PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو مشکل در VMware

behnamy01
September 11th, 2018, 11:14
سلام من دو مشکل در VMware EXSi نسخه 6.5 دارم.
1- وقتی از طریق پنل تحت وب، یک VM رو خاموش میکنم که Export بگیرم، سرعت دانلود بی نهایت پایینه! در حد 20-30 KB/s و آخرش هم failed میشه connection
راه صحیح Export گرفتن چیه؟

2- یک VM واسش Vmware tools نصب نشده. این Vmware tools چیه دقیقا؟ نصبش اجباریه؟ چجوری باید نصبش کنم؟

a1994n1373
September 11th, 2018, 11:51
سلام .

1 - بستگی به مشخصات سرور شما داره . ممکنه هارد یا شبکه تحت فشار باشن .

2 - vmware tools یکی از پلاگین های vmware برای مدیریت بهتر و همچنین نصب برخی درایور های سیستم عامل ها هست که حالت guest mode رو فعال میکنه . اجباری برای نصبش وجو نداره .

behnamy01
September 11th, 2018, 14:09
1 - بستگی به مشخصات سرور شما داره . ممکنه هارد یا شبکه تحت فشار باشن .

هارد SSD هستش و تقریبا سرور خالیه! 3-4تا VM روش نصبه که تقریبا هنوز هیچی توشون نصب نیست! کلا سرور خالیه هنوز
سرعت اینترنت خودم هم در حد چندمگابایت هستش ولی فایل Export در حد 20-30 KB/s دانلود میشه! نمیدونم شاید دارم راه اشتباهی رو میرم و میشه از طریق دیگه ای Export گرفت. یه جا هم خوندم میگفت توی تنظیمات اون VM قسمت CD/DVD رو عوض کنید و iso ای رو لود نکنید!

OnlineServer
September 11th, 2018, 14:21
سرعت دانلود اپلود توی vm ها چطوره ؟

SainaServer
September 11th, 2018, 14:32
درود;
روی سرور مجازی مورد را تست کنید.
سرعت شبکه بر روی ماشین مجازی به چه صورت است ؟
پیروز باشید.

behnamy01
September 11th, 2018, 15:54

تست نکردم. ولی موقع نصب isoها که مشکلی نبود ولی کلا یه کم لاگین vmware تحت وب دیر بالا میاد که مثل اینکه طبیعیه

عالی. با Vm ویندوز از طریق سایت speedtest تا 700Mb/s تست سرعت گرفتم

stare349
September 16th, 2018, 14:22
ضعیفه

taghikhani
October 14th, 2018, 14:16
سلام من دو مشکل در VMware EXSi نسخه 6.5 دارم.
1- وقتی از طریق پنل تحت وب، یک VM رو خاموش میکنم که Export بگیرم، سرعت دانلود بی نهایت پایینه! در حد 20-30 KB/s و آخرش هم failed میشه connection
راه صحیح Export گرفتن چیه؟

2- یک VM واسش Vmware tools نصب نشده. این Vmware tools چیه دقیقا؟ نصبش اجباریه؟ چجوری باید نصبش کنم؟

1- کارت شبکه شما روی سرعت 10 یا 100 تنظیم شده و پایین بودن سرعت بهمین خاطر هست. روی 1000 بذارید مشکل حل میشه
2- دوستان این مورد رو به خوبی توضیح دادند

libertad
December 19th, 2018, 17:19
1- کارت شبکه شما روی سرعت 10 یا 100 تنظیم شده و پایین بودن سرعت بهمین خاطر هست. روی 1000 بذارید مشکل حل میشه

آیا از روی دسکتاپ کلاینت (در اینجا ویندوز ۱۰) میشه فهمید که سرعت کارت شبکه بر روی چند تنظیم شده؟ من به vmware دسترسی ندارم.

taghikhani
December 19th, 2018, 17:31
آیا از روی دسکتاپ کلاینت (در اینجا ویندوز ۱۰) میشه فهمید که سرعت کارت شبکه بر روی چند تنظیم شده؟ من به vmware دسترسی ندارم.

نه از داخل ویندوز نمیشه فهمید