PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چقدر حاضرید برای یک سرویس با کیفیت هزینه کنید | انتظارات شما چیست؟

BAMPA
September 8th, 2018, 22:35
با عرض سلام خدمت عزیزان

ممنون میشم در این تاپیک شرکت کرده و نظر خود را بیان کنید

2 سوال ساده پاسخ دهید.

1. چقدر حاضرید برای یک سرویس هاست اختصاصی با امنیت بالا، کنترل پنل اختصاصی، کیفیت بالا و قابل مقایسه با سرویس دهندگان خارجی هزینه کنید؟
2. چه امکانات و انتظاراتی از یک کنترل پنل هاستینگ میخواید؟

با تشکر

mizban97
September 8th, 2018, 22:37
با عرض سلام خدمت عزیزان

ممنون میشم در این تاپیک شرکت کرده و نظر خود را بیان کنید

2 سوال ساده پاسخ دهید.

1. چقدر حاضرید برای یک سرویس هاست اشتراکی اختصاصی با امنیت بالا، کنترل پنل اختصاصی، کیفیت بالا و قابل مقایسه با سرویس دهندگان خارجی هزینه کنید؟
2. چه امکانات و انتظاراتی از یک کنترل پنل هاستینگ میخواید؟

با تشکر

درود
منظورتون از هاست اشتراکی اختصاصی چیه؟
مگر میشه هاست اشتراکی باشه بعد اختصاصی هم باشه ؟

BAMPA
September 8th, 2018, 22:40
درود
منظورتون از هاست اشتراکی اختصاصی چیه؟
مگر میشه هاست اشتراکی باشه بعد اختصاصی هم باشه ؟

اشتباه تایپی بود دوست من
میزبانی اختصاصی درسته

یک متد جدید میزبانیه که قراره ارائه بشه

nevergotme
September 8th, 2018, 22:46
من بیشتر از 30 تومن پول یه سرور مجازی آلمان و نمیدم ، خل نیستم بیام برا رم 1-2 گیگ 60-70 خرج کنم ، چشم هر وقت حقوقم از 1 تومن در ماه شد 4 تومن رو هوا ازتون سرور 70 تومنی میخرم ، توقع هم نداشته باشید کاربری شما رو درک کنه ، کاربر فقط به درامدش نگا میکنه. خودم این ماه کنسل میکنم.

BAMPA
September 8th, 2018, 22:51
من بیشتر از 30 تومن پول یه سرور مجازی آلمان و نمیدم ، خل نیستم بیام برا رم 1-2 گیگ 60-70 خرج کنم ، چشم هر وقت حقوقم از 1 تومن در ماه شد 4 تومن رو هوا ازتون سرور 70 تومنی میخرم ، توقع هم نداشته باشید کاربری شما رو درک کنه ، کاربر فقط به درامدش نگا میکنه. خودم این ماه کنسل میکنم.

البته توی این موضوع حق با وب مستر هم هست
اما سوال بنده در مورد یه نوع سرویس میزبانی وب جدید بود :)

deltamusic
September 8th, 2018, 23:06
هاستینگی که تعهد بابت تقبل خسارت وارده به کاربر رو داشته باشه (داون تایم و...) بنده با هر قیمتی (قیمت معقول جهانی) حاضرم هزینه کنم!

BAMPA
September 8th, 2018, 23:24
هاستینگی که تعهد بابت تقبل خسارت وارده به کاربر رو داشته باشه (داون تایم و...) بنده با هر قیمتی (قیمت معقول جهانی) حاضرم هزینه کنم!

انشالله بزودی نحوه کار این سرویس و امکاناتش اعلام میشه

subt
September 9th, 2018, 12:31
هاستی اگر خود دیتاسنترم دچار مشکل شد بکاپ بروز داشته باشه تا ریستور کنه. قیمت معقول داشته باشه و محدودیتهای زیاد نداشته باشه

Gh-Moradi
September 9th, 2018, 13:06
فکر میکنم قبل از هرچیزی شرکت هاستینگ باید اعتماد و اعتبار داشته باشه تا مشتری هم بتونه بهش اعتماد کنه
من به شخصه تحت هیچ شرایطی حاظر نیستم با شرکتهای تازه تاسیس و کم ثابقه کار کنم چون قبلا لطمه خوردیم
بعد از همه این موارد کیفیت هاست هم خیلی مطرحه متاسفانه تو اکثر هاست های اشتراکی کانفیگ نامناسب هست و یا اینقدر منابع رو کم درنظر میگیرن که کنترل پنل به زور بالا میاد چه برسه به سایت...

BAMPA
September 9th, 2018, 18:05
جهت تکریم به مشتری قرار هستش بعد سفارش هیچگونه مبلغی از کاربر دریافت نشه
یعنی سرویس ایجاد و تحویل داده بشه و کاربر تا یه مدت بتونه از اون سرویس استفاده کنه و در صورت رضایت فاکتورشو پرداخت کنه

البته کاربر هم در مقابل باید جهت جلوگیری از سو استفاده های احتمالی هویتشو احراز کنه

gdfire
September 9th, 2018, 18:20
ما که رفتیم سمت یوتیوب و اینیستاگرام و تلگرام خیلیم راحته نه دیگه نگرانی فی لتره نه هک نه گرونی نه گرفتاریا دیگه بخصوص ببرنت فلان جاها درامدشم که ارزیه رو سایت موندن فاجعس
1 دلالا شبکه تبلیغاتی همون ای نتورکو....
2 فی لترینگ توسط رقبا و برادر خواهرا و یه عده مریض
3 گرونی و بی ثباتی قیمت
4 نداشتن تبلیغ و پلنی برای کسب درامد!
5 دردسر بهینه سازی نداره و ترسیم از هک و.....