PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هک شدن پنل کاربری

behtash007
September 14th, 2018, 02:26
با درود
چند وقت میشد شخصی به اسم من در پنل کاربری تیکتی ارسال میکرد و درخواست پسوارد سرور هارو میکرد ، هربار که تیکت ایجاد میکرد من تیکت میبستم و خیلی پیگیری نمیگردم فکر میکردم تیکت قدیمی بوده دست خورده باز شده ، تا اینکه امروز دقت کردم دیدم که این تیکت به اسم من نیست یکنفری با اکانت وارد اکانت من شده بوده و تیکت ایجاد میکرده . که رفتم از اکانت بخش اکانت فرعی یا زیر مجموعه اکانت فرد مورد نظر ریمو کردم ، سوال من این هستش که چطور شخصی وارد اکانت من شده و توانسته اکانت فرعی ایجاد کنه !؟؟

SirMoein
September 14th, 2018, 07:34
این مسئله ای که توضیح دادین اگر روی whmcs انجام شده باشه فقط یک دلیل میتونه داشته باشه اونم اینه رمز حساب کاربریتون لو رفته باشه ( دقت کنین لو رفته باشه و هکی در کار نیست)
چرا که اگر یک صدم درصد هم کسی بتونه دیتابیس whmcs رو هک کنه به خاطر هش بودن پسورد ها نمیتونه پسورد شمارو بفهمه و باید پسوردتونو عوض کنه و چون شما فرمودین پسورد همون قبلی بوده و خودتونم ورود داشتین با این پسورد فکر نمیکنم هکی در کار باشه
ببینید دقیقا کجا و به چه کسایی پسورداتون رو ارسال کردین قبلا
پسوردتون رو عوض کنید و پیشنهاد میشه پسورد ایمیلتون هم عوض کنین که اگر پسورد ایمیلتون رو داشته باشن حتی پسوردتون رو هم عوض کنین باز هم با یک فراموشی پسورد میتونن پسورد جدید بگیرن از ایمیلتون