PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیت کویین

tbzserver
September 15th, 2018, 18:39
سلام و درود

دوستان میخواستم راجب بیت کویین مشورت بگیرم ازتون
۱. این بیت کویین چقدر قابل اطمینان هست؟
۲. دستگاه استخراج بیت کویین چند مدل هست ؟
۳. در روز چقد استخراج میکنه؟
۴. جایی هست که این بیت کویین ها رو به \ول ما تبدیل کنه؟
۵. اصلا ارزش داره وقت و سرمایه رو بیارم برای استخراج؟

ممنون میشم راهنماییم کنید و کمی اطلاعات بدید ، عزیزانی هم که میخوان بگن به اینترنت و گوگل مراجعه کن مطمعن باشید این کار رو کردم و به جواب دنرسیدم برای همین اومدم با کسایی که کار کردن مشورت کنم

خیلی ممنون

arminkit1
September 16th, 2018, 11:54
سلام، از آخر جوابتون رو میدم:

5- بستگی به دسترسیهای شما و امکانات شما داره، اما در واقع نبود دستگاه مخصوصش بی فایدست. اما با وضعیت اعتبار پول ایران فکر میکنم هزینه اینترنت و برقی که پاش میزارید بصرفه باشه ( باز میگم فکر میکنم )
4- بله همین وب هاستینگ هم تاپیک بزنید خریدار براش هست،
3- بسته به دستگاه فرق داره، و اینکه ازش استفاده نکردم اطلاعی ندارم! اما با سرورهای مجازی و اختصاصی در حد سیپیو و حتی gpu عملا بی فایدست
2- چند مدل رو نمیدونم اما اطلاع دارم که vga های خاصی مخصوص این کار طراحی و ساخته شده که بازدهی خوبی نسبت به سیستمهای معمولی داره.
1- بله، چون یک ارز شناخته شدست و قابلیت بلاک چین بودنش خیلی امن تر از بانکهاست! اما اعتبار اون ارز با درخواستها و واکنشش توی بازار فرق داره. برای اینکه امنیت خوبی هم داشته باشه حتما نکات امنیتی رو بدونید و خیلی دقت کنید، چون با لو رفتن یا خارج شدن بیتکوین از کیف پولتون دیگه راهی برای بازگردانی ندارید.

امیدوارم جواب هام کمکتون کرده باشه

vpsmad
September 16th, 2018, 20:00
سلام

1-بله کاملا مطمئن و قابل اطمینان هست و شناخته شده و وارد بازار ها و بورس های جهانی شده و به سرعت در حال گسترش هست.
2- مدل زیاد هست ول آخرین مدل تا اونجایی که بنده مطلع هستم antminer s9 هست که تو سایت bitmain میتونید ببینید که قدرت استخراج 14TH/S که با توجه به سختی استخراج شما میتونید ماهانه بدون احتساب برق مصرفی چون بنده استفاده نکردم نمیدونم چه مقدار ممکنه هزینه برق در پی داشته باشه ولی طبق ماشین حسابی که تو این سایت هست https://www.cryptocompare.com/mining/calculator/btc میتونید ماهانه 15 هزارم بیت استخراج کنید که به قیمت امروز بیت کوین(6500 دلار ) میشه 97 دلار . و قیمت خود دستگاه با پاور و بقیه لوازم جانبی چیزی حدود 10-12 میلیون در نظر بگیرید که تو خوشبینانه حالت میتونید بعد 10 ماه پول دستگاه در میاد براتون و بعد از اون به سود فک کنید البته میگم این به قیمت امروز بیت کوین هست ممکنه بیت کوین سال آینده میلادی باز قیمت 20 هزار دلار پارسال رو ببینه و چه بسا رد کنه . دیگه حالا خودتون حساب کتاب کنید ببینید براتون به صرفه هست یا نه
3- دربالا توضیح داده شده
4-بله صرافی های ایرانی هست و غیر اون هم سایتی به اسم لوکال بیت کوین هست میتونید بدون واسطه خرید و فروش کنید که کاملا مطمئن هست
5 ارزش داشتن و یا نداشتن مرور زمان مشخص میکنه سی از اینده خبر نداره ولی اگر به این میزان پولی که دارید نیاز نداشته باشید میتونید به عنوان یه سرمایه گذاری برای آینده بهش نگاه کنید و ممکنه با بالا رفتن ارزش بیت کوین که بعید هم نیست ارزش معنای خودش رو پیدا کنه !ولی با توجه به نرخ دلار امروزکشور و پیشرفت این ارز به نظر بنده ممکنه ارزش داشته باشه ولی راه های دیگه هم چون ترید هست که میتونید با آموزش دیدن و همین میزان پولی که برای دستگاه میذارید بدون صرف این میزان وقت به سود دهی برسید ولی بسیار پر ریسک هست و شما باید آموزش ببینید و تجربه کسب کنید .

موفق باشید