PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم پذیرش ثبت نام در هتزنر کلاد

M2T
September 17th, 2018, 15:20
سلام
من الان در هتزنر کلاد ثبت نام کردم. ایمیل آمد که عکس پاسپورت بفرستید. بلافاصله عکس انداختم و عکس پاس را ارسال کردم ولی دیدم در همین چند دقیقه قبل از ارسال عکس پاسپورت هتزنر پیام ریجکت عضویت داده!! پرسیدم چرا ولی هیچ جوابی نداده اند!

هتزنر که با ایرانی ها خوب رفتار میکند؟ علت چیست؟

NetworkFA
September 17th, 2018, 16:13
بله
پاسپورت ایرانی را ریجکت میکنند

masih_enter
September 25th, 2018, 17:37
پاسپورت ایرانی را فکر نکنم ریجکت کنند . من قبلا با پاسپورت ایرانی و فیش اب و برق امارات ثبت نام کردم و تایید هم شد.
اعلام کنید ساکن ایران نیستید و یک فیش اب و برقی هم براشون بفرستید از یک کشور عربی که بعضی از سایت ها ارایه میدند

hfuhost
September 28th, 2018, 13:57
سلام
من الان در هتزنر کلاد ثبت نام کردم. ایمیل آمد که عکس پاسپورت بفرستید. بلافاصله عکس انداختم و عکس پاس را ارسال کردم ولی دیدم در همین چند دقیقه قبل از ارسال عکس پاسپورت هتزنر پیام ریجکت عضویت داده!! پرسیدم چرا ولی هیچ جوابی نداده اند!

هتزنر که با ایرانی ها خوب رفتار میکند؟ علت چیست؟

با سلام

دوست عزیز و گرامی
متاسفانه این پروتکل جدید دیتاسنتر هرتزنر است و به ایرانی ها سرویس نمی دهند

M2T
October 1st, 2018, 19:47
من فکر کنم بخاطر استفاده از وی پی ان هنگام ثبت نام باشد چون جساب من توسط روبات هتزنر قبل از اینکه پاسپورت نشان بدم باطل شد. آی پی کانادا بود و آدرس ایران. فکر کنم چون یکسان نبودند حذف شدم. وی پی انی که خریدم مثل اینکه کاربرانش حملات اینترنتی انجام میدن چون در خیلی سرورها آی پی اش یا بلوک شده یا چاپتا عکسهایش تمامی ندارد و چندین دقیقه هی باید عکس انتخاب کنم تا تایید کند.

برخورد هتزنر با ایرانی ها عجیب است خیلی ها میگویند با مشخصات ایرانی ثبتنام کرده اند و سالهاست کار می کنند و برخی هم میگویند بی هیچ دلیلی لغو عضویت شدن. وقتی هم به هتزنر ایمیل می زنی می پرسی چرا فلان کار را کردین اصلا هیچ جوابی یا لینیک به مطلبی نمیدن.

با این وضعیت رو هتزنر نمیشود حساب کرد چون سرور و هاست به اعتماد طرفین و احترام و تعهد صاحب دیتاسنتر به مشتریانش نیاز دارد.

alfapardaz
October 2nd, 2018, 14:02
فعلا چند ثبت نام داشتیم رد میکنن پاس ایران رو!