PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مناسب برای وب سایت nicehash.com

asiawiki
September 13th, 2018, 11:41
سلام خسته نباشید
من یک سرور میخوام که برای استفاده وب سایت ماینینگ nicehash.com کار کنه
البته سی پی یو رو مد نظر دارم
چند وقت پیش سرور اختصاصی گرفتم سی پی یو 3.60GH تا 8 هسته کار میکرد
ولی نمیدونم چطور بود یک ماه هم میگذشت به یک دلار نمیرسید و الکی پولم مصرف شد
این لینک را ببنید: کلیک کنید (https://www.nicehash.com/profitability-calculator#intel-cpu-i7-7700k-470ghz;USD;0.0;1;100;0;a9=1.48;a19=0.8;a22=0.36;a2 4=31.5;a30=0.36)
مثلاً تو محاسبات خود وب سایت یه سرور با همچین قدرتی ( Intel CPU i7-7700K @ 4.70GHz )
در ماه اینقدر بیت کوین ( 0.00199286 BTC ) معادل 12.73 دلار در ماه سود داره
الان من یک سرور ( سی پی یو 8 رم یک و هارد 50 گیگ ویندوز 64 بیت ) میخوام که درست حسابی کار کنه
برای 2 روز تست میکنم ( البته تو همون چند دقیقه اول مشخص میشه سرور به درستی کار میکنه یا نه )
هرکس همچین سرور و پیشنهاد من برای تست رو میپذیره جواب بده
با تشکر از شما

mohsen1771
September 13th, 2018, 15:24
دوست عزیز شما قوی ترین cpu جهان هم بگیرید. بازم ضرر میکنید برای ماین
بیخودی وقتتو تلف نکن
بهترین گزینه برای ماین دستگاه های استخراج مخصوص خودش هست

abrand
September 13th, 2018, 19:40
درود
کلا حرفای این دوست عزیز که عرض میکنن به صرفه نیست رو تایید میکنم
اما چند نکته رو هم در نظر بگیرید:
1.شما سی پی یو یک سرور کامل رو به حساب آوردین ولی در واقع شما تنها چند در صد قدرتش رو در سرور مجازی در اختیار میگیرین
2.شما همون اول کار به بیراهه رفتین،چون با سی پی یو بیت کوین به هیچ وجه ماینینگ نمیشه،بیت کوین رو فقط کارت گرافیک و دستگاه مخصوص
3.کار سرور ماینینگ نیست،فقط در صورتی میتونید ماینینگ کنید که سرور دارای کارت گرافیک باشه

و در آخر خدمتتون عرض کنم این روش شما(ماینینگ با سی پی یو) روی ارز مونرو جواب میده ولی با حال این ،پیشنهاد میکنم از سرور استفاده نکنید و وقت و پولتون رو هدر ندین
موفق باشید