PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا هاستینگی با پشتیبانی واقعی 24 ساعته وجود داره؟

mahyar21
September 11th, 2018, 23:40
سلام دوستان
شاید بسیاری از شما وبمستران عزیز با این موضوع دارید دست و پنجه نرم میکنید که خیلی اوقات مشکل ضروری براتون پیش اومده و تیکت دادید اما پشتیبانی سریعی انجام نگرفته و حتی راه تماس دیگری نیز وجود نداشته!
من خودم عضوی از جامعه وبمستران هستم که این موضوع همیشه یه معضل بزرگی بوده برام
چون پشتیبانی خوب و سریع یکی از مهمترین ویژگی های یک هاستینگ باید باشه
البته که تو سایت 99% از هاستینگ ها شعار های پشتیبانی 24*7 و پشتیبانی آنلاین و ... رو مشاهده میکنیم
اما اخیرا تو همین انجمن هم میبینیم که گلایه های زیادی در این زمینه داره میشه
میخوام نظر دوستان رو بدونم که آیا هاستینگ خوب با پشتیبانی خوب و سریع در بین هاستینگ های ایرانی داریم؟!
خوشحال میشم تجربیاتتون رو در این زمینه به اشتراک بذارید

be099
September 11th, 2018, 23:45
سلام دوستان
شاید بسیاری از شما وبمستران عزیز با این موضوع دارید دست و پنجه نرم میکنید که خیلی اوقات مشکل ضروری براتون پیش اومده و تیکت دادید اما پشتیبانی سریعی انجام نگرفته و حتی راه تماس دیگری نیز وجود نداشته!
من خودم عضوی از جامعه وبمستران هستم که این موضوع همیشه یه معضل بزرگی بوده برام
چون پشتیبانی خوب و سریع یکی از مهمترین ویژگی های یک هاستینگ باید باشه
البته که تو سایت 99% از هاستینگ ها شعار های پشتیبانی 24*7 و پشتیبانی آنلاین و ... رو مشاهده میکنیم
اما اخیرا هم تو همین انجمن هم میبینیم که گلایه های زیادی در این زمینه داره میشه
میخوام نظر دوستان رو بدونم که آیا هاستینگ خوب با پشتیبانی خوب و سریع در بین هاستینگ های ایرانی داریم؟!
خوشحال میسم تجربیات دوستان رو در این مورد بشنوم

من با آقای حسینی (https://mizbanwp.com)کار کردم نمیشه گفت 24 ساعته ولی تقریبا همیشه تیکتارو زود بررسی میکنن و خیلی هم واردن یعنی خیالت از بابت بکاپ و ... راحته
تقریبا میشه گفت بالای 5 ساله که سرویس دارم ازشون حتی از پارس پک هم هاست داشتم ولی هیچی مثل این نمیشه

OMIDTU5
September 11th, 2018, 23:50
سلام
من از 2010 با هاست های بزرگ و کوچک ایرانی کار کردم در این چند ساله از پشتیبانی شرکت بر تینا خیلی راضی بودم و واقعا در هر ساعت شبانه روز بصورت 24/7 پاسخگوی شما هستند
ولی یک مشکل و تفاوت بزرگ با (http://freesat.co) بقیه هاستینگ های ایرانی داره اینکه قیمت سرویس هاشون خدا تومنه !

mahyar21
September 11th, 2018, 23:56
من با آقای حسینی (https://mizbanwp.com)کار کردم نمیشه گفت 24 ساعته ولی تقریبا همیشه تیکتارو زود بررسی میکنن و خیلی هم واردن یعنی خیالت از بابت بکاپ و ... راحته
تقریبا میشه گفت بالای 5 ساله که سرویس دارم ازشون حتی از پارس پک هم هاست داشتم ولی هیچی مثل این نمیشه

ممنونم از شما
تازه شنیدم اسمشون رو
خوبه که ازشون راضی هستید

سلام
من از 2010 با هاست های بزرگ و کوچک ایرانی کار کردم در این چند ساله از پشتیبانی شرکت بر تینا خیلی راضی بودم و واقعا در هر ساعت شبانه روز بصورت 24/7 پاسخگوی شما هستند
ولی یک مشکل و تفاوت بزرگ با بقیه هاستینگ های ایرانی داره اینکه قیمت سرویس هاشون خدا تومنه !

بر.تینا که اصلا یه چیز غیرمعقولی هستش
هاست لینوکس معمولی 5 گیگ رو زده ماهیانه 135 تومن
یعنی شما واقعا این هزینه رو میکنید؟!!!!

Farzad90
September 12th, 2018, 00:37
من پشتیبانی واقعی رو که هر ساعت از روز جواب بده بربید سرور رو دیدم چون خودم تاحالا ساعت 3 صبح تیکت زدم بعد اومدم بخوابم دیدم 10 دقیقه بعد برام ایمیل اومده که به تیکت پاستخ داده شده
همیشه از پشتیبانیشون 100 درصد راضی بودم ولی از محصولا 70 درصد

Jolge
September 12th, 2018, 00:48
3 تا سرور مجازی از سایت http://masterhosting.ir/ دارم و حدودا 15 سال هستش که توی اینترنت هستم و 10 سالش رو کار می کنم
به جرات می تونم بگم به معنای واقعی کلمه پشتیبانی 24 ساعته دارن
بسیار بسیار تایید می کنم

mahyar21
September 12th, 2018, 00:58
من پشتیبانی واقعی رو که هر ساعت از روز جواب بده بربید سرور رو دیدم چون خودم تاحالا ساعت 3 صبح تیکت زدم بعد اومدم بخوابم دیدم 10 دقیقه بعد برام ایمیل اومده که به تیکت پاستخ داده شده
همیشه از پشتیبانیشون 100 درصد راضی بودم ولی از محصولا 70 درصد

چقدر خوبه که پشتیبانی خوبی دارن
اگه امکان داره بفرمایید که اون 30% نارضایتی بابت چی هستش؟

3 تا سرور مجازی از سایت http://masterhosting.ir/ دارم و حدودا 15 سال هستش که توی اینترنت هستم و 10 سالش رو کار می کنم
به جرات می تونم بگم به معنای واقعی کلمه پشتیبانی 24 ساعته دارن
بسیار بسیار تایید می کنم

سایتشون خیلی ناقص به نظر میاد
واقعا سرویس هاشون خوبه؟

solel
September 12th, 2018, 00:59
شرکت فراسو
سرویس زیاد ازشون دارم
پشتیبانی ۲۴ ساعته واقعی فقط این شرکت رو میشه نام برد.

Farzad90
September 12th, 2018, 01:13
اون 30 درصد هم به خاطر اینکه اگر نتونن جوابی قانع کننده برای تیکت پیدا کنند جواب تیکت رو نمی دهند البته احتمالش خیلی کم پیش میاد ولی واسه من پیش اومد

delta
September 12th, 2018, 01:34
خیر..همشون شعاره...من خودم به شخصه شاید با 90 درصد هاستینگای ایران کار کردم همچین چیزی امکان نداره..علتش هم گ ش اد بودن خیلی از پشتیبانها و مسئولیت نداشتن مثل خارجی هاست!! تو دیتاسنترها و هاستینگای خارجی میتونی کارمندای متعهد پیدا کنید که دستشویی هم داشته باشند اول یکی رو میزارن جاشون بعد میرن..
حالا تو ایران ساعت 2 تیکت میدی بعد 1 ساعت میاد میگه ببخشید داشتم شام میخوردم..دوباره تیکت میدی بعد نیم ساعت ببخشید دست به اب بودم.. تلفن داشتم میزدم..نماز داشتم میخوندم..راز و نیاز و...خلاصه هر اتفاقی که فکرشو کنی برای ان پشتیبان ان شب میفته...
علتش هم نبودن دستمزد کافی و نداشتن نظارت بر پشتیبان میشه گفت...مثلا شما بیا یه پشتیبان استخدام کن بگو ماهی 5 میلیون حقوقته یه دوربین هم بزار رو سرش نظارت بگو جم بخوری اخراجی!!..مطمعن باش تا صبح چشماش تو مانیتوره!!

tikweb.ir
September 12th, 2018, 09:38
الان توی ایران به شما بیمارستان هم 24 ساعته جواب نمیده
چه انتظاریه از هاستینگ دارید؟
اونم هاستینگ های ایرانی که به هزار تا دلیل مثل نرخ ارز اصلا براشون بصرفه نیست که ده تا پشتیبان بزارن و کل روز انلاین باشن
قیمت سرویس باید دو یا سه برابر بشه برای پشتیبانی 24 ساعته
در ضمن خیلی از کاربران هستن که اصلا نیاز به پشتیبانی خاصی ندارن مگر مشکل خاصی پیش بیاد
پس اون ها برای پشتیبانی حاضر نیستن هزینه زیادی بکنن

mahyar21
September 12th, 2018, 10:11
اونم هاستینگ های ایرانی که به هزار تا دلیل مثل نرخ ارز اصلا براشون بصرفه نیست که ده تا پشتیبان بزارن و کل روز انلاین باشن
در ضمن خیلی از کاربران هستن که اصلا نیاز به پشتیبانی خاصی ندارن مگر مشکل خاصی پیش بیاد

دوست عزیز وقتی تو سایت درج بشه پشتیبانی 24 ساعته باید هرلحظه پاسخگو باشن مگر اینکه تو سایت ننویسن این جمله رو!
پشتیبانی نیمه شب ها پیشکش ، الان بسیاری از هاستینگ ها از صبح تا شب هم بهشون تیکت بدی با یکی دو ساعت تاخیر جواب میدن
یکی هم اینکه اگر پشتیبانها بازیگوش نباشن به نظرم نیازی به 10 تا پشتیبان نیست!

hostorder
September 12th, 2018, 10:12
منظور از پشتیبانی ۲۴ ساعته یعنی چی؟
وقتی سرور درست کار کنه خود درست کار کردن سرور همون پشتیبانی است.
وقتی سرور درست کار کنه مشتری به پشتیبان نیاز نداره مگر در موارد فنی که ناشی از تجربه کم وب مستر ناشی میشه

mahyar21
September 12th, 2018, 10:17
منظور از پشتیبانی ۲۴ ساعته یعنی چی؟
وقتی سرور درست کار کنه خود درست کار کردن سرور همون پشتیبانی است.
وقتی سرور درست کار کنه مشتری به پشتیبان نیاز نداره مگر در موارد فنی که ناشی از تجربه کم وب مستر ناشی میشه

حرف شما تا حدودی میتونه درست باشه اما پشتیبانی فقط برای آپتایم و کیفیت سرور که نیست
شاید مشتری میخواد یه تنظیماتی انجام بده و یا اصلا نصب پلاگینی چیزی باعث ایجاد اختلالی شده و هزاران مثال دیگر
در این مواقع پشتیبانی باید در دسترس باشه
الان همین لحظه که من دارم تایپ میکنم سایت خود شما بالا نمیاد
این برای مشتری یعنی اضطراب و استرس

RoobinaServer
September 12th, 2018, 10:24
دوست عزیز وقتی تو سایت درج بشه پشتیبانی 24 ساعته باید هرلحظه پاسخگو باشن مگر اینکه تو سایت ننویسن این جمله رو!
پشتیبانی نیمه شب ها پیشکش ، الان بسیاری از هاستینگ ها از صبح تا شب هم بهشون تیکت بدی با یکی دو ساعت تاخیر جواب میدن
یکی هم اینکه اگر پشتیبانها بازیگوش نباشن به نظرم نیازی به 10 تا پشتیبان نیست!

با سلام

طبق تجربه و روال فعلی حداقل تعداد پشتیبانی برای این مورد 5 نفر است که یک نفر از 5 نفر Supervisor است و کلا 3 شیفت پشتیبانی است.

اما شما برای راحتی کارتان و مشخص شدن وضعیت پشتیبانی قبل از خرید دقت نمائید که آیا شرکتی که میخواهید خرید کنید تلفن تماسی برای ساعت های شبانه دارند یا خیر.

چون پشتیبانی هم که شب تا صبح وجود دارد انسان است و ممکن است ناگهان به خواب برود (هر چند سیستم مانیتورینگ و ... جوری تنظیم میشوند که برترین خواب سنگین هم بیدار میکنند) منظور بنده در حالت عادی است مثلا سوال خاصی اگر دارید، برای همین باید حتما بعد ارسال تیکت جهت اطمینان در این زمان از شب یک تماس بگیرید و اعلام کنید که تیکت زده اید بنابراین شما قبل از خرید تلفن تماس را چک کنید و میتوانید چند شب - شب ها تماس بگیرید و بررسی نمائید.

این مورد خوابیدن هم فقط برای یک شرکت نیست ها - دیتاسنتر های بزرگ که حتی 2 یا 3 تا پشتیبان شب دارند هم دیدیم که روی میز همه با هم خوابشون برده (البته نه همیشه - بعضی وقت ها - پیش میاد)!!! چون اصل شب بیداری جهت بررسی کیفی سرور است که مانیتورینگ در حال چک است و شب برای تیکت زدن زیاد جدی گرفته نمیشود مخصوصا که خیالشان راحت است اگر اتفاقی بیفتد و مشترک مورد ضروری باشد تماس میگیرد.

باتشکر

Aria90
September 12th, 2018, 10:46
سلام
وقتی میگیم پشتیبانی 24 ساعته یعنی 3 شیفت 8 ساعتی کارمند به صورت ریموت یا حضوری رو استخدام کردن! حتی با حقوق پایه اداره کار یعنی ماهی 1400 حداقل باید حقوق بگیرن (بماند که مدیر سرور کار تخصصی هست)
و به عقیده من جز شرکن های خیلی معروف و سرمایه دار در حوزه هاستینگ که تعدادشون کمتر از 10 تا هست به نظر من نباید انتظار داشت شرکت های هاستینگ که اغلب شخصی هستند یا سرمایه چندانی ندارند پشتیبانی 24 ساعته بدن ضمنا کاربر ایرانی اغلب دنبال خدمات ارزان هستند و پشتیبانی 24 ساعته و خدمات ارزان تناقض داره

ticdars
September 12th, 2018, 10:48
سلام
منظور از پشتیبانی 24 ساعته اینه که بیشتر وقت ها انلاین هستند و پشتیبانی می دهند
ولی بعضی سایت ها هستند که واقعا 24 ساعت پشتیبانی شون آنلاین هست اما جوابگو نیستند

mahyar21
September 12th, 2018, 16:04
با سلام

طبق تجربه و روال فعلی حداقل تعداد پشتیبانی برای این مورد 5 نفر است که یک نفر از 5 نفر Supervisor است و کلا 3 شیفت پشتیبانی است.

اما شما برای راحتی کارتان و مشخص شدن وضعیت پشتیبانی قبل از خرید دقت نمائید که آیا شرکتی که میخواهید خرید کنید تلفن تماسی برای ساعت های شبانه دارند یا خیر.

چون پشتیبانی هم که شب تا صبح وجود دارد انسان است و ممکن است ناگهان به خواب برود (هر چند سیستم مانیتورینگ و ... جوری تنظیم میشوند که برترین خواب سنگین هم بیدار میکنند) منظور بنده در حالت عادی است مثلا سوال خاصی اگر دارید، برای همین باید حتما بعد ارسال تیکت جهت اطمینان در این زمان از شب یک تماس بگیرید و اعلام کنید که تیکت زده اید بنابراین شما قبل از خرید تلفن تماس را چک کنید و میتوانید چند شب - شب ها تماس بگیرید و بررسی نمائید.

این مورد خوابیدن هم فقط برای یک شرکت نیست ها - دیتاسنتر های بزرگ که حتی 2 یا 3 تا پشتیبان شب دارند هم دیدیم که روی میز همه با هم خوابشون برده (البته نه همیشه - بعضی وقت ها - پیش میاد)!!! چون اصل شب بیداری جهت بررسی کیفی سرور است که مانیتورینگ در حال چک است و شب برای تیکت زدن زیاد جدی گرفته نمیشود مخصوصا که خیالشان راحت است اگر اتفاقی بیفتد و مشترک مورد ضروری باشد تماس میگیرد.

باتشکر

ممنونم برای شرکت در بحث و توضیحات خوبتون

سلام
وقتی میگیم پشتیبانی 24 ساعته یعنی 3 شیفت 8 ساعتی کارمند به صورت ریموت یا حضوری رو استخدام کردن! حتی با حقوق پایه اداره کار یعنی ماهی 1400 حداقل باید حقوق بگیرن (بماند که مدیر سرور کار تخصصی هست)
و به عقیده من جز شرکن های خیلی معروف و سرمایه دار در حوزه هاستینگ که تعدادشون کمتر از 10 تا هست به نظر من نباید انتظار داشت شرکت های هاستینگ که اغلب شخصی هستند یا سرمایه چندانی ندارند پشتیبانی 24 ساعته بدن ضمنا کاربر ایرانی اغلب دنبال خدمات ارزان هستند و پشتیبانی 24 ساعته و خدمات ارزان تناقض داره

دقیقا این خدمات ارزان به نظر من بازار هاستینگ رو بهم ریخته
هاست ارزان ، سرور ارزان و ... که برخی از سایت ها با همین کلمات کلیدی بالا اومدن
اصلا برخی قیمت ها رو هرچی حساب میکنی با عقل جور در نمیاد
به نظر من به جز کارهای تحقیقاتی و آزمایشی اصلا نباید از این هاستینگ های شخصی خرید کرد

سلام
منظور از پشتیبانی 24 ساعته اینه که بیشتر وقت ها انلاین هستند و پشتیبانی می دهند
ولی بعضی سایت ها هستند که واقعا 24 ساعت پشتیبانی شون آنلاین هست اما جوابگو نیستند

بله از این مورد هم برای من پیش اومده که معلومه که پشتیبان حضور داره اما جواب نمیده!

mahyar21
September 12th, 2018, 16:23
آقای رحیمی سایتتون کلا آف شده
سایت بنده هم کلا آف شده
راه ارتباطی هم باهاتون ندارم، خبری هم ندادین

واقعا با چه امیدی سایتتون رو به این هاستینگ های بی در و پیکر میسپارید؟

Mr.Pouria
September 12th, 2018, 17:04
تمام پست هارو خوندم و هیچ کدوم جواب کاملی نداده بودن بعضی خا اشراه کرده بودن و بعضی ها بی راهه رفته بودن ...

تمامی هاستینگ های ایرانی پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته ارائه میدن ( کاری با تعداد اندک که 2 روز 1 بار پاسخ میدن ندارم منظورم کلی هست ... ) این نوشته تو هاستینگ های ایرانی به این معنی هستن که در تمامی روش های پشتیبانی ذکر شده تلاش میکنن تا پاسخ یوزر را در کمترین زمان ممکن بدن...

اما خب بعضی ها میگن وقتی گفته شده 24 ساعته باید هر لحظه که من خواستم پشتیبان در اختیارم باشه ... ( البته این موضوع کاملا صحیح هست) ...

اما چرا پشتیبانی 24 ساعته در ایران به صورت پاره وقت هست ؟!!
چون فقط مشکل این کار اینه که در این روش حداقل 3 پشتیبان مورد نیاز هست ( هر شیفت 1 پشتیبان ) و شرکت ها یا تیم های ایرانی با توجه به قیمت بسیار پایینی که ارائه میدن استخدام 3 نفر پشتیبان براشون مقدور نیست ( حقوق ، بیمه ، مزایا ، اجاره مکان ، قبض ها ، مالیات و ... ) به همین دلیل سعی میکنن 1 یا حداکثر 2 نفر را استخدام کنند که به صورت ریموت بتونن پاسخ مشتری رو بدن اما خب نه به صورت ثابت 24 ساعته بلکه به صورت پراکنده و پاره وقت....

از طرفی مشتریان ایرانی دنبال کمترین هزینه ممکن هستن و قبل از هرچیزی به قیمت نگاه میکنن ( حتی سازمان ها و ارگان ها علویت اول قیمت براشون مهمه نه کیفیت ! ) برای مثال تو همین انجمن هستن افرادی که میان افر میدن سرور 5 هزار تومان یا 10 هزار تومان ! ( حداقل یک سوم قیمت سایرین ) و چند ماه هستن بعد ناپدید میشن و صد ها یوزر اطلاعت خودشون رو از دست میدن ... ( باز هم این افراد افر ارزان پیدا کنند علویت قرار میدن ... )

پس عملا سود فروش انقدر پایین هست که اون مجموعه نمیتونه امکانات کاملی ارائه بده ( مثل پشتیبانی 24 ساعته واقعی ) یا اگه سود منطقی بخواد بکنه در نظر عموم ( بیش از 70 درصد مردم ) انقدر گران هست که ارزش خرید نداره ... (چند شرکت فقط در این زمینه و با این کیفیت هستن که نمونه ان بـرتیـنا هستش میتونید قیمت هاش رو ببینید ) برای مثال هیچ یوزری نمیاد ماهانه برای 1 یا 2 گیگ هاست ماهی 70 هزار تومان پرداخت بکنه ....

نمیخوام طولانی بشه حرفام یه مثال عملی ساده میزنم در زیر خودتون حساب کنید ایا هزینه برای استخدام 3 پشتیبان برای عموم هاستینگ ها ارزش دارد یا خیر ؟

موارد لازم برای میزبانی سایت ها در شرایط مطلوب و با کیفیت :

1 - یک عدد سرور با قیمت میانگین 50 یورو
2 - یک لایسنس سی پنل 12 یورو
3 - لایسنس لایت اسپید میانگین 30 یورو ( بسته به مدل ان داره )
4- کلوذ لینوکس 5 یورو
5 - سایر امکانات و پلاگین ها که هزینشون رو حساب نمیکنم حالا ...

تا اینجا یک هاستینگ برای ایجاد سرور میزبانی با کیفیت متوسط ( نه عالی ) نیازمند ماهانه 97 یورو بوجه هستش ... اگه هر یورو را 7 هزار تومان ( قیمت قدیم) حساب کنیم 697/000 هزار تومان هزینه سرور میباشد که به این مقدار در هر پرداخت مقداری مالیات بین 1 تا 2 درصد اضافه میشه + درصد پورسانت واسط ( حدود 800/000 هزینه میشه ماهانه که کاری نداریم و همون 697 هزار تومان در نظر میگیریم ... )

هر سرور میانگین دارای 2 هارد هستش که یکی از ان ها باید وضیفه نگهداری بکاپ داشته باشه ( پس عملا فقط یک هارد یا 50 درصد فضای هارد های سرور استفاده میشه برای میزبانی و باقی ان برای بکاپ میمونه ) خب اگه هارد های ما 512 ssd باشه ما حدودا 450 گیگ برای میزبانی فضا خالی داریم ( باقی فضا توسط سیستم عامل و برنامه ها اشغال میشه ... )

خب تا اینجا ما 450 گیگ فضا داریم و خرج ماهانه 697 هزار تومان ( با قدرت و توان سرور کاری نداریم ) اگه ما بیایم هر 5 گیگ را 15 هزار تومان ماهانه بدیم درامد کل ما برابر است با : 1/350/000 تومان ( به شرط داشتن 90 مشتری پکیج 5 گیگ با قیمت ماهانه 15 هزار تومان و تمدید دائمی سرویس )

پس نتیجه به صورت زیر شد :

درامد : 1/350/000
هزینه : 697/000
که سود خالص ما میشه : 653/000 هزار تومان

اینجا باید از خودتون بپرسید ایا حاضرید برای ماهانه 653 هزار تومان به صورت 24 ساعته در اختیار 90 مشتری + افرادی که به عنوان مشتری میان و خرید نمیکنند باشد یا خیر ؟ یا حتی اصلا میتونید به تقسیم این سود بین 3 نفر دیگر بجز خودتان فکر کنید؟(نفری 163 هزار تومان در ماه ) و خیلی سوالات دیگر ...

-------------------------------

همه اینارو گفتم بگم اگه ماهی 10 الی 30 هزار تومان دارید پول میدین توقع 24 ساعته نداشته باشید مگه اینکه برای 5 گیگ ماهی 120 الی 170 هزار تومان هزینه کنید میتونید این توقع رو داشته باشید که 24 ساعته هاستینگ در اختیاز شما باشه

navid_nasim
September 12th, 2018, 17:16
درود
من چندین سال از میهن وب هاست سرویس داشته م واقعا سریع جواب دادن همیشه من بعضی وقتا ساعت 3 شب تیکت دادم 20 مین بعد جواب گرفتم چون بیشتر شبا کار میکنم با دو هاست دیگه هم کار کردم ولی سریعترینون میهن وب هاست بود

Nextbot
September 12th, 2018, 18:03
من یه باز ازتون سرور خریدم 1 هفته بعد تحویل دادید اونم با فحش کاری!هر چقدرم گرفتار باشید یک هفته جواب ندادن؟

hrkh
September 12th, 2018, 18:05
سلام
من تجربه کار با هاستینگ های زیر را تا به حال داشتم؛ و به صورت کلی نظر خودم را اعلام می کنم:

مهرهاست: زمان پاسخگویی ضعیف (پشتیبانی 24 ساعته ندارد.) - اما برای سایت های متوسط خوب است.
کیمیاهاست: زمان پاسخگویی ضعیف (پشتیبانی 24 ساعته ندارد.) - اما برای سایت های متوسط خوب است.
server.ir: زمان پاسخگویی عالی - اما من راضی نیستم.
بر تینا: زمان پاسخگویی عالی - رضایت دارم؛ اما خرید ماهانه آن توجیه مالی ندارد و باید حتماً سالانه خرید کنید.
هاست دی ال: زمان پاسخگویی مناسب - اما من راضی نیستم.
وب داده: زمان پاسخگویی ضعیف (پشتیبانی 24 ساعته ندارد.) - من راضی نیستم.
پرشین گیگ: زمان پاسخگویی عالی - رضایت دارم.
ماندگار وب: زمان پاسخگویی ضعیف (پشتیبانی 24 ساعته ندارد.) - اما برای سایت های متوسط خوب است.
پارس پک: زمان پاسخگویی عالی - رضایت کامل دارم.
سرورپارس: فقط پشتیبانی فروش 24 ساعته دارد - اصلاً راضی نیستم.

wapmaster
September 12th, 2018, 18:21
با سلام و احترام
بنده از میهن وب هاست استفاده میکنم که برای نمونه امروز یک تیکت در ساعت 2018/09/12 16:29 (1397/06/21) ایجاد کردم و در ساعت 2018/09/12 16:46 (1397/06/21) پاسخ خودم رو بصورت کامل و واضح دریافت کردم ,یعنی پاسخ گویی در 17 دقیقه که واقعا برای یه هاستینگ با هزاران کاربر فوق العاده هست .حتی موقع پاسخ یک پیامک هم برای شماره ثبت شده ارسال میشه .
پیشنهاد میکنم از : نت افراز ,میهن وب هاست استفاده کنید که واقعا عالی هستند .
موفق باشید

tikweb.ir
September 12th, 2018, 19:14
من یه باز ازتون سرور خریدم 1 هفته بعد تحویل دادید اونم با فحش کاری!هر چقدرم گرفتار باشید یک هفته جواب ندادن؟

اسپم نکنید دوست گرامی این تاپیک هیچ ربطی به مجموعه ما نداره
یک هفته تاخیر در تحویل ما هرروزه ک نیست
نزدیک یک هفته درگیر انتقال سرور هامون بودیم و سرویس ها دیر تحویل شد
بعد از انتقال سریعا همه سفارشات تحویل نشده تحویل شد و تاریخشونم از لحظه تحویل محاسبه شد اونم با قیمت قدیم
از تاپیک منحرف نشیم

hostorder
September 12th, 2018, 19:54
حرف شما تا حدودی میتونه درست باشه اما پشتیبانی فقط برای آپتایم و کیفیت سرور که نیست
شاید مشتری میخواد یه تنظیماتی انجام بده و یا اصلا نصب پلاگینی چیزی باعث ایجاد اختلالی شده و هزاران مثال دیگر
در این مواقع پشتیبانی باید در دسترس باشه
الان همین لحظه که من دارم تایپ میکنم سایت خود شما بالا نمیاد
این برای مشتری یعنی اضطراب و استرس
از درگاهی که استفاده میکنیم پول تراکنش ها دیر واریز شد حساب مون که به مشکل خورده بودیم که مشکل مون حل شد

Jolge
September 12th, 2018, 22:17
سایتشون خیلی ناقص به نظر میاد
واقعا سرویس هاشون خوبه؟
بهتون حتما پیشنهاد می کنم امتحان کنین تا متوجه شین
من 3 تا سرورم رو آوردم اینجا و وایستادم 4-3 تای دیگه هم زمانشون تموم شه منتقل کنم ( 6 ماه گرفتم )

mahyar21
September 13th, 2018, 10:56
درود
من چندین سال از میهن وب هاست سرویس داشته م واقعا سریع جواب دادن همیشه من بعضی وقتا ساعت 3 شب تیکت دادم 20 مین بعد جواب گرفتم چون بیشتر شبا کار میکنم با دو هاست دیگه هم کار کردم ولی سریعترینون میهن وب هاست بود

با سلام و احترام
بنده از میهن وب هاست استفاده میکنم که برای نمونه امروز یک تیکت در ساعت 2018/09/12 16:29 (1397/06/21) ایجاد کردم و در ساعت 2018/09/12 16:46 (1397/06/21) پاسخ خودم رو بصورت کامل و واضح دریافت کردم ,یعنی پاسخ گویی در 17 دقیقه که واقعا برای یه هاستینگ با هزاران کاربر فوق العاده هست .حتی موقع پاسخ یک پیامک هم برای شماره ثبت شده ارسال میشه .
پیشنهاد میکنم از : نت افراز ,میهن وب هاست استفاده کنید که واقعا عالی هستند .
موفق باشید

شرکت میهن وب هاست خیلی خوبه انصافا
اولین شرکتی هستش که من کارم رو باهاشون شروع کردم
پشتیبانیشونم واقعا لحظه ای هستش و عالی
فقط ای کاش مقداری کیفیت سرویس هاشون بهتر بشه
و اینکه محدودیت زیادی هم رو سرویس هاشون میذارن

mahyar21
September 14th, 2018, 12:29
از درگاهی که استفاده میکنیم پول تراکنش ها دیر واریز شد حساب مون که به مشکل خورده بودیم که مشکل مون حل شد

واقعا هرکی از شما خرید کنه دل شیر داره!
سایتتون بسیار ناقص و بهم ریختست و خیلی از قسمت هاش کار نمیکنه
نمادها هم فعال نیست
جالب اینجاست که سایت هایی که در بخش مشتریان ما زدید هیچکدام از سرویس های شما استفاده نمیکنن!!!
نمیدونم کی قراره با هاستینگ های کلاهبرداری مثل شما برخورد بشه!!!
من به شخصه همین الان یک گزارش از سایتتون به اینماد ارسال میکنم (البته بعد از استعلام متوجه شدم نماد هم ندارید!!!)

m2n
September 14th, 2018, 13:32
با تجربه ای (80 درصد هاستینگ ها تست شده) که داشتم بهترین پشتیبانی:
1-میهن وب هاست
2-نت افراز

از لحاظ کیفیت هم نت افراز بالاترین رتبه رو پیش من داره

mahyar21
September 14th, 2018, 13:42
با تجربه ای (80 درصد هاستینگ ها تست شده) که داشتم بهترین پشتیبانی:
1-میهن وب هاست
2-نت افراز

از لحاظ کیفیت هم نت افراز بالاترین رتبه رو پیش من داره

هردوی این شرکت ها سازمان یافته و جزو هاستینگ های برتر کشور هستن
تجربه میهن وب هاست رو داشتم فقط به خاطر محدودیت های جزئی مجبور به انتقال شدم وگرنه پشتیبانیشون عالیه
شاید مسخره باشه اما نت افزار رو فقط و فقط به خاطر پنل دایرکت ادمین تست نکردم!

Cr0w
September 14th, 2018, 16:01
شاید مسخره باشه اما نت افزار رو فقط و فقط به خاطر پنل دایرکت ادمین تست نکردم!

این وسواس هارو بگذارید کنار به نظرم.:67:

ParsWebIT
September 14th, 2018, 16:52
به نظر من اگر به مشتری امکانات مورد نیازش رو بدیم در کنترل پنل و بتونه خودش کارا رو انجام بده نیازش به پشتیبانی خیلی پایین میاد و این هم به نفع هاستینگ هست هم مشتری.
ما طبق همین سیاست هم مشتری حرفه ای داریم هم حجم تیکتهای پشتیبانی بابت موارد پشتیبانی هاستینگ واقعا کم شده.

مشتری حرفه ای که سایت خوبی رو داره یا استارت آپ قوی و تجاری رو راه اندازی کرده قاعدتا میدونه باید چقدر خرج کنه و از کجا بگیره.
یک شرکت هاستینگ که بخواد کارمند حضوری در 2 یا 3 شیفت داشته باشه هزینه بسیار زیادی رو باید متقبل بشه اونم در این روزها و در این دلار و یورو
تازه غیر از هزینه ماهانه کارمندهای حرفه ای تر مانند منیجر سرور که حداقل ماهی 2.500 به بالا باید بگیرن و بیمه و هزینه های برق، اینترنت ، نهار کارمندان و ...

خوب شرکتی که داره فقط 5 تا 7 میلیون تومن بابت 2-3 نفر پشتیبانی شب میده هاست 1 گیگ رو میگیره سالی 300 هزار تومن حداقل. شاید بگیره 600 هزار تومن
که اکثر مشتریان عادی این مقدار رو هزینه نمیکنند و اگر امکانات خوبی هم نداشته باشند و برای فعال کردن یک اکستیشن پی اچ پی بخواد تیکت بزنه و فردا صبح یکی بیاد و راه بندازه هر دو طرف ناراضی میشند.
خیلی مسائل دیگه هم هست.

یکی از دوستان در اروپا شرکت هاستینگ خوبی رو داره و وقتی درباره درآمد سوال میکنم ماهانه حدود 500- الی 600 میلیون درامد دارن که منهای مالیات و هزینه کارمند و هزینه مکان و فلان کنیم ماهی 100 میلیون براش می مونه. حدود 60-70% از درآمد میره اما کارا درست پیش میره.

خیلی از هاستینگهای ایرانی در سایز 3 الی 10 نفر هستند شرکتی ها و شخصی ها در سایز 1 نفره الی 3 نفره

tarfandcity
September 14th, 2018, 17:56
من با هاست دی ال چند سال پیش کار میکردم واقعا عالی بود پشتیبانیشون یعنی اگر نیم شب تیک میزدید سریع جواب میگرفتید اما الان رو نمیدونم.

SirMoein
September 14th, 2018, 18:23
سلام توی بحث پشتیبانی ایران سرور واقعا پیشنهاد میشه من باهاشون 4 ساله کار میکنم و واقعا ازشون راضی هم هر بار از جای دیگه خرید کردم کاملا ضعف پشتبانی رو فهمیدم
ایران سرور رو اگر دوستان حضوری هم رفته باشن متوجه قدرت کارشون شدن که از لحظه ورود به اسانسور با نور سبز ذهن شما به سمت نام هولدینگشون که گرین وب هست کشیده میشه
فضای داخلی مجموعشون با بامبو های سبز ارامش خاصی بهتون میده
در کل کارشون فوق العاده حرفه ای هست و فکر نمیکنم هولدینگی توی بحث هاستینگ بهشون برسه
یا علی مدد

mahyar21
September 14th, 2018, 20:03
این وسواس هارو بگذارید کنار به نظرم.:67:

دقیقا باید همین کارو بکنم
چون به خاطر همین مسئله هم نتونستم نت افزار رو تست کنم هم پارس پک رو
پشتیبانی پارس پک رو هم خیلی تعریفشو شنیدم

من با هاست دی ال چند سال پیش کار میکردم واقعا عالی بود پشتیبانیشون یعنی اگر نیم شب تیک میزدید سریع جواب میگرفتید اما الان رو نمیدونم.

به نظر بنده که چندین ماه مشتریشون بودم هاست دی ال فقط از لحاظ سرعت پشتیبانی خوبه
تکبری که دو پشتیبانشون دارن اذیتم کرد

سلام توی بحث پشتیبانی ایران سرور واقعا پیشنهاد میشه من باهاشون 4 ساله کار میکنم و واقعا ازشون راضی هم هر بار از جای دیگه خرید کردم کاملا ضعف پشتبانی رو فهمیدم
ایران سرور رو اگر دوستان حضوری هم رفته باشن متوجه قدرت کارشون شدن که از لحظه ورود به اسانسور با نور سبز ذهن شما به سمت نام هولدینگشون که گرین وب هست کشیده میشه
فضای داخلی مجموعشون با بامبو های سبز ارامش خاصی بهتون میده
در کل کارشون فوق العاده حرفه ای هست و فکر نمیکنم هولدینگی توی بحث هاستینگ بهشون برسه
یا علی مدد

انشالا بتونم از ایران سرور هم سرویس بگیرم
تعریفشون رو زیاد شنیدم