PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماجراهای ادامه دار من با internet.ir

ali0000
September 18th, 2018, 04:22
سلام پیرو مطالب قبلی که ارسال شد امروز به ایمیل بنده که سایت بروی یک سرور مجازی در حال اجراست و cpanel هست چون لایسنس رایگان بود سایتها رو تعریف کردم و جداگانه Run کردم ... یک انجمن mybb هست برای آموزش و روش هایی نوین که برای رعایت قوانین انجمن نام نمیبرم و یک سایت غیر فعال فروش هاست و دامین که بیشتر جنبه تست و تمرین های اسکریپت هایی چون whmcs و ... داره ( ایمیل به این دامنه ارسال شده ) و یک سایت تفریحی خبری تازه تاسیس
سایت در ساماندهی ثبت و بطور پیاپی تقریباً هر 2 تا 3 روز برای سایت دیگر دامنه جدید ثبت میکنم و سایت قابل دسترس برای عموم میشود بارها درخواست رفع فیل دامنه های قبلی رو دادم که اصلا پاسخی ندادن
بارها ایمیلهای برای حذف صدها لینک آموزشی فرستادن که حذفشون شدنی نیست چون مطالبی باقی نمیمونه
در پیام خصوصی به درخواست چند نفر از اعضای با تجربه و با سابقه انجمن آدرس و اطلاعات سایت رو دادم که فرمودن این لیست ای پی و ... هم ببندی باز راهکار دائمی نیست و دوباره فیل میشوی
و در نهایت متن ایمیل دریافتی من از سامانه فیل

سلام و احترام بنابر اعلام دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه نشانی زیر وفق ماده 25 و 44 و 49 و 74 قانون جرایم رایانه ای جهت مسدود سازی اعلام می گردد:
www.******.com
با توجه به اینکه آی پی نشانی فوق الذکر به نام آن شرکت ثبت شده است و یا میزبانی آن بعهده آن شرکت محترم می باشد، مقتضی است سریعا اقدامات لازم در خصوص مسدودسازی نشانی اعلام شده بعمل آورده و نتیجه را از طریق پست الکترونیکی itc@dci.ir اعلام نمایید
ضمنا از میزبانی محتوای مذکور تحت نشانی جدید تا دستور رفع انسداد دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه خودداری نمایید و چنانچه مدیر تارنما نسبت به مسدودسازی نشانی اعلام شده اعتراض و شکایت دارد می تواند جهت پیگیری از طریق نشانی internet.ir شکایت خود را به دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه ارسال نماید.
توجه: در مواردی که نشانی زیردامنه یا صفحه یک تارنما جهت مسدودسازی ارسال می شود، هدف حذف و مسدود کردن همان نشانی ارسال شده است نه کل تارنما؛ لذا تاکید می شود در اینگونه موارد از مسدود کردن دامنه اصلی خودداری نموده و صرفا نشانی اعلام شده مسدود گردد. از مسدود نمودن ایمیل تارنمای مذکور جهت انجام مکاتبه با دبیرخانه کارگروه نیز خودداری شود.
با سپاس | واحد ارائه دهندگان خدمات میزبانی / دبیرخانه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه | تلفن/نمابر: 02133927413

اولاً من از این ماده ها سر در نمیارم مثلا من آموزش یا فیلم ورزش های نوین جهانی دارم ممنوعه ؟
جالب اینجاست 2 سایت که روی یک سرور داخلی میزبانی میشوند و فایلهای آپلودی سرقتی از سایت من دارند ( حداقل 40 تا 50 گیگ از سایت من سرقت و بروی آپلودسنتر خودشون قرار دادن ) و اینقدر ناشی هستند حتی فایل Home Page و آموزشی ما را از داخل فایلهای فشرده حذف نکرده اند و مطالب زیادی نیز کپی برداری شده نه فیل میشوند نه مشکلی دارند
اگر حمایت نمیشوند چطور آپلودسنتر عمومی راه انداخته و به هر ثبت نام 1 گیگ فضا میدهند ؟
اگر سرمایه زیادی ندارند چطور اینهمه بک لینک و تبلیغات وسیع دارند که با چند ماه فعالیت بالاتر از لینکهای چندین ساله ما آنهم با متن کپی از خود ما قرار گرفته اند ؟
آدرس این دبیرخانه کجاست من حضوری برم ببینم دقیقاً مشکلشون چیه!
آیا راهی هست من توجیهشون کنم فعالیت فقط آموزشیه و هیچ فعالیت مغایر نداریم ؟
چطور و با کجا میشه مکاتبه داشت که پاسخ بده چگونه 2 سایت اونم روی سرور داخلی با قرار دادن مطالب و سرقت فیلمها و فایلهای ما مشکلی ندارند ولی من دارم ؟

چون حداقل 6 سال از عمرم بپای آرشیو فایل و ایجاد پست های آموزشی و جمع آوری کاربر و نظارتهایی شبانه روزی و هزینه های زیادی که کردم سپری شده واقعا احساس پوچی میکنم اگر قید فعالیت مربوطه را بزنم!

سیدرضا بازیار
September 18th, 2018, 09:24
آدرس سایت چیه؟