PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما درباره آینده اقتصاد جهان

Raymvnd
September 10th, 2018, 21:53
درود دوستان...

هر روز خبرهای اقتصاد جهانی پیگیری می کنم و هر چقدر جلوتر می رویم از آینده اقتصاد جهان ناامید تر میشیم..

خبرهای زیر:

اجرای تحریم ایران تا دو ماه آینده

اجرای تعرفه ۲۶۷ میلیاردلار آمریکا علیه چین

تحریم دادگاه لاهه توسط آمریکا

ظهور بحران اقتصاد ترکیه و روسیه و ایران و چند کشور دیگر

ظهور جتگ اقتصاد آمریکا علیه جهان

تبدیل دلار به سلاح اقتصادی به هدف قرار دادن کشورهای جهان

وقوع جنگ اقتصادی بین اروپا و آمریکا

تلاش اروپا برای احیای سیستم مالی مستقل از سیستم مالی آمریکا

و ....

این خبرها درباره آمریکا زیاده ... وقتی ترامپ آمد از همین روز اول کل جهان بهم ریخت...

راه کار حل این مشکلات چیست؟

Amlaaki
September 10th, 2018, 22:19
درود دوستان...

هر روز خبرهای اقتصاد جهانی پیگیری می کنم و هر چقدر جلوتر می رویم از آینده اقتصاد جهان ناامید تر میشیم..

خبرهای زیر:

و ....

این خبرها درباره آمریکا زیاده ... وقتی ترامپ آمد از همین روز اول کل جهان بهم ریخت...

خدا بزرگه داداش نگران هم نشو سر خودتم درد نیار !

کارت درست باشه نگران نباش شب یه لقمه نون پیدا میشه واست .

راه حل مشکلاتم فقط و فقط بالا رفتن فهم مردمه .

من الان کارم املاکه خونه ای قدیمی ساز که تا چهار ماه پیش قیمتش 700 ت امروز میگه 1ت !

رهن و اجاره که تا چند ماه پیش فی اون 20 با 3 بود الان شده 50 با 4 ! (جالبترش اینه مشتری هم بیشتر شده نسبت به قبل و مردم خودشان میخوان)

ماشین و ... هم که خودتون بهتر میدونید .

چیزی که من از بازار میبنم : ندار ها واقعا له شدن ( هرکس نداره داره فسخ میکنه چه مغازه چه خونه اجاره ای ... ) و برای کسانی که دارند مثلا 100 ت واقعا پول خورده : الان واقعا میری فروشگاه / سوپر یک مشت چیز کاملا الکی میگیری میشه 100 ت ...

پارسال سر 100 ت کرایه پایین تر بشه مستاجر ساعت ها چونه میزد الان خیلی راحت بالا و پایین میشه و طرفین راضی ! (میدونید چرا ؟ مستاجر های حلال خور هم زدن توی فاز حروم خوری ! زدن سیم آخر ! تا جایی میتونن فقط میچاپن واقعا کل بازار شده این ! قدیم یک مستاجر یک حقوق مشخصی داشت و بر اساس اون برنامه ریزی میکرد و تمام اما الان هزارتا کار متفرقه ! قاچاق و... میکنن و دیگه براشون مهم نیست یکم بالا و پایینش )...

البته مردمم حق دارند با خرج های زندگی امروزه نمیشه نشست به امید فیش حقوقی ! موجر / مستاجر هایی میشناسم که به اندازه کل حقوق یک کارمند ساده فقط میدن واسه مدرسه یک بچه ...

مستاجری میشناسم تا پارسال توی کرایه خونش واقعا مونده بود امسال 2 تا خونه نوساز مرتب خریده 150 ت فقط مبل خرید و فلان و... این چطور اینطور شد ؟ واقعا با پول حلال میشه ؟ شدنیه ؟ من جد و آبادشم میشناختم آه در بساط نداشتن حالام به همه میگه زمینامونو فروختیم اینطور شدیم ...

به هر حال هیچکس رو در گور کس دیگر نمیخوابونن چه بهتر حق همدیگر رو لااقل ضایع نکنیم ! اگرم ***ی میشه به هر طریقی جوری باشه که عادلانه باشه واسه همه باشه نه یک خانواده به صورت مستقیم به خاک سیاه بشینه .

yourhosting
September 10th, 2018, 22:22
درود دوستان...

خبرهای زیر:

و ....

نظر شما درباره آینده اقتصاد جهان

نابودی امریکا و تمامی ابر قدرت ها و تبدیل شدن ایران به ابر قدرت - جایگزینی دلار با ریال در تمام دنیا

Raymvnd
September 10th, 2018, 22:47
نظر شما درباره آینده اقتصاد جهان

نابودی امریکا و تمامی ابر قدرت ها و تبدیل شدن ایران به ابر قدرت - جایگزینی دلار با ریال در تمام دنیا

این جمله ای گفتی خیلی وقته منسوخ شده...

abrand
September 10th, 2018, 23:21
درود
استارتر گرامی اصلا عنوان تایپک شما با عناوین خبر هایی که فرستادین همخوانی نداره
عنوان باید عوض بشه و نوشته بشه عاقبت اقتصاد کشور ایران
این آقای ترامپ که میفرمایید وقتی اومد همون چند درصد اندک بیکارای که تو کشورش بود رو در کمترین زمان حل کرد
بقیه کشورهای خارجی هم لازم نیست ما نگرانشون باشیم،با توجه به دانش و تلاش دولت ها و مردم مطمئن باشین هیچ مشکلی براشون پیش نمیاد و تا الان به خوبی و خوشی زندگی کردن و از این به بعد هم لذت این دنیا رو میبرن

و در مورد سوال آخر که گفتین راه حل مشکلات چیه؟باید به عرضتون برسونم تنها راه حل های این مشکلات بالا بردن سطح افکار مردم،که البته خیلی ها نمیخوان بره بالا،چون ضرر میکنن،

Raymvnd
September 10th, 2018, 23:50
درود
استارتر گرامی اصلا عنوان تایپک شما با عناوین خبر هایی که فرستادین همخوانی نداره
عنوان باید عوض بشه و نوشته بشه عاقبت اقتصاد کشور ایران
این آقای ترامپ که میفرمایید وقتی اومد همون چند درصد اندک بیکارای که تو کشورش بود رو در کمترین زمان حل کرد
بقیه کشورهای خارجی هم لازم نیست ما نگرانشون باشیم،با توجه به دانش و تلاش دولت ها و مردم مطمئن باشین هیچ مشکلی براشون پیش نمیاد و تا الان به خوبی و خوشی زندگی کردن و از این به بعد هم لذت این دنیا رو میبرن

و در مورد سوال آخر که گفتین راه حل مشکلات چیه؟باید به عرضتون برسونم تنها راه حل های این مشکلات بالا بردن سطح افکار مردم،که البته خیلی ها نمیخوان بره بالا،چون ضرر میکنن،

بهتر کردن اقتصاد آمریکا در قبال نابود کردن اقتصاد کشورهای رقیب آمریکا .... این انصاف نیست؟
ترامپ کل دنیا اعلان جنگ اقتصادی کرد و اقتصاد خود حداقلی سامان داد ولی اقتصاد جهان در مقابل بهم ریخت...
فرقی نمی کنه اقتصاد ایران باشه و اقتصاد جهان...
شما هر جای دنیا بری بحران اقتصادی را حس خواهید کرد... کل دنیا از دست ترامپ شاکی اند..

آمریکا ارز دلار خود به سلاح تبدیل کرده است که دنیا در مقابل آمریکا تسلیم بشه

abrand
September 11th, 2018, 01:41
بهتر کردن اقتصاد آمریکا در قبال نابود کردن اقتصاد کشورهای رقیب آمریکا .... این انصاف نیست؟

شما خودتون دارین میگین رقیب,البته اگه ما و چند کشور دیگه عددی حساب میشیم تو اقتصاد جهانی
اگر واقعا رقیب هستیم در برابر آمریکا پس آمریکا حق داره در مقابل رقیبانش دفاع بکنه

ترامپ کل دنیا اعلان جنگ اقتصادی کرد و اقتصاد خود حداقلی سامان داد ولی اقتصاد جهان در مقابل بهم ریخت...

کل دولت های جهانی به جز چند کشور که از تعداد انگشتان یک دست کمتر هستن میخوان بقیه کشور ها رو بدوشن و تا دلت بخوات برای رفاه مردمشون ثروت جمع کنن
بر عکس اون تعداد دولت انگشت شمار میخوان ثروت ها رو جمع کنن برای خودشون نه مردمشون
اگر واقعا وضعیت خوبی داشتیم این تایپک ایجاد نمیشد

فرقی نمی کنه اقتصاد ایران باشه و اقتصاد جهان...
شما هر جای دنیا بری بحران اقتصادی را حس خواهید کرد... کل دنیا از دست ترامپ شاکی اند..

من 24 سالمه و تنها حسم بی حسی به زندگی هستش,مطمئن باش با این وضعیت اصلا نمیتونم افغانستان برم,نه من خیلی ها نمیتونن,چه برسه برن حس بحران اقتصادی رو بکنن(به حد کافی تو حسیم)

آمریکا ارز دلار خود به سلاح تبدیل کرده است که دنیا در مقابل آمریکا تسلیم بشه

عب نداره,عوضش ما هم به کوری چشم دشمنا موشک تولید میکنیم و اگه آمریکا کاری خواست بکنه ما هم اسرایل رو میزنیم,چون موشک قاره پیما نداریم برسه آمریکا,حداقل میتونیم که یه کشور رقیب دیگه رو بزنیم

این انجمن جای این حرفا نیست به نظرم

موفق باشید, یا علی

Azarshin
September 11th, 2018, 01:42
ترامپ زمانی که اومد گفت هر کشوری باید فقط به فکر خودش باشه. و من با هر کشوری بحث کنم فقط به فکر منافع کشور خودم هستم. بقیه هم باید به همین صورت باشند.

ترامپ مرد ترین رییس جمهوریه که تا به حال وجود داشته. از اونجا بگیر که گگفت کلینتون و اوباما بنیان گذاران داعشن تا اینجا. رک و صریح حرفاشو میگه و دروغ هم نداره. هر حرفی رو هم که گفت عملی کرد.

ترامپ رییس جمهور آمریکاست. . نماینده مردم آمریکا. ئس عادیه که فقط به فکر منافع آمریکا باشه. به فکر اشتغال زایی برای مردمش باشه.( ترامپ به مدیران شرکت هایی بزرگ مثل اپل - گوگل - و ... گفته که شرکت های تولیدیتون را وارد آمریکا کنید از چین و اینجا تولید بکنید کالاهاتون رو و در عوض من مالیاتتون رو کاهش میدم. و این برای چین که میلیون ها بیکار توش هست باعث شدت گرفتن جنگ اقتصادی آمریکا و چین شده)

برای بقیه کشور ها هم کم و بیش به این نحو هست.

SamaN DL
September 11th, 2018, 11:15
شما خودتون دارین میگین رقیب,البته اگه ما و چند کشور دیگه عددی حساب میشیم تو اقتصاد جهانی
اگر واقعا رقیب هستیم در برابر آمریکا پس آمریکا حق داره در مقابل رقیبانش دفاع بکنه

کل دولت های جهانی به جز چند کشور که از تعداد انگشتان یک دست کمتر هستن میخوان بقیه کشور ها رو بدوشن و تا دلت بخوات برای رفاه مردمشون ثروت جمع کنن
بر عکس اون تعداد دولت انگشت شمار میخوان ثروت ها رو جمع کنن برای خودشون نه مردمشون
اگر واقعا وضعیت خوبی داشتیم این تایپک ایجاد نمیشد

من 24 سالمه و تنها حسم بی حسی به زندگی هستش,مطمئن باش با این وضعیت اصلا نمیتونم افغانستان برم,نه من خیلی ها نمیتونن,چه برسه برن حس بحران اقتصادی رو بکنن(به حد کافی تو حسیم)

عب نداره,عوضش ما هم به کوری چشم دشمنا موشک تولید میکنیم و اگه آمریکا کاری خواست بکنه ما هم اسرایل رو میزنیم,چون موشک قاره پیما نداریم برسه آمریکا,حداقل میتونیم که یه کشور رقیب دیگه رو بزنیم

این انجمن جای این حرفا نیست به نظرم

موفق باشید, یا علی

آب طلا هم بگیرم حرفتو قاب هم بگیرم....؟! چی کنم :|
احسنت.