PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای انتقال سایت به هاست جدید

BloodThirsty
January 28th, 2011, 22:10
سلام
اگه سوالمو تو بخش مناسبی طرح نکردم ازتون معذرت می خوام , چون واقعا نمیدونستم کجا این سوالو بپرسم .
اعتبار هاست سایتم تموم شده و من یه هاست جدید گرفتم , گفتن انتقال هم رایگان انجام میشه .
برای انتقال مطالب سایت از سرور قبلی به سرور جدید باید چیکار کنم ؟
اگه میشه کامل توضیح بدید ممنون میشم

mr.he3am
January 28th, 2011, 22:16
از کسی که هاست از آن خریدید بخواید براتون انجام بده !!
خودتون باید دستی انتقال بدید که پارک دامنه و ساب دامنه ها را باید دوباره ایجاد کنید

khudeman
January 28th, 2011, 22:32
خب اگر گفتن رایگان انجام میشه بهشون بگو انجام بدن. لینک فول بکاپ بهشون بده

BloodThirsty
January 29th, 2011, 01:28
ممنون از راهنماییتون .
گفتن خودشون انجام میدن , اما من دقیقا نمیدونم باید چیکار کنم .
اگه میشه یکم ساده تر توضیح بدید که باید چیکار کرد , ممنون .
:(

khudeman
January 29th, 2011, 01:33
تعجبه که گفتن انجام میدن و هیچ راهنمایی نکردن.
در سی پنل یک فول بکاپ بگیرید.
این فول بکاپ بطور خودکار میره بغل فولدر public_html میخوابه. اما شما اونرا منتقل کنید به داخل اون فولدر
پرمیشن فایل بکاپ را بگذارید روی 755 که قابل دانلود باشه.
بعد آدرس همین فایل را بدهید به پشتیبانی هاست جدیدتون و بگین ریستور کنه روی هاست.

BloodThirsty
January 29th, 2011, 01:49
khudeman عزیز از لطفتون ممنونم .
یعنی نیازی به تغییر دی ان اس دامین و این چیزا نیست ؟ و فقط با دادن اون لینک سرور عوض میشه ؟
اگه فرض کنیم مثلا یک ماه از مدت هاست قبلی مونده باشه , ما با دادن لینک فول بک آپ به هاست جدید چطور می تونیم تغییر سرور بدیم ؟ در حالی که اطلاعاتی از دامین ندادیم .
بعد تکلیف اطلاعاتی که روی هاست قبلی هست چی میشه ؟ چون اون هاست هنوز به دامین ما متصل .

khudeman
January 29th, 2011, 01:53
البته که تغییر دی ان اس ها لازمه. وقتی فول بکاپ را بردند روی سرور خودشون . بعد دی ان اس دامنه را عوض کنید. هاست قبلی هم هیچی. وقتی از همه چیز مطمئن شدین که درسته، به هاستینگش میگید حذفش کنه

BloodThirsty
January 29th, 2011, 01:57
ممنون , دی ان اس دامنه رو از طریق نیک ایر باید عوض کنم , درسته ؟
اتوماتیک انجام میشه یا خودم باید دستی مثلا یه کد بهش بدم ؟

khudeman
January 29th, 2011, 02:03
بستگی به پسوند دامنه داره. اگر آی آر است، بله. دی ان اس های جدیدتون را در تنظیمات دی ان اس دامنه وارد کنین. مگه دی ان اس ها را بهتون ندادن که سوال میکنین ؟

BloodThirsty
January 29th, 2011, 02:07
بله آی آر هست
چرا دامینش به اسم خودم و اطلاعاتشو دارم , اما فک می کردم هر آدرس فقط یه دی ان اس داره .
:(

faranetwork
January 29th, 2011, 10:06
شما فقط باید dns ها رو ست کنین /انتقال که گفتن رایگان هست.واستون انجام میدن دیگه

BloodThirsty
January 31st, 2011, 16:12
به من دو تا دی ان اس دادن
مثه این دو تا

ns2.example.ir
ns1.example.ir

اون دو تا دی ان اس قبلی رو پاک کردم و بجاش دو تا دی ان اس جدید رو گذاشتم اما اتفاقی نیافتاد

حالا باید ای پی کارگزار هم وارد کنم ؟ از کجا ای پی کارگزار رو پیدا کنم ؟ اصلا منظور از ای پی کارگزار چی هست ؟
ممنون

khudeman
January 31st, 2011, 16:19
نیازی نیست. همون دو تا دی ان اس را وارد کنید و خلاص

BloodThirsty
January 31st, 2011, 16:28
وارد کردم اما هنوز سایت بالا میاد !
مگه نباید قطع بشه ؟
چون ما هنوز نمی تونیم وارد کنترل پنل کاربرمون بشیم .
پس چطوری اطلاعات هاست قبلی رو هاست جدید انتقال پیدا کرده ؟ :(

khudeman
January 31st, 2011, 16:36
یکی دو روز طول میکشه تا دی ان اس ها در شبکه ست بشن. بعضی وقتها چند ساعته هم میشه

شوراب
March 29th, 2011, 17:34
با سلام . من هاستینگ و دامین بعلت عدم تمدید از دست داده ام . و در ایمیل آن مطالب مهمی داشتم که الان به آنها نیاز دارم .
با توجه باینکه 4 ماه از تاریخ آن گذشته آیا میتوان هاستینگ و دامین خود را باز یابم اگر امکان دارد چگونه؟و آیا اطلاعات داخل ایمیل خود را میتوانم دوباره داشته باشم اگر میشود چگونه؟

sniper000man
March 31st, 2011, 21:39
دوست عزيز من هم اين سئوال رو داشتم ميترسين ياد بگيريم نمگين خب همه خودشون انتقال ميدن ولي من ميخوام ياد بگيرم اگه ميشه يكي كامل توضيح بده اگه ميشه به طور كامل خواهش ميخوام ياد بگيرم از ياد دادن در نريد؟؟؟؟؟