PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی درباره راه اندازی سایت فیلم و سریال

CaeZer
September 9th, 2018, 20:24
با سلام خدمت دوستان

برنامه داشتم یک سایت فیلم و سریال راه اندازی کنم ،

ولی از دوستان و کسانی که توی اینکار بودن راهنمایی خواستم ، درباره نحوه راه اندازی چنین سایتی

چون تا الان سر رشته ای توی سایت فیلم نداشتم .

از دوستان اگر کسی بود خوشحال میشم کمک نمایند.

delta
September 9th, 2018, 20:32
برو یه کشوری که با ایران رابطه خوبی نداره ( الان 99 درصد کشورها رابطه خوبی ندارند :d ) یه سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی بزن نونت تو روغنه!! یه سایتی میشناسم الان تمام سریالهای فروشی و فیلم و.. رو لینک مستقیم میزاره تا میزاره بازدیدش میلیونی هست!! راحت میتونه درامد میلیونی کسب کنه!! 100% صاحبش یه کشور دیگر هست..ایران بود درجا میگرفتنش!!

اگر ایرانی به هیچ وجه نزن... گر بزنی سایت فیلم و سریال در نهایت استخر فرح در انتظارت :d

CaeZer
September 9th, 2018, 20:34
برو یه کشوری که با ایران رابطه خوبی نداره ( الان 99 درصد کشورها رابطه خوبی ندارند :d ) یه سایت دانلود فیلم و سریال ایرانی بزن نونت تو روغنه!! یه سایتی میشناسم الان تمام سریالهای فروشی و فیلم و.. رو لینک مستقیم میزاره تا میزاره بازدیدش میلیونی هست!! راحت میتونه درامد میلیونی کسب کنه!! 100% صاحبش یه کشور دیگر هست..ایران بود درجا میگرفتنش!!
خواستیم یه سایت فیلم بزنیم ، الان چکار کنیم مهاجرت کنیم ؟ :39::d

gdfire
September 9th, 2018, 20:51
اصلا فکرشم نکن چنان می گیرن واست پرونده سازی می کنن که خودتم میگی واقعا منم؟!
برو خارج بقول رفیقمون از اور اب بزن عشقو حالتو کن ایران جای زندگی نیست

CaeZer
September 9th, 2018, 21:04
اصلا فکرشم نکن چنان می گیرن واست پرونده سازی می کنن که خودتم میگی واقعا منم؟!
برو خارج بقول رفیقمون از اور اب بزن عشقو حالتو کن ایران جای زندگی نیست
ای بابا :d

-----

دوستان اصلاح میکنم سایت فیلم و سریال خارجی

mizban97
September 9th, 2018, 21:12
با سلام خدمت دوستان

برنامه داشتم یک سایت فیلم و سریال راه اندازی کنم ،

ولی از دوستان و کسانی که توی اینکار بودن راهنمایی خواستم ، درباره نحوه راه اندازی چنین سایتی

چون تا الان سر رشته ای توی سایت فیلم نداشتم .

از دوستان اگر کسی بود خوشحال میشم کمک نمایند.

سلام
باید هاست و سرور تهیه کنید .
سایت رو هم بر پایه وردپرس فارسی راه اندازی کنید + قالب اختصاصی باشه .
اگر راهنمایی بیشتر خواستید تلگرام پیام بدید .
09039126726

lancer
September 9th, 2018, 21:33
الان اپلیکیشن دیگه استفاده میکنن اکثرا سایت فیلم زیاد مثل قدیم سود نداره
از طرفی با این قیمت ارز کلی پول سرور باید بدی

CaeZer
September 9th, 2018, 23:06
الان اپلیکیشن دیگه استفاده میکنن اکثرا سایت فیلم زیاد مثل قدیم سود نداره
از طرفی با این قیمت ارز کلی پول سرور باید بدی
خوب نمیشه دست رو دست گذاشت و تماشا کرد ، باید سعی کرد

Jai
September 10th, 2018, 00:56
بنده چند سال مالک تهران فیلم بودم و مشکلی در مورد گرفتن نبود
کلا 3 تا تیم رو گرفتن بخاطر دوبله فیلم ها بدون سانسور که ادمین هاشون از دوستان ودن که الان ازادن
وگرنه 99% مدیر سایت توی ایران هستند
صفحه 1 الی 2 گوگل همه توی ایران هستند باقی رو نمیدونم اشنایی ندارم

وقتی وارد فیلم میشی دیگه یه سایت موزیک نیست قالب 40 تومنی بخری و فکر کنی خیلی برد کردی

شما باید بدی یه سیستم برات بزنن که باعث شه همه بیان سمتت ، هرچی سایتت بیشتر قیافه داشته باشه
کاربر بیشتری هم داری

فاکتور های مهم توی سایت فیلم :

1. ظاهر و امکانات
2 . سئو مناسب
3 . تبلیغات خوب توی سایت های زیرنویس
4 . آرشیو ( مهم ترین فاکتور )

این 4 مورد داشته باشی حله .

برای گرفتن هم نترس تا فیلم انچنان مورد داری نزاری مثل fifty shade of grey و... کسی بات کاری نداره

CaeZer
September 10th, 2018, 00:59
بنده چند سال مالک تهران فیلم بودم و مشکلی در مورد گرفتن نبود
کلا 3 تا تیم رو گرفتن بخاطر دوبله فیلم ها بدون سانسور که ادمین هاشون از دوستان ودن که الان ازادن
وگرنه 99% مدیر سایت توی ایران هستند
صفحه 1 الی 2 گوگل همه توی ایران هستند باقی رو نمیدونم اشنایی ندارم

وقتی وارد فیلم میشی دیگه یه سایت موزیک نیست قالب 40 تومنی بخری و فکر کنی خیلی برد کردی

شما باید بدی یه سیستم برات بزنن که باعث شه همه بیان سمتت ، هرچی سایتت بیشتر قیافه داشته باشه
کاربر بیشتری هم داری

فاکتور های مهم توی سایت فیلم :

1. ظاهر و امکانات
2 . سئو مناسب
3 . تبلیغات خوب توی سایت های زیرنویس
4 . آرشیو ( مهم ترین فاکتور )

این 4 مورد داشته باشی حله .

برای گرفتن هم نترس تا فیلم انچنان مورد داری نزاری مثل fifty shade of grey و... کسی بات کاری نداره
سلام خیلی ممنون بابت مشارکتتون در تاپیک

خوب ظاهر از اول کار نمیشه یک ظاهر خوب سفارش داد درسته ؟

و مورد دیگه سئو کارتون کی بوده ؟ میشه معرفی کنید ؟

000012
September 10th, 2018, 03:16
سلام اگر به خاطر سود و کسب درامد بخای سایت بزنی با این وضعیت ارز اصلا اصلا توصیه نمیشه کلی از سایت های فیلم و سریال هم بستن رفتن فقط یک سرور 5 یا 6 ترا که داشته باشی باید ماهی 600 هزار تومان بدی غیر از هزینه های دیگه مثل گرفتن نویسنده و مترجمو یا ... و تا بیاد هم سایتت بالا بیاد حداقلش 4 یا 5 ماه طول میکشه که فقط باید پول از جیبت بدی و یک سرمایه ای براش کنار بزاری. بعد از 4 یا 5 ماه بازدیدتم بیاد بالا اگر تبلیغ هم بزاری نهایت نهایتش فقط پول اون سروره در میاد. من خودم یک ساله تو این کارم یک درصد سودی نبوده فقط به خاطر علاقه ادامه دادم و گرنه اصلا برای کسب درامد سایت فیلم سریال پیشنهاد نمیکنم.

AlienX
September 10th, 2018, 08:39
سلام، راستش فکر می‌کنم دوستان در مورد اینکه اینجا کارت نمیگیره درست گفتن، ما یه مشتری داشتیم ۵ سال پیش اومد یه سایت واسه خودش زد و ما هم اینو واسش آوردیم صفحه ۱ گوگل و کارش هم حسابی گرفت ( اون موقع تاینی مووی هم بود ) اما به دلیل اینکه خیلی به روز کار میکرد بازدید و فروش خوبی داشت اما مدام بهش گیر میدادن، تا اینکه ۱ سال بعد از ایران رفت و الان داره از اونجا ادامه میده و حسابی کارش گرفته و الان روزی ۱.۵ تا ۲ میلیون بازدید داره ( سایتش خیلی معروفه الان هم صفحه ۱ هستش اما اسمش رو نگم بهتره ) خلاصه اینکه اینجا راه انداختن اینجور سایت‌ها زیاد جالب نیست مگر اینکه واسه دل خودت باشه