم برای مشتری.

1. 50گیگ: ماهیانه 200ت. هرگیگ ماهی 4000ت. تازه روی یک مشتری مترمرکز هست و اگه مثلا مشتری ماه بعد انتقال بده کلی ضرره!

اما در حالت عادی، هر گیگ رو (ما.) داریم حدود 11ت میفروشیم. 50*11=~550هزارتومن. سه برابر !!! تازه روی یک نفر متمرکز نیست.

2. 200ت => سرور نیمه اختصاصی با رم هشت گیگ و فضای هارد 60 گیگابایت ssd.
تمامی مدیریت دست شما هست و روی همه چیز کنترل دارید!

فرضا که ما سرویس 50 گیگی هم اضافه بکنیم، خریدار نداره. خریدار داشته باشه به سود ما نیست ...!

پ.ن: شما هم که میفرمایید فرضا "دانش مدیریت" ندارید، سرور "مدیریت شده" خریداری بکنید و یا حداقل، هزینه نصب بدید برای سی پنل و کانفیگش، (یکبار پرداخت: 150ت) و تا عمر دارید استفاده کنید و لذت ببرید.
(تقریبا هفت هشت تا از مشتریهای ما که فضای بالای 100-150گیگ ssd نیاز داشتند، این کار رو انجام دادند.)

منطقی نیست؟

vahab00
September 25th, 2018, 00:09
خب شما بیا حساب بکن، یه هاست 50 گیگی رو طرف باید ماهیانه 150-200 بفروشه که هم برای خودش بصرفه هم برای مشتری.

1. 50گیگ: ماهیانه 200ت. هرگیگ ماهی 4000ت. تازه روی یک مشتری مترمرکز هست و اگه مثلا مشتری ماه بعد انتقال بده کلی ضرره!

اما در حالت عادی، هر گیگ رو (ما.) داریم حدود 11ت میفروشیم. 50*11=~550هزارتومن. سه برابر !!! تازه روی یک نفر متمرکز نیست.

2. 200ت => سرور نیمه اختصاصی با رم هشت گیگ و فضای هارد 60 گیگابایت ssd.
تمامی مدیریت دست شما هست و روی همه چیز کنترل دارید!

فرضا که ما سرویس 50 گیگی هم اضافه بکنیم، خریدار نداره. خریدار داشته باشه به سود ما نیست ...!

پ.ن: شما هم که میفرمایید فرضا "دانش مدیریت" ندارید، سرور "مدیریت شده" خریداری بکنید و یا حداقل، هزینه نصب بدید برای سی پنل و کانفیگش، (یکبار پرداخت: 150ت) و تا عمر دارید استفاده کنید و لذت ببرید.
(تقریبا هفت هشت تا از مشتریهای ما که فضای بالای 100-150گیگ ssd نیاز داشتند، این کار رو انجام دادند.)

منطقی نیست؟

درود
حرف های من بیشتر جنبه پیشنهاد داره
اما شما که میفرمایید سرورمدیریت شده بگیرید
الان سروری با این قیمت پیدا میشه ؟
حداقل یک سرور با رم 8 کمتر از 500 هزار تومان نیست اما فرضا میگیم 400 تومن و هزینه 150 تومن هزینه کانفیگ سی پنل
هزینه ماهانه حدود 200 تومن لایسنس سی پنل و ان جی نیکس و... میشه
که میشه 600 تومن
حدود 200 تومن هم هزینه بک آپ میشه
اومدیم و همه اینکارا رو کردیم
فردا ی مشکلی پیش اومد و سرور خوابید دقیقا باید چکار کنم من ؟
باید کلی منتظر باشم تا هاستینگ بیاد سرور رو چک کنه ببینه مشکل چیه حالا حل بشه یا نه

sadecohost
September 25th, 2018, 00:19
اما شما که میفرمایید سرورمدیریت شده بگیرید
الان سروری با این قیمت پیدا میشه ؟
حداقل یک سرور با رم 8 کمتر از 500 هزار تومان نیست اما فرضا میگیم 400 تومن و هزینه 150 تومن هزینه کانفیگ سی پنل
هزینه ماهانه حدود 200 تومن لایسنس سی پنل و ان جی نیکس و... میشه
که میشه 600 تومن
حدود 200 تومن هم هزینه بک آپ میشه
چرا شلوغش کردید انقدر ;;)

سرور رو خود ما آفر زدیم (تبلیغ نشه حالا.) دوروور 150-200 تومن . قیمت عادیش 250. شما اصلا بگو 300.

تنها هزینه یی که دارید ماهیانه 300 + 25 (لایسنس سی پنل جناب سنجری) تومن هست. والسلام!

nginx که فری هست. سیستم عاملتون سنتوس (فری) هست، بکاپ که از خود سی پنل استفاده میکنید، برای فضاشم حتی اگه از هزاران هزار پرووایدر فضای FTP رایگان استفاده نکنید، دیگه نهایتاااا یه سرور مجازی با 300گیگ هارد 80 90تومن بیشتر نیست بخدا :D

اومدیم و همه اینکارا رو کردیم
فردا ی مشکلی پیش اومد و سرور خوابید دقیقا باید چکار کنم من ؟
باید کلی منتظر باشم تا هاستینگ بیاد سرور رو چک کنه ببینه مشکل چیه حالا حل بشه یا نه

این مورد رو تا حدودی بهتون حق میدم. ولی خب از جای خوب و معتبر اگر تهیه بکنید، پشتیبانی سریع و خوب هم دریافت میکنید.
یا دیگه نهایتا هزینه سرور مدیریت شده پرداخت کنین دیگه ..

اما درکل، حرفهای شما متین و کاملا به شما هم حق میدم. شما حق دارید که 50گیگ نیاز داشته باشید و دنبال دردسر هم نباشید و یک هاست اشتراکی همه چیز تمام بخرید.
اما خب، هاستینگ ها هم باید یطوری سرویس بندی بکنند که به صرفه باشه براشون !
جاهایی هستند که بسته به نیاز شما، پنل اختصاصی ایجاد و ارائه میکنند. نمونه ش همین هاست دی ال که خب درسته دولا پهنا میده ولی بسته به نیاز خود شما طراحی میکنه و از دغدغه های کانفیگو اینا راحتید! و یا حتی برخی از همکاران که همینجا پیشنهادهاشون رو دادند بهتون. اما خب چنین سرویس های اختصاصی و خارج از عرفی رو نباید انتظار داشته باشید که تو هر هاستینگی پیدا کنید.

با احترام

kool
September 25th, 2018, 00:56
درود
شما هزینتون رو بگیرید
درسته گرونیه
به هر حال از ما گفتن بود

با تشکر از شما

درود
سیاست های کاری شرکت ها ممکنه با هم متفاوت باشه. مخصوصا برندهای قدیمی معمولا تنها پکیج ثابت دارن و دلایل خاص خودش رو داره و نمیشه خرده گرفت و یا کم کاری حساب کرد.
واقعا برای برخی شرکت ها ارائه پلان کاستوم باعث بروز مشکلاتی میشه که ممکنه سرویس دیگر کاربران رو درگیر مشکلات متفرقه کنه و طبیعی هست که ترجیح بدن به جای مثلا دریافت 200-300 هزار تومان از یک مشتری فکر دیگر کاربران روی سرور باشن.
در این بین برای برخی شرکت ها نیز تفاوت و مشکل خاصی ایجاد نمیشه و ارائه میدن و برخی هم ممکنه به صورت شرطی ارائه بدن، مثلا بگن آقا ما از سرویس شما بکاپ تهیه نخواهیم کرد یا ماهی یکبار و...
سرویس های کاستوم نیز اکثرا به صورت پیشفرض قابل سفارش نیستند و از طریق تیکت درخواست و بررسی می شوند.

راستی چرا شما از سرور مجازی به هاست منتقل کردید؟ یا اگه مشکل مدیریت سرور هست چرا سرور مجازی مدیریت شده دایرکت ادمین استفاده نمی کنید همه نیازها نیز طبق درخواست شما روی سرور اعمال میشه.

mizban97
September 25th, 2018, 01:14
درود وهاب جان
شما خیلی ریلکس صحبت می کنید انگار تو مملکت مشکلی نیست . (مملکت گل و بلبل)
99% شرکت های هاستینگ و سرور بدون پشتوانه دولتی با سرمایه گذاری شخصی خودشون دارند کار می کنند .
علاوه بر اینکه هیچ حمایتی نمیشن بلکه با تحریم ها دچار ضرر هم میشن ، شما داری از شرکت های خارجی صحبت می کنی که درست سرویس میدن .
بله درست سرویس میدن چون تو مملکتشون مشکلی نیست دارن تو آسایش و امنیت شغلی کارشون انجام میدن .
شما خودت باید بدونی منشا مشکلات کجاست .

gdfire
September 25th, 2018, 02:20
درود وهاب جان
99% شرکت های هاستینگ و سرور بدون پشتوانه دولتی با سرمایه گذاری شخصی خودشون دارند کار می کنند .
علاوه بر اینکه هیچ حمایتی نمیشن بلکه با تحریم ها دچار ضرر هم میشن ، شما داری از شرکت های خارجی صحبت می کنی که درست سرویس میدن .
بله درست سرویس میدن چون تو مملکتشون مشکلی نیست دارن تو آسایش و امنیت شغلی کارشون انجام میدن .
تحریما رو بیخی همون فتا و ارگانا کمیته ای خودش دریاس هرروز زنگ هرروز فشار هرروز ترس فیل تر هرروز ترس عدم همکاری و.....یه خارجی هیچکدومشو نداره

ShirazSoft.com
September 25th, 2018, 06:37
من هم دقیقا برای همین موضوع مجبور شدم به سمت هاست روی بیاورم و سرور مجازی نگیرم و البته خیلی هم خوب هست.
من باهاستی که دارم هیچ مشکلی ندارم ولی وقتی بعضی از امکانات را می خواهم میگه نمی تونیم بدهیم.

آقا چه موفت خری ؟
این که موفت خوری نیست ؟

pardishosting
September 25th, 2018, 09:29
دوست گرامی پلان 50 گیگ موجود هست.
https://www.portal.pardishosting.net/cart.php?gid=46

پلان پاور از 50 گیگ می تونید فایل داشته باشید.
به نظرم شما خوب نگشتی

tikweb.ir
September 25th, 2018, 10:43
وهاب خان
خیلی از شرکت ها و هاستینگ ها تمرکز کردن روی سرویس های پرفروششون و اون ها رو داخل سایت بولد کردن
برای مثال ما داخل هاست های پربازدیدمون (https://tikweb.ir/cp/cart.php?gid=29) پلن 50 گیگ هارد هم داریم اما خیلی کم بودن مشتریانی که بخاطر فضای هارد اومدن این پلنو خریدن
اکثرا برای مقدار بازدید بالاشون این پلن میگیرن
در ضمن اینم دقت کنید هارد nvme هست مثلا این سرور
شما قطعا 50 گیگ اگر پر کنی روی این سرور (طبق قوانین میزبانی نه فایل دانلودی !) اگر سرور ما بخواد از هاست شما بکاپ بگیره چی میشه؟ میترکه ! هر هفته !

مثلا اگر مشتری مثل شما بود باید تیکت میزد و شرایطشو میگفت تا ما بکاپشو غیرفعال میکردیم و استفاده میکرد و ریسک هم با خودش

OMIDTU5
September 25th, 2018, 11:46
هاست جمع کنه بره بهتر از اینه که اینطور خدمات بدن
مشتری ام که نداره هزینه سرور بده بهتره سایت نزنه

vahab00
September 25th, 2018, 11:53
درود وهاب جان
درود
اصلا اینطور نیست
اما خب به نظرم هر وضعیتی یکم هوشمندی میطلبه که بتونی خودت رو بالا بیاری
دقیقا به خاطر همین قیمت ها و... خیلی ها دیگه سرور هاشون رو تمدید نمیکنن خیلی ها هم سرور ها رو تمدید نمیکنن و هاستینگ هستن و میان نمایندگی میخرن
میگم اگر یکم هوشمندتر عمل کنید مطمئنا میتونید شرایط رو برعکس و به نفع خودتون کنید

تحریما رو بیخی همون فتا و ارگانا کمیته ای خودش دریاس هرروز زنگ هرروز فشار هرروز ترس فیل تر هرروز ترس عدم همکاری و.....یه خارجی هیچکدومشو نداره
اگر برای شما هست مطمئنا برای همه هم هست و نمیشه از این بابت خرده گرفت

دوست گرامی پلان 50 گیگ موجود هست.
https://www.portal.pardishosting.net/cart.php?gid=46

پلان پاور از 50 گیگ می تونید فایل داشته باشید.
به نظرم شما خوب نگشتی

درود
دنبال آفر نیستم و بحثمون چیز دیگریست

وهاب خان
خیلی از شرکت ها و هاستینگ ها تمرکز کردن روی سرویس های پرفروششون و اون ها رو داخل سایت بولد کردن
برای مثال ما داخل هاست های پربازدیدمون (https://tikweb.ir/cp/cart.php?gid=29) پلن 50 گیگ هارد هم داریم اما خیلی کم بودن مشتریانی که بخاطر فضای هارد اومدن این پلنو خریدن
اکثرا برای مقدار بازدید بالاشون این پلن میگیرن
در ضمن اینم دقت کنید هارد nvme هست مثلا این سرور
شما قطعا 50 گیگ اگر پر کنی روی این سرور (طبق قوانین میزبانی نه فایل دانلودی !) اگر سرور ما بخواد از هاست شما بکاپ بگیره چی میشه؟ میترکه ! هر هفته !

مثلا اگر مشتری مثل شما بود باید تیکت میزد و شرایطشو میگفت تا ما بکاپشو غیرفعال میکردیم و استفاده میکرد و ریکس هم با خودش
درود
ببینید پرفروش شما برای قبل این تحریما بود
من کل فضایی که نیاز داشتم فقط 5 گیگ بود برای 3 سایت
اما دنبال پلانی با حجم بالای 20 گیگ بود و ترجیحا 50 گیگ بودم با اددان های بیشتر که بتونم چندین سایت روش ران کنم
من حرفم اینه درسته اوضاع خرابه اما اگر یکم هوشمند باشن هاستینگ ها و پلان ها رو تغییر بدن (نمونه نت افراز) میتونن به سود قابل توجهی دست پیدا کنن
خیلی ها دنبال انتقال از سرور به رسیلر یا هاست هستن
این فرصت برای جذب مشتری جدیده

هاست جمع کنه بره بهتر از اینه که اینطور خدمات بدن
مشتری ام که نداره هزینه سرور بده بهتره سایت نزنه

به نظرم این اوضاع حداقل برای کسانی که دوام میارن و خدمات متفاوتری ارائه میکنن خیلی پرسود خواهد بود

RoobinaServer
September 25th, 2018, 12:21
درود
ببینید پرفروش شما برای قبل این تحریما بود
من کل فضایی که نیاز داشتم فقط 5 گیگ بود برای 3 سایت
اما دنبال پلانی با حجم بالای 20 گیگ بود و ترجیحا 50 گیگ بودم با اددان های بیشتر که بتونم چندین سایت روش ران کنم
من حرفم اینه درسته اوضاع خرابه اما اگر یکم هوشمند باشن هاستینگ ها و پلان ها رو تغییر بدن (نمونه نت افراز) میتونن به سود قابل توجهی دست پیدا کنن
خیلی ها دنبال انتقال از سرور به رسیلر یا هاست هستن
این فرصت برای جذب مشتری جدیده

به نظرم این اوضاع حداقل برای کسانی که دوام میارن و خدمات متفاوتری ارائه میکنن خیلی پرسود خواهد بود

سلام

وهاب عزیز پست های شما را کامل مطالعه کردیم.

همین سرویس ها در سایت ما هم موجود است اما اکثرا بسته است و فقط به مشترکین خاص ارائه میشود، علت چیست ؟

چون اکثرا این سرویس های حجیم را برای میزبانی فایل استفاده میکنند و سایت های با حجم بالا لود میکنند.

این مورد در هاستینگ های حرفه ای مشکل ایجاد میکند مخصوصا در زمان بکاب گیری.

البته فقط یک مشکل ذکر شد - مشکلات دیگری هم دارد مثلا :

بعد از دید دیگری هم نگاه کنیم بهتره مشتری ها از سرور به این سمت نیایند - چون کیفیت بیشتر تحت تاثیر قرار میگیرد و آسیب پذیرتر میشود، همیشه دیده اید تجمع کاربران ایرانی بر سر دیتاسنتری های ایرانی چه می اورد (تا یک دیتاسنتری آفر میدهد فقط چند ماه اول سالم میماند و بعد رفته رفته کیفیت کار وی خراب میشود) - هیچ موقع تجمع همه کاربران پیشنهاد نمیشود مخصوصا ذکر شود add on domain نامحدود و دیتابیس نامحدود و ... اون mysql هاستینگ اشتراکی چه طور میخواهد مثلا 200 گیگابایت دیتابیس حجیم را که مثلا مربوط به 20 مشترک با حجم های 10 گیگی باشد پشتیبانی نماید ؟ اگر همه سایت های شما شخصی و معمولی باشد درست - اما وقتی در سطح هاستینگ ها نگاه میکنید ممکن است هاستینگ هر مشترکی داشته باشد شما درست مصرف میکنید بقیه هم درست مصرف میکنند ؟ (در سطح حجم های کم اصلا هیچ مشترکی نمیتواند نادرست مصرف نماید) - پس عاقلانه ترین کار فروش vip چنین سرویس هایی به جای فروش عمومی است.

حال این که تیکت بزنید و هاستینگ ها عدم امکان میزبانی شما را ذکر کنند جای تعجبی ندارد - احتمال دارد سرویس آنها پر شده است و جذب مشترک جدید ریسک است (خدا رو شکر به این سطح دید رسیده اند و oversell نمیکنند) چون با ارز فعلی اصلا اضافه کردن سرور های جدید به صرفه نیست مگر قیمت ها خیلی بیشتر شود.(کلا بازار به هم ریخته است و نه قیمت درستی دارد نه آینده مشخصی)

باتشکر

vahab00
September 25th, 2018, 12:34
درود جناب سجادیه عزیز
توضیحات کاملی ارائه کردید و ممنونم از شما
حق با شماست . هاست های حجیم مشکلات خاص خودشون رو دارند
به هر حال اگر بشه برای امثال من یک راه حل پیدا کرد خیلی مشتریان بیشتری جذب میشن
حرف های من فقط پیشنهاد بوده و بس و هیچ نیت خاصی نداشته و ندارم

باز هم ممنونم از همه عزیزان که در تاپیک شرکت کردند و نظراتشون رو گفتن
امیدوارم همیشه موفق و پاینده باشید

Amirhossein.M
September 25th, 2018, 20:02
درود
شما هزینتون رو بگیرید
درسته گرونیه
به هر حال از ما گفتن بود

با تشکر از شما

سلام

مهندس کاملا با صحبتت موافقم اما از نظر بنده تنها دلیل اینه که راهشون راه پیشرفت نیست.

حرف همیشه بنده : (شاید خیلی ها نظر من رو داشته باشند)
تنها راه موفقیت زمانی هست که بتونیم مشترک خودمون رو موفق کنیم.

با این که احساس میکنم جایی خوبی نیست اما اگه از نظر هاست مشکلی داشتید و شاید ما بتونیم کمکتون کنیم.

قبل از تیکت اگه سوالی داشتی توی تلگرام در خدمتت هستم.

ID : @AmirHossein_Maaref
Www.Khalijserver.Com (http://Www.Khalijserver.Com)

ParsWebIT
September 28th, 2018, 16:26
شما چون طراح سایت هم هستید و حتما باید سولوشن قابل قبولی رو داشته باشید تا یک باره به سرنوشت از بین رفتن دیتا دچار نشید
این سولوشن فقط 1 چیز هست.

گرفتن vps از شرکتهای خارجی و کانفیگ و تموم همه امکانات و منابع دست خود شماست با این کار کیفیت دارید. منابع بالا پایین نمیشه. مشتری فوق العاده راضی.
بک آپ و ریستور دست خود شماست. شب سرتون رو راحت میزارید میخوابید.
از همکاران ایرانی اگه کسی باهاتون مشکلی داشته باشه نمیتونه برای دیتاتون نقشه بکشه و فردا حذفش کنه. ( من این مورد رو خیلی زیاد دیدم که همکارا دیتای همدیگه رو با تبانی حذف میکنند)

اینجا کسی سرویس درست حسابی نمیده دیگه خودتون همه رو میشناسید اونی هم که بده به قیمتی میده که برای شما نمیصرفه. خوش قیمت هم بده امکانات نمیده. غیر از این بود شما این تاپیک رو نمیزدی.

این داستان ارز که پیش اومد از چند هفته قبل خیلی ها دارن دنبال ریسلر میگردند چون مجبور شدند سرورهاشون رو تعطیل کنند و از ددیکیتد ریسلر بشند.
یک سری هم تو این وضعیت یک دوتا سرور گرفتند و خواستند سرویس بدن و مشتری نداشتند و دارن آخرین زور رو میزنند تا قبل تموم شدن پولشون. اونا هم از بین میرند و نباید گول تبلیغات و سرور و قیمت رو بخورید چون آخرین زور زدن برای جمع کردن 4 تا مشتری هست که اونم نمیشه. و اکثرا 80% سرورشون خالی هست و نمیتونن دووم بیارن.

این بحث فشار بسیار زیادی رو به سرورهای همکاران آورده و موجب اورسل شدید و بیکیفیتی شده. شما هم این بین در بدترین وضع دارید دنبال سرویس خوب میگردید.

اگر وی پی اس گرفتید حتما در پنل خودتون بگیرید با مدارک فیک اینا مثلا نرید سراغ هتزنر یا جاهای دیگه.
از ایرانی اگر گرفتید 50 گیگ فضای بک اپ هم حتما باید از جای دیگه داشته باشید چون احتمال جمع کردن هاستینگها خیلی بالا هست این مدت.
فضای بک آپ رو از ایرانی نگیرید هیچ وقت هیچ وقت!
الان من میشناسم 11 میلیون ضرر داده این ماه از جیب. 50% از سرورهاش رو کم کرده و همه رو جا داده روی چند سرور. ماه بعدی هم جمع میکنه و دوباره دهها تاپیک شکات در انجمن ایجاد میشه و به فراموشی سپرده میشه. مشتری هم قدرت خرید نداره همه با هم ورشکست میشیم. اگه دیتاتون رو دوست دارید به این صحبتهای من گوش کنید که ضرر نمیکنید.

یک آی دی تلگرام برای من پ.خ کنید تا خارج از تاپیک راهنمایی ارزشمندی رو براتون انجام بدم.

tebyanhosting
September 28th, 2018, 18:26
درود
همین شرکت رو ببینید 50 گیگ فضا داره
اما دو عدد اددان داره . آخه نمیدونم چطور حساب میکنن 50 گیگ فضا و دوتا اددان
من تا به حال تجربه هاست دی ال نداشتم
اما نت افراز صحبت کردم گفتن نمیشه
پارس پک قبلا تجربه جالبی نداشتم . منظورم این نیست که خدمات بدی میدن نه اصلا اینطور نیست اما ی سری مشکلات باهاشون داشتم که باعث شد انتقال بدم مثل پر شدن بی خودی فضا و...
ایران سرور هم گفتم گفتند براشون مقدور نیست کاستوم پکیج بدن

حرف بیشتر همکارا مشتری مفت میخواد با همه امکانات

مگه نمایندگیه که 200 تا اددان دامین داشته باشه

vahab00
September 28th, 2018, 22:20
ParsWebIT
ممنون پارس وب آی تی عزیز
. کاملا حق با شماست
تو این بازار دوام آوردن خیلی سخت خواهد بود برای هاستینگ ها

- - - Updated - - -

حرف بیشتر همکارا مشتری مفت میخواد با همه امکانات

مگه نمایندگیه که 200 تا اددان دامین داشته باشه