PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت در مورد شرکت های هاستینگ قدیمی و با کیفیت بالا برای میزبانی سایت

jamal3702
September 4th, 2018, 19:38
سلام دوستان

من دنبال یک شرکت هاستینگ قدیمی هستم که مدیرانش وجدان کاری داشته باشن و مسولیت پذیر باشن.. و در کل امتحان خودشون را پس داده باشن آپتایم سرورها خیلی خیلی مهمه.. به طوری که چند ماهی یک بار حداکثر در حد چند دقیقه سرورها از دسترس خارج بشن نه این که این روند روتین روزانه یا هفتگی باشه و هر روز با شرکت هاستینگ جنگ اعصاب داشته باشم... نیازی به کانفیگ و مدیریت سرور ندارم خودم کارهای کانفیگ vps را انجام انجام می دم.. ولی می خوام حتما" سرور ها از هلند باشه... من قبلا اینجا یک تاپیک زدم و در مورد یک شرکت پرسیدم که مدیرهای اینجا تاپیک من را بستن
چطوری می تونم تو این فروم در مورد کیفیت خدمات یک شرکت خاص بپرسم که کاربرهاش نظرشون را بگن؟
اگر شرکت خوبی با مشخصات بالا می شناسید لطفا" معرفی کنید ( حتما" سرور از هلند باشه و تاریخ ثبت دامین هم حداقل سه سال باشه چون می خوام سایت هامو منتقل کنم و برای چند سال مشتری هستم ..شرکت باید مطمئن باشه که مجبور نشم دو ماه دیگه سایت ها را جا به جا کنم )

gdfire
September 4th, 2018, 19:59
مشکل مالی نداری برو هاست دی ال تیکت بده همه میدونن معتبرترین شرکت تو ایران هاست دی اله
تو همو یوزره اون تاپیکی؟
نداری تو اون تاپیکم گفتم کنار بیا و مساله رو حل کنید بچه نبودین که دو تا انسان بالغین اینم بدون شرکت دیگه ای بود تو این وضع گرونی مطمعن باش بخاطر نشراکاذیب و تهمت ازتون شکایت میکرد بخصوص که کل اطلاعات پرداختیون و...داخل پنل بود و گرو کشی میکرد درسته حق با مشتریه ولی هرچی اداب خودشو داره .

delta
September 4th, 2018, 20:03
99 درصد مشکلات وبمسترا برمیگرده به کمبود بودجه...میخوان یه مالو ارزون بگیرن اما کیفیت خیلی بالا!! اگر پشتیبانی و سرویس خوب و.. باید کیسه رو شل کنید..

برو هاست دل سرویس بگیر ماهانه کم کم 70 تومانه اما هیچ وقت ناراضی برنمیگردی مگر اینکه خودت سرویست رو کنسل کنی!

jamal3702
September 4th, 2018, 20:25
99 درصد مشکلات وبمسترا برمیگرده به کمبود بودجه...میخوان یه مالو ارزون بگیرن اما کیفیت خیلی بالا!! اگر پشتیبانی و سرویس خوب و.. باید کیسه رو شل کنید..

برو هاست دل سرویس بگیر ماهانه کم کم 70 تومانه اما هیچ وقت ناراضی برنمیگردی مگر اینکه خودت سرویست رو کنسل کنی!

ممنون
این شرکتی که گفتید را چک کردم ولی مثل این که هلند ندارن

gdfire
September 4th, 2018, 20:28
ممنون
شما تیکت بده تهیه میکنن براتون!

jamal3702
September 4th, 2018, 20:28
مشکل مالی نداری برو هاست دی ال تیکت بده همه میدونن معتبرترین شرکت تو ایران هاست دی اله
تو همو یوزره اون تاپیکی؟
نداری تو اون تاپیکم گفتم کنار بیا و مساله رو حل کنید بچه نبودین که دو تا انسان بالغین اینم بدون شرکت دیگه ای بود تو این وضع گرونی مطمعن باش بخاطر نشراکاذیب و تهمت ازتون شکایت میکرد بخصوص که کل اطلاعات پرداختیون و...داخل پنل بود و گرو کشی میکرد درسته حق با مشتریه ولی هرچی اداب خودشو داره .

نه داداش اشتباهی گرفتی من اصلا" نمی دونم شما در مورد چی صحبت می کنی =))
من تا الان حتی یک روز از شرکت های داخلی سرویس نداشتم... تازه برای اولین بار می خوام منتقل کنم شرکت های داخلی .. فقط دنبال یک شرکتم که اذیت کن نباشه... فقط ماه به ماه برم هزینه سرور را پرداخت کنم یعنی سر و کارم با شرکت در همین حد باشه چون وقت و حوصله جر و بحث کردن ندارم

mahyar21
September 4th, 2018, 20:38
ممنون

اصلا طرف هاست دی ال نرو
قیمت های بالا و پشتیبان های بی ادب

jamal3702
September 4th, 2018, 22:06
اصلا طرف هاست دی ال نرو
قیمت های بالا و پشتیبان های بی ادب

بهشون تیکت دادم اصلا" سرور هلند ندارن
وب داده یا نوین وی پی اس چطورن؟ تجربه کار با اینها را دارید؟

mahyar21
September 4th, 2018, 23:31

با وبداده کار کردم
کیفیت سرویس هاشون خوبه اما پشتیبانیشون صفره
تیکت میدی یه روز بعد جواب میدن
با نوین وی پی اس کار نکردم

ببین دوست من هاستینگ مطلق خوب نداریم چون اگه داشتیم همه سمت اون میرفتن
ببین چیا برات اهمیت دارن با توجه به اونا انتخاب کن

mohammadsj
September 5th, 2018, 05:50
من این تجربه داشتم. اخرش به این نتیجه رسیدم مستقیم از خود دیتاسنتر بگیرم.

mo_mohit1
September 6th, 2018, 01:11
پشتیبانی خوب بخای رادکام هست . تیکت هاشون بسیار سریع پاسخ میدن. ولی از 8 صبح تا 10 شب هستند. ولی عیبشون اینه که کلا از پلسک استفاده میکنن. اگر که کار کردی که عیب حساب نمیشه/
هاست با سرعت عالی هم دارن که پرمیوم هست و2 سال مشتریشون بودم. ولی خوب واقعا کیسه باید شل بشه چون واقعا گرونه/

jamal3702
September 6th, 2018, 13:27
من این تجربه داشتم. اخرش به این نتیجه رسیدم مستقیم از خود دیتاسنتر بگیرم.

شما از هلند گرفتید؟ از کدوم دیتاسنتر ؟

مینا-صیفی
September 6th, 2018, 13:36
irpowerweb.com
اینجا 1 سر بزنید تجربه 14 ساله دارند کار میکنند سرویس داشتم ازشون تا مدتی پیش اما الان ندارم ولی معتبر بودنشون 100% هست .

mohammadsj
September 6th, 2018, 21:12
شما از هلند گرفتید؟ از کدوم دیتاسنتر ؟

https://www.leaseweb.com/cloud/virtual-server

dertgtr
September 7th, 2018, 06:47

وب داده کیفیت سرورس خیلی خوبی داره من ازشون بالای 2 ساله هاست اشتراکی سی پانل و بالای 5 ماهه سرور مجازی دارم . کیفیت به حدی خوب هست که شما نیاز به پشتیبانی پیدا نمی کنی فقط زمان تمدید سرویس هزینه رو پرداخت میکنی . به دلیل کیفیت کاری خوبشون لینک سرورهای مجازی شون رو تو امضام گذاشتم موفق باشید

jamal3702
September 7th, 2018, 15:54
وب داده کیفیت سرورس خیلی خوبی داره من ازشون بالای 2 ساله هاست اشتراکی سی پانل و بالای 5 ماهه سرور مجازی دارم . کیفیت به حدی خوب هست که شما نیاز به پشتیبانی پیدا نمی کنی فقط زمان تمدید سرویس هزینه رو پرداخت میکنی . به دلیل کیفیت کاری خوبشون لینک سرورهای مجازی شون رو تو امضام گذاشتم موفق باشید

ممنون
حقیقتش تو تمام این سایت ها شرایط وب داده برای من از همه بهتره.. خودم یشتر مشتاقم از همین شرکت بگیرم.. چون هلند هم داره
ولی از چند تا فروم دیگه پرسیدم زیاد از وب داده راضی نبودن می گن کیفیتش بد شده... برای همین دو دل شدم
از طرف دیگه خیلی دیر تیکت جواب می دن... هر 24 ساعت یک بار جواب می دن.. اگر یک بار سرور خراب بشه و اینها بخوان 24 ساعت یک بار جواب بدن.. سایت های من از نظر سئو نابود می شن... من خودم مدیریت سرور تا حد زیادی آشنام و کم پیش می یاد نیاز به پشتیبانی پیدا کنم ولی باز ممکنه یک بار مشکل اضطراری پیش بیاد...
شما نظرت در مورد پشتیبانی فنی و سرعت جواب گویی بخش فنی این شرکت چیه؟ و معمولا" سرورهاشون در ماه چقدر down time دارن؟ ( به ویژه سرورهای هلند)

NaSRI
September 8th, 2018, 10:38
برای میزبانی وب میتونیم در خدمتون باشیم.

hfuhost
September 8th, 2018, 14:20
سلام دوستان

من دنبال یک شرکت هاستینگ قدیمی هستم که مدیرانش وجدان کاری داشته باشن و مسولیت پذیر باشن.. و در کل امتحان خودشون را پس داده باشن آپتایم سرورها خیلی خیلی مهمه.. به طوری که چند ماهی یک بار حداکثر در حد چند دقیقه سرورها از دسترس خارج بشن نه این که این روند روتین روزانه یا هفتگی باشه و هر روز با شرکت هاستینگ جنگ اعصاب داشته باشم... نیازی به کانفیگ و مدیریت سرور ندارم خودم کارهای کانفیگ vps را انجام انجام می دم.. ولی می خوام حتما" سرور ها از هلند باشه... من قبلا اینجا یک تاپیک زدم و در مورد یک شرکت پرسیدم که مدیرهای اینجا تاپیک من را بستن
چطوری می تونم تو این فروم در مورد کیفیت خدمات یک شرکت خاص بپرسم که کاربرهاش نظرشون را بگن؟
اگر شرکت خوبی با مشخصات بالا می شناسید لطفا" معرفی کنید ( حتما" سرور از هلند باشه و تاریخ ثبت دامین هم حداقل سه سال باشه چون می خوام سایت هامو منتقل کنم و برای چند سال مشتری هستم ..شرکت باید مطمئن باشه که مجبور نشم دو ماه دیگه سایت ها را جا به جا کنم )

با سلام

دوست عزیز و گرامی
با 10 سال تجربه در میزبانی وب خوشحال میشیم در خدمت شما باشیم
شرکت های همکار ما در سایت گویای کیفیت کار ما هستند
هاست هلند در حال حاضر موجود نیست
هاست آمریکا موجود است
چنان چه vps هلند مد نظر شماست می توانیم به شما ارائه دهیم و کنترل پنل دلخواه خودتون را روی آن نصب کنید