PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هشدار درباره خرید از وب داده

deltamusic
September 11th, 2018, 16:50
ما یک تایپیک انتقادی داشتیم ازوب داده در رابطه با داون تایم هاش
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=202363
متاسفانه امروز مطلع شدم وب دادن سرویس بنده رو معلق کرده!که دو هفته به تمدیدش مونده.و زده مبلغ تمدید 139 تومن!
مطمئنا ما در اولین فرصت ازشون شکایت خواهیم کرد.ایشون فکر کردن دگ جامعه خیلی هر کی به هرکیه!!.دوستانی که پشت وب داده رو میگرفتند خوشحال میشم اینجا هم نظرشون رو بگند!
385853858638587

mhiizadi
September 11th, 2018, 16:52
سلام .
شما سه ماه هست دارید ؛ 50 گیگ استفاده میکنید؛ هزینه 5 گیگ را میدهید ؛ برایتان فاکتور پرداخت هزینه ها ارسال شده .
اقدام به پرداختش کنید .
همچنین با آبروی دیگران با جو سازی بازی نکنید .

deltamusic
September 11th, 2018, 16:54
سلام .
شما سه ماه هست دارید ؛ 50 گیگ استفاده میکنید؛ هزینه 5 گیگ را میدهید ؛ برایتان فاکتور پرداخت هزینه ها ارسال شده .
اقدام به پرداختش کنید .

مهندس مشکل من نیست شما هاست رو بازگذاشتید من 5 گیگ خریدم.و رو فاکتور هم نوشته شده.
آبرو؟با این کار دیگه آبرویی براتون نمونده.و مطمئن باشید شکایت بنده به طور جدی پیگیری خواهد شد

mizban97
September 11th, 2018, 16:56
ما یک تایپیک انتقادی داشتیم ازوب داده در رابطه با داون تایم هاش
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=202363
متاسفانه امروز مطلع شدم وب دادن سرویس بنده رو معلق کرده!که دو هفته به تمدیدش مونده.و زده مبلغ تمدید 139 تومن!
مطمئنا ما در اولین فرصت ازشون شکایت خواهیم کرد.ایشون فکر کردن دگ جامعه خیلی هر کی به هرکیه!!.دوستانی که پشت وب داده رو میگرفتند خوشحال میشم اینجا هم نظرشون رو بگند!
3858538586

سلام وقت بخیر
سرویس دهنده این حق داره هزینه تمدید با توجه به گرانی های اخیر بالا ببرد .
نکته بعدی این انجمن مسئول خرید های شما نیست .
بهتره این تاپیک رو حذف و از سایت فروشنده پیگیر باشید .
(فروشنده میتونه به دلیل نشر اکاذیب سرویس دهی به شما پایان دهد)

mhiizadi
September 11th, 2018, 16:56
مهندس مشکل من نیست شما هاست رو بازگذاشتید من 5 گیگ خریدم.و رو فاکتور هم نوشته شده.
آبرو؟با این کار دیگه آبرویی براتون نمونده.و مطمئن باشید شکایت بنده به طور جدی پیگیری خواهد شد

به هیچ وجه سرویس شما باز نمیشود تا بیخودی جو سازی نکنید .

ایشان مبلغی بیش از 400 هزار تومان بدهکار هستند و پس از پرداخت سرویسشان باز میگردد .
بنده هر چقدر سکوت کردم کافی هست .

deltamusic
September 11th, 2018, 16:57
سلام وقت بخیر
سرویس دهنده این حق داره هزینه تمدید با توجه به گرانی های اخیر بالا ببرد .
نکته بعدی این انجمن مسئول خرید های شما نیست .
بهتره این تاپیک رو حذف و از سایت فروشنده پیگیر باشید .
(فروشنده میتونه به دلیل نشر اکاذیب سرویس دهی به شما پایان دهد)
آقای به ظاهر محترم به تمدید سرویس من مونده.
و این تایپیک برای این هست کسانی گرفتار این دسته افراد نشن

- - - Updated - - -

به هیچ وجه سرویس شما باز نمیشود تا بیخودی جو سازی نکنید .

ایشان مبلغی بیش از 400 هزار تومان بدهکار هستند و پس از پرداخت سرویسشان باز میگردد .
بنده هر چقدر سکوت کردم کافی هست .

بنده حتما پیگیر شکایت میشم.امیدوارم سر حرفتون وایسین
شما هم 2 میلیون به بنده خسارت زدین.حرف زدن راحته.به من ربطی نداره بنده هاست 5 گیگی خریدم.شما بازگذاشتید.بی مسئولیتی خودتون بوده

mhiizadi
September 11th, 2018, 16:59
اگر جامعه هر کی هر کی نبود؛ شما یه نفر نمیتونستی بیای با آبروی یک شرکت بازی بکنی .

در صورت عدم پرداخت فاکتور تا پایان امروز؛ سرویس کنسل و ترمینت خواهد شد .

deltamusic
September 11th, 2018, 17:00
اگر جامعه هر کی هر کی نبود؛ شما یه نفر نمیتونستی بیای با آبروی یک شرکت بازی بکنی .

در صورت عدم پرداخت فاکتور تا پایان امروز؛ سرویس کنسل و ترمینت خواهد شد .

شما هرکاری دلتون بخواد میتونید بکنید.روز دادگاه انشاالله
.شما محترم هستید ولی خودتون رو زدید به ...
شما مدرکی دارید باآبروتون بازی شده؟تایپیک زده شده و از داون تایم هاتون گفته شده

TheKIngRagnar
September 11th, 2018, 17:01
سلام .
اقدام به پرداختش کنید .

واقعا که حالا فکر کردید یه سایت دارید میتونید همه کار کنید؟
۲ هفته از سرویس بنده خدا مونده بعدش معلق زدید چون باید فاکتور رو گرونتر کردید ، در صورتی که پول این سرویسشون از قبل پرداخت شده بود.
شما باید صبر میکردید این دوره از سرویسشون تموم بشه برای تمدید ماه بعد حالا میخواستید هرچقدر بالا ببرید ، طرف هم با خودش حساب کتاب میکرد اگر نخواست انتقال میداد.

از این دوست عزیز هم میخوام شکایت کنه و دست ایشون رو از کلاه برداری کوتاه کنه

mhiizadi
September 11th, 2018, 17:01
آقای به ظاهر محترم به تمدید سرویس من مونده.
و این تایپیک برای این هست کسانی گرفتار این دسته افراد نشن

- - - Updated - - -

بنده حتما پیگیر شکایت میشم.امیدوارم سر حرفتون وایسین
شما هم 2 میلیون به بنده خسارت زدین.حرف زدن راحته.به من ربطی نداره بنده هاست 5 گیگی خریدم.شما بازگذاشتید.بی مسئولیتی خودتون بوده

باید همون اولش که یک مگ بیشتر مصرف میکردید؛ ساسپندش میکردیم .
قانونی پیگیری کنید .
بنده هم این تایپیک و سایر تایپیک هایتان پاک نشود ؛ 100% قانونی اقدام به میکنم تا به این سادگی نتوانید اعتبار یک شرکت را زیره سوال ببرید .

deltamusic
September 11th, 2018, 17:02
۲ هفته از سرویس بنده خدا مونده بعدش معلق زدید چون باید فاکتور رو گرونتر کردید ، در صورتی که پول این سرویسشون از قبل پرداخت شده بود.
شما باید صبر میکردید این دوره از سرویسشون تموم بشه برای تمدید ماه بعد حالا میخواستید هرچقدر بالا ببرید ، طرف هم با خودش حساب کتاب میکرد اگر نخواست انتقال میداد.

قسم به این ماه عزیز از فردا پیگیر شکایتم حتما خواهم شد

mhiizadi
September 11th, 2018, 17:03

سلام .
از قبل برای ایشان فاکتور و ایمیل و تمام موارد لازم ارسال شده است .
3 ماه است که بیشتر از 50 گیگ مصرف میکنند ولی اقدام به پرداختش نمیکنند .
ما بیشتر از این نمیتوانیم سرویس بدهیم به ایشان.
اگر میخواهند سرویسشان باقی بماند؛ باید هزینه اش را پرداخت کنند.

این انتظار بسیار زیادی هست که برخی کاربران انتظار دارند بدون دریافت هزینه؛ رایگان میزبانی بشوند .

- - - Updated - - -

شما هرکاری دلتون بخواد میتونید بکنید.روز دادگاه انشاالله
.شما محترم هستید ولی خودتون رو زدید به ...
شما مدرکی دارید باآبروتون بازی شده؟تایپیک زده شده و از داون تایم هاتون گفته شده

نمونه جو سازی شما همین تایپیک .
وقتی تیکت میدهید و زیره 5 دقیقه پاسخ میگیرید ؛ تایپیک زدنتان هیچ هدفی جز تخریب ندارد .

100% شکایت بکنید و ما نیز پاسخ گو خواهیم بود .

deltamusic
September 11th, 2018, 17:05
سلام .

این انتظار بسیار زیادی هست که برخی کاربران انتظار دارند بدون دریافت هزینه؛ رایگان میزبانی بشوند .
سه ماه خواب بودید؟که امروز ایمیل دادید؟
جهت اطلاع هم باید بگم بنده بیش تر از 3 ماهه از شما سرویس دارم.و سرویس 5 گیگی خریدم .که حالا نمیدونم چرا شما بازگذاشتید هارد رو!

- - - Updated - - -

سلام .

- - - Updated - - -

نمونه جو سازی شما همین تایپیک .
وقتی تیکت میدهید و زیره 5 دقیقه پاسخ میگیرید ؛ تایپیک زدنتان هیچ هدفی جز تخریب ندارد .

100% شکایت بکنید و ما نیز پاسخ گو خواهیم بود .
بله الان زیر 5 دقیقه جواب دادید.ولی بنده مدارک زیادی دارم که بیش از 1 روزهم کشیده جواب دادن.انشاالله معلوم میشه کی جوسازی می کنه
.نتیجه در همین تایپیک اعلام خواهد شد

mhiizadi
September 11th, 2018, 17:06
سه ماه خواب بودید؟که امروز ایمیل دادید؟
جهت اطلاع هم باید بگم بنده بیش تر از 3 ماهه از شما سرویس دارم.و سرویس 5 گیگی خریدم .که حالا نمیدونم چرا شما بازگذاشتید هارد رو!

اشتباه از ما بوده است که هارد را برای شما باز گذاشتیم ؛ الان فهمیدیم و بستیم تا پرداخت کنید .

- - - Updated - - -

آپدیت :

شما هر گاه بلد شدید که حتی برای رسیدگی به موارد مالی ریسلر / سرویس تون نباید بیاید تایپیک ایجاد بکنید ؛ میتونید تیکت بدید تا صحبت کنیم .

در غیر این صورت هیچ پاسخی از سمت تیم ما به شما داده نمیشود و تا شما پیگیری قانونی بکنید طبق قوانین وب سایت ما؛ سرویس شما از روی سرور ترمینت خواهد شد .

nevergotme
September 11th, 2018, 17:38
هان الان فهمیدم قضیه چیه ، اول فکر کردم ترافیک منظورتون بوده ، نگو هارده! خب بنده خدا تو که 5 گیگ هارد خریدی نرفتی بهشون بگی چرا 50 گیگ گذاشتید که الان به مشکل نخورید ؟ اگه 4 گیگ میدادن همون لحظه شاکی نمیشدی که چرا 1 گیگ کمتر دادید؟

mshoja
September 11th, 2018, 18:29
هان الان فهمیدم قضیه چیه ، اول فکر کردم ترافیک منظورتون بوده ، نگو هارده! خب بنده خدا تو که 5 گیگ هارد خریدی نرفتی بهشون بگی چرا 50 گیگ گذاشتید که الان به مشکل نخورید ؟ اگه 4 گیگ میدادن همون لحظه شاکی نمیشدی که چرا 1 گیگ کمتر دادید؟

واقعا حرف درستی زدن ایشون !

deltamusic
September 11th, 2018, 20:49
واقعا حرف درستی زدن ایشون !

استاد باورتون میشه بنده اصلا سراغ هاست نمیرفتم چون تمام سایت های ک روی نمایندگی ایشون داشتم اتوماتیک بودندپس درنتیجه نیازی نبود ک من به هاست سر بزنم ومن خبرنداشتم برفرض مثال میگیریم بنده حالا خبر داشتم ایشون باید سرویس را میبسته چون مثلا ایشون مدیر سرور هستند.مثال ریشه ای میزنم ک امیدوارم تمام کاربران متوجه گفتار بنده شوند.من بطور مثال بسته 5 گیگی ازایرانسل تهیه نموده و بعد ازمدتی ازایرانسل پیامی دریافت شود ک شما بیشتر از 5گیگ استفاده نموده اید وباید پول بیشتری بپردازید.حالا به نظرتون این وسط تقصیر کاربر چیه؟؟.
به هر حال بنده شکایتم را پیگیری میکنم تا قاضی نظر خود را بدهد.
نتیجه شکایت انشاالله به تمام کاربران اعلام خواهد شد.

Gam3r
September 11th, 2018, 21:06
سلام
این روزا مثل اینکه کاربران زیادی از وب داده ناراضی هستن... باید دید دلیل آن چیست؟

Reza G
September 11th, 2018, 21:58
دوست عزیز چیزی که عرف هست و در قسمت قوانین اغلب سایت‌های خدمات هاستینگ درج میشه این هست که هر زمان مشخص شه شما به نحوی سرویسی بیش از مقدار خریداری شده دریافت کردید، شرکت خدمات‌دهنده می‌تونه تا تعیین تکلیف وضعیت مالی سرویس، اون رو ساسپند کنه.

شما به هنگام خرید از وب‌داده باید زحمت می‌کشیدید و قوانین رو مطالعه می‌کردید. بنده خدمت شما چند مورد رو میارم تا متوجه شید اشتباه وب‌داده برای شما حقی ایجاد نمی‌کنه که بیش از حقتون مصرف کنید:

16.3 خریدار موظف است تحویل، تطابق و اجرای صحیح سرویس خریداری شده را کنترل نماید.

18.4 گروه، حق تامین و وصول کلیه مطالبات و جرائم، سود تاخیردر پرداخت و سایر هزینه های خود از محل قطع موقت و یا دائم کلیه سرویسها و اعتبارات خریدار نزد خود را خواهد داشت و در صورتیکه خریدار فورا به اخطار اعلام شده از سوی گروه توجه ننماید حق هر گونه اعتراض بعدی را از خود سلب می نماید لازم به ذکر است مدت قطعی سرویس ناشی ازعدم پرداخت مطالبات گروه به مدت سرویس دهی افزوده نخواهد شد و کلیه مسئولیتهای ناشی از این نوع قطع سرویس برعهده خریدار میباشد.

18.5 در صورتیکه گروه تشخیص دهد هر یک از سرویسها و یا کالای خریداری شده یک خریدار درزمان تحویل، با حجم بیشتر و یا با امکانات بهتر ویا زمان طولانی تر و یا هر مورد هزینه بر بالاتری از مشخصات مندرج در فاکتور مورد استفاده وی قرار گرفته و یا به هر دلیل خریدار به این حجم بیشتر و یا امکانات بهتر و منابع بیشتر و یا زمان طولانی تر دست پیدا کرده است، حق خواهد داشت مبلغ ما به تفاوت تعرفه ای آنرا از خریدار دریافت نماید؛ پرداخت این هزینه برای خریدار اجباری می باشد و گروه حق استیفا طلب خود را از نحوه دریافت بدهی های خریدار خواهد داشت.

https://webdade.com/rules

mhiizadi
September 11th, 2018, 21:59

سلام
این روزا مثل اینکه کاربران زیادی از وب داده ناراضی هستن... باید دید دلیل آن چیست؟

سلام
ما مشکلات پشتیبانی و کمبود نیرو داشته ایم طی سه ماهه گذشته و در پس رفعش هستیم

ولی این کاربری که الان این تایپیک را ایجاد کرده ، سرویسش به دلیل مشکلات مالی توسط ما مسدود شده است .