PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال 100 میلیون تومان از کارت قوامین به کارت ملت !

OMIDTU5
September 23rd, 2018, 22:48
سلام دوستان
بنده خارج کشورم میخواستم مبلغ 100 میلیون تومان از حساب بانکیم در بانک قوامین ایران رو منتقل کنم به حساب ملت شخص دیگری . با توجه به محدودیت انتقال وجه 3 میلیون تومان در روز و اینکه اینترنت بانک قوامین هم سیستم شبا ندارد چطور این مبلغ رو یک روزه منتقل کنم ؟ واقعا کلافه شدم از صبح درگیر این مشکلم هیچ راهی پیدا نکردم
راه حل شما چیه ؟

JeyServer
September 23rd, 2018, 23:01
سلام
از یکی از اعضای خانواده و یا دوستانتون در داخل ایران بخواید تا در بانک قوامین یک حساب باز کنند و از اینترنت بانک قوامین روزانه 10 میلیون به حساب ایشون منتقل کنید و ایشون میتونند از طریق حواله سانتا یا چک بین بانکی مبلغ رو به حساب شخص مورد نظر در بانک ملت واریز کنند.

abrand
September 23rd, 2018, 23:02
سلام
شاید این روش جواب بده
اگر فردی که اینجا تو ایران هستش ،سایت داره و از درگاه پرداخت یا واسط استفاده میکنه ،میتونه فرم پرداخت باز کنه و شما از اون طریق پرداخت کنید،و فردا هنگام تسویه حساب پول رو دریافت کنه،با کارمزد حداکثر 4 هزارتومن
یا میتونه یه فایلی یا چیزی برای دانلود قرار بده به جای باز کردن فرم پرداخت،چون فرم پرداخت کمی زمان میبره تایید شدنش
البته قبل از هر کاری حتما تمامی موارد ممکن رو بررسی کنید
به درگاه های واسط هم اطمینانی نیست

saeed1988m
September 23rd, 2018, 23:04
سلام دوستان
بنده خارج کشورم میخواستم مبلغ 100 میلیون تومان از حساب بانکیم در بانک قوامین ایران رو منتقل کنم به حساب ملت شخص دیگری . با توجه به محدودیت انتقال وجه 3 میلیون تومان در روز و اینکه اینترنت بانک قوامین هم سیستم شبا ندارد چطور این مبلغ رو یک روزه منتقل کنم ؟ واقعا کلافه شدم از صبح درگیر این مشکلم هیچ راهی پیدا نکردم
راه حل شما چیه ؟
با بانکتون تماس بگیرید حتما راهنماییتون میکنن

OMIDTU5
September 23rd, 2018, 23:34
سلام
شاید این روش جواب بده
اگر فردی که اینجا تو ایران هستش ،سایت داره و از درگاه پرداخت یا واسط استفاده میکنه ،میتونه فرم پرداخت باز کنه و شما از اون طریق پرداخت کنید،و فردا هنگام تسویه حساب پول رو دریافت کنه،با کارمزد حداکثر 4 هزارتومن
یا میتونه یه فایلی یا چیزی برای دانلود قرار بده به جای باز کردن فرم پرداخت،چون فرم پرداخت کمی زمان میبره تایید شدنش
البته قبل از هر کاری حتما تمامی موارد ممکن رو بررسی کنید
به درگاه های واسط هم اطمینانی نیست

اگه به کمک درگاهی مثل زرین پال مبلغ رو براش واریز کنم درگاه چطور 100 میلیون رو تسویه میکنه ؟ تسویه این مبلغ تو 1 روز امکانپذیره ؟

abrand
September 23rd, 2018, 23:49
اگه به کمک درگاهی مثل زرین پال مبلغ رو براش واریز کنم درگاه چطور 100 میلیون رو تسویه میکنه ؟ تسویه این مبلغ تو 1 روز امکانپذیره ؟

دوست عزیز این پرداخت ها چیز خاصی نیست،هر روز بیشتر از اینا تسویه حساب انجام میشه
اما بازم تاکید میکنم همه موارد رو در نظر داشته باشید
بهتره قبل این کار یه تماس تلفنی یا ارتباط ایمیلی داشته باشید و نظرشون رو بپرسید،قانع کنید که انتقال پولتون مشروع هستش
از این جهت میگم که پولتون مبلغش زیاده ،برای همین نباید پولی که با دست میدین با پا بیفتین دنبالش

m2n
September 24th, 2018, 01:46

جسارتا بهترین کار اینه با بانک تماس بگیرید تا بهتر راهنمایی کنند، تاکید میکنم به هیچ کس اعتماد نکنید من می دونم الان افرادی هستن که میان پیغام خصوصی میگن بریز درگاه من پولو بگیرم بزنم به حساب ملت شما و .... :53:

tikweb.ir
September 24th, 2018, 10:21
برید داخل شعبه بانک پایا میزنن
داخل همراه بانک هم پایا داره این بانک