PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دریافت هزینه از کشور های مختلف

agh620
September 15th, 2018, 17:53
با سلام
بنده یه کسب و کار انلاین میخوام راه اندازی کنم واسه خودم و کسب و کار بنده جوریه که به دلار باید از کشور های مختلف پول دریافت کنم

مثلا 2 دلار از چین , فنلاند , عربستان و ...

ولی متاسفانه راه حلی پیدا نکردم

با کد ووچر بخوام دریافت کنم این 2 دلار رو تازه باید حالی طرف کنم که چجوری کد ووچر پرفکت مانی بخره و با انگلیسی بخوام حالیش کنم خیلی سخته و از طرفی هم بخوام سایتی پیدا کنم که واسه یه کشور خاص باشه و کد ووچر بفروشه واقعا وقت گیر و شاید حتی نتونم سایتی پیدا کنم که طرف بره کد ووچر بخره و ارسال کنه واسم

با پیپال بخوام دریافت کنم اصلا اعتباری بهش نیست (البته تو ایران چون تحریمیم) و ممکنه حسابو بن کنه و پول گیر بی افته :/
و از طرفی هم صدور ویزا کارت مجازی در حد بودجه من نیست (کل سرمایه من 550 هزار تومن :/ )

با بیت کوین یا ارز مجازی هم که کلا اعتباری نیست یه وقت یه دفعه ای نرخش میپوکه و میاد پایین
مثلا 70 دلار بیت کوین بگیرم
بعد یه دفعه ای قیمتش بشه 55 دلار اینجوری ضرر

کسی راهی بلده واسه دریافت پول از کشور های مختلف به دلار بدون دردسر؟(از معمولی ترین فرد تا متخصص ترین فرد میخوام راحت پولو بتونه واریز کنه)

mehrangta
September 15th, 2018, 18:02
بهترین راه برای الان به نظرم بیت کوین هست.
بیت کوین الان برای خرید دیجیتال داخل جهان رواج داره و اگر با نوسان هاش مشکل دارید میتونید به تتر (دلار کریپتوکارنسی با نوسان کم) تبدیل کنید

agh620
September 15th, 2018, 18:05
بهترین راه برای الان به نظرم بیت کوین هست.
بیت کوین الان برای خرید دیجیتال داخل جهان رواج داره و اگر با نوسان هاش مشکل دارید میتونید به تتر (دلار کریپتوکارنسی با نوسان کم) تبدیل کنید

بهترین کیف پولی که میتونم واسه تتر درست کنم چیه؟
خود فردی که میخواد پرداخت کنه میتونه با تتر واسم واریز کنه؟

abrand
September 15th, 2018, 18:10
با سلام
بنده یه کسب و کار انلاین میخوام راه اندازی کنم واسه خودم و کسب و کار بنده جوریه که به دلار باید از کشور های مختلف پول دریافت کنم

مثلا 2 دلار از چین , فنلاند , عربستان و ...

ولی متاسفانه راه حلی پیدا نکردم

با کد ووچر بخوام دریافت کنم این 2 دلار رو تازه باید حالی طرف کنم که چجوری کد ووچر پرفکت مانی بخره و با انگلیسی بخوام حالیش کنم خیلی سخته و از طرفی هم بخوام سایتی پیدا کنم که واسه یه کشور خاص باشه و کد ووچر بفروشه واقعا وقت گیر و شاید حتی نتونم سایتی پیدا کنم که طرف بره کد ووچر بخره و ارسال کنه واسم

با پیپال بخوام دریافت کنم اصلا اعتباری بهش نیست (البته تو ایران چون تحریمیم) و ممکنه حسابو بن کنه و پول گیر بی افته :/
و از طرفی هم صدور ویزا کارت مجازی در حد بودجه من نیست (کل سرمایه من 550 هزار تومن :/ )

با بیت کوین یا ارز مجازی هم که کلا اعتباری نیست یه وقت یه دفعه ای نرخش میپوکه و میاد پایین
مثلا 70 دلار بیت کوین بگیرم
بعد یه دفعه ای قیمتش بشه 55 دلار اینجوری ضرر

کسی راهی بلده واسه دریافت پول از کشور های مختلف به دلار بدون دردسر؟(از معمولی ترین فرد تا متخصص ترین فرد میخوام راحت پولو بتونه واریز کنه)

سلام
به نظرم همون پیپال خوبه ولی هزینه خودش رو داره و ممکنه در آینده محدود کنن اکانتتون رو به خاطر تحریم ها
اما با این حال به دلیل استفاده بالا در خارج از کشور اکثر مردم دنیا آشنایی دارن
در مورد ارز دیجیتال میتونم این راهنمایی رو بکنم خدمتتون که بعضی از ارز هایی وجود داره که قیمت ثابت دارن
به عنوان مثال تتر همیشه 1 واحدش به ارزش 1 دلار هستش
با این ارز بدون دغدغه کم ارزش شدن میتونید پولتون رو بگیرید
موفق باشید

mehrangta
September 15th, 2018, 19:39
بهترین کیف پولی که میتونم واسه تتر درست کنم چیه؟
خود فردی که میخواد پرداخت کنه میتونه با تتر واسم واریز کنه؟

من شخصا از binance.com استفاده میکنم هم به عنوان ترید و هم به عنوان کیف پول میشه ازش استفاده کرد
پیشنهاد من هم به این صورت هست که بیت کوین دریافت کنید و به تتر تغییر بدید