PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال هارد خودم به سرور دانلود؟!

vahid03
September 8th, 2018, 02:00
سلام
دوستان با این نرخ ارز واقعا هزینه های یک سایت دانلودی بالا رفته.
من قصد دارم هاست دانلودمو منتقل کنم رو سرور های ایران از اون طرفم میخوام برای بکاپ یه هارد بخرم بدم وصل کنن رو سرور تا بتونم ازش بکاپ بگیرم این کارو برای کاهش هزینه های بکاپ میخوام انجام بدم!
میخوام بدونم امکان این کار هست یا نه؟ سرور دانلود اشتراکیه اختصاصی نیس

کلا برای کاهش هزینه بکاپ با این شرایط کشور چی پیشنهاد میکنید؟

ColdWorld
September 8th, 2018, 02:06
دوست عزیز
2 پیشنهاد دارم برات چون حدس میزنم بازدید زیادی نداری که خرجت رو در بیاره:

1- یه سری از پستایی که دانلود و ورودی کم دارن رو لینکاش رو حذف کن فضا داشته باشی واسه چیزای جدید (دانلودها، تاپ تو دانلود، و تمام سایتهای مشابه، تو موقعیتهای حساس اینچنینی اینطوری کردن 5 ساله میگن به زودی اصلاح میشه، جای دوری نمیره نگران نباش، دانلود خور نیستن اینطور پستا)

2- در رابطه با بکاپ، پیشنهاد اینه که 1 اکانت پرمیوم از اپلودبوی یا ترین بیت بخری (سرور ایران دارن) هرچی اپ میکنی بندازی روی اونا، سر ماه ایرانسل بگیری و دانلود کنی روی سیستم خودت هرکاری خواستی بکنی، اگر نمیتونی، دوستان اینجا هستن که سرور واسه اینکارا میدن ترابایتی دانلود میشه کرد فکر کنم روبینا سرور بود، هارد بخری به صرفه تره، چون هرماه واسه روشن بودن سرور پول نمیدی دیگه. در کل لازم نیست بندازی روی سرور که عمر هارد کم بشه چون 24 ساعت روشنه، از طرفی پول همون روشن بودن رو بدی)

company_hosting
September 8th, 2018, 10:24
سلام
دوستان با این نرخ ارز واقعا هزینه های یک سایت دانلودی بالا رفته.
من قصد دارم هاست دانلودمو منتقل کنم رو سرور های ایران از اون طرفم میخوام برای بکاپ یه هارد بخرم بدم وصل کنن رو سرور تا بتونم ازش بکاپ بگیرم این کارو برای کاهش هزینه های بکاپ میخوام انجام بدم!
میخوام بدونم امکان این کار هست یا نه؟ سرور دانلود اشتراکیه اختصاصی نیس

کلا برای کاهش هزینه بکاپ با این شرایط کشور چی پیشنهاد میکنید؟

سلام

هاست اشتراکی نیاز به ابزار و ... خاص دارد که باید ادمین شبکه به شما دسترسی بدهد و باید با شرکت فروشنده صحبت کنید

اما هاست های اختصاصی یا سرور های مجازی امکان این مورد دارند و برای مثال ما هم این اجازه را به کاربران میدهیم که هارد ارسال کنیید و بکاپ تهیه کنید

اگر نیاز به افر دارید در بخش فروش پست بزنید تا همکارن به شما افر بدهند

یا طبق فرموده کاربر دیگر میتوانید هاست بکاپ از شرکت های ارائه دهنده فضا تهیه کنید که این هزینه ماهانه دارد اما هارد تهیه کنید یکبار هزینه خواهد داشت و بصرفه است

با تشکر