PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام دیتاسنتر ایرانی آپتایم بین المللی آن پایدار می باشد؟

mahdi20
September 6th, 2018, 03:55
سلام

بخش مربوطه رو پیدا نکردم تاپیک داخلش ان بخش ایجاد کنم مدیران اگر بخش مورد نظر میدونن تاپیک بعدا منتقل کنند

بنده در نظر دارم در همین اوضاع وخیم ارزی که تجربه ای تکراری می باشد سرور تهیه کنم برای سرویس دهی

نوع استفاده هم از شبکه بین المللی هست و دانلود و آپلود زیاد انجام میشه و بیشتر ساعات روز نیاز به شبکه خارج از کشور برای دریافت دیتا داریم

میزان هزینه ترافیک بین المللی چه مقدار می باشد برای دیتاسنتر درجه 1 و کدام دیتاسنتر ایرانی پورت بین المللی آن کم ترین قطعی را دارد ؟

با تشکر

RoobinaServer
September 6th, 2018, 09:48
سلام

بخش مربوطه رو پیدا نکردم تاپیک داخلش ان بخش ایجاد کنم مدیران اگر بخش مورد نظر میدونن تاپیک بعدا منتقل کنند

بنده در نظر دارم در همین اوضاع وخیم ارزی که تجربه ای تکراری می باشد سرور تهیه کنم برای سرویس دهی

نوع استفاده هم از شبکه بین المللی هست و دانلود و آپلود زیاد انجام میشه و بیشتر ساعات روز نیاز به شبکه خارج از کشور برای دریافت دیتا داریم

میزان هزینه ترافیک بین المللی چه مقدار می باشد برای دیتاسنتر درجه 1 و کدام دیتاسنتر ایرانی پورت بین المللی آن کم ترین قطعی را دارد ؟

با تشکر

با سلام

کل مراکز خوش قیمت بازار (ارزان رو به متوسط) زیر دست زیرساخت کشور هستند البته این میان هم استفاده از لینک های بکاب و ... توسط مراکز کیفیت را تا حدی نگه داشته است ولی در کل در یک سطح تقریبا هستند چون ممکن است به عنوان مثال زیرساخت مشکل داشته باشد و لینک های بکاب و یا هر مورد دیگر مرکز برای آپ نگه داشتن از کار بیفتد اما بر عکس مرکز دیگر مشکلی نداشته باشد یا همین اتفاق برعکس بیفتد.

یک نمونه لینک در 365 روز پیش به خارج کشور تا کنون 99.49% میباشد، بر روی زیرساخت کشور با لینک بکاب بر روی مرکز پارس انلاین تهران در زیرساخت شبکه روبینا سرور :

میتوانید خودتان مشاهده بفرمائید : http://monitoringdc1.roobinaserver.ir:956/sensor.htm?id=4024&tabid=5
http://www.roobinapanel.ir/index.php/announcements/196/--------.html

قیمت ترافیک معمولا 1 به 10 رایگان است - هر ترابایت بین 250 الی 350 ت (که البته به همه قیمت ها مالیات اضافه میشود) - ترافیک داخل هم یا رایگان است یا هزینه خیلی کمی بین 10 الی 80 ت دارد.(بستگی به آفر مرکز به شما دارد و این که سر راه شبکه شما چه خدمات شبکه ای و پشتیبانی فعال است)

همه این موارد به میزان بزرگی کار شما در دیتاسنتر (مثلا اجاره یک رک یا کیج و ...) بستگی دارد کوچک اگر باشید همه قیمت های بالا برای شما صدق میکند.

باتشکر

Amlaaki
September 6th, 2018, 10:07
سلام

با تشکر

عزیز یورو اگر 30 ت هم بشه هنوز دیتاسنتر های اروپایی نسبت به دیتاسنتر های ایرانی به صرفه تر هستند .