PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم مدیریت محتوای هاستینگ ( متعلق به عصر نت)

Red.Mer
January 28th, 2011, 16:29
با سلام
من یک ایمیل به آقای امیری زدم بابت ثبت لایسنس برای یک دامین. ایشون این جواب رو به من داد
میشه راهنمایی بکنید یعنی باید چی کار کنم. تا اینجاش هم کلی به ایشون زحمت دادم دیگه روم نمیشه ازش سوال کنم :">
ممنون میشم راهنمایی کنید

mohsen1
January 28th, 2011, 16:57
شما میخوای چیکار کنی داداش؟
منم نفهمیدم والا!
ثبت لایسنس برای دامین برای چه کاری؟

amiri113
January 28th, 2011, 17:14
من فکر کنم گفتم به شما file_get_content و file_put_content رو اجازه دسترسی بديد براش.
دوستان لطفا در مورد اين موضوع دوستمون رو راهنمایی کنيد.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

Red.Mer
January 28th, 2011, 17:19
من فکر کنم گفتم به شما file_get_content و file_put_content رو اجازه دسترسی بديد براش.
دوستان لطفا در مورد اين موضوع دوستمون رو راهنمایی کنيد.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

با سلام
من همین جاش رو متوجه نشدم. من از یک شرکت خارجی هاست گرفتم. برای این کار چی باید بهش بگم؟
بگم که دسترسی بده به این توابع ؟

amiri113
January 28th, 2011, 17:46
بله.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

delta
January 28th, 2011, 17:48
کلا نفهمیدم اصلا ایشون چی گفتند!! داداش یک توضیحی چیزی بده اصلا معلوم نیست چی داری میگی!!:111::71:

Rezash
January 28th, 2011, 17:49
با سلام
من همین جاش رو متوجه نشدم. من از یک شرکت خارجی هاست گرفتم. برای این کار چی باید بهش بگم؟
بگم که دسترسی بده به این توابع ؟
اگر اين توابع بسته هستند و دسترسي به php.ini اختصاصي داريد ممكنه بشه كاري كرد و از disabled_functions درشون آورد در غير اينصورت بايد ساپورت سرور براتون اين كار رو بكنند.
احتمالا remote url fopen به خاطر مسائل امنيتي پيش بيني شده توسط مدير سرور شما بسته هست.

amiri113
January 28th, 2011, 17:52
اين دو تابع:
file_get_content و file_put_content
رو توی disabled function در php نزاريد.
اين رو به مدير سرور بگيد خودش متوجه ميشه. مشکل سايتتون هم الان حل شد (خودم لايسنستون رو دستی ايجاد کردم) ولی update بشه ممکنه به مشکل بخوره. اين رو برای آينده حل کنيد بهتر هستش.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

Red.Mer
January 28th, 2011, 18:00
اين دو تابع:
file_get_content و file_put_content
رو توی disabled function در php نزاريد.
اين رو به مدير سرور بگيد خودش متوجه ميشه. مشکل سايتتون هم الان حل شد (خودم لايسنستون رو دستی ايجاد کردم) ولی update بشه ممکنه به مشکل بخوره. اين رو برای آينده حل کنيد بهتر هستش.

التماس دعا
با تشکر
علی امیری

با تشکر از شما و راهنمایی خوبتون

تیکت زدم که این مشکل رو برطرف کنند
با علی