PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جذب مشتری جدید یا افزایش کیفیت برای مشتری های فعلی

ShirazSoft.com
September 21st, 2018, 20:44
سلام
وقت بخیر

از موضوع بحث مشخص هست که می خواهم در چه موردی صحبت کنم.
یکی از دوستان یک سیستمی دارد که سود معمولی دارد براشون حالا می خواهد یک سرویس جدید ارائه کند این درحالی هست که سرویس قبلی یک سری مشکلات خاص خودش دارد و دوست دارد اون مشکلات را هم رفع کند حالا می خواهم بدونم کدام گزینه را براشون پیشنهاد می کنید افزایش کیفیت برای مشتری های فعلی یا راه اندازی سیستم جدید و جذب مشتری جدید.
لطفا دلیل درست بیاورید با تشکر.

ShirazSoft.com
September 22nd, 2018, 06:37
سلام
هیچ یک از دوستان نظری نداشت؟

data20
September 22nd, 2018, 12:01
سلام
وقتی کیفیت و امکانات بهبود پیدا کنه و به روز رسانی باشه مشتری های فعلی راضیتر میشن و به تبعیت از اون مشتری جدید هم میاد سمتتون.

ShirazSoft.com
September 23rd, 2018, 07:17
نکته ای که نگفته بودم این هست که در حالت دوم احتمالا بازارهدف بزرگتری را خواهد داشت.

سلام
وقتی کیفیت و امکانات بهبود پیدا کنه و به روز رسانی باشه مشتری های فعلی راضیتر میشن و به تبعیت از اون مشتری جدید هم میاد سمتتون.
شما درست می فرمایید اما الان مشتری دارد و با تولید محصول جدید عملا دوتا محصول دارد.

data20
September 23rd, 2018, 10:22
چیز خواصی نمیشه گفت چون تصمیم و نظر شما به عنوان برنامه نویس مهمه
اگر سیستم قبلی قابل اصلاح و برنامه نویس حداقل ها رو رعایت کرده. اصلاح کردنش هم از نظر زمانی بهتر هم هزینه ای و هم این که سیستم دوم غیر ضروری ( منظور این که لازم نباشه شما بیش از حد زمان انرژی برای اصلاح بزارید)
اما اگر واقعا امکاناتی که مد نظر هست نمیشه به سیستم قبلی اضافه کرد خوب به تبع نوشتن سیستم جدید منطقی

ShirazSoft.com
September 25th, 2018, 07:26
اگربخواهیم سیستم را بهبود بدهیم باید از نو بنویسیم برای همین این تاپیک را درست کردم.

ShirazSoft.com
October 5th, 2018, 09:37
سایر دوستان عزیز نظر خاصی ندارند؟