PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال وب سایت اصلی و سایر مشترکین به سرور جدید

web-master
September 16th, 2018, 08:13
با سلام خدمت شما
بزرگواران بنده در حال حاضر وب سایت اصلی ام که نیم-سرور های دامنه نیز بر روی آن ست شده است را می خواهم به همراه سایر هاست هایی که نیم سرورشان همین است، به سرور دیگری منتقل کنم.

برای مثال :
دامنه اصلی : mydomain.com
ns1.mydomain.com
ns2.mydomain.com

نیم سرور های دامنه ی کاربران :
ns1.mydomain.com
ns2.mydomain.com

صرفا یک IP روی NS1 و NS2 ست می باشد.

حالا میخواهم بدون downtime وب سایت خودم و سایر مشترکینم را به سرور جدید منتقل کنم.
روش پیشنهادی شما چیست ؟

arminkit1
September 16th, 2018, 11:23
سلام
cpanel هست؟
انتقال رو اول کامل انجام بدید بعد آی پی نیم سرورها رو تغییر بدید.
برای نصب هم میتونید یه a record هاست نیم جدید بزنید و نصب کنترل پنلتون رو انجام بدید.
موفق باشید

yourhosting
September 16th, 2018, 11:44
با سلام خدمت شما
بزرگواران بنده در حال حاضر وب سایت اصلی ام که نیم-سرور های دامنه نیز بر روی آن ست شده است را می خواهم به همراه سایر هاست هایی که نیم سرورشان همین است، به سرور دیگری منتقل کنم.

برای مثال :
دامنه اصلی : mydomain.com
ns1.mydomain.com
ns2.mydomain.com

نیم سرور های دامنه ی کاربران :
ns1.mydomain.com
ns2.mydomain.com

صرفا یک IP روی NS1 و NS2 ست می باشد.

حالا میخواهم بدون downtime وب سایت خودم و سایر مشترکینم را به سرور جدید منتقل کنم.
روش پیشنهادی شما چیست ؟
یک بازه زمانی مشخص کنید و به کاربران بفرمائید در بازه تغییری در سایت هاشون اعمال نکنند
سپس در این بازه با کمک trasnfer whm یا .. سرورتون رو انتقال دهید و در ابتدای کار نیز ای پی رو از نیم سرورها تغییر دهید که پس از 1-2 ساعت ای پی برای تمامی سایت ها تغییر کند