PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسپم شدن به خاطر فروش بک لینک - راه حل چیست؟

سیدرضا بازیار
September 14th, 2018, 14:51
سلام دوستان

من توی سایتم یه قسمت قرار داده بودم واسه فروش بک لینک. در حالی که هرگز اطلاع نداشتم فروش فروش بک لینک خلاف قوانین هست

الان متوجه شدم سایت من رفته لیست سیاه

میخوام قسمت فروش بک لینک رو بردارم و به گوگل گزارش بدم که برداشتم تا از لیست سیاه خارج بشم

از کدوم قسمت میتونم با گوگل تماس بگیرم و موضوع رو پیگیری کنم؟؟؟

abrand
September 14th, 2018, 15:53
سلام
این که با گوگل تماس بگیرید و این موضوع رو مطرح کنید،بهتره بی خیال بشید
لطفا آدرس سایتتون رو ارسال کنید و بگید از کجا فهمیدید رفتید لیست سیاه
ایندکس هاتون پاک شده یا نه؟
بهتره لینک های خروجی سایتتون زیاد نباشه و حتما سعی کنید بیشتر لینک های خروجی رو نوفالو بکنید
شما مشکلات رو رفع کنید گوگل خودش میفهمه و لازم به تماس و ارتباط نیست
موفق باشید

سیدرضا بازیار
September 14th, 2018, 16:49
سلام
این که با گوگل تماس بگیرید و این موضوع رو مطرح کنید،بهتره بی خیال بشید
لطفا آدرس سایتتون رو ارسال کنید و بگید از کجا فهمیدید رفتید لیست سیاه
ایندکس هاتون پاک شده یا نه؟
بهتره لینک های خروجی سایتتون زیاد نباشه و حتما سعی کنید بیشتر لینک های خروجی رو نوفالو بکنید
شما مشکلات رو رفع کنید گوگل خودش میفهمه و لازم به تماس و ارتباط نیست
موفق باشید

از نظر لینک خروجی مشکلی ندارم. چون سایت هایی رو که در سایتم معرفی میکنم بهشون معمولا لینک نمیدم یا اگه هم بدم، نوفالو میدم
اما با همه این وجود اگه در سایت های مختلف کامنت بزارم ارسال نمیشه. مثلا در برخی سرویس های وبلاگدهی، برخی سایت های بزرگ خارجی و... لینک من رو بلاک کردند. در حالی که من اصلا اسپمی براشون ارسال نکردم

- - - Updated - - -

سایت من حدود ۸۰۰ بک لینک داره که بخاطر بلاک شدنم، الکسا هر روز اونا رو حذف میکنه و به ۳۰۰ تا رسونده!
این مشکل باعث شده مطالب سایتم از صفحه اول خارج بشه

tarfandcity
September 14th, 2018, 17:53
سلام
شاید به خاطر فروش لینک نباشه و چیز دیگری باشه.
چه تعداد لینک فالو در سایت خود به بیرون دادید؟

سیدرضا بازیار
September 14th, 2018, 18:52
سلام
شاید به خاطر فروش لینک نباشه و چیز دیگری باشه.
چه تعداد لینک فالو در سایت خود به بیرون دادید؟

به بیرون لینک ندادم
اما لینک هایی که از طریق کامنت گذاری گرفتم حدود ۱۰۰ تا بوده. اونم واسه تست یه ربات بود. یه ربات طراحی کرده بودم که به صورت اتوماتیک به سایت ها کامنت ارسال میکنه. حدود ۱۰۰ کامنت رو باهاش ارسال کردم
بعد از اون دیگه همه جا بلاک شدم!

فقط به ۳-۴ سایت خاص ارسال کردم! اما توسط همه سایت ها بلاک شدم. حتی سایت هایی که ارسال نکردم