PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آغاز فعالیت گشت پلیس اینترنتی در سایت‌ها

Red.Mer
January 27th, 2011, 23:37
نیروی انتظامی با هرگونه جرمی در اینترنت از کلاهبرداری و آگهی‌های غیرمجاز تا توهین به افراد و نشر اکاذیب برخورد می کند.

خبرگزاری ایلنا نوشت:

رییس پلیس مبارزه با جرایم رایانه ای آگاهی ناجا با بیان این‌که کمیته ویژه ای برای رسیدگی به جرایم رایانه ای تشکیل شده است، گفت: نیروی انتظامی همانطور که با جرایم عادی همچون سرقت و زورگیری برخورد می کند، با توجه به گسترده تر شدن روزافزون اینترنت و عمومی شدن استفاده از آن، با جرایمی که در فضای اینترنت رخ می دهد هم برخورد می کند. به گفته او، نیروی انتظامی یکی از 12 عضو ستاد مبارزه با جرایم رایانه ای است و زیر نظر نظر دادستانی فعالیت می کند.

رییس پلیس مبارزه با جرایم رایانه ای آگاهی ناجا ادامه داد: کمیته ویژه ای در پلیس مبارزه با جرایم رایانه ای ایجاد شده که فضای اینترنت را رصد می کند و در رابطه با جرایمی همچون، فروش لوازم غیرمجاز، کلاهبرداری و... وارد عمل می شود.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا پلیس تنها با جرایمی همچون کلاهبرداری در اینترنت برخورد می کند، گفت: نیروی انتظامی بنا بر قانون، ضابط قضایی است و با هرگونه جرمی در اینترنت از کلاهبرداری و آگهی های غیرمجاز تا توهین به افراد و نشر اکاذیب برخورد می کند. نیروی انتظامی با موضوعات سیاسی نیز در صورتی که کار غیرقانونی صورت گرفته باشد بنابر قانون ورود پیدا می کند.

رییس پلیس مبارزه با جرایم رایانه ای آگاهی ناجا در رابطه با ایجاد پلیسی به نام پلیس اینترت، تصریح کرد: همانطور که وظیفه پلیس در جامعه ایجاد امنیت است، در فضای اینترنت نیز باید امنیت را برقرار کند و با توجه به گسترده تر شدن استفاده از اینترنت، دقت و بررسی پلیس نیز افزایش می یابد.

omid68
January 28th, 2011, 00:02
چی بگم .؟؟؟:-s[-(

CYB3R
January 28th, 2011, 00:05
اگر اینطوری باشه که کلا سایت ها رو جمع کنید برید :دی
فیلم ، موزیک ، وی ... و ...

AmirHosein
January 28th, 2011, 00:07
یا حضرت عباس فیلم باز رو باید بدم مدیریت خارجی به امید حق برمیگردم یه برنامه حال گیری دارم خفن!

mr.he3am
January 28th, 2011, 00:21
لینک منبع ؟

Red.Mer
January 28th, 2011, 00:22
لینک منبع ؟

آغاز فعالیت گشت پلیس اینترنتی در سایت ها - Google Se (http://www.google.com/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2+%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%8 4%DB%8C%D8%AA+%DA%AF%D8%B4%D8%AA+%D9%BE%D9%84%DB%8 C%D8%B3+%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA %DB%8C+%D8%AF%D8%B1+%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA+%D9%8 7%D8%A7)

diges
January 28th, 2011, 00:24
دوستان این همه که می گید ترس نداره چون همین پلیس اینترنتی چند سال هست فعالیت می کنه

که جدیدا برا خودش یه ارگان شده

متن اینها رو هم کامل بخونید زیاد دنبال کلاه برداری اینترنتی هستند

CYB3R
January 28th, 2011, 00:35
دوستان این همه که می گید ترس نداره چون همین پلیس اینترنتی چند سال هست فعالیت می کنه

که جدیدا برا خودش یه ارگان شده

متن اینها رو هم کامل بخونید زیاد دنبال کلاه برداری اینترنتی هستند

نیروی انتظامی با هرگونه جرمی در اینترنت از کلاهبرداری و آگهی‌های غیرمجاز تا توهین به افراد و نشر اکاذیب برخورد می کند .

آگهی های غیر مجاز برای مثال چیز ... رو میشه مثال زد . البته توی سایت های موزیک برگردی زیاد هست از اینا :دی
پخش آهنگ و فیلم و ... هم غیر مجاز هست ، پس جرم هست .

hasan.najaf
January 28th, 2011, 00:35
حالا کجاشو دیدید !!!
بذار NGN راه بندازن . به هر کی یه آی پی دیدیکیت میدن. اونوقت جرات داری برو یه سایت وی ... بزن بعد هم بگو :106:
خدا آخر عاقبت ما رو با این اینترنت به خیر کنه :-s:-s

diges
January 28th, 2011, 00:54
من منظور کلا چیز پی ان بود با خیال راحت برو کارش کسی گیر نمیده :دی

گیر هم کردی بار اول زیاد اذیت نمی کنن یه سه ما آب خنک می خوری :دی

Woshka
January 28th, 2011, 01:20
میدونید چند پتا دامنه و سایت هستش؟
کل ایران جمع بشن نمی تونند همرو بگردند ;)

M-Soltani.ir
January 28th, 2011, 01:41
Whois Privacy ــها فعال :d
پ.ن : آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه :d

amirza
January 28th, 2011, 02:43
یا قمر بنی هاشم

AmirHosein
January 28th, 2011, 10:52
Whois Privacy ــها فعال :d
پ.ن : آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه :d
به زودی چند تا دامنه فعالی میکنم کرک پر ریزون مشخصات whois رو بینید کرک پرتون میریزه:71:

Maysam.M
January 28th, 2011, 11:03
اتفاقا به نظر من خیلی خوب شد این پلیس اینترنتی هم اومد.
برای کسایی که کلا کار غیر قانونی میکنند مثل سایتهای فروش یا ارائه فیلم و موزیک و یا سایتهای چیز پی ان و .. خوب نشد ولی در کل به نفع همه است.
هم فضای کار امن تر میشه و اکثر مردم هم میتونند به فضای مجازی اعتماد بیشتری داشته باشند و هم باعث میشه کسب و کار و فعالیت اینترنتی کلا رونق بگیره و یه جورایی جدی تر گرفته میشه.

امیدوارم این پلیس اینترنتی با متخلفان قانون کپی رایت هم برخورد کنه.

agarb98
January 28th, 2011, 11:54
همکاران عزیز خوب این پلیس خیلی وقته هست ولی حالا یکم گسترده کردند با تبلیغات

فکر نکنم مشکل زیاد پیش بیاد

maroofi
January 28th, 2011, 12:09
هیچی ولش کن خواستم یکی چیزی بگم بیخیال شدم.

Red.Mer
January 28th, 2011, 13:32
اتفاقا به نظر من خیلی خوب شد این پلیس اینترنتی هم اومد.
برای کسایی که کلا کار غیر قانونی میکنند مثل سایتهای فروش یا ارائه فیلم و موزیک و یا سایتهای چیز پی ان و .. خوب نشد ولی در کل به نفع همه است.
هم فضای کار امن تر میشه و اکثر مردم هم میتونند به فضای مجازی اعتماد بیشتری داشته باشند و هم باعث میشه کسب و کار و فعالیت اینترنتی کلا رونق بگیره و یه جورایی جدی تر گرفته میشه.

امیدوارم این پلیس اینترنتی با متخلفان قانون کپی رایت هم برخورد کنه.

موافقم، امنیت توی فضای اینترنت ایران خیلی پایینه

lvlehrad
January 28th, 2011, 13:37
یه همچین تاپیکی رو یکی زد که متاسفانه پاک کردن !!! من نمیدونم چرا خبرایی که تو سایت های مهم خبری گذاشته میشه رو اینجا میزاریم باید پاک بشه !!!

به نظر من هم خوب هست هم بد ! خوب از این لحاظ که دیگه یه مشت بچه به خودشون اجازه نمیدن راحت کلاه برداری کنن ! بعد هم برای مایی که سایت موزیک داریم ...

تو اخبار سراسری کانال 2 دقیقا به مورد وـی پی ان اشاره شد ! تازه هیچ محدودیتی هم ندارن !!! مثلا تو دنیای واقعی واسه اینکه خونه ای رو بگردن نیاز به حکم قانونی هست ولی تو نت نیازی به حکم ندارن ...