PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره cloudflare

Nextbot
September 10th, 2018, 22:32
سلام
میخوام سایتمو با
cloudflare
dns ست کنم
ولی میگن ایران تحریمه نمیشه ثبت کرد
ایا درست میگن یا خیر:/

Raymvnd
September 10th, 2018, 22:37
درود...
آره رسما ایران رو تحریم کرده...

Amlaaki
September 10th, 2018, 22:44
سلام
میخوام سایتمو با
cloudflare
dns ست کنم
ولی میگن ایران تحریمه نمیشه ثبت کرد
ایا درست میگن یا خیر:/

خیر عزیز هیچ مشکلی نداره .

منتها اگر سرورتون ایران هست نتیجه مطلوبی نمیگیرین به دلیل نداشتن mirror در ایران . (سرور میزبانتون اگر در آمریکا کانادا فرانسه آلمان هلند باشه نتیجه خوبی میگیرین)

اگر هم دامنه تون .ir هست مشکلی نیست فقط ssl نمیتونید به صورت خودکار داشته باشین قبلا با api میشد کاستوم letsencrypt ست کرد ولی بار آخر که چک کردم نمیشد به نظرم باگ رو پچ کردند .

موفق باشید .

SainaServer
September 10th, 2018, 23:21
درود در صورت استفاده از cloudflare خیلی از ISP ها وب سایت شما باز نخواهد شد. ( تست شده در 2 هفته پیش )
پیروز باشید.

sajadtnt
September 11th, 2018, 01:30
.......

gdfire
September 11th, 2018, 06:35
ای اس پیا بخاطر تلگرام فی لتر کردنش نکرده باشنم سرعت لود کنده

hamid68
September 11th, 2018, 09:33
ای اس پیا بخاطر تلگرام فی لتر کردنش نکرده باشنم سرعت لود کنده
اصلا همچین چیزی نیست من چند ساله دارم ستفاده میکنم دامنه ای ار هم هست ولی هاست فرانسه . لطفا الکی جو ندین

Lithium
September 11th, 2018, 11:26
جوابتون سادس:
WebHostingTalk بر روی Cloudflare هست، اگر مشکل دسترسی احساس کردید حرف دوستان رو تائید کنید!

SainaServer
September 11th, 2018, 14:40
اصلا همچین چیزی نیست من چند ساله دارم ستفاده میکنم دامنه ای ار هم هست ولی هاست فرانسه . لطفا الکی جو ندین
زحمت میکشید آدرس دامنه را برای من ارسال کنید یا اگر مشکل نداره همین جا اعلام کنید
سپاس

- - - Updated - - -

جوابتون سادس:
WebHostingTalk بر روی Cloudflare هست، اگر مشکل دسترسی احساس کردید حرف دوستان رو تائید کنید!
بله در صورتی که SSL فعال بشه تازه مشکل پیش میاد

Z.eus
September 11th, 2018, 14:45
بنده یک موردی رو جدیدا مشاهده کردم، اگر سایت از SSL خود کلودفلر استفاده کنه توی ویندوز و اندروید مشکلی با لود نیست ولی در iOS سایت لود نمیشه!
شبکه ی دستگاه ها هم یکسان هستند!

SainaServer
September 11th, 2018, 14:49
بنده یک موردی رو جدیدا مشاهده کردم، اگر سایت از SSL خود کلودفلر استفاده کنه توی ویندوز و اندروید مشکلی با لود نیست ولی در iOS سایت لود نمیشه!
شبکه ی دستگاه ها هم یکسان هستند!
دقیقا این مشکل وجود دارد سپاس که اعلام کردید.
من همه کار کردن اوکی نشد.
در فروم کلودفلر هم مورد مشابه را دیدم و کلا این سرویس را تغییر دادم
پیروز باشید.

Z.eus
September 11th, 2018, 14:57
دقیقا این مشکل وجود دارد سپاس که اعلام کردید.
من همه کار کردن اوکی نشد.
در فروم کلودفلر هم مورد مشابه را دیدم و کلا این سرویس را تغییر دادم
پیروز باشید.

درود

خواهش میکنم.

ما همین امروز چنین مشکلی از سمت یکی از کاربرانمون ریپورت شد. برای بنده خیلی جالب بود. چون دقیقا یک سایت مشابه که از ssl کلودفلر استفاده میکرد در سافاری لود می‌شد!

حالا اینکه چرا ssl کلود فلر برای بعضی از وب سایت ها در iOS لود نمی‌شود سوال اصلی است.

اگر کسی از دوستان اطلاعی دارد ممنون میشوم SHARE کنید.

- - - Updated - - -

حالا مسئله جالب تر اینجاست که اگر VP-N فعال شود ، همان سایت در سافاری لود می‌شود!!

- آیا از سمت فـیلترینگ ایران اعمال می‌شود؟

خیر؛ چون اگر از طرف فـیلترینگ باشد اصولا در ویندوز ، اندروید و پلت فرم های دیگه هم نباید لود بشه زمانی که شبکه دیوایس ها یکسان هست.