PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با دلار 13500 چه کنیم ؟ ( درخواست راهنمایی )

صفحه ها : [1] 2

Mr-Pro
September 4th, 2018, 07:58
سلام عزیزان وقتتون بخیر . من امروز برای تمدید دو تا سرورم وقتی فاکتور ها رو دیدم شکه شدم . سرورهایی که دو تاش رو با قیمت 500,000 در ماه فرودین خریده بودم الان باید 1,350,000 تمدید کنم ! آخه با این وضع چطوری میشه کار کرد ؟ تازه من کارم هاستینگ نیست و سرور ها برای سایت های خودمه ! برای همین تصمیم گرفتم اینجا که اکثرا با ارز سر و کار دارند تاپیک بدم ببینم سایر عزیزان چطوری با نرخ ارز کنار میان . یه راهکاری یه چیزی ! الان قیمت محصولات هم زیاد کنیم 100 جا زیر ما میفروشن و آمار فروش کم میشه . نمیدونم دیگه موندم !

سیدرضا بازیار
September 4th, 2018, 08:37
واقعا راه چاره چیه؟
منم حدود ۵۰ سایت دستم بود و الان تقریبا بالای ۴۰ تا سایتم رو بستم! چون درآمد هر سایت مثل قبلا نهایتا ماهیانه ۱۰۰ هزار تومان هست (همین مبلغ هم بعضی وقت ها نیست!) اما خرج سایت اگه ۵۰ هزار تومان بوده، الآن شده حدود ۳۰۰ هزار تومان!
یه بستنی هم گران شده، اما اگه محصولات و خدمات سایت رو گران کنیم، یه عده هستند که به وسیله رانت هایی که دارن ارزان تر میفروشن!
توی این سه ماه درآمد خالص من ۵۰۰ هزار تومان بوده (در حالی که فقط پول برق و اینترنت این سه ماه بالای ۸۰۰ هزار تومان پرداخت کردم)

هر چی ساکت میشینیم وضع بدتر میشه. اگه اعتراض کنیم، به جرم اختشاش دستگیر میشیم

کاش ما رو درک میکردند

Amlaaki
September 4th, 2018, 09:03
بله اگر راهکاری پیدا کردید بقیه رو هم مطلع کنید .

بابا کدوم راهکار یا باید تمدید کرد یا نکرد .

مینا-صیفی
September 4th, 2018, 09:14
به حوله قوه الهی تا پایانه ساله 97 حل خواهد شد مردم عزیز ناراحت نباشند.

amirizadi
September 4th, 2018, 09:37
همان کاری که از دلار ۳۷۰۰ - ۳۸۰۰ یه دفعه شد ۱۰.۰۰۰ تومان

تا زمانی که با بالا رفتن نرخ ارز فقط تاپیک بزنیم و کامنت بزاریم و بپرسیم چه کنیم چه نکنیم بالاتر از این هم خواهد رفت

حتی الامکان دوستان تو این شرایط برای کسانی که لوکیشن براشون مهم نیست بهتره از سرور های داخلی استفاده کنن

Mr-Pro
September 4th, 2018, 09:38
متاسفانه اکثر کسانی که در اینترنت شاغل هستند باید جمع کنن دیگه . تلگرام رو که بستن نصف درآمد ما پرید ! با وضع دلار هم کلا باید جمع کرد رفت ! حالا ما ارز 4200 نمیخوایم ولی اگه میتونستن ارز 8000 تومانی به امور خدمات ارائه بدن خیلی اوضاع بهتر میشد . البته میتونن اما نمیخوان گویا ! برای حج دلار 3800 میدن پولی که میره تو جیب دشمن ما ولی برای مردمی که دنبال یه لقمه نون حلال هستن هیچ کاری نمیکنن . ای کاش یه مسئولی همین تاپیک هایی که توی این انجمن زده میشه رو میدید و میفهمید که به دلیل بی خردی اونا مردم چقدر در رنج هستن . این ماه دو تا سرورم رو با ضرر تمدید زدم اما ماه آینده به این شکل باشه کار نمیکنم دیگه . بریم راننده اسنپ شیم بهتر از اینه ! با این قیمت دلار نمیشه دیگه از مملکت فرار هم کرد !

SamaN DL
September 4th, 2018, 09:43
هیچ راهی نیست...
فقط یک صدا شدن و معترض شدن از این شرایط....:-b

ourweb
September 4th, 2018, 09:56
اقا سرورهات رو بیار داخل کشور الان ما همه رو انتقال دادیم هیچ موردی هم نخوردیم شکر خدا !

Mr-Pro
September 4th, 2018, 10:03
اقا سرورهات رو بیار داخل کشور الان ما همه رو انتقال دادیم هیچ موردی هم نخوردیم شکر خدا !

سلام . عزیز تا قبل از عید روی سرورهای ایران بودند به قدری افتضاح بود که درآمدم به صفر رسیده بود . داون تایم زیاد ، تایم اوت های اسکریپت هایی که دیتا رو از سرورهای خارج میگرفتن و کلی دردسر دیگه . خیر ندیدم از ایران که بردم خارج . الان اوضاع بهتر شده مگه ؟ یه وی پی اس آسیاتک دارم هر موقع شبکشون اتک میخوره سریع ایران اکسس میکنن ! یه بارم ایران اکسس کنن کل سایت ما که از فیدهای خارجی استفاده میکنه میخوابه !

سیدرضا بازیار
September 4th, 2018, 10:06
متاسفانه اکثر کسانی که در اینترنت شاغل هستند باید جمع کنن دیگه . تلگرام رو که بستن نصف درآمد ما پرید ! با وضع دلار هم کلا باید جمع کرد رفت ! حالا ما ارز 4200 نمیخوایم ولی اگه میتونستن ارز 8000 تومانی به امور خدمات ارائه بدن خیلی اوضاع بهتر میشد . البته میتونن اما نمیخوان گویا ! برای حج دلار 3800 میدن پولی که میره تو جیب دشمن ما ولی برای مردمی که دنبال یه لقمه نون حلال هستن هیچ کاری نمیکنن . ای کاش یه مسئولی همین تاپیک هایی که توی این انجمن زده میشه رو میدید و میفهمید که به دلیل بی خردی اونا مردم چقدر در رنج هستن . این ماه دو تا سرورم رو با ضرر تمدید زدم اما ماه آینده به این شکل باشه کار نمیکنم دیگه . بریم راننده اسنپ شیم بهتر از اینه ! با این قیمت دلار نمیشه دیگه از مملکت فرار هم کرد !

ماشین هم نمیشه خرید که راننده اسنپ بشیم
صبح هم بریم سر فلکه ها واسه کارگری، میبینیم تا ظهر هیچکدومشون کار گیرشون نمیاد
نانوایی محله یه کاغذ چسبانده و نوشته نان قرضی نداریم!!! نسیه ممنوع!!! واقعا مردم کشوری که روی گنج نشستند نان خالی رو هم باید قرضی بگیرن؟؟؟!!!

همانطور که قبلا گفتم هدفشون اینه که همه ما از سرور داخلی استفاده کنیم تا اینترنت ملی بشه و ارتباط مردم ما به سایت های خارجی به حداقل برسه
هدف مسئولین اینه که با داخلی کردن همه چیز، وضعیت کشور رو بهتر کنند! اما به این فکر نکردند که فرزندان خودشون با رانت هایی که دارن اجازه نمیدن بقیه درآمد داشته باشند!

اگه اینطور پیش بره یا کشور رو نابود میکنند، یا کشور رو بسیار قدرتمند میکنند

- - - Updated - - -

باید اول زیر ساخت ها رو آماده کنند

من اومدم رو سرور های ایران و به مشکلات زیادی خوردم!

سایت واسه کشور های خارجی باز نمیشه یا خیلی کند باز میشه. افزونه هایی که استفاده میکنیم غیر فعال شدند و افزونه مشابه در داخل طراحی نشده. مشکلات زیادی هست که مخصوصا سایت های بزرگ اگه خودشون تخصص کافی نداشته باشند به مشکل میخورن. اگه تخصص هم داشته باشند واسه انجامش هزینه و وقت زیادی نیاز دارند (پول که نیست! اگه باشه هم ارزشش کمه. وقتمون هم توی اداره جات کشور به فنا میره)

SamaN DL
September 4th, 2018, 10:10
ماشین هم نمیشه خرید که راننده اسنپ بشیم
صبح هم بریم سر فلکه ها واسه کارگری، میبینیم تا ظهر هیچکدومشون کار گیرشون نمیاد
نانوایی محله یه کاغذ چسبانده و نوشته نان قرضی نداریم!!! نسیه ممنوع!!! واقعا مردم کشوری که روی گنج نشستند نان خالی رو هم باید قرضی بگیرن؟؟؟!!!

همانطور که قبلا گفتم هدفشون اینه که همه ما از سرور داخلی استفاده کنیم تا اینترنت ملی بشه و ارتباط مردم ما به سایت های خارجی به حداقل برسه
هدف مسئولین اینه که با داخلی کردن همه چیز، وضعیت کشور رو بهتر کنند! اما به این فکر نکردند که فرزندان خودشون با رانت هایی که دارن اجازه نمیدن بقیه درآمد داشته باشند!

اگه اینطور پیش بره یا کشور رو نابود میکنند، یا کشور رو بسیار قدرتمند میکنند

قطعا اگر به همین روند پیش بریم روبه نابودی خواهیم رفت.
فقط رفراندومه که مردومه میتونه از این وضعیت نجات بده!

lizard.tiny
September 4th, 2018, 10:14
همه اینا به کنار, خداییش یاد دلار 900 و 1000 تومانی بخیر

دلار 1000 تومانی شد 2500 تومان گفتیم بیچاره شدیم, اون زمان حقوق اداره کار حدود 600 تا 700 بود

الان دلار شده 13.500 تومان, یعنی 13.5 برابر شده اما حقوق ها از اون زمان تا حالا حتی دو برابر هم نشده هنوز

AlienX
September 4th, 2018, 10:17
باید درآمدتون با دلار باشه که بتوانید ادامه بدید، البته من خودم هیچوقت داخل کارهای خرید و فروش سرور و سایت و هاست و این چیزا نبودم و نخواهم رفت چون در اینطور کارها اگر بخوای کیفیت خوب ارائه بدی باید به دلار بخری به ریال بفروشی و می‌شه ضرر، در کل روی کار ما تاثیری نذاشته چون همونقدری که دلار میدیم چند برابرش رو پس میگیریم، شما هم به همین فکر باشید و راه های تازه رو امتحان کنید. 1 ماه پیش و 1 سال پیش و 10 سال پیش خیلی وقته گذشته و دیگه نباید بهش فکر کرد. اگر امروزت بخواد مثل دیروزت باشه کلا باید تعطیلش کرد.

ourweb
September 4th, 2018, 10:32
سلام . عزیز تا قبل از عید روی سرورهای ایران بودند به قدری افتضاح بود که درآمدم به صفر رسیده بود . داون تایم زیاد ، تایم اوت های اسکریپت هایی که دیتا رو از سرورهای خارج میگرفتن و کلی دردسر دیگه . خیر ندیدم از ایران که بردم خارج . الان اوضاع بهتر شده مگه ؟ یه وی پی اس آسیاتک دارم هر موقع شبکشون اتک میخوره سریع ایران اکسس میکنن ! یه بارم ایران اکسس کنن کل سایت ما که از فیدهای خارجی استفاده میکنه میخوابه !

والله ما 2 سال روی افرانت هستیم اگه بگم یک دقیقه هم قطعی نداشتیم قبول کن از من همچنین من اصلا تا حالا از اسیاتک یا جای دیگه سرویس نداشتم این 2 ماه رو رفتیم از پارس گرفتیم که اون هم بدرد نمیخوره فقط افرانت خوبه

Mr-Pro
September 4th, 2018, 10:40
باید درآمدتون با دلار باشه که بتوانید ادامه بدید، البته من خودم هیچوقت داخل کارهای خرید و فروش سرور و سایت و هاست و این چیزا نبودم و نخواهم رفت چون در اینطور کارها اگر بخوای کیفیت خوب ارائه بدی باید به دلار بخری به ریال بفروشی و می‌شه ضرر، در کل روی کار ما تاثیری نذاشته چون همونقدری که دلار میدیم چند برابرش رو پس میگیریم، شما هم به همین فکر باشید و راه های تازه رو امتحان کنید. 1 ماه پیش و 1 سال پیش و 10 سال پیش خیلی وقته گذشته و دیگه نباید بهش فکر کرد. اگر امروزت بخواد مثل دیروزت باشه کلا باید تعطیلش کرد.
باور کنید خیلی وقت هست دنبال درآمد خارجی هستم ولی متاسفانه راه کارهای دریافت وجه بین المللی برای ایرانیان جوابگو نیست . یه مدت با پی پال صد دلار کار کردم بعدش اکانت لیمیت شد هنوز که هنوزه اون صد دلار رو نتونستم بگیرم ! پرداخت های ویزا و ... که آرزو هست . یعنی مسئولین ما رو با خاک یکسان کردن نه در داخل کشور ارزشی برای ما قائل هستند نه در خارج از کشور !

AlienX
September 4th, 2018, 11:02
باور کنید خیلی وقت هست دنبال درآمد خارجی هستم ولی متاسفانه راه کارهای دریافت وجه بین المللی برای ایرانیان جوابگو نیست . یه مدت با پی پال صد دلار کار کردم بعدش اکانت لیمیت شد هنوز که هنوزه اون صد دلار رو نتونستم بگیرم ! پرداخت های ویزا و ... که آرزو هست . یعنی مسئولین ما رو با خاک یکسان کردن نه در داخل کشور ارزشی برای ما قائل هستند نه در خارج از کشور !

ببین دوست من، چرا میری دنبال راهی که بقیه رفتن یا دارن میرن؟ فکر نمیکنم اونقدر سخت باشه که یک راه جدید رو پیدا کرد، الان همین کاری رو که خودم دارم انجام میدم می‌شه خیلی راحت اینجا توضیح داد و قول میدم هر کسی که میاد اینجا مطلب رو می‌خونه از فردا میره میشینه همین کار رو انجام میده بدون اینکه حتی تغییری داخلش بده، میدونی چرا؟ چون ما همیشه عادت داریم کارهای بقیه رو کپی کنیم ولی هیچوقت دنبال این نرفتیم که خودمون یه چیزیو به وجود بیاریم واسه همینم هست به جایی نمیرسیم، اینطوری هم اونا کار رو خراب می‌کنن هم اینکه دیگه نمیذارن من ادامه بدم و کار منو هم خراب می‌کنن، اگر نگاه کنیم امکانات دور و بر ما زیاد هست، بعضی وقتها با خودم میگم کاش می‌تونستم سرور کانفیگ کنم و خودم واسه خودم سرور داشته باشم نه اینکه برم بفروشم بلکه خیلی کارهای دیگه ازش بکشم بیرون، مگه سرور فقط برای فروش و سایت بالا آوردن و استخراج بیت کوین و کارهای این شکلی هستش؟ نه خیلی کارها می‌شه کرد که قول میدم هیچ سرور فروشی اینجا حتی بهش فکر هم نکرده، این یک نمونه بود که مثال زدم، خیلی کارهای دیگه با استفاده از امکانات دورمون می‌شه کرد، کافیه فکر کنیم که نمی‌کنیم

mehdi741
September 4th, 2018, 11:09
با این نرخ دلار خیلی از هاستینگ ها جمع کردند رفتند کسی نمونده

Arna
September 4th, 2018, 11:11
متاسفانه تنها راهکاری که جوابگو هست و دوستان هم اشاره داشتن ، درآمد ارزی هست که به هر دلیل دوستان نتونستن نگاهی به اون داشته باشن.فراموش نکنید که ایرانی های زیادی هستن که در خارج از کشور به دلیل عدم آشنایی به مسائل فنی ، سرویس هاشون رو از داخل ایران تهیه میکنن چون پشتیبانی فارسی دارن

من کاربرهایی از عمان،الجزاير،بوسنی،فنلاند و آمریکا دارم که از حدود ده سال پیش به اینور دریافت ها رو با تومان شروع و بعد بصورت اسکناس و واریز ارزی ارائه دادم .شاید مبالغ پرداختی شون خیلی بالا نبوده ولی حسن ش اینه هزینه ها رو با این وضعیت پوشش میده

چند تا از دوستانم هم که موازی سایت های ایرانی که داشتن سایتی کاملا خارجی راه اندازی کردن و مشتری های خارجی دارن.مشتری خارجی وقتی ببینه بابت پرداخت مالیات اتحادیه اروپا رو نمیده رغبت میکنه خرید کنه .دامنه و سرور و ... میگیره

در مجموع عرایض شما کاملا درسته و تحمل این وضع فقط گوشه ای از هزینه ها رو میگیره هدف ما کسب درامد مناسب از این حیطه فنی بود نه ضرر و سر به سر شدن هزینه ها

CaeZer
September 4th, 2018, 11:36
از ماست، که بر ماست

hoka
September 4th, 2018, 12:21
متاسفانه تنها راهکاری که جوابگو هست و دوستان هم اشاره داشتن ، درآمد ارزی هست که به هر دلیل دوستان نتونستن نگاهی به اون داشته باشن.فراموش نکنید که ایرانی های زیادی هستن که در خارج از کشور به دلیل عدم آشنایی به مسائل فنی ، سرویس هاشون رو از داخل ایران تهیه میکنن چون پشتیبانی فارسی دارن

من کاربرهایی از عمان،الجزاير،بوسنی،فنلاند و آمریکا دارم که از حدود ده سال پیش به اینور دریافت ها رو با تومان شروع و بعد بصورت اسکناس و واریز ارزی ارائه دادم .شاید مبالغ پرداختی شون خیلی بالا نبوده ولی حسن ش اینه هزینه ها رو با این وضعیت پوشش میده

چند تا از دوستانم هم که موازی سایت های ایرانی که داشتن سایتی کاملا خارجی راه اندازی کردن و مشتری های خارجی دارن.مشتری خارجی وقتی ببینه بابت پرداخت مالیات اتحادیه اروپا رو نمیده رغبت میکنه خرید کنه .دامنه و سرور و ... میگیره

در مجموع عرایض شما کاملا درسته و تحمل این وضع فقط گوشه ای از هزینه ها رو میگیره هدف ما کسب درامد مناسب از این حیطه فنی بود نه ضرر و سر به سر شدن هزینه ها

عزیز دل اگر بنده درگاه مستر ویزا پیپال داشتم و اطمینان داشتم لیمیت نمیشه و به اسم خودم بود ( برای اینکه پول بی پدر و مادره و نمیشه به فامیلم اطمینان کرد ) درآمد میلیون دلاری در ماه ایجاد میکردم برای خودم . خداروشکر که نه اینجا جامونه نه اونجا رامون میدن

مشکل اینه

nevergotme
September 4th, 2018, 12:36
14 شد

gdfire
September 4th, 2018, 12:45
همان کاری که از دلار ۳۷۰۰ - ۳۸۰۰ یه دفعه شد ۱۰.۰۰۰ تومان

تا زمانی که با بالا رفتن نرخ ارز فقط تاپیک بزنیم و کامنت بزاریم و بپرسیم چه کنیم چه نکنیم بالاتر از این هم خواهد رفت

حتی الامکان دوستان تو این شرایط برای کسانی که لوکیشن براشون مهم نیست بهتره از سرور های داخلی استفاده کنن

سرورهای داخلی فاجعن اون سایتا معروف هم پورتشون بالاس که اونطوری لود میشن اوناهم دغدغه هزینه ندارن چون اسپانسر دارن انتقال به ایران یعنی فاجعه باید فقط به نیم چه بازدید کشوری چشم دوخت اونم باید در نظر گرفت به زودی قدرت خرید اینترنت هم ملت نخواهند داشت پس عملا بازدید به فنا میره اوضاع بدی شده خیلیا جمع کردن رفتن فعلا سمت اینستاگرام یا یوتیوب=((
بفکر سایت زدن باید واسه عربا باشیم خوبیش اینه 1 فیل تر خبری نیست 2 لاقل درامدشون بهتره ایران دیگه اصلا ارزش نداره وقتی ملت بی غیرت شدن مطمعن باش دلار تا صد هزارتومانم میره بالا همین الا باید فکر کنی یا کار واسه عربا یا اروپاییا یا هم کلا قیدشو زدن !
موندن تو بازار ایران فقط ضرره مگه یکی پیدا شه سرویس به خارجیا بده و به هم وطناش ارزون که بازارو به دست بگیره اونم از ایرانی جماعت بعیده بهتون بر نخوره ما ایرانیا فقط به فکر جیب خودمونیم و اه و ناله کردن.
خدا به کسایی که زندگیشون فقط با 45 تومن می گذره صبر بده تو این گرونی با 45 تومن یارانه چی میدن اخه کاش ملت بلند شن و بفهمن دشمن همین گوشه بقلشونه نه امریکا و... انگل زاده ها رو می بینن بعد فالو ... ایرانیا کلا 90 درصد الا مغزشون شده یا موتاده ریگی یا هم حشری شربی ملت ایران باعث بانیه این فلاکتان بخصوص اونایی که انقلاب کردن :-

nevergotme
September 4th, 2018, 12:46
14 شد

اقا جدی به فاصله این پست با پسته قبلیم 500 اومد روش :|

gdfire
September 4th, 2018, 12:46
14 شد
میره بالا عزیز اولا ملت صف بستن به خرید دوما دولت خوشش میاد ضرر نمی کنه داره دلار چاپ میکنه به جا فروشه نفت اینطوری نقدینگی جبران و میده انگل زاده هاشون بخورن و پز به ملت بدن.
کاش شرفه ملت تورکیه را داشتیم ....

nevergotme
September 4th, 2018, 13:00
یه سرور مجازی داشتم 30 میزدم هر ماه براش ، الان دیدم شده 65 تومن ، بنده خدا سرویس دهنده هم حق داره ولی من دیگه تمدید نمیکنم :-

hassanshaikhi
September 4th, 2018, 13:10
تاریخ تکرار می شود(:|

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=36859

Nomix
September 4th, 2018, 13:25

چه تراژدی ترسناکی !

hoka
September 4th, 2018, 13:29

وای بر ما . دلارررر 1000 تومنی که به عمرمون قد میده

hassanshaikhi
September 4th, 2018, 13:31
چه تراژدی ترسناکی !
بله 7 سال دیگه هم به قیمت امروز دلار میخندیم که چقدر ارزون بوده

MJmoonwalk
September 4th, 2018, 13:35
دلار چیه! مرج بر آمریکا و ایسراییل. مهم اینه که حماسه ملی رو این ده شب محرم نشون بدیم تا مشت محکمی باشه به دهن جهانیان! حالا فرمانده سپاه تو ویلاش ببر نگهداری میکنه ربطی به تحریم ها نداره و نشون از مقاومت است!

ali0000
September 4th, 2018, 13:56
حال ایران خوب نیست! به قلم م.م.س
https://irserv.ir/ckeditor_upload/uploads/1536052807_QF5BQU3vm98dd3s.jpg
چه کنیم که دل خون شده! بازهم خبر! روزنامه و مجله و وب سایتها همه فریاد سقوط اقتصاد و افزایش بی رویه نرخ ارز و طلا سر میدهند، چه بر سر ایرانمان آمده ؟ امروز تیتر اکثر خبرگزاری های بی طرف این بود ( آهای ی ی ی دلار در ایران از مرز 13000 تومان گذشت ) ! وای بر ما! وای بر ما! که به نقطه ایی رسیدیم که 13000 هزار تومان یا دردناکتر 130000 ریال ایران تازه میشود 1 آمریکا، همان که جهانخوار و ظالم است، یادمان نرفته که در کتابها و آموزشهای کودکیمان میگفتند، حق ماندني و ظلم رفتنی است، خب دیگر ماندنی امروز باید 130000 هزار قدم بردارد تا بشود 1 قدم ظالم ! یادش بخیر بادکنک های بنفش در مقابل بادکنکهای سبز، کوچک و بزرگ در دست داشتند و صدای بوق ممتد ماشینها نشان از امیدی جدید میداد، امیدی به رنگ بنفش برای مردمی خسته از تهدید و تحریم و مشکلات فراوان! بطور اتفاقی صفحات وب را مرور میکردم که در وب سایتی (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=202492) که در زمینه خدمات مجازی فعالیت دارد با این صفحه مواجه شدم ( موضوع: با دلار 13500 چه کنیم ؟ ( درخواست راهنمایی ) (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=202492)خیلی سخت است که یک فعال اقتصادی نداند که تکلیفش با این بازار ملتهب و پر تنش چیست؟!
واقعا با دلار 13500 تومانی چه کنیم؟ نه ! ببخشید همین الان که متن را مینویسم شد 14000 هزار تومان !!!
فرمانده ی عصبانی در مصاحبه میگفت حمله میکنیم، درب تمام صرافی ها را میبندیم دلار قیمتش 4200 تومان است! صحبت 5 یا 4 سال قبل نیست! صحبت 1 تا 2 ماه پیش است، چند فرد بیچاره اسیر شدند و به عنوان اخلالگر در نظم بازار روانه زندان ، فرمانده با آرامش در مصاحبه جدید گفت، تمام م م، دیگر مردم نگران نباشند چند عنصر نامطلوب را شناسایی و دستگیر کردیم قیمت همان که گفتم 4200 تومان ( نرخ رسمی جهانگیری ) همه شاد و خوشحال ضمن باور این موضوع در انتظار کاهش قیمت بودند، آخر مگر نمیدانی همین عنصرهای نامطلوب پراید را کرده بودند 32 میلیون!!! حقشان بود باید همینطور میشد!!! یک روز گذشت دو روز گذشت ... سه روز گذشت !!! پراید 33 میلیون !!!!! مگر شرکت سایپا خبر ندارد ؟؟؟ عنصرهای نامطلوب را گرفتند و بردند و کشتند!!! بازهم منتظر و بازهم پراید 35 میلیون !!! مردم فکر کردند مدیر سایپا خوابش برده یا دیوانه شده ! شایدم تصمیم گرفته عنصر نامطلوب باشد، عیبی ندارد همه زندگی که پراید نیست میرویم سراغ طلا! بیشتر مغازه های طلا فروشی یک تکه کاغذ چسباندند روی درب ورودی ! خرید و فروش نداریم ! یعنی چه ؟!مگر میشود پس دارید چکار میکنید ؟ شماهم دیوانه شدید، بازهم عیبی ندارد همه چیز که طلا و پراید نمیشود، اینها هم بزودی گیر فرمانده افتاده و درست میشوند! منظورم پراید و طلاست...
بگذریم، زلزله آمده یعنی آمده بود اما الآن رسیده به بازار، میدانم حوصله صحبتهای طولانی ندارید و فقط به فکر آواربرداری از وضعیت اقتصادی زندگی هستید!!!
صبح که سر کار آمدم دیدم همکار خانومم که تقریباً 2 سال میشود ازدواج کرده با ماشین حساب دولتی روی میزش حساب و کتاب میکند و میخندد! برایم سوال بود چرا بعد از فشار دادن دکمه = میخندد ، نزدیک میزش رفتم و پرسیدم خانوم (م) ماجرا چیست ، با خوشحالی گفت من روز خواستگاری مهریه ام 220 سکه تمام بهار بود و مهریه خواهر شوهرم در سال 1390 یک میلیارد تومان وجه نقد!!! برابر شدیم آقای (س) و بازهم میخندد، در میان خنده هایش جمله ایی گفت که تمام معادلات زندگیم را برهم زد! ( آقای (س) میدانی! اگر همین امروز مهریه ام را بگذارم اجرا حدود یک میلیارد تومان میشود، میترسم سکه قیمتش بیاید پایین کاش بهانه ای بشود تا نرخ بالاست مهریه را اجرا بگذارم !!!)
باور نمیکردم این جمله از خانومی که در سمت مدیر بخش روابط عمومی با تحصیلات کارشناسی ارشد از دانشگاهی معتبر است، شنیده شود! مگر چه شده ؟! زلزله آمده؟ آری زلزله آمده هم در بازار هم در افکار

ادامه دارد ...

لینک منبع (https://irserv.ir/Thread-%D8%B2%D9%84%D8%B2%D9%84%D9%87-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D9%88-%D8%B7%D9%84%D8%A7-%D9%87%D9%85-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%D8%B1-%D8%A7%D9%84%D8%AA%D9%87%D8%A7%D8%A8-%D8%B7%D9%84%D8%A7-%D9%88-%D8%A7%D8%B1%D8%B2?pid=6765#pid6765)

sazsaz
September 4th, 2018, 14:02
شد 14300

gdfire
September 4th, 2018, 14:23
شد 14300
بیخیال تا صد هزار بالا خواهد رفت خوده دولت داره میکنه یه عده ملتم حمایت وگرنه تقاضا نباشه مگه میشه ...شکر سایتوو..ندارم که الا تو استرس باشم همون تو استارت اول گرونی بستم رفت

amirizadi
September 4th, 2018, 14:31
بیخیال تا صد هزار بالا خواهد رفت خوده دولت داره میکنه یه عده ملتم حمایت وگرنه تقاضا نباشه مگه میشه

دقیقا
چیزی جزء این نمیتونه باشه

Mr-Pro
September 4th, 2018, 14:41
خوب شد صبح فاکتور 1,350,000 تومانی رو پرداخت کردم وگرنه الان که ظهره باید 1,450,000 تومان پرداخت میکردم . فاجعه ای که در این جمله نهفته شده رو دقت کنید !

sonly
September 4th, 2018, 15:15
https://www.fardanews.com/fa/news/867113/%D8%B1%D9%88%D8%AD%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D8%AF%D8%A7-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D9%85%D8%AA-%D8%B3%D9%82%D9%88%D8%B7-%D8%A7%D9%82%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%DA%A9%D8%B4%D8%A7%D9%86%D8%A F

سیدرضا بازیار
September 4th, 2018, 15:17
http://uupload.ir/files/zeg4_screen_shot_1397-06-13_at_15.14.20.png

الان اکثر رسانه ها در برابر این افزایش قیمت سکوت کردند. به همه قول میدم فردا یا پس فردا تیتر اول همه رسانه ها یه چیزی شبیه به این جمله میشه "تب افزایش دلار فروکش کرد" یا "دلار 100 تومان ارزان شد"

gdfire
September 4th, 2018, 15:59
http://uupload.ir/files/zeg4_screen_shot_1397-06-13_at_15.14.20.png

الان اکثر رسانه ها در برابر این افزایش قیمت سکوت کردند. به همه قول میدم فردا یا پس فردا تیتر اول همه رسانه ها یه چیزی شبیه به این جمله میشه "تب افزایش دلار فروکش کرد" یا "دلار 100 تومان ارزان شد"
من که اخبارو دیگه از اینجا دنبال میکنم
https://www.instagram.com/amadnews.official/

Ghovati1360
September 4th, 2018, 16:18
تا آبان ماه بالاترم میره.

SainaServer
September 4th, 2018, 16:40
ما دیگه نمیدونیم چیکار کنیم ، سر ماه قیمت را بالا میبریم همه کاربرا تمدید میکنن بعد موقع تمدید سرور میرسه 5 هزار تومان راحت گرون میشه !!!

Cr0w
September 4th, 2018, 17:10
واسه کارم مجبورم سیستمم رو ارتقا بدم، بودجه ام باید 24 میلیون باشه برای تهیه این سیستم!
عمق فاجعه اینجاست تنها چند ماه پیش این سیستم 8 میلیون تومان بود!

متاسفانه در توانم نیست، هیچ امیدی به اینده نیست فقط باید تا جایی در بیاریم که بخوریم و نمیریم . آینده رفاه ، ارامش مال دشمن است.

alimosavi
September 4th, 2018, 17:18
عزیزان یه چیزی می گم بهتون برنخوره خیلی از اتفاقات این روزها رو خیلی ها پیش بینی می کردن ولی خب انتخاب های بد و تکرار رو ادامه دادید و اونها انگ های مختلف چسبوندین و دروغ ها رو باور کردین . الانم یا باید اعتراض کنید یا ساکت باشید و تحمل راه سومی نیست .

درآمد ارزی برای خودتون ایجادکنید نقد کردنش رو خیلی ها هستن براتون انجام بدند .از فروش هاست به خارجی ها ، دامینری ، کار در فارکس ، طراحی و ... خیلی از تخصصای شما رو ندارن دیگران و دارن کار می کنن .
در شرایط حال حاضر کشور راهی نیست بنظرم .

logofun
September 4th, 2018, 17:48
وضعیت بدی هست
یادش بخیر سال 89 سرور رو با دلار 1280 تمدید میکردیم

Raymvnd
September 4th, 2018, 18:41
درود..دوستان...
چرا دلار یه دفعه بالا کشید؟
در ضمن فرق دلار ثانویه با دلار غیر رسمی چیه؟
قیمت دلار ثانویه نزدیکم ۸۰۰۰ تومان و دلار غیر رسمی ۱۴۰۰۰ تومان یعنی ۶۰۰۰ تومان اختلاف قیمت...

ColdWorld
September 4th, 2018, 19:23
درود..دوستان...
قیمت دلار ثانویه نزدیکم ۸۰۰۰ تومان و دلار غیر رسمی ۱۴۰۰۰ تومان یعنی ۶۰۰۰ تومان اختلاف قیمت...

اصل همون دلار غیر رسمیه، بازار اصلی همون بازار آزاده که دیگه کلمه فاجعه رو هم رد کرده....

Raymvnd
September 4th, 2018, 20:03
اصل همون دلار غیر رسمیه، بازار اصلی همون بازار آزاده که دیگه کلمه فاجعه رو هم رد کرده....
ارز بازار ثانویه راحت گیر میاد یا غیر رسمی؟

ColdWorld
September 4th, 2018, 20:04
ارز بازار ثانویه راحت گیر میاد یا غیر رسمی؟
اینی که میگی رو اصلا نشیندم چی هست. یه ارز من دراوردی دارن که به زور و قلدری میگن 4200، اونم به هیچ بشری نمیدن
برو 4200 گیر اوردی من ازت 2 برابرش رو خریدارم

gdfire
September 4th, 2018, 20:05
درود..دوستان...
این دلارا حتی اون دلار جهانگیری به درد نمیخوره چون به افرادی که در فضای مجازی شاغلن شامل نمیشه عزیز فقط به درد عربا میخوره واس اربعین!
درکل مونده به حرکته ملت تقاضا به این وضع نباشه صد در صد میاد ولی متاسفانه گوسفندیم از صبجه همه صف کشیدن حتی کارمندان ادارات تلفنی با صرافیا اشنا که واسشون دلار نگهداره و....وضعیت اشفته بخاطر خودمونه حتی وسایل حیاتی که یارو انبار میکنه به جا استفاده یکی تو روز 100 تا سفارش و انبار کاری که از قدیم تو خونه ایرانی بوده خیانت و دشمن همینان نه امریکا که اوره سرزمیناس و به فکر ملتشه همین عراقم گفت ملتمو نمیفروشم به خاطر ایران اوقت ایران هم ملت ملتو میفروشن هم اون بالاییا ملتشونو خزر که یادتونه همین چند هفته پیش یا خلیج فارس؟ فروختن رفت با غر زدنم تو این تاپیک هیچی درست نمیشه چون کسی براش مهم نیست
تو این مملکت فقط خانه های مسافرتی واس ارضا عربا سود اوری داره جرمم نیست حتی به گفته عزیزان نوعی زیارته
فقط کارا غیرمشروع . مشروع بری کلی چوب سنگ میندازن جلوت هم از بالاییا هم خودت ملت نمونه بارزش وبمسترا که سایت دارن همدیگرو گزارش میدن فیل تر شن اینه اوجه غیرته شرف یه ایرانی ....

Raymvnd
September 4th, 2018, 20:09
اینی که میگی رو اصلا نشیندم چی هست. یه ارز من دراوردی دارن که به زور و قلدری میگن 4200، اونم به هیچ بشری نمیدن
برو 4200 گیر اوردی من ازت 2 برابرش رو خریدارم

من از کجا ۴۲۰۰ گیر بیارم که شما هم نمی تونی گیر بیاری...
منظور ارز بازار ثانویه که قیمت ۸۰۰۰ تومان چند دلار جهانگیری که ۴۲۰۰ که تکون نخورده..

enable
September 4th, 2018, 20:09
دوستان این کلیپ رو هم نگاه کنید تا متوجه عمق فاجعه بشید.
من که دیدم حالم چند روزه خیلی بده.

http://fa.nasrtv.com/modules/video/visit.php?cid=35&lid=13505&quality=low

Raymvnd
September 4th, 2018, 20:13
این دلارا حتی اون دلار جهانگیری به درد نمیخوره چون به افرادی که در فضای مجازی شاغلن شامل نمیشه عزیز فقط به درد عربا میخوره واس اربعین!
درکل مونده به حرکته ملت تقاضا به این وضع نباشه صد در صد میاد ولی متاسفانه گوسفندیم از صبجه همه صف کشیدن حتی کارمندان ادارات تلفنی با صرافیا اشنا که واسشون دلار نگهداره و....وضعیت اشفته بخاطر خودمونه حتی وسایل حیاتی که یارو انبار میکنه به جا استفاده یکی تو روز 100 تا سفارش و انبار کاری که از قدیم تو خونه ایرانی بوده خیانت و دشمن همینان نه امریکا که اوره سرزمیناس و به فکر ملتشه همین عراقم گفت ملتمو نمیفروشم به خاطر ایران اوقت ایران هم ملت ملتو میفروشن هم اون بالاییا ملتشونو خزر که یادتونه همین چند هفته پیش یا خلیج فارس؟ فروختن رفت با غر زدنم تو این تاپیک هیچی درست نمیشه چون کسی براش مهم نیست
تو این مملکت فقط خانه های مسافرتی واس ارضا عربا سود اوری داره جرمم نیست حتی به گفته عزیزان نوعی زیارته
فقط کارا غیرمشروع . مشروع بری کلی چوب سنگ میندازن جلوت هم از بالاییا هم خودت ملت نمونه بارزش وبمسترا که سایت دارن همدیگرو گزارش میدن فیل تر شن اینه اوجه غیرته شرف یه ایرانی ....

من موندم مردم دلارها می خوان چکار کنن؟ دلار فقط برای خرید و فروش مبادلات تجاری هستش نه احتکار کردن و ذخیره ارزی ...
برای ذخیره ارزی باید از طلا استفاده کرد نه دلار .. چون دلار ارز پایداری نیست که دارایی های فرد را حفظ کند....
یادم بیاد ۱۰۰۰۰ دلار ۵۰ سال پیش به امروز ۱۰۰۰۰۰ دلار حساب میشد! توی خبری خوندم دلار قبلی به امروز ۵۰ درصد ارزش از دست داده... دلاری که پشتوانه نباشه و چاپ بشه برای اقتصادهای جهانی سم هستش و احتمال ظهور بحران اقتصادی به خاطر دلار بدون پشتوانه وجود داره...

faraso
September 4th, 2018, 20:23
از استارتر های *برخی* تاپیک های زیر سوال کنید شاید روش های خوبی پیش پای دیگران هم بگذارند :d

http://www.webhostingtalk.ir/forumdisplay.php?f=20
http://www.webhostingtalk.ir/forumdisplay.php?f=15

Raymvnd
September 4th, 2018, 20:27
سقوط ارز روپیه هند ۷۱ رویپه در مقابل ۱ دلار
سقوط ارز پزو آرژانتین ۴۰ پزو در مقابل ۱ دلار
سقوط ارز روبل روسیه ۸۵ روبل در مقابل ۱ دلار
سقوط ارز لیر ترکیه ۷ لیر در مقابل ۱ دلار
سقوط ارز ونزوءلا اونم نمی دونم چند میلیون در مقابل ۱ دلار
اینم لینک : http://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-67/283829-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4-%D9%BE%D9%88%D9%84-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7-%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%82%D9%88%D8%B7-%DA%A9%D8%B1%D8%AF

چند کشورها ارزش پولشون در مقابل دلار از دست داده...
پول ایران ۱۴۰۰۰ تومان در مقابل ۱ دلار

BAMPA
September 4th, 2018, 23:47
سقوط ارز روپیه هند ۷۱ رویپه در مقابل ۱ دلار
سقوط ارز پزو آرژانتین ۴۰ پزو در مقابل ۱ دلار
سقوط ارز روبل روسیه ۸۵ روبل در مقابل ۱ دلار
سقوط ارز لیر ترکیه ۷ لیر در مقابل ۱ دلار
سقوط ارز ونزوءلا اونم نمی دونم چند میلیون در مقابل ۱ دلار
اینم لینک : http://www.eghtesadonline.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%BA-67/283829-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4-%D9%BE%D9%88%D9%84-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7-%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%82%D9%88%D8%B7-%DA%A9%D8%B1%D8%AF

چند کشورها ارزش پولشون در مقابل دلار از دست داده...
پول ایران ۱۴۰۰۰ تومان در مقابل ۱ دلار

14500 برادر :)

Raymvnd
September 5th, 2018, 00:19
14500 برادر :)

این سایت قیمت می گیرم
http://mesghal.online/

:d

Amlaaki
September 5th, 2018, 00:45
من موندم مردم دلارها می خوان چکار کنن؟ دلار فقط برای خرید و فروش مبادلات تجاری هستش نه احتکار کردن و ذخیره ارزی ...
برای ذخیره ارزی باید از طلا استفاده کرد نه دلار .. چون دلار ارز پایداری نیست که دارایی های فرد را حفظ کند....
یادم بیاد ۱۰۰۰۰ دلار ۵۰ سال پیش به امروز ۱۰۰۰۰۰ دلار حساب میشد! توی خبری خوندم دلار قبلی به امروز ۵۰ درصد ارزش از دست داده... دلاری که پشتوانه نباشه و چاپ بشه برای اقتصادهای جهانی سم هستش و احتمال ظهور بحران اقتصادی به خاطر دلار بدون پشتوانه وجود داره...

عزیز این حرف شما نشان از بی فکری شما داره که میفرمایید : میخوان چیکار ؟

صد ها هزار کالا / خدمات در ایران نیازمند ارز هست .

مثلا همین لوازم جانبی ها و ...

در بازار های کشور های همسایه هم واحد اول معامله دلار هست بعد یورو بعد واحد خود اون کشور .

بالفرض مثال طرف میاد توی ایران 500 یورو رو میخره میره گوشی باهاش وارد میکنه و بیش از دو برابر سود میکنه ! (مثلا گوشی note9 یا ...) .

مثلا کالای x قیمت بازارش 10 میلیونه ولی این طرف پاش 5 ت آب خورده میاد خیلی راحت توی دیوار میزارش برای فروش 7-8 ت راحت فروش رفت ...

ColdWorld
September 5th, 2018, 00:51

اقای نسبتا عزیز. به جای اینکه با ظلم همراه بشی و از جنایت و ظالم حمایت کنی 2 دقیقه فکر کن! حرف مولاها و روضه خون هارو نزن که!
جواب اینه که ملت با سقوط ارزش پول ملی و گرونی، سرمایه شون در حال نابودیه کامله خب معلومه میان میخرن که سرمایه شون از بین نره سر این قضیه.

syki0714
September 5th, 2018, 00:52

در بازار های کشور های همسایه هم واحد اول معامله دلار هست بعد یورو بعد واحد خود اون کشور .

بالفرض مثال طرف میاد توی ایران 500 یورو رو میخره میره گوشی باهاش وارد میکنه و بیش از دو برابر سود میکنه ! (مثلا گوشی note9 یا ...) .

مثلا کالای x قیمت بازارش 10 میلیونه ولی این طرف پاش 5 ت آب خورده میاد خیلی راحت توی دیوار میزارش برای فروش 7-8 ت راحت فروش رفت ...

خب برادر من اون نفر که گوشی میخره باید گمرکی بده

mohammadsj
September 5th, 2018, 05:46
ما هم مثل بعضی از دوستان سرورهایی که می شد منتقل کردیم داخل کشور.
سرور رد استیشن که 900 تمدید می کردیم الان دیگه برامون غیر قابل تمدیده.

mysqli
September 5th, 2018, 09:54
مشکل شما اینجاست که کار شما فقط اینترنتی هست و اینترنت هم ارز نقش مهمی توش داره
شما باید یک کار در دنیای واقعی در بازار هم داشته باشین
نزدیکترین کار میتونه چاپ و طراحی باشه ، با اینکه مدیا و لوازم جانبی چاپی خیلی بالا رفته و مشتری کم شده اما بازم مشتری میاد
وقتی شما دو شغل متفاوت از هم یکی مجازی یکی واقعی داشته باشین در بحران آسیب کمتری میبینین تا اینکه کلا تک شغل باشین چه بسا برای یه سایتی سالها زحمت بکشین یهو سرور گرون بشه یا حتی ***** بشه عمر و تلاش شما به راحتی از بین بره
وضعیت اقتصادی کل کشور به همین شکل هست اگر برنامه نویسی یا طراحی سمت وب هم بلد هستین سعی کنین از این راه هم کسب درآمد داشته باشین

sazsaz
September 5th, 2018, 11:16
مشکل شما اینجاست که کار شما فقط اینترنتی هست و اینترنت هم ارز نقش مهمی توش داره
شما باید یک کار در دنیای واقعی در بازار هم داشته باشین
نزدیکترین کار میتونه چاپ و طراحی باشه ، با اینکه مدیا و لوازم جانبی چاپی خیلی بالا رفته و مشتری کم شده اما بازم مشتری میاد
وقتی شما دو شغل متفاوت از هم یکی مجازی یکی واقعی داشته باشین در بحران آسیب کمتری میبینین تا اینکه کلا تک شغل باشین چه بسا برای یه سایتی سالها زحمت بکشین یهو سرور گرون بشه یا حتی ***** بشه عمر و تلاش شما به راحتی از بین بره
وضعیت اقتصادی کل کشور به همین شکل هست اگر برنامه نویسی یا طراحی سمت وب هم بلد هستین سعی کنین از این راه هم کسب درآمد داشته باشین

عزیزم اگر در دنیای واقعی شغلی بود که 95 درصدمون توی دنیا مجازی پلاس نبودیم .

nevergotme
September 5th, 2018, 11:46
اومد طرفای 15 @-)

mysqli
September 5th, 2018, 12:03
عزیزم اگر در دنیای واقعی شغلی بود که 95 درصدمون توی دنیا مجازی پلاس نبودیم .

شغل هست ، نه دولتی یا پشت میزنشینی بلکه آزاد هست
من خودم چاپخونه دار هستم ، از سال 82 برنامه نویسی شغل اولم بود تا زمان احمدی نژاد وضعیت بازار وقتی به هم ریخت کلی ضرر کردم هر چی سرمایه داشتم رو جمع کردم بردم تو کار چاپ و تبلیغات از یه مغازه کوچیک شروع کردم بعد کم کم قسطی دستگاه صنعتی چاپ خریدم
هر وقت جایی کم میارم سفارش سایت گرفتم و نرم افزار ویندوز اون کمکم کرده ، هر وقت مشتری اینترنتی کم هست کار چاپ پوشش میده دخل و خرج من رو
من تاپیک رو که خوندم دیدم همگی دپرس هستن ، وقتی قدرتشو نداریم یا میترسیم که در کشور تغییر ایجاد کنیم ، حداقل تو کار خودمون با فکر کردن تغییر ایجاد کنیم ، تصمیم با خودتونه

sazsaz
September 5th, 2018, 12:06
شغل هست ، نه دولتی یا پشت میزنشینی بلکه آزاد هست
من خودم چاپخونه دار هستم ، از سال 82 برنامه نویسی شغل اولم بود تا زمان احمدی نژاد وضعیت بازار وقتی به هم ریخت کلی ضرر کردم هر چی سرمایه داشتم رو جمع کردم بردم تو کار چاپ و تبلیغات از یه مغازه کوچیک شروع کردم بعد کم کم قسطی دستگاه صنعتی چاپ خریدم
هر وقت جایی کم میارم سفارش سایت گرفتم و نرم افزار ویندوز اون کمکم کرده ، هر وقت مشتری اینترنتی کم هست کار چاپ پوشش میده دخل و خرج من رو
من تاپیک رو که خوندم دیدم همگی دپرس هستن ، وقتی قدرتشو نداریم یا میترسیم که در کشور تغییر ایجاد کنیم ، حداقل تو کار خودمون با فکر کردن تغییر ایجاد کنیم ، تصمیم با خودتونه
اولا همه را با خودتون مقایسه نکنید (من سر جنگ با شما ندارم )
دوما قیمت دلار همه چی را تحت تاثیر قرار داده چه واقعی و چه مجازی
اون کارخونه دار حالش بهتر از هاستینگ نیست
اگر کار بود که اینقدر بیکار نداشتیم

pardishosting
September 5th, 2018, 12:18
کار هاستینگ شغلی نیست که بشه همزمان کار دیگه باهاش انجام بدیم.

shahinmq
September 5th, 2018, 12:21
دوما قیمت دلار همه چی را تحت تاثیر قرار داده چه واقعی و چه مجازی

بله دقیقا ، حتی شهریه ثابت دانشگاه هم از 600.000 به 1.500.000 رسیده.
ظاهرا دانشگاه ها هم قصد دارند به دلار درآمد داشته باشند.

ظاهرا فشار اقتصادی به درستی تقسیم و تنظیم نشده

nevergotme
September 5th, 2018, 12:36
اومد طرفای 15 @-)

هزار تومن دیگه به فاصله این پستا اومد روش

16

bepad
September 5th, 2018, 12:46
تورم رو میشه در صنعت هاستینگ در تصویر زیر سفارش یک مشتری یک شهروند عادی حس کرد !!!!!

38557

hoka
September 5th, 2018, 13:01
بله دقیقا ، حتی شهریه ثابت دانشگاه هم از 600.000 به 1.500.000 رسیده.
ظاهرا دانشگاه ها هم قصد دارند به دلار درآمد داشته باشند.

ظاهرا فشار اقتصادی به درستی تقسیم و تنظیم نشده
داش کارشناسی ؟ آزاد ؟ اونایی که ورودی قبلی هستن هم اضافه شده ؟

mohammadmer
September 5th, 2018, 13:14
دلار از 14.500 هم رد کرده

کشور الان خر تو خره
چنتا اون بالا نشستن حقوق میلیونی شون رو میگیرن اخمشون هم نی کلا چه خبره

یه سرور با یورو میخریدم 370 400 تومن

امروز شده نزدیک 700 هزار تومان

کاری نمیشه کرد ، سایتمون رو جمع کنیم خیلی بهتره تا اینطوری بشه !

CaeZer
September 5th, 2018, 13:52
دینار کویت 50 هزارتومن

یارانه یک نفر در ایران = 1 دینار کویتی

Amlaaki
September 5th, 2018, 13:56
جالبه از عنوان تاپیک تا الان خیلی متفاوت بوده قیمت ها .

+ بازار ایران کلا روی یورو میچرخه قیمت هاش .

بهتره به قیمت یورو هم نگاهی بیاندازید .

enable
September 5th, 2018, 14:12
جالبه از عنوان تاپیک تا الان خیلی متفاوت بوده قیمت ها .

+ بازار ایران کلا روی یورو میچرخه قیمت هاش .

بهتره به قیمت یورو هم نگاهی بیاندازید .

19.200
ناقابل.
نزدیک به یک سال زحماتم به باد رفت.

ahwazcms
September 5th, 2018, 14:19
قیمت دامین دات کام 152 هزار تومن شد >:p>:p>:p>:p>:p>:p

djdj99
September 5th, 2018, 14:41
درود خدمت دوستان
اگر با این وضعیت پیش بره 50 درصد از هاستینگ ها جمع میکنند. من دیشب یورو بود 17400 برا مشتری سرور اختصاصی تمدید کرد صبح دیدم شده 19500 و الان هم 18 تومن هستش.

meysam021
September 5th, 2018, 14:45
اقتصاد نابود بود ، الان دیگه کاملا نابود شد.
خلاص

Amlaaki
September 5th, 2018, 14:50
درود خدمت دوستان
اگر با این وضعیت پیش بره 50 درصد از هاستینگ ها جمع میکنند. من دیشب یورو بود 17400 برا مشتری سرور اختصاصی تمدید کرد صبح دیدم شده 19500 و الان هم 18 تومن هستش.

بله دقیقا ما هم بیش از 10 تا دشمن پیدا کردیم سر همین موضوع ...

دشمن : همون مشتری ها بودن که سر این موضوع با ما بحث کردن و ...

mehrdad1000
September 5th, 2018, 14:58
1 دینار کویتم با یارانه نمیشه گرفت بعد قیمت 4.500 تومن باید پول روش بزاریم خدا بداد کسایی بخوره که میخوان هاستینگشون رو نگهدارنو سرویساشونو تمدید کنن درست هاستینگ ها گلایه دارن حق دارن ولی هاستینگ ها باید بدون مشکل برای همه هست حالا بیایین یکاری کنیم یجورایی از خودمون شروع کنیم بیاییم از سرور های خارجی استفاد نکنیم تا مدتی بیاییم روی سرور های ایرانی درست مشکلاتی داره ولی با تلاش هاستینگ ها این مشکلات خودتون برطرف کنید تا ببینیم چی میشه و اینکه یه مدت روی پای خودمون وایسیم

فداتون به انجمن منم سر بزنید

nevergotme
September 5th, 2018, 15:05
1 دینار کویتم با یارانه نمیشه گرفت بعد قیمت 4.500 تومن باید پول روش بزاریم خدا بداد کسایی بخوره که میخوان هاستینگشون رو نگهدارنو سرویساشونو تمدید کنن درست هاستینگ ها گلایه دارن حق دارن ولی هاستینگ ها باید بدون مشکل برای همه هست حالا بیایین یکاری کنیم یجورایی از خودمون شروع کنیم بیاییم از سرور های خارجی استفاد نکنیم تا مدتی بیاییم روی سرور های ایرانی درست مشکلاتی داره ولی با تلاش هاستینگ ها این مشکلات خودتون برطرف کنید تا ببینیم چی میشه و اینکه یه مدت روی پای خودمون وایسیم

خیالت راحت هاستینگ و سرورهای ایران هم از این قضیه سو استفاده خواهند کرد.

mehrdad1000
September 5th, 2018, 15:07
خیالت راحت هاستینگ و سرورهای ایران هم از این قضیه سو استفاده خواهند کرد.
خب کسایی که خیلی بهشون اعتماد دارین صحبت کنید باهاشون و هم اون یه قیمت منسفانه بگن هم شما یجوری یه مدت سر بکنید تا ببینید چی میشه روزگار

ColdWorld
September 5th, 2018, 15:08
جالبه موقعی که همه دارن گوشت هم رو خام خام میخورن و کشور داره میشه ونزوئلا، یه سری میگن برو ایران!!! آخه شما قیمت های سرویس های ایران رو دیدی که میگی الکی؟ ایران الانشم گرونتره از خارج (با توجه با کیفیت اپتایم و قدرت سرورا) هاستینگ ها دارن 10 بار 10 بار افزایش قیمت میدن کجای کاری؟

mehrdad1000
September 5th, 2018, 15:09
اینطوری که نشون میده همه دارن زجر میکشن پس بهتره بجای دست رو دست گذاشتن یکاری بکنیم و یجور با کمترین هزینه کمترین امکانات کار کنیم

- - - Updated - - -

جالبه موقعی که همه دارن گوشت هم رو خام خام میخورن و کشور داره میشه ونزوئلا، یه سری میگن برو ایران!!! آخه شما قیمت های سرویس های ایران رو دیدی که میگی الکی؟ ایران الانشم گرونتره از خارج (با توجه با کیفیت اپتایم و قدرت سرورا) هاستینگ ها دارن 10 بار 10 بار افزایش قیمت میدن کجای کاری؟
دوست عزیز من میگم با چند تا با انصاف که انصاف داشته باشنو براشون مقدور باشه هزینه هارو کمتر کنن

Kian
September 5th, 2018, 15:47
صدور مجوز به صرافی های مجاز برای وارد کردن بخشی از ارز خریداری شده از صادرکنندگان غیرنفتی جهت عرضه در بازار ارز

یک منبع مطلع در بانک مرکزی از صدور مجوز به صرافی های مجاز برای واردکردن بخشی از ارز خریداری شده از صادرکنندگان غیرنفتی درسامانه نیما و باهماهنگی بانک مرکزی جهت عرضه دربازار ارز خبرداد.

پیش بینی می شود این اقدام باعث شکستن بخشی از حباب قیمت ارز شود/.
منبع: انتخاب (http://www.entekhab.ir/fa/news/427929/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%88-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D8%B1%D8%B2-%D8%B5%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D8%B5%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%E2%80%8E%D9%87%D8%A 7-%D8%A8%D9%87-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D9%86%D8%A7%D8%B3-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%AF)

Ghovati1360
September 5th, 2018, 15:50
مملکت ثبات نداره. عمده مردم چند شغله اند و هیشکی نمیتونه فقط یه شاخه رو بگیره تا تهش بره مگه اینکه ازاولش پشتوانه مالیش قوی بوده باشه که امثال اونام زیاد میبینم مینالن. فقط این وسط واسه خودروسازان قَدَر خوب شد با دلار پایین قطعات خریدن مخفیانه انبار کردن و تو آشفته بازار نالیدن هم دوباره از دولت چاپیدن و هم چندبرابر فرو کردن به ملت.
در کل تو این شرایط کسی ریال پس انداز نمیکنه و میان یا کالا میخرن مث خودرو نگه میدارن که لااقل متضرر نشن یا به دلار تبدیل میکنن و میرن سمت درامدهای ارزی. به غیر از تحریمات امریکا که اونقدری نیست که بتونه اینجوری به اقتصادمون اسیب بزنه، دو دسته بی وجدان وجود داره که باعث این افزایش قیمت ها میشن ؛ این موجودات یا جزو مقامات خائنین به مردمند که امثالشونو تو اخبار زیاد میبینیم و یا جزو پامپرها یا کله گنده هایی که قیمتهای بازارو به سمت منافع خودشون پیش میبرن تا شمارو وادار به خرید چیزی که خودشون میخوان کنن.

Raymvnd
September 5th, 2018, 16:36

عزیز .. من به مردم اشاره کردم که به صف ایستدن در مقابل صرافی دلار می خرن...
خبر تو خوندی ۲۵ میلیارد دلار ارز دست مردمه...
من ندیدم فروشنده که قبلا ارز ۴۲۰۰ گرفتن به قیمت همون ارز جنس بفروشند...

- - - Updated - - -

اقای نسبتا عزیز. به جای اینکه با ظلم همراه بشی و از جنایت و ظالم حمایت کنی 2 دقیقه فکر کن! حرف مولاها و روضه خون هارو نزن که!
جواب اینه که ملت با سقوط ارزش پول ملی و گرونی، سرمایه شون در حال نابودیه کامله خب معلومه میان میخرن که سرمایه شون از بین نره سر این قضیه.
پس این وقت مردم هیچ کاره ان...

تو خوبی داداش ....

توی ممکلت گرون می شه می رن خرید...

بیچاره علی کریمی کمپین نخریدن جنس توی ایران انداخت اخرش مردم حمایت نکردن ....

1eng.ir
September 5th, 2018, 16:43
بمیریمo:-)

ColdWorld
September 5th, 2018, 16:49
عزیز .. من به مردم اشاره کردم که به صف ایستدن در مقابل صرافی دلار می خرن...
من ندیدم فروشنده که قبلا ارز ۴۲۰۰ گرفتن به قیمت همون ارز جنس بفروشند...

- - - Updated - - -

پس این وقت مردم هیچ کاره ان...

تو خوبی داداش ....

توی ممکلت گرون می شه می رن خرید...

بیچاره علی کریمی کمپین نخریدن جنس توی ایران انداخت اخرش مردم حمایت نکردن ....

تو این کشور مردم اندازه پشم هم حساب نمیشه توسط روضه خون ها. حرف من ربطی به خریدن جنس گرون نداشت، طرف میخواد سرمایه اش از بین نره. چیزی پول نداری حالیت نیست.
همین جا میگم که 6 ماه دیگه مواد غذایی هم به شدت کمیاب میشه دلار هم میره بالای 25 30 هزار تومن رکود وحشتناکی هم در انتظاره.
این تاپیک هم میاد الان این اقای رامین حذف میکنه میره پی کارش. این تاپیک رو 2 3 ماه دیگه می بینی میگی کاش دلار 15 هزار بود.
زمانی فکر میکردم بدتر از ظلم و ظالم نداریم. الان می بینم نه، از ظالم پست تر و کثیف تر هم کسیه که از ظلم و ظالم حمایت میکنه

ali0000
September 5th, 2018, 16:55
بمیریمo:-)

درود،
کسی باید بمیره که بذر نا امیدی را نه تنها در دل شما بلکه در دل خیلی از مشاغل و فعالان تجاری کاشت
کسی باید بمیره که مصاحبه های مسخره با سوالات مسخره با لبخند های مسخره در شبکه میلی تحویل ملت 80 میلیونی میده
کسی باید بمیره که حتی از احتکار پوشک بچه هم نمیگذره و منتظره یه تعداد آدم ضربه و آسیب ببینن تا از همین راه نون برای خودش در بیاره
کسی باید بمیره که راست راست تو چشم مردم نگاه میکنه میگه، در کشور اینقدر امکانات و پشتوانه هست که آب تو دل مردم تکون نخوره
کسی باید بمیره که کاری کرده مردم به فروش اعضای بدنشون برای ادامه زندگی و تامین ساده ترین نیازهاشون راضی بشن
و در آخر کسی باید بمیره که الان داره فکر میکنه وقتی رسید به سرزمین کفر و ظلم و فساد با رئیس جمهورشون (بقول خودش کدخدا) چطوری سلام علیک کنه که نه سیخ بسوزه نه کباب ( اجلاس سازمان ملل)
حال ایران خوب نیست ...

1eng.ir
September 5th, 2018, 16:58
درود،
کسی باید بمیره که بذر نا امیدی را نه تنها در دل شما بلکه در دل خیلی از مشاغل و فعالان تجاری کاشت
کسی باید بمیره که مصاحبه های مسخره با سوالات مسخره با لخند های مسخره در شبکه میلی تحویل ملت 80 میلیونی میده
کسی باید بمیره که حتی از احتکار پوشک بچه هم نمیگذره و منتظره یه تعداد آدم ضربه و آسیب ببینن تا از همین راه نون برای خودش در بیاره
کسی باید بمیره که راست راست تو چشم مردم نگاه میکنه میگه، در کشور اینقدر امکانات و پشتوانه هست که آب تو دل مردم تکون نخوره
کسی باید بمیره که کاری کرده مردم به فروش اعصای بدنشون برای ادامه زندگی و تامین ساده ترین نازهاشون راضی بشن
و در آخر کسی باید بمیره که الان داره فکر میکنه وقتی رسید به سرزمین کفر و ظلم و فساد با رئیس جمهورشون (بقول خودش کدخدا) چطوری سلام علیک کنه که نه سیخ بسوزه نه کباب ( اجلاس سازمان ملل)
حال ایران خوب نیست ...

قصد مردن ندارن :)

اگه ما میتونیم کاری کنیم این اراذل بمیرن، بسم‌الله

ما فقط میتونیم رای بدیم
ما فقط میتونیم یارانه ۴۵ تومنی رو با شرمساری بگیریم
ما فقط میتونیم پراید بخریم
ما فقط میتونیم تا جنس گرون شد مثل گاو حمله کنیم و بخریم و تو انبار قایم کنیم
ما فقط میتونیم مث خر سرمون تو لاک خودمون باشه و صدامون در نیاد

ما هیچ گهی نمیتونیم بخوریم!

- - - Updated - - -

کسخلی داداش؟

تو چیکار به مال و دارایی مردم داری؟
مردم کسخلن ۲۵ میلیارد دلار بدن به یه مشت آخوند تخم حروم که تهش گوز هم نصیبشون نشه؟

کسخل نباااااش!

ali0000
September 5th, 2018, 17:07
https://forums.irserv.ir/do.php?img=750

gdfire
September 5th, 2018, 17:14

عزیز تو حالت بده انگاری
1 سرورهای ایرانی هم گرون کردن خبر نداری انگار
2 کیفیت سرور های ایران فوق العالده خرابه
3 دو برابر خارجیاس هزینه ایرانیا!
4 به راحتی عزیزان بالای منبر پیدات میکنن و برات مدرک سازی سایت تاینی موویز یادتون نرفته که ؟ طرف با پارتی بست که سایت خودش بیاد بالا بعد با ای اس پیا قرارداد حق اشتراک 18 هزار تومان ماهیانه!
ایران ریده دیگه حالا هی برین رای بدین هی محرم و حسین حسین کنید هی برین اربعین هی هم بگین مرگ بر فلان فلان
یه دسته ملت منم منم میکنن یه دسته هم باید بسوزن به پایه اونایی که عنم عنم میکنن

- - - Updated - - -

https://forums.irserv.ir/do.php?img=750

هیچ مسولی مملکتشو و ملتشو نمیفروشه جز یه ایرانی
https://www.facebook.com/mohammad.j.rahimi.7/posts/2041645285892098
https://www.facebook.com/najib.fahim/posts/2069045909774817
کاش اینا مسولایه ایران بودن!!!!!!!!!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

تو ایران طی تاریخ فقط داریوش و کوروش و رضاشاه خدمت کردن همین الانم هرچی داریم از شاهه داریم 40 ساله این اخوندا چه گوهی خوردن جز خوردن و استفاده کردن و ظلم به ملت موندم چرا ملت اون موقعه انقلاب کردن چی کم داشتن و نداشتن ....
دلار هم خیالتون راحت تا 100 میره بالا
یورو هم 150 200
هیچ وقت ارز ایران ارزش جهانی نخواهد یافت مگر ملت بلند شن و دولت و حکومت عوض شه شاه ارز ایرانو کرده بود بین 5 کشور ابرقدرت زمان خودش پاسپورت ایرانی هویت داشت الان چی!!!!!!!!!!!!!

kiavaco
September 5th, 2018, 17:30
با دلار ۱۵ هزار تومان یورو ۱۹ هزار تومان نمیشه کاری کرد راهنمایی هم نمیشه کرد :d

ali0000
September 5th, 2018, 17:36
هر دم از اين باغ بري ميرسد ...

https://forums.irserv.ir/do.php?img=752

محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور ایران امروز پس از جلسه هیات دولت جمهوری اسلامی ایران گفته است "در شرایطی که فشار اقتصادی روی مردم زیاد است ضمن اینکه از مردم انتظار داریم که در حد نیاز خود خرید کنند، از طرف دیگر از همه تجار و کسبه نیز انتظار داریم که انصاف را در قیمت ها رعایت کنند البته تغزیرات نیز وظیفه دارد با متخلفان برخورد کند و همه باید به گونه ای رفتار کنیم تا از این شرایط سخت عبور کنیم".

پ ن : سوال- با توجه به مطالب بالا، نقش دولت را در مديريت كشور بيان كنيد ؟ ( ١٠ نمره)

الف) نقش هويج ب) نقش ناظم مدرسه ج ) نقش بيژن امكانيان د ) بريم توچال

shahinmq
September 5th, 2018, 19:12
داش کارشناسی ؟ آزاد ؟ اونایی که ورودی قبلی هستن هم اضافه شده ؟

همکارم ورودی 94 هست.

دانشگاه آزاد اسلامی

جدا از این مورد

گردو هر کیلو 110.000 تومان . مبارکه !
گوشت و ... هم عزیزان اطلاع دارند دیگه

Raymvnd
September 5th, 2018, 20:26
قصد مردن ندارن :)

اگه ما میتونیم کاری کنیم این اراذل بمیرن، بسم‌الله

ما فقط میتونیم رای بدیم
ما فقط میتونیم یارانه ۴۵ تومنی رو با شرمساری بگیریم
ما فقط میتونیم پراید بخریم
ما فقط میتونیم تا جنس گرون شد مثل گاو حمله کنیم و بخریم و تو انبار قایم کنیم
ما فقط میتونیم مث خر سرمون تو لاک خودمون باشه و صدامون در نیاد

ما هیچ گهی نمیتونیم بخوریم!

- - - Updated - - -

کسخلی داداش؟

تو چیکار به مال و دارایی مردم داری؟
مردم کسخلن ۲۵ میلیارد دلار بدن به یه مشت آخوند تخم حروم که تهش گوز هم نصیبشون نشه؟

کسخل نباااااش!

من نگفتم مردم ارزهای خود را به بازار بفروشن... من می گم مردم بخواد دارایی های خود را حفظ کنه طلا را خریداری کند نه ارز دلار...
دلار ارز مناسبی برای نگه داری دارایی نیست...
چین و روسیه رو ببین چند تن طلا خریدند که از یوغ دلار خارج شن زیرا فهمیدند که دلار ارز مخربی بر اقتصاد کشورها هستش و آمریکا از دلار برای اعمال فشار و تحریم به دیگر کشور ها استفاده می کنن...

شنیدم آمریکا به دنبال باطل کردن دلار خانگی مردم ایران هستش ... راست و دروغش نمی دونم...

اگر من جای مردم بودم اصلا واسه دارایی دلار و یورو هر چی باشه نمی خرم...

kiavaco
September 5th, 2018, 21:02
من نگفتم مردم ارزهای خود را به بازار بفروشن... من می گم مردم بخواد دارایی های خود را حفظ کنه طلا را خریداری کند نه ارز دلار...
چین و روسیه رو ببین چند تن طلا خریدند که از یوغ دلار خارج شن زیرا فهمیدند که دلار ارز مخربی بر اقتصاد کشورها هستش و آمریکا از دلار برای اعمال فشار و تحریم به دیگر کشور ها استفاده می کنن...

شنیدم آمریکا به دنبال باطل کردن دلار خانگی مردم ایران هستش ... راست و دروغش نمی دونم...

!!!!!!

امریکا به فکر باطل کردن دلار خانگی؟؟؟؟!!! خیر همچین نیست

SamaN DL
September 6th, 2018, 02:09
همکارم ورودی 94 هست.

دانشگاه آزاد اسلامی

جدا از این مورد

گردو هر کیلو 110.000 تومان . مبارکه !
گوشت و ... هم عزیزان اطلاع دارند دیگه

سلام

خرید ما که برای گردو 165 تومان بود!

shahinmq
September 6th, 2018, 09:26
سلام

خرید ما که برای گردو 165 تومان بود!
سلام

بله دیگه گردو هم با افزایش دلار ، بالا میره.

این قیمت 3 روز پیش بود.

گوجه فرنگی گیلاسی (گوجه ریز) 4 روز پیش هر کیلو 7 تومن ، 3 روز پیش هر کیلو 15 تومن ، الان رو نمیدونم دیگه !

این افزایش قیمت برای تولید داخلی عجیبه !

به کجا چنین شتابان !

shervin110
September 6th, 2018, 10:25

این باطل کردن دلار شایعه هست

مگر از اون دلارهایی باشه که زمان احمدی نژاد توزیع شد و به دلار احمدی نژادی معروفه و از همه نظر بدون مشکل هست ولی ...

Azarshin
September 6th, 2018, 12:41
یادش بخیر.
یه زمانی سرور کانادا میگرفتیم چون از ایران ارزون تر بود. الان برعکس شده :|

Genral X2
September 6th, 2018, 12:45
در عوضش تمدن 2500 ساله داریم

nazarkhani
September 6th, 2018, 20:18
به حوله قوه الهی تا پایانه ساله 97 حل خواهد شد مردم عزیز ناراحت نباشند.

اره تو این مملکت بی صاحب درست میشه شما بشین تا درست بشه عزیز
کو درست میشه ؟ دلار امروز زده 15 ت درست میشه ؟ چی درست شده تو این 40 سال ک این دوومیش باشه ؟ یه نمونه مثال بزن !@!!!!!!!

ali0000
September 6th, 2018, 20:23
اره تو این مملکت بی صاحب درست میشه شما بشین تا درست بشه عزیز
کو درست میشه ؟ دلار امروز زده 15 ت درست میشه ؟ چی درست شده تو این 40 سال ک این دوومیش باشه ؟ یه نمونه مثال بزن !@!!!!!!!

درود بر شما، احتمالاً کاربر قبلی نیز متن را با هدف طنز و دیالوگ افراد دست اندرکار ارسال کردن ، متاسفانه وضعیت پول ملی بسیار دردناکتر از این حرفهاست کاش مشکل فقط دلار بود، کلاً ریال ایران دچار سقوط آزاد شده آنهم در برابر تمامی ارزها ، بی تفاوتی مسئولین و از همه بدتر ضعف شدید و کم کاری دستگاه دیپلماسی ( خارجی ) اوضاع را بدتر خواهد نمود، حالا ممدجواد بشینه همش توئیت کنه فلسطین را کمک کنید یا مثلاً توئیت کنه چقد ما خوبیم اونا بددددد، پیش بینی من با توجه به همین روند ، طی 2 ماه آینده نرخ دلار 20 هزار تومان خواهد بود

alimosavi
September 7th, 2018, 12:06
محمد جون خودکار پرت کرد سمت دلار بهش گفت هیچوقت ریال ایرانی رو تهدید نکن . الان اوضاع مساعد می شه جون عمو حسن فری ، الا برکت الله ..

behnamy01
September 8th, 2018, 13:55
الان چشمم خورد به قسمت پایین تاپیک، قسمت موضوعات مشابه:

فروش دامنه com فقط 13500 تومان

قیمت$ چه می کند با ما !!!

SamaN DL
September 8th, 2018, 18:02
الان چشمم خورد به قسمت پایین تاپیک، قسمت موضوعات مشابه:

قیمت$ چه می کند با ما !!!

یادش بخیر کاکو:|

ParsWebIT
September 8th, 2018, 19:06
مشتری هنوز هست و 100% تعداد مشتریانی که به دنبال تغییر ریسلر و سرور و هاست هستند بیشتر شده.
باز هم در این بازار من میبینم که به دلیل افت کیفیت برخی همکاران و عدم پشتیبانی خیلیها دارند به صورت جدی دنبال سرویس دهنده جدید میگردند که هزینه بالاتری هم بدند اما پشتیبانی و سرویس خوب داشته باشند.
همچنین برشکستگی هاستینگهای فیک ریسلری ماهانه 30-40 هزار تومنی که کیفیت بالا پایینی داشتند و الان مثلا 120 هزار تومن شدند مزید بر علت شده که طیف جدید از مشتری در بازار باشه.

باید در این شرایط یک پلن مالی پیچیده و منطقی برای خودتون تعریف کنید وگرنه سرورها خالی می مونه و جیبمون هم خالی میشه طی چند ماه.
این همه زحمت نکشیدیم که آخرش اینطوری بشه. خدا رزق و روزی هر کدوم از ما رو میرسونه.

در این شرایط دوستان باید پارتنر بشن با هم و بعضی سرویس ها رو ادغام کنند برای فروش. باید بسازیم و از سرویسهای همدیگه استفاده کنیم که چرخ فروش همه بچرخه.
ثمره درستکاری و سابقه نیک رو اونی که زحمتشو کشیده میتونه الان برداشت کنه.

سپاس.

nevergotme
September 8th, 2018, 22:15
میگن قراره تا 11 بیاد پایین فعلا

gdfire
September 8th, 2018, 23:19
میگن قراره تا 11 بیاد پایین فعلا
دلار بدرک یورو و پوند رو بچسبین بابا مگه ما با امریکا روابطی داریم؟:-|هر یورو16 17 تومنه:-|

djdj99
September 8th, 2018, 23:45
درود
یورو 12 تومن بشه بنظرم بازم خوبه.

Raymvnd
September 8th, 2018, 23:48
دلار بدرک یورو و پوند رو بچسبین بابا مگه ما با امریکا روابطی داریم؟:-|هر یورو16 17 تومنه:-|

یورو ۱۴۸۳۱ تومان

RoobinaServer
September 8th, 2018, 23:57
درود
یورو 12 تومن بشه بنظرم بازم خوبه.

اگر بشه 30 ت برای هر یورو حتما میفرمائید 20 ت هم بشه باز هم خوبه /:)

djdj99
September 9th, 2018, 00:03
درود
به نظر شما تو این وضعیت چکار میشه کرد؟ انتظار یورو 6 تومنی رو کسی باید داشته باشه؟ مگر اینکه یک کسب و کار خارجی زد و به خارجیا سرویس داد و به دلار و یورو هزینه رو گرفت اون وقت ضرری در کار نیست.

- - - Updated - - -

یورو ۱۴۸۳۱ تومان
یورو پی پل 16 تومان هست انگار.

CaeZer
September 9th, 2018, 00:26
این حرف شما بر این دلالت داره که چیزی از افتصاد و بازار و خرید فروش اجناس خارجی ندارید. البته جسارت محسوب نشه .

یورو بر اساس دلار قیمت گذاری میشود ، و ارزش دلار نسبت به یورو بورس جهانی تعیین می کند .

درباره روابط نیز ، ما نه با دلار کار میکنیم و نه با یورو ، کار ما با درهم و یوان هست که اینها نیز بر اساس دلار قیمت گذاری میشوند . ( امیدوارم اهمیت دلار را فهمیده باشید )

هند ، پاکستان ، ترکیه و دیگر کشور هایی که از ما نفت میخرند ، با دلار معامله میکنند ( اکثر دلار موجود در ایران ، یا میتونم بگم همه دلار های موجود از این طریق تأمین میشود) ، این پول ها با یک بانک جهانی (سوئیفت یا غیره که حالا یادم نیست دقیق) جابجا میشه این مبالغ ، نقش تحریم اینجا وارد میشود ، وقتی آمریکا برجام را نقض کرد به این بانک ها دستور داد تمام معاملات شما را باید با ایران لغو کنید ( برمیگرده به کار واسطه گری ، کاری که بابک زنجانی واسه ایران میکرد در زمان احمدی نژاد ).

جالبی قصه اینجاست از اواسط ماه آبان تحریم نفتی شروع میشه ، که این کشور ها نباید از ما نفت بخرند یعنی اون مقدار دلار که وارد میشد از طریق واسطه ها اینجا دیگه کلا متوقف خواهد شد و اونموقع میشیم کره شمالی ، تبریک به همه !

موفق و مؤید

Kian
September 9th, 2018, 00:47
جالبی قصه اینجاست از اواسط ماه آبان تحریم نفتی شروع میشه ، که این کشور ها نباید از ما نفت بخرند یعنی اون مقدار دلار که وارد میشد از طریق واسطه ها اینجا دیگه کلا متوقف خواهد شد و اونموقع میشیم کره شمالی ، تبریک به همه !

موفق و مؤید

از سال 91 تا 95 یعنی تا اجرای برجام، سازمان ملل و کل کشورها حتی اروپا هم ایران رو تحریم کرده بودند ولی قیمت دلار هیچ وقت از 3900 تومان بالاتر نرفت و همیشه هم اسکناس دلار به اندازه کافی در بازار موجود بود ولی امسال که غیر از آمریکا هیچ کشوری مستقیما ایران رو تحریم نکرده و تحریم فقط در حد شرکتهای نفتی برخی کشورها برقرار شده، چرا باید ایران به کره شمالی تبدیل شود ؟!
و تب قحطی مصنوعی دلار و ارزاق عمومی ساخته مافیا، کشور را فرا بگیرد ؟؟؟

CaeZer
September 9th, 2018, 00:58
از سال 91 تا 95 یعنی تا اجرای برجام، سازمان ملل و کل کشورها حتی اروپا هم ایران رو تحریم کرده بودند ولی قیمت دلار هیچ وقت از 3900 تومان بالاتر نرفت و همیشه هم اسکناس دلار به اندازه کافی در بازار موجود بود ولی امسال که غیر از آمریکا هیچ کشوری مستقیما ایران رو تحریم نکرده و تحریم فقط در حد شرکتهای نفتی برخی کشورها برقرار شده، چرا باید ایران به کره شمالی تبدیل شود ؟!
و تب قحطی مصنوعی دلار و ارزاق عمومی ساخته مافیا، کشور را فرا بگیرد ؟؟؟
سلام و درود

درست آمریکا تنها بود ، ولی آیا واقعا تنها بود ؟:) یا فقط یک شو تبلیغاتی بود ؟ ترکیه پاسخ به تحریم های آمریکا گفت من این تحریم ها را قبول ندارم و تنها کشوری که ما را در زمستان گرم نگه میدارد ایران هست ، ولی چرا نماینده فرستاد آمریکا به دنبال جایگزین برای ایران در امر خرید نفت ؟

آمریکا به شرکت های اروپایی و جهانی گفت بین من و ایران یکی را باید انتخاب کنید ، شرکت ها کدوم رو انتخاب کردن به نظرتون ؟ قبلا امید به برجام بود ، الان به چی امید داریم ؟ اصلا فکر نکنید این تحریم ها مثل سابق خواهند بود.

Raymvnd
September 9th, 2018, 01:00
این حرف شما بر این دلالت داره که چیزی از افتصاد و بازار و خرید فروش اجناس خارجی ندارید. البته جسارت محسوب نشه .

یورو بر اساس دلار قیمت گذاری میشود ، و ارزش دلار نسبت به یورو بورس جهانی تعیین می کند .

درباره روابط نیز ، ما نه با دلار کار میکنیم و نه با یورو ، کار ما با درهم و یوان هست که اینها نیز بر اساس دلار قیمت گذاری میشوند . ( امیدوارم اهمیت دلار را فهمیده باشید )

هند ، پاکستان ، ترکیه و دیگر کشور هایی که از ما نفت میخرند ، با دلار معامله میکنند ( اکثر دلار موجود در ایران ، یا میتونم بگم همه دلار های موجود از این طریق تأمین میشود) ، این پول ها با یک بانک جهانی (سوئیفت یا غیره که حالا یادم نیست دقیق) جابجا میشه این مبالغ ، نقش تحریم اینجا وارد میشود ، وقتی آمریکا برجام را نقض کرد به این بانک ها دستور داد تمام معاملات شما را باید با ایران لغو کنید ( برمیگرده به کار واسطه گری ، کاری که بابک زنجانی واسه ایران میکرد در زمان احمدی نژاد ).

موفق و مؤید

دوست عزیز در سال ۹۰ تا ۹۲ تحت شدیدترین تحریم های بین المللی بودیم دلار چند بود؟ یادم باشه ۱۵۰۰ بود
به فرض اینکه ابان ما مثلا شدیدترین تحریم یک جانبه آمریکا اعمال بشه که که از حمایت بین المللی به گفته تحلیل گران برخوردار نیست حتما باید به کره شمالی تبدیل شیم...
کجای کاری پسر ایران ۴۰ سال مدوام در تحریم بوده و هست..

- - - Updated - - -

سلام و درود

درست آمریکا تنها بود ، ولی آیا واقعا تنها بود ؟:) یا فقط یک شو تبلیغاتی بود ؟ ترکیه پاسخ به تحریم های آمریکا گفت من این تحریم ها را قبول ندارم و تنها کشوری که ما را در زمستان گرم نگه میدارد ایران هست ، ولی چرا نماینده فرستاد آمریکا به دنبال جایگزین برای ایران در امر خرید نفت ؟

آمریکا به شرکت های اروپایی و جهانی گفت بین من و ایران یکی را باید انتخاب کنید ، شرکت ها کدوم رو انتخاب کردن به نظرتون ؟ قبلا امید به برجام بود ، الان به چی امید داریم ؟ اصلا فکر نکنید این تحریم ها مثل سابق خواهند بود.

آمریکا به کل دنیا وارد جنگ اقتصادی شده و تحت شدید تعرفه های سنگین اقتصادی جهان بر کشورهای جهان اعمال کرد...انتظار دارید کشورها با این حرکت دیوانه وار آمریکا و جنگی اقتصادی شروع کرده با تحریم ها علیه ایران حمایت کنه...
جالبه اروپا و چین و روسیه به سمت سیستم مستقل مالی رفته که جدا از آمریکا عمل می کنه...
خود تحلیل گران گفتند آمریکا بد جوری به تحریم معتاد شده که ممکنه منافع ملی آمریکا به خطر بندازه و تاثیرگذاری تحریم از بین برود ...

CaeZer
September 9th, 2018, 01:18
دوست عزیز در سال ۹۰ تا ۹۲ تحت شدیدترین تحریم های بین المللی بودیم دلار چند بود؟ یادم باشه ۱۵۰۰ بود
به فرض اینکه ابان ما مثلا شدیدترین تحریم یک جانبه آمریکا اعمال بشه که که از حمایت بین المللی به گفته تحلیل گران برخوردار نیست حتما باید به کره شمالی تبدیل شیم...
کجای کاری پسر ایران ۴۰ سال مدوام در تحریم بوده و هست..

- - - Updated - - -

آمریکا به کل دنیا وارد جنگ اقتصادی شده و تحت شدید تعرفه های سنگین اقتصادی جهان بر کشورهای جهان اعمال کرد...انتظار دارید کشورها با این حرکت دیوانه وار آمریکا و جنگی اقتصادی شروع کرده با تحریم ها علیه ایران حمایت کنه...
جالبه اروپا و چین و روسیه به سمت سیستم مستقل مالی رفته که جدا از آمریکا عمل می کنه...
خود تحلیل گران گفتند آمریکا بد جوری به تحریم معتاد شده که ممکنه منافع ملی آمریکا به خطر بندازه و تاثیرگذاری تحریم از بین برود ...
خدا کریمه

Gh-Moradi
September 9th, 2018, 02:11

متاسفم برای طرز تفکر اون دوستمون خیلی از هموطنان همین طرز تفکر رو دارن
به مرگ گرفتن تا به تب راضی بشیم که متاسفانه همینطور هم داره میشه

بنده شخصا هرموقع بعد از چنج از صرافی بیرون میام اول تا آخر کسانی که باعث و بانی این وضعیت شدن رو به فحش میکشم
اصلا به دلاری که بالای 1000 تومن باشه راضی نیستم و هرمبلغ اضافه ای پرداخت کنم اول تا آخر مصببش رو حواله میکنم...

djdj99
September 9th, 2018, 02:57
متاسفم برای طرز تفکر اون دوستمون خیلی از هموطنان همین طرز تفکر رو دارن
به مرگ گرفتن تا به تب راضی بشیم که متاسفانه همینطور هم داره میشه

بنده شخصا هرموقع بعد از چنج از صرافی بیرون میام اول تا آخر کسانی که باعث و بانی این وضعیت شدن رو به فحش میکشم
اصلا به دلاری که بالای 1000 تومن باشه راضی نیستم و هرمبلغ اضافه ای پرداخت کنم اول تا آخر مصببش رو حواله میکنم...
شما هنوز مجبور نشدی وقتی مجبور باشی به یورو 12 تومنی هم راضی میشی.

st3205
September 9th, 2018, 10:05
تو آبان ماه میگن جوری تحت فشار میزاریم که شبیه غارنشین ها بشیم :|

Kian
September 9th, 2018, 10:46
تو آبان ماه میگن جوری تحت فشار میزاریم که شبیه غارنشین ها بشیم :|

در دهه 60 یعنی از سال 60 تا 68 به مدت 8 سال ایران همزمان با عراق و تا حدودی با آمریکا هم مستقیم در جنگ بود و فروش نفت ایران به کمتر از 300 هزار بشکه در روز کاهش پیدا کرده بود
و اگر سن تان اقتضاء کند و آن روزها را دیده باشید، درسته که کمبود و فشار اقتصادی بسیار بسیار و بسیار بیشتر از الان بود ولی کسی از گرسنگی نمرد و کسی هم غارنشین نشد !
لطفا کمتر این بلوف های ترامپ روان پریش و اطرافیان دیوانه شو و اخبار جعلی کانال فیک نیوز رو باور کنید ...

hostorder
September 9th, 2018, 11:19
یکی از راه ها اینه که سرور هاتون رو ایران منتقل کنید هر چند سرورهای ایران .....ولی تو این مدت 3 ماه مشکلی فعلا نداشتیم

از همه مهمتر دیگه دغدغه ارز رو نداریم که هر روز بالا میره و اعصابمون آرامش داره!

sina km
September 9th, 2018, 11:52
در دهه 60 یعنی از سال 60 تا 68 به مدت 8 سال ایران همزمان با عراق و تا حدودی با آمریکا هم مستقیم در جنگ بود و فروش نفت ایران به کمتر از 300 هزار بشکه در روز کاهش پیدا کرده بود
و اگر سن تان اقتضاء کند و آن روزها را دیده باشید، درسته که کمبود و فشار اقتصادی بسیار بسیار و بسیار بیشتر از الان بود ولی کسی از گرسنگی نمرد و کسی هم غارنشین نشد !
لطفا کمتر این بلوف های ترامپ روان پریش و اطرافیان دیوانه شو و اخبار جعلی کانال فیک نیوز رو باور کنید ...

سلام،
اگه اینطوریه که شما میگید پس چرا آقازاده ها یکی پس از دیگری کشور رو ترک میکنند.. پس چرا سران با رقم اختلاس های بزرگ، پول و ثروت خودشونو به خارج از ایران منتقل میکنند؟ پس چرا اکثر سران تابعیت کشورهای دیگه رو گرفتن؟
الانکه جنگی نیست.. از چی ترسیدن؟
به هر حال
این افزایش قیمت ها تا بهمن همچنان ادامه داره. حالا بهمن چه اتفاقی می افته هنوز معلوم نیست.. یا آغایان رفتارشونو تغییر خواهند داد یا اینکه کلا ترتیبشونو خواهیم داد .

subt
September 9th, 2018, 12:16
باید بزنیم تو سر خودمون . تازه اگر به همین شکل پیش بره که دولت مخالفتی نداره و کاریم نمیکنه ممکنه به 20 تومنم برسه مگر اینکه جلوشو بگیرن نذارن هر کاری میخواد بکنه

SV24.CO
September 9th, 2018, 12:25

به نظر شما راه دیگری برای خلق ثروت به جز فروش نفت و دادن کاسه گدایی به دست مردم در این نزدیک به نیم قرن وجود نداشته و ندارد؟
آیا شما فکر هم می کنید؟

mahsh
September 9th, 2018, 12:50
سلام با تشکر از مطلب

Gh-Moradi
September 9th, 2018, 12:51

دوست عزیز اون موقع دشمنان ما خارجی بودن، اما الان چی؟ الان دشمن ما داخلی هست بیدار شو دوست من!

Raymvnd
September 9th, 2018, 12:53
به نظر شما راه دیگری برای خلق ثروت به جز فروش نفت و دادن کاسه گدایی به دست مردم در این نزدیک به نیم قرن وجود نداشته و ندارد؟
آیا شما فکر هم می کنید؟

دوست عزیز می دونی چیه؟ نفت و گاز مردم ما را تنبل و *** گشاد کرده و ذهن شون مسموم کرد...

شنیدم ۷۰ درصد مردم ایران کار نمی کند و تنبل هستند , راست و دروغش نمی دونم...

راه های زیادی برای خلق ثروت وجود دارد ولی مردم ما حوصله انجام اینچیزا ندارن و یه چیزی بخوای باهات درباره فلانی حرف بزنی میگه برو بابا حوصله ای داری ها...

حالا نزدیک ۵۰۰۰۰۰ افغانی ها ایران رو ترک کرده ببینم مردم ما جرات می کنن کارهای ساختمانی انجام بدن یا نه ... چون مردم شغل پشت میزی می خوان که روی صندلی خود لم داده به مشتری های فلانی کاغذ بازی انجام بدهد و گرنه حاضر نیستند کارهای کثیف ساختمانی رو انجام بدن...

اونو با دوستی بحث کردم گفتم...

sadecohost
September 9th, 2018, 13:20
راه های زیادی برای خلق ثروت وجود دارد
ماه ها و سالها کار کن، درآمد خوب کسب کن، سرویس خوب ارائه بده،

یک شبه آقایان زحمت بکشند و هزینه ها را سه برابر، مشتری هات رو یک سوم کنند.

خود شما باشی دوباره میری دنبال خلق ثروت؟

djdj99
September 9th, 2018, 14:19
ماه ها و سالها کار کن، درآمد خوب کسب کن، سرویس خوب ارائه بده،

یک شبه آقایان زحمت بکشند و هزینه ها را سه برابر، مشتری هات رو یک سوم کنند.

خود شما باشی دوباره میری دنبال خلق ثروت؟
بهترین روش پول گرفتن از مشتری به یورو و دلار هست و باز کردن سایت خارجی و به خارجیا هم سرویس داد.

Amlaaki
September 9th, 2018, 15:18
به قول وزیر بهداشت رای دادید پای لرزشم بشینید .

موقعی میرفتید رای میدادید به جناب روحانی و این نمایندگان مجلس باید فکر اینجاشم میکردید .

الانم برید به همون نماینده ای رای دادید تشر بزنید .

خلایق هرچه لایق .

+ زمان جنگ تحت شدیدترین حالات ممکن بهمون فشار وارد میشد هیچی هم که نشد قوی تر هم میشدیم :: تا ظهور مهدی (عج) ایران پایدار است :: مشکل من فقط با این دولت (تَکرار) فاسد است .

در حوزه ی وب و اینترنت : وزیر محترم ارتباطات جناب مهندس جهرمی مرکز استان فارس (شیراز) رو ول کرده تمام شهرستان هارو(~40) هم ول کرده رفته روستای خودش رو کلا فیبر نوری کشیده در حالی که واقعا خیلی از شهرستان ها حتی خطوط مسی یا pcm هم ندارند ... این یعنی چی ؟ روحیه انقلابی میگه یا همه یا هیچکس امروز هم که توی حالاخورشید ماشالله ...

moh3eng
September 9th, 2018, 19:02
از یکی از بچه های اینجا سرور دارم امروز 50 درصد گرون کرد وقتی گفتم چرا لینک این تاپیک رو داد
من از پس هزینه سرور بر میام ولی ای کاش فقط سرور بود همه چی داره گرون میشه
شغل اول من کشاورزی هست باورتون نمیشه کود و سم چند برابر شده و بعضی کودهای مورد نیاز مثل اوره اصلا گیر نمیاد چون صادر میکنن با دلار 13 تومنی حال میکنن! حتی کشاورزی یعنی ساده ترین کار هم دیگه نمیشه انجام داد

یادمون هست ولی شما احتمالا یادت نیست اون زمان از لحاظ فساد داخلی کشور خوبی داشتیم الان فساد داخلی بیشتر از تحریم داره پدر مملکت در میاره
دختر فلان مسئول دارو احتکار میکنه بعد میگن دارو نیست چون تحریمه >:p

موقعی میرفتید رای میدادید به جناب روحانی و این نمایندگان مجلس باید فکر اینجاشم میکردید .

خلایق هرچه لایق .

+ زمان جنگ تحت شدیدترین حالات ممکن بهمون فشار وارد میشد هیچی هم که نشد قوی تر هم میشدیم :: تا ظهور مهدی (عج) ایران پایدار است :: مشکل من فقط با این دولت (تَکرار) فاسد است .

در حوزه ی وب و اینترنت : وزیر محترم ارتباطات جناب مهندس جهرمی مرکز استان فارس (شیراز) رو ول کرده تمام شهرستان هارو(~40) هم ول کرده رفته روستای خودش رو کلا فیبر نوری کشیده در حالی که واقعا خیلی از شهرستان ها حتی خطوط مسی یا pcm هم ندارند ... این یعنی چی ؟ روحیه انقلابی میگه یا همه یا هیچکس امروز هم که توی حالاخورشید ماشالله ...

این بحثهای جناحی دیگه نخ نما شده نه از اصولگراش خیر دیدیم نه از اصلاح طلبش
یادمون نرفته طرفداران اصلاح طلبا هم دور دوم احمدی نژاد همینارو میگفتن ولی رئیس جمهور اون حزب هم گند زد

x11416
September 10th, 2018, 01:36

خلایق هرچه لایق .

+ زمان جنگ تحت شدیدترین حالات ممکن بهمون فشار وارد میشد هیچی هم که نشد قوی تر هم میشدیم
مشکل ریشه ای هست وگرنه رییس جمهور که کاره ای نیست
رییس جمهوری رو که حتی یک آخوند ساده هم تهدید به ترورش میکنه, فکر میکنی قدرت اول مملکت هست

زمان جنگ حداقل بخور بخور داخلی نداشتیم

yasserhost
September 10th, 2018, 01:37
سلام عزیزان وقتتون بخیر . من امروز برای تمدید دو تا سرورم وقتی فاکتور ها رو دیدم شکه شدم . سرورهایی که دو تاش رو با قیمت 500,000 در ماه فرودین خریده بودم الان باید 1,350,000 تمدید کنم ! آخه با این وضع چطوری میشه کار کرد ؟ تازه من کارم هاستینگ نیست و سرور ها برای سایت های خودمه ! برای همین تصمیم گرفتم اینجا که اکثرا با ارز سر و کار دارند تاپیک بدم ببینم سایر عزیزان چطوری با نرخ ارز کنار میان . یه راهکاری یه چیزی ! الان قیمت محصولات هم زیاد کنیم 100 جا زیر ما میفروشن و آمار فروش کم میشه . نمیدونم دیگه موندم !

همون کاری که قبلا کردیم الان باید دوباره همون کارو بکنیم همین تنها راهه!

mohsen1771
September 10th, 2018, 07:13
هیچی بشین دعا کن امام زمان ظهور کنه=))

RoobinaServer
September 10th, 2018, 09:29
تو این شرایط یا باید برای سایت هاتون اسپانسر داشته باشین که همه هزینه هاتونو بده یا سرور داخلی تهیه کنید
ناگفته نماند سرورهای داخلی در حال حاضر قیمت ترافیک و پهنای باندشون برای سایتی که قبلا پهنای باند زیادی مصرف میکرده واقعا بالاست و تقریبا اگر توی بحث سخت افزار قیمتا پایینتر در بیاد (که بازم دیتاسنتری تو ایران پایینتر کار نمیکنه) توی بحث پهنای باند اونقدر قیمت بالاست که تفاوتی با خرید سرور خارج از ایران با دلار فعلی نداره!!!
باید سایتایی بزنین که درامدتون از اون سایتای هزینه های بقیه سایتاتون در بیاره
سایتایی مثل پیش بینی فوتبال (https://sezarco.ir/product/62) یا سایتایی که به قیمت ارز کار کنین داخلشون مثل کریپتو و...

سلام

مشکل مصرف ترافیک برای سایت ها که میفرمائید از تقریبا 3 سال پیش حل شده است و دیگر چنین مشکلی وجود ندارد.

بیشتر مشکل فعلی سخت افزار ها و سایر تجهیزات مرکز داده است به عنوان مثال سرور 4 میلیون تومانی الان نزدیک به 16 الی 20 میلیون تومان است (حتما الان سوال دارید که ارز 4 برابر شده قیمت 5 برابر ؟!!! بله چون به علت 4 برابر شدن و کم شدن قدرت خرید (همین شرکت های ارزان فروش یا بدون حساب و کتاب فروش) بار خاصی دیگر وارد نمیشود و سخت افزار نیز کم شده است در نتیجه دلال بازی بیشتر شده حتی وارد کننده ها هم قیمت الکی بیشتر اعلام میکنند به خاطر ترس از آینده و زمان خریدشون)

با این حال داخلی خیلی بهتر است و ثانیه ای حداقل بالا نمیرود در نتیجه میتوان روی آن کمی برنامه ریزی کرد.

باتشکر

tikweb.ir
September 10th, 2018, 09:55
سلام

با این حال داخلی خیلی بهتر است و ثانیه ای حداقل بالا نمیرود در نتیجه میتوان روی آن کمی برنامه ریزی کرد.

باتشکر

چیزی که در سرور های داخلی نمیشه روش برنامه ریزی کرد پورت و شبکه پایداره که نیاز به تغییرات اساسی داره و در همه دیتاسنترای ما این مشکل هست
پایداری شبکه ی دیتاسنتر رده نه چندان بالا هتزنر رو مقایسه کنید با پایداری شبکه و ارتباط سرور با سرور های خارجی(خیلی مهم) در دیتاسنترای ایرانی
اصلا قابل مقایسه نیست

RoobinaServer
September 10th, 2018, 10:11
چیزی که در سرور های داخلی نمیشه روش برنامه ریزی کرد پورت و شبکه پایداره که نیاز به تغییرات اساسی داره و در همه دیتاسنترای ما این مشکل هست
پایداری شبکه ی دیتاسنتر رده نه چندان بالا هتزنر رو مقایسه کنید با پایداری شبکه و ارتباط سرور با سرور های خارجی(خیلی مهم) در دیتاسنترای ایرانی
اصلا قابل مقایسه نیست
بله این مورد صحیح است (کیفیت ارتباطی با سرورهای خارجی) چون داخلی مشکل خاصی ندارند.

آیا مثلا یک سایت اتوماسیون داخلی یا هر نوع مصرف سروری دیگری که نیاز به خارج کشور ندارد نمیتواند داخل کشور کار کند ؟ یک دیتاسنتر به این همه بزرگی که فقط برای میزبانی یک سایت که برای آن کیفیت خارج کشور مهم است استفاده نمیشود!!!

وقتی شما در همان هتزنر باشید و آیپی آنها توسط *****ینگ مسدود شده باشد در نتیجه داخل کشور در باز شدن سایت مشکل داشته باشند چه تصمیمی میگیرید ؟ هیچ سایت مهم و درست درمانی کنار سایر مشترکین خارجی که vp--n هم ممکن است وجود داشته باشد برای چنین مشکلاتی قرار نمیگیرند و اختصاصی کار میکنند در نتیجه هزینه خیلی بالاتر میرود و تصمیم میگیرند داخلی کار کنند.

خیلی موارد دیگر هم وجود دارد که دلیل روی آوردن مشترکین به داخل شده است - مشترکین را در حد این انجمن و 4 تا سایت و پلاگین مشاهده نکنید بیش از 90% (امار حدودی و چشمی) مشترکین خارج از انجمن ما چنین نظری دارند مخصوصا بعد مشکلات *****ینگ روی آیپی.

در هر صورت بیشتر این مصرف کننده ها هم اکنون داخلی هستند و باز هم به داخل کشور خواهند آمد فعلا مشکل اینجا است که هزینه نگهداری و تجهیزات بالا رفته است.(احتمالا این مورد هنوز جزو کالاهای مهم حساب نشده است کلا it همیشه رده چندم است.)

اون دوست عزیزی هم که ذکر کردند هاستینگ ها یکی پس از دیگری در حال جمع شدن هستند به خاطر فروختن ارزان قیمت و قیمت روی هوا دادن است (وقتی دو تا هاستینگ هم رده (تابستانی) یکی در حال فروختن سرور خارج کشور به یورو است و یکی به ریال و قیمت یک دوم فروشنده با یورو، این چه چیزی را نشان میدهد ؟ جز عدم برنامه ریزی صحیح ؟)

هاستینگ ها به جنب و جوش افتاده اند و چون مشترکین آنها کم شده (به خاطر قیمت بالای ارز و توان خرید کمتر از قبل مردم) در حال فروش به هر قیمتی و جذب به هر قیمتی هستند و کیفیت را بیشتر از قبل فدا میکنند و خود این مورد نیز یک دلیلی برای عدم اعتماد مشترکین به چنین سرویس هایی و روی آوردن به سرویس های داخلی است.

دلایل و موارد بسیار و خارج از حوصله و وقت این تاپیک و ما است.

کلی نگاه کنید و ببینید مشترکین شما چه چیزی میخواهند - !مشترکین نباشند شما هم نیستید.! (کیفیت-پشتیبانی-قیمت متعادل-دردسر کمتر) در چنین وضعیتی سود خود را کم کنید اما کیفیت را کم نکنید.

باتشکر

nevergotme
September 10th, 2018, 10:15
ای بابا با این Roobinaserver در مورد سرورای ایران بحث نکنید اخرش میخواد بگه ما خوبیمو ما پایداریمو ما هتزنره ایرانیمو بیاید از ما بگیرید و از این حرفا.

RoobinaServer
September 10th, 2018, 10:24
ای بابا با این Roobinaserver در مورد سرورای ایران بحث نکنید اخرش میخواد بگه ما خوبیمو ما پایداریمو ما هتزنره ایرانیمو بیاید از ما بگیرید و از این حرفا.

:) فقط ما در این تاپیک گفتیم بیاید ایران ؟ میبینید که چند نفر دیگر هم گفتند.

کوتاه فکر نباشید و از تجربه دیگران استفاده کنید ما در همین ایران در حال کار هستیم نه خارج کشور - هیچ حقوقی و بودجه دولتی هم نداریم.

اتفاقا ما دیگر نمیگیم خوب هستیم یا بد به خاطر حرف چنین دوستان عزیزی مانند شما مانیتورینگ ابتدای سایتمان قرار دادیم تا مشترکین خودشان ببینند اگر خوب بود خرید کنند اگر بد بود خرید نکنند دیگه چه کاری باید بکنیم برای شما ؟ بفرمائید خوشحال میشیم و اگر درست باشد حتما انجام میدهیم.

بنده ذکر کردم *****ینگ آیپی آلمان را میبندد سایت در ایران باز نمیشود شما در مقابل این حرف بنده دلیل فنی زیر را آورده اید ؟ :

اخرش میخواد بگه ما خوبیمو ما پایداریمو ما هتزنره ایرانیمو بیاید از ما بگیرید و از این حرفا

در ضمن ما گفتیم از ما خرید کنید ؟ !!!

(انشالله به راه راست هدایت شوید.)

موفق باشید

ITarashe
September 10th, 2018, 11:15
سلام دوستان
قیمت ارز همینطوری با این شرایط بالا میره و نوسان میکنه
الان سخت افزار از خودتون نباشه خارج از کشور واقعا سرور بصرفه نیست . داخل کشور هم کلا برای خارجی ها مشکلی داریم .
اخرش مجبور میشیم با FTTH خونگی همه کولو کونیم :|
پهنای باند واقعا ارزون شده ولی قبلا هم گفتم
تا زمانی که از 217.218.0.0 میخوایم بریم به تلیا نت و محدود کشور هایی که به ایران لینک دارن جهانی نمیتونیم حرفی از کیفیت بزنیم
مخصوصا وقتی اسم های دهن پر کن و با ابهت میاریم و تاپیک میزنیم با افتخار دیتاسنتر برج میلاد
رک های 42 یونیت بی کیفیت که یه هولدر افقی نمیذارن . شماره کابلی وجود نداره . یه CCW میذارن خبری از سیسکو نیست . ASA FIREWALLای چیزی ؟
اخرم چون همه توی لوپ کافوی مملکتیم همه نود SPEEDTEST شدیم . جفت هم جفت هم اسپید تست میگیریم میگیم وایی چه سرعتی .
گیگ :|
رک بغلی
4 خیابون اونور تر
بعد میایم تست تروپوت با خارج از کشور میگیریم میبینیم 60% لاست داریم کلا
ROUTE LEAK داره netco هامون
زیرساختامون دست دوم های مالزی و افغانستان و . ...

نمیخوام بگم ضعیفیم . بدیم یا خوبیم
میخوام بگم واقعا اشک همه در اومده
دومین کام 6 هزار تومنی رو 150 هزار تومن ثبت میکنیم :)
یه تقسیم کنیم
الان یه RB 750 معمولی زیر 400 هزار تومن نیست !
یه زمانی 493G پونصد تومن نمیشد با MINI PCI های اضافی و و کلی ماژول و داستان
نه ISP میصرفه
نه هاستینگ
نه دومین
هیچی !
چون ما 10 میلیون داشتیم
الانم 10 میلیون داریم
ولی همه چی شده 100 میلیون
مثل قضیه ISP ها و iSDP ها و FCP , نت کو و سرو کو
اخرش بزرگا بقیه رو قورت میدن و اصلی ها میمون
یه زمانی هر شهری ISP های خودشو داشت
الان هر کدوم زیر لوای یکین
پیشگامان
داده گستر عصر نوین
اسیاتک
شاتل
مبین نت
ایرانسل

همه فروختیمو شدیم RESELLER ...
از الان بیایم ادغام شیم جدی جدی .
اخرش بزرگا و غول ها میمونن بقیه reseller میشن عملا ...
فقط داریم مقاومت میکنیم

واقعا یه تمدید هم نداشتم طی 2 ماه گذشته !
طرف حتی انتقال هم نداده . حاضر شده سایتشو تعطیل کنه
جای دیگه از این هاست هزار تومنی ها هم نگیره !
نداره واقعا

هممون پر از اشکیم

nevergotme
September 10th, 2018, 11:30
دلار داره باز میکشه بالا ، 400 اومد روش

sarwhost
September 10th, 2018, 13:04
دوباره ارزها داره میکشه روش این مملکت درس شدنی نیست
همه دارن این ماها فقط تحمل میکنن و هر جوری هست خود شونو نگه دارن غرق نشن

behnamy01
September 10th, 2018, 22:21
یکی از راه ها اینه که سرور هاتون رو ایران منتقل کنید هر چند سرورهای ایران .....ولی تو این مدت 3 ماه مشکلی فعلا نداشتیم

از همه مهمتر دیگه دغدغه ارز رو نداریم که هر روز بالا میره و اعصابمون آرامش داره!

این راه اصلا منطقی نیست! تا کی میخواد دیتاسنترداخـلی گرون نکنه؟! شایدم خودشون دارن ram و cpu داخل تولید میکنن ما خبر نداریم!!
به هرجهت چند ماه دیگه اونا هم باید قطعات سرور رو از خـارج واردکنن و اون موقع دیگه مطمئن باشید با قیمت قبل به شما سرویس نمیدن!

این راه از چاله به چاه افتادنه...

samirh
September 11th, 2018, 16:25
سلام به همگی مرسی بابت مطلب های جالب و خواندی و با تشکر از مدیر انجمن بابت انجمن خوبتون

ali0000
September 11th, 2018, 18:07
افزایش دوباره نرخ ارز و سکه؛ دلار بار دیگر از ۱۴ هزار تومان گذشت

پس از آرامش نسبی در بازار ارز و سکه و کاهش نرخ دلار به حدود ۱۲ هزار تومان، نرخ هر دلار آمریکا در بازار ارز تهران در روز سه شنبه بار دیگر از ۱۴ هزار تومان گذشت

agh620
September 12th, 2018, 10:16
میگن توی بیابون بی اب و غذا و علف گوشت خوک بر انسان حلال میشه ...

من میگم بزنید توی یکی از کار های زیر

1 - کرک سرور های مجازی و راه اندازی سرویس بر روی اونا و فروش اونا ...
2 - carding و خرید با BIN متود و ... (خودم به شخصه اکانت یک ساله اکسپرس *** خریدم و بک نخورد - سرور از آمازون هم خریدم - و خیلی از کار های دیگه)

پول اولی که حروم 100 درصد
پولی دومی رو نمیدونم

خلاصه ما هم الان تو بیابون بی اب و علف گیرم کردیم و پول حروم برما حلال میشه ... خخخخخ

خلاصه که من خودم تو این کار نیستم ولی دیدم افرادی که از این طریق دامنه و هاست میخرن از خارج
یا سرور کرک میکنن و ...

در مورد دومی هم که کاردینگ هست توی یوتیوب و توییتر کیورد های زیر رو سرچ کنید در موردش یه کم میاد :)
bin express***
bin digital ocean
bin free domain
و ...
که یه چکر نیاز داره و یه cc جنریتور

قبلا هم دیدم بین هایی که سرور 128 گیگ مفتی از هتزنر گرفتند! (البته الان پاسپورت میخواد که اونم باز با فتوشاپ و ... راهش میندازن و بازم میگیرن ولی احتمال بک خوردن سرور زیاد)

کسی در مورد کاردینگ خواست توی کانال تلگرام زیر یه کم میتونه اطلاعات بگیره
wbnet
که فارسی زبان هم هست

Mr-Pro
September 24th, 2018, 20:25
امروز 300 دلار صبح خریدم 4,500,000 یعنی هر دلار 15 هزارتومان . الان یه سفارش ثبت کردیم هر دلار 16 هزار تومان . هزارتومان افزایش در عرض 10 ساعت . علی برکت الله ...

gdfire
September 24th, 2018, 20:44
برید سمت سوشیالا دیگه واقعا موندن فقط ضرره هزینه ها نگهداری سایت و نبود تبلیغات فیل ترینگ های بی مورد فشاره زیادیه ولی فعالیت تو اینستاگرام و تلگرام و یوتیوب بهتره هزینه نمیخاد اولیه بعدشم تبلیغات الان اوره متاسفانه با این هزینه ها بی ثبات باید بست دیگه یورو داره میرسه 20 تومن!!!!!!!!!!!!!!! یا اگه سایت و..میخوایین ادامه بدین برین مارکتا خارجی که درامد به ارز خارجی باشه
یا هم بریم گدایی تو کویت هر یه دینارش داره میرسه 60:(
با این گرونی درامد 10میلیونی فقط جواب زندگیو میده اونم زندگی تا حدودی متوسط طوری شده موادغذاییم امروز بخری بهتره فرداش 500 تا 1 تومن اومده روش8-|اینده ارزوهامون ...همگی تباه شده به خاطر یه عده سبک مغز

mehrshad.ho
September 24th, 2018, 21:13
برید سمت سوشیالا دیگه واقعا موندن فقط ضرره هزینه ها نگهداری سایت و نبود تبلیغات فیل ترینگ های بی مورد فشاره زیادیه ولی فعالیت تو اینستاگرام و تلگرام و یوتیوب بهتره هزینه نمیخاد اولیه بعدشم تبلیغات الان اوره متاسفانه با این هزینه ها بی ثبات باید بست دیگه یورو داره میرسه 20 تومن!!!!!!!!!!!!!!! یا اگه سایت و..میخوایین ادامه بدین برین مارکتا خارجی که درامد به ارز خارجی باشه
یا هم بریم گدایی تو کویت هر یه دینارش داره میرسه 60:(
با این گرونی درامد 10میلیونی فقط جواب زندگیو میده اونم زندگی تا حدودی متوسط طوری شده موادغذاییم امروز بخری بهتره فرداش 500 تا 1 تومن اومده روش8-|اینده ارزوهامون ...همگی تباه شده به خاطر یه عده سبک مغز

فقط جمله آخر :
اینده ارزوهامون ...همگی تباه شده به خاطر یه عده سبک مغز

tabanpay
September 24th, 2018, 21:21
من نمیدونم چطور باز هم جمعه ها شلوغ میشه کی گوش میده؟!!؟ یعنی الان چطوز مسولین میگن مردم حمایت میکنند مردم میخوان این رو واقعا نمیدونم بابا همون نظامی ها هم حقوقشون از کارمند بانک بیشتر نیست

نمیدونم چطور هست این فقط داره حرف حساب میزنه

http://www.asriran.com/fa/news/632856/%D9%81%D8%A7%D8%A6%D8%B2%D9%87-%D9%87%D8%A7%D8%B4%D9%85%DB%8C-%D8%AD%D8%AC%D8%A7%D8%A8-%D9%88-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D9%87%E2%80%8C%D9%BE%D8%B1%D8%B3%DB%8 C-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D9%88%D8%AF-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%DA%86%DB%8C%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%AF%D9%86-%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%86%D8%AF

ourweb
September 24th, 2018, 21:27
سلام دوستان
قیمت ارز همینطوری با این شرایط بالا میره و نوسان میکنه
الان سخت افزار از خودتون نباشه خارج از کشور واقعا سرور بصرفه نیست . داخل کشور هم کلا برای خارجی ها مشکلی داریم .
اخرش مجبور میشیم با FTTH خونگی همه کولو کونیم :|
پهنای باند واقعا ارزون شده ولی قبلا هم گفتم
تا زمانی که از 217.218.0.0 میخوایم بریم به تلیا نت و محدود کشور هایی که به ایران لینک دارن جهانی نمیتونیم حرفی از کیفیت بزنیم
مخصوصا وقتی اسم های دهن پر کن و با ابهت میاریم و تاپیک میزنیم با افتخار دیتاسنتر برج میلاد
رک های 42 یونیت بی کیفیت که یه هولدر افقی نمیذارن . شماره کابلی وجود نداره . یه CCW میذارن خبری از سیسکو نیست . ASA FIREWALLای چیزی ؟
اخرم چون همه توی لوپ کافوی مملکتیم همه نود SPEEDTEST شدیم . جفت هم جفت هم اسپید تست میگیریم میگیم وایی چه سرعتی .
گیگ :|
رک بغلی
4 خیابون اونور تر
بعد میایم تست تروپوت با خارج از کشور میگیریم میبینیم 60% لاست داریم کلا
ROUTE LEAK داره netco هامون
زیرساختامون دست دوم های مالزی و افغانستان و . ...

نمیخوام بگم ضعیفیم . بدیم یا خوبیم
میخوام بگم واقعا اشک همه در اومده
دومین کام 6 هزار تومنی رو 150 هزار تومن ثبت میکنیم :)
یه تقسیم کنیم
الان یه RB 750 معمولی زیر 400 هزار تومن نیست !
یه زمانی 493G پونصد تومن نمیشد با MINI PCI های اضافی و و کلی ماژول و داستان
نه ISP میصرفه
نه هاستینگ
نه دومین
هیچی !
چون ما 10 میلیون داشتیم
الانم 10 میلیون داریم
ولی همه چی شده 100 میلیون
مثل قضیه ISP ها و iSDP ها و FCP , نت کو و سرو کو
اخرش بزرگا بقیه رو قورت میدن و اصلی ها میمون
یه زمانی هر شهری ISP های خودشو داشت
الان هر کدوم زیر لوای یکین
پیشگامان
داده گستر عصر نوین
اسیاتک
شاتل
مبین نت
ایرانسل

همه فروختیمو شدیم RESELLER ...
از الان بیایم ادغام شیم جدی جدی .
اخرش بزرگا و غول ها میمونن بقیه reseller میشن عملا ...
فقط داریم مقاومت میکنیم

واقعا یه تمدید هم نداشتم طی 2 ماه گذشته !
طرف حتی انتقال هم نداده . حاضر شده سایتشو تعطیل کنه
جای دیگه از این هاست هزار تومنی ها هم نگیره !
نداره واقعا

هممون پر از اشکیم
ای بابا اینطور که داریم پیش میریم کم کم باید جمع کنیم خیلی وضعیت بد شده اصلا خوب نیست اصلا

Amirhossein.M
September 24th, 2018, 21:29

سلام

خسته نباشی
اگه مایل بودی میتونیم کمکت کنیم که هزینه های شما کم تر بشه.

در خدمتتون هستم.

Raymvnd
September 24th, 2018, 21:33
امروز 300 دلار صبح خریدم 4,500,000 یعنی هر دلار 15 هزارتومان . الان یه سفارش ثبت کردیم هر دلار 16 هزار تومان . هزارتومان افزایش در عرض 10 ساعت . علی برکت الله ...
درود...
به احتمال زیاد این افزایش قیمت دلار به علت سفر روحانی به نیویورک بوده...
جالبه هر چیزی اتفاق می افته دلار سریع تاثیر خودشو می پذیره بدون دلیل..

- - - Updated - - -

سقوط ارزش ارز افغانستان

یک دلار برایر ۷۶ افغانی

75.45
یک دالر
5.10
هزار تومان ایرانی

87.80
یک یورو
1050
هزار روپیه هندی

57
یک دالر کانادایی
76.80
یک فرانک سوی

97.00
یک پوند انگلیس
650
هزار ین جاپان

20.45
یک درهم
586
هزار روپیه پاکستان

11
یک یوان چین
53.60
یک دالر استرالیا

https://www.afghanpaper.com/nbody.php?id=154863

BAMPA
September 24th, 2018, 22:01
میخوای مهاجرت کنی یه سرورای داخلی

میبینی دیتاسنترام گرگ شدن میخوان یه جور بچاپن
از یه طرف کیفیت پورت خارج دیتاسنترا که از تاتار رد میشه ...
از یه طرف میبینی فقط 1 هفته طول میکشه دیتاتو انتقال بدی ایران ...

به قشر هاستینگ بد داره ظلم میشه
فقط همینو میتونم بگم

Amirhossein.M
September 24th, 2018, 22:08

فقط همینو میتونم بگم

سلام

مهندس در صورتی که نیاز به انتقال به ایران داشتی بهم اطلاع بده بهت چند جا معرفی کنم ؛ در صورتی که نیاز به کولو داشتی.
و در صورتی هم که سرور اختصاصی یا سرور مجازی میخواستی خودم میتونم کمکت کنم با پورت قوی.

CaeZer
September 24th, 2018, 22:15
*
جام زهرآلود باید نوشید ...
*

BAMPA
September 24th, 2018, 22:23
سلام

مهندس در صورتی که نیاز به انتقال به ایران داشتی بهم اطلاع بده بهت چند جا معرفی کنم ؛ در صورتی که نیاز به کولو داشتی.
و در صورتی هم که سرور اختصاصی یا سرور مجازی میخواستی خودم میتونم کمکت کنم با پورت قوی.

دوست عزیز

10000 تا جا میشه کولو کرد !
اما امان از کیفیت !
امان از پورت خارج

جادو که نمیشه کرد
در انتها پهنای باند از زیرساخت رد میشه

ما مشتری بین المللی داریم رو یکی از سایتامون که یه زمان ایران بود
با یه لحن تمسخری بهمون ایمیل زد که آره حدس میزنم کیفیت خدماتتون هم مثل زمان باز شدن سایتتون افتضاح باشه :)

vahab00
September 24th, 2018, 22:43
درود
آقا گرون شده حرف شما درست
اما متاسفانه هاستینگ های ایرانی هم خدمات مناسبی ندارند
البته این فقط نظر شخصی من هست و به هیچ شخص و شرکتی انگشت اشاره ندارم
من اول یک هاست داشتم از ی شرکت معتبر ایرانی بعد ی مدت فهمیدم فایل هام شر میشه . امار گرفتم دیدم هاستینگ برمیداره
پس اینجا بود که رفتم رو ی هاست دیگه
اون خیلی خوب بود اما گاهی بیشتر وقت ها فقط ایران رو باز میکرد و سایت افت شدیدی کرد
رفتم سراغ سرور مجازی
اول کار یک سرور گرفتم ماهانه 130 تومن که تو این گرونی ها به 500 تومن داشت میرسید که دیدیم نیاز به یک فکر اساسی هست
بحث من از اینجا به بعد شروع میشه

کلی هاستینگ ایرانی گشتم که یک فضای 50 گیگی بخرم که هیچکدوم ارائه نمیدادند حتی نمایندگی هم نداشتند این مقدار رو
تا اینکه از شرکت قبلی یک رسیلر نامحدود گرفتم
با اینکه راضی ام اما خیلی باهاشون صحبت کردم گفتم آقا به جای نامحدود با همین قیمت 30 تا 50 گیگ اختصاصی به ما بدید گفتن نه
خب حالا شما هاستینگ های عزیز جواب بدید :
امثال من و مشکلات من کم نیست و با توجه به نرخ بالای عرض خیلی ها مثل من خواهند شد
آیا این مشکل شما نیست که پلان های مناسبی ندارید تا مشتری جذب کنید ؟
منه مشتری دنبال نامحدود نیستم . عقلمم میرسه هارد نامحدود نداریم و یک سرور هم یک مقدار خاص هارد پشتیبانی میکنه
به جای هاست های 50 و 100 مگی بیاید پلان های 20 تا 50 گیگ اضافه کنید به هاستینگتون
ببینید چقدر مشتریان مثل من زیاد هستند و سراغتون میان
شاید مشکل از خودتونه و نمیدونید
شاید یکی بیشتر از 10 گیگ نیاز داره
حتما ک نباید سرور یا مجازی بگیره ک
شما هزینتون رو بگیرید
حتی من حاضر بودن هزینه 5 تا هاست ده گیگ رو ماهانه بدم یا حتی سالانه اما 50 گیگ هاست یا نمایندگی با امکانات بالا بهم بدن که هیچکدوم قبول نکردن
درسته گرونیه
اما شاید شما هم اشتباه میکنید
شاید خودتون رو جای مشتری نمیذارید
خودتون سرور دارید و هر وقت استارتی داشتید ی هاست به مقدار دلخواه میسازید اما مشتری بدبخت که هاستینگ نیست و شاید مقدار بیشتر از 10 گیگ بخواد
دلیل اینکه میگم 10 گیگ اینه که طبق بررسی های من اکثر هاستینگ های ایرانی نهایت هاستی که میدن ده گیگ هست
به هر حال از ما گفتن بود
برای این موضوع هم یک تاپیک دیگه میزنم و اونجا هم خواستید بحث میکنیم

gdfire
September 24th, 2018, 22:57

فقط همینو میتونم بگم
ایرانیا با یه دیداس ساده می خوابن هیچ ضمانتی بهشون نیست یا هم پورتشون از خارج داغونه بشینی سبک سنگین کنی میبینی ایناهم گرون کردن سرور رم 64 کردن 2 تومن ولی همی خارجی الا 1 و خرده ایه میمونه ادم واقعا ....

vistaix
September 25th, 2018, 01:31
دلار شبانه هم بالا رفت❗

قیمت الان دلار16.400

- - - Updated - - -

دلار شبانه هم بالا رفت❗

💵قیمت الان دلار16.400

delta
September 25th, 2018, 01:47
مثل من باشید..کلا دو ماهی میشه زندگی رو بیخیالی زدم ..قلنا تا صبح کار میکردم پای سیستم الان از مغازه میام میگیرم میخوابم ..:d نه اضافه کاری نه حرس و جوشی نه پیشرفتی..اره عزیزان گور پدر زندگی و دلار و ...

gdfire
September 25th, 2018, 02:23
مثل من باشید..کلا دو ماهی میشه زندگی رو بیخیالی زدم ..قلنا تا صبح کار میکردم پای سیستم الان از مغازه میام میگیرم میخوابم ..:d نه اضافه کاری نه حرس و جوشی نه پیشرفتی..اره عزیزان گور پدر زندگی و دلار و ...
من که همو اولش بستم رفت بخدا سبک شدم فاکتور میومد همون قیمتو اماده میکردم دو ساعت بعد 50 تا یا 100 تا میومد روش ضرر بود کلا یورو از دیروزه شتاب گرفته فردا فکر کنم 20 رد کنه ملتم امادن برن ایران خودرو لگن بخرن بعدم حمله به موادغذایی اوضاع بدی در انتظار ایرانه ملتم بهتون بر نخوره خر و گاوم گذاشتن جیبشون شده بخور تا خورده نشی ...:-#-o8-|

CaeZer
September 25th, 2018, 02:46
به احتمال زیاد یک خبرایی میشه فردا اونور آب ، با سخنان اخیری که بمبئو داشته

nevergotme
September 25th, 2018, 20:24
خوبیه یورو 20,000 تومنی اینکه راحت تر ادم حساب میکنه یه سرور چقد در میاد.

meysam021
September 25th, 2018, 20:37
به کجا داریم میریم؟
ارز به ما ما به مشتری فشار میاریم.
اشتغال ایجاد نشد.
3 میلیون اشتغال با مسدود کردن تلگرام نابود شد.
شغل های اینترنتی هم در حال نابودی.
میتونم بگم نابود.
یوروی 2800 تومنی کجا ، الان کجا.
اصلا همون 4800 تومن زیاد دور نریم، پری روز
چرا کسی هواسش به ما نیست.

سیدرضا بازیار
September 25th, 2018, 21:23
بهای سکه اندکی کاهش یافت (http://www.irna.ir/fa/News/83043908)

دلار ۱۳۵۰۰ تومان هم با ۲۰۰درصد کاهش به ۱۷ هزار تومان رسید

mizban97
September 25th, 2018, 21:27
دوستان با دلار 17 هزار تومان و یورو 20 هزار تومان چه کنیم؟o:-):d

amirizadi
September 25th, 2018, 21:30
دوستان با دلار 17 هزار تومان و یورو 20 هزار تومان چه کنیم؟

ادامه تاپیک :d

Peugeot
September 25th, 2018, 21:30
بهتره بپرسیم: چه گ...ی باید بخوریم؟

Raymvnd
September 25th, 2018, 22:28
درود...
همه کشورها دارن کم کم از یوغ دلار خارج میشن و ایران هم باید اینکارو انجام دهد...

ریال ایران باید به پشتوانه طلا و سایر ارزها برگردد که بتواند به ثبات نسبی دست پیدا کند...

a1994n1373
September 25th, 2018, 22:45
آقا یعنی چی که باید دلار و یورو رو بذاریم کنار !

شما برو به هتزنر بگو ریال قبول کنه در جا سرورات و اکانتتو بلاک میکنه !

Raymvnd
September 25th, 2018, 23:09
آقا یعنی چی که باید دلار و یورو رو بذاریم کنار !

شما برو به هتزنر بگو ریال قبول کنه در جا سرورات و اکانتتو بلاک میکنه !

من گفتم کشورهای جهانی دارد کم کم دلار رو کنار می ذارن و جاشو به یورو میده...
همین اروپا برای جهانی سازی یورو به تکاپو افتاده چون اعلام کردند که آمریکا دلار رو سلاح تبدیل کرده و دلار را به ارز خطرناک و نامعتبر تبدیل شده برای همین کشور ها تلاش می کنن از یوغ دلار خارج بشن...
بالاخره این اتفاق بیفته شرکت ها ارزهای دریافتی خود تغییر میدن که کاربران به مشکل بر نخورن..

BAMPA
September 25th, 2018, 23:33
ما به یه راه حل منطقی رسیدیم !
خیلی شیک و مجلسی موقع نهار بود توی دفتر صدا میاد
رفتم میبینم یکی از بچه ها یه ماهی تابه گرفته دستش داره میزنه بقیه ام دارن میرقصن !
یه نگاه معنا داری بهشون کردم و منم ملحق شدم بهشون :))

تا وقتی که به اکثریت مردم به شعور و آگاهی سیاسی نرسن وضعیت همینه
پیشنهاد منم به شما اینه که یه همچین حرکتیو جهت شادی اموات (نیرو های گرامی) انجام بدید

آزمودم بخت دور اندیش را ** بعد از این دیوانه سازم خویش را

OMIDTU5
September 26th, 2018, 00:04
عنوان تاوپیک رو اصلاح کنید با دلاری ۱۷۵۰۰ چه کنیم ؟
#ماـرکوردـزدیم

SV24.CO
September 26th, 2018, 00:16
عنوان تاوپیک رو اصلاح کنید با دلاری ۱۷۵۰۰ چه کنیم ؟
#ماـرکوردـزدیم

اندوخته خود را دلار بخرید تا کامل از بین نرفته است .

iraniam2000
September 26th, 2018, 01:05
چند سطر از کتاب "چگونه بر جهان حکومت کنیم" آندره د گیلوم

فکر کنم اساس حکومت ایران را نوشته

https://worldup.ir/file/4092e80114dc3.jpg (https://worldup.ir/)

BazPardakht.Com
September 26th, 2018, 13:58
دلار شد 18,000 تومان
طلا 540,000 تومان

https://bonbast.com

amirizadi
September 26th, 2018, 14:00
حساب کتاب نداره - بالاترم میره - اونایی که باید ضربه بخورن میخورن
اقایان هم که براشون مهم نیست - مهم اینه که امریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه - همین , کلا وضعیت کشور به خاطر همین یک جمله هست - نه هیچ چیر دیگه

nevergotme
September 26th, 2018, 14:39
پارسال اگه میگفتن بهت یورو میشه 21 هزار تومن باور میکردید ؟

ئه شد 22

ئه شد 23

BazPardakht.Com
September 26th, 2018, 14:41
پارسال اگه میگفتن بهت یورو میشه 21 هزار تومن باور میکردید ؟
نه
الان بهت بگن یورو میشه ۱۰۰ هزار تومن باورت میشه؟

tabanpay
September 26th, 2018, 15:36
دلار 18500 به کجا چنین شتابان

amirizadi
September 26th, 2018, 15:43
خودمان میخواهیم عزیزم

چطور ان موقع که تخم مرغ شد 10.000 تومان مردم معترض شدن
الان که همه چیز 3 برابر شده - بیکاری فراوان شده - کسبه همه در حال جمع کردن هستند - شرکتهای بزرگ - تولیدی ها همه کار را استاپ کردن کسی چیزی نمیگه !!!!

این نشان از اینه که ما از این موارد استقبال میکنیم و دولت هم خوب با این کار داره بودجشو تامین میکنه - تحریم ها تا حدی الان دیگه هر کسی متوجه شده که این نرخهای نجومی ارز و طلا فقط و فقط درگیر مشکلات تحریم نیست - بلکه بیشتر مواردش داخلی هست

حتی مردم خودشان هم بی رحم شده اند - همه فقط به فکر خودشان هستند - هیچ کس حتی 1% به فکر کسی نیست - هر کسی در حرفه خودش بنا به دلایلی کاری انجام میده که فقط به منفعت خودش باشه - اما نمیدونه که در درازا مدت دودش در چشم خودش هم میره

sazsaz
September 26th, 2018, 23:15
دیگه اون عنوان را عوض کنید بزنید با دلار 20 تومن

mahdi-relax
September 26th, 2018, 23:38
عملا بسیاری از کسب و کار های اینترنتی که با خرید دلار و محصولات خارجی سر و کار داره، رو به نابودی هست. توانایی خرید مردم بشدت پایین اومده.
حتی اگه بازم توانایی خرید داشته باشن زورشون میاد واسه محصولی که قبلا با یه قیمت ارزونی میگرفتن الان با پنج یا شش برابر بیشتر تهیه کنند.
امید به آینده در مردم مخصوصا جوان ها روز به روز داره کمتر میشه و به صفر میرسه!

OMIDTU5
September 27th, 2018, 00:03
تحلیل بازار ارز در روزهای آتی :
شوک سخنرانی ترامپ و تب بازار خوابیده و دلار از فردا میاد پایین و به حدود 17200 میرسه همینجوری ثابت میمونه تا حدود 1 هفته قبل از شروع تحریم های نفتی که طی چند روز به 25 تومان میرسه و ماه های بعد نیز طبق شرایط سیا سی بین 25 تا 28 در گردش

DVB_SS2
September 27th, 2018, 00:15
تحلیل بازار ارز در روزهای آتی :
شوک سخنرانی ترامپ و تب بازار خوابیده و دلار از فردا میاد پایین و به حدود 17200 میرسه همینجوری ثابت میمونه تا حدود 1 هفته قبل از شروع تحریم های نفتی که طی چند روز به 25 تومان میرسه و ماه های بعد نیز طبق شرایط سیا سی بین 25 تا 28 در گردش
اتفاقا از فردا دلار افسار گسیخته تر خواهد شد اگر کور سو امیدی به مذاکر پنهانی بود و یا راهکاری از طرف دولت های اروپایی این امید هم از بین رفت و از فردا دلار قیمت مشخصی نخواهد داشت با روند کنونی تا قبل از 13 ابان به احتمال قوی دلار تا مرز 50 هزار تومان هم خواهد رسید.

1eng.ir
September 27th, 2018, 00:40
چرب کن هموطن (:|

gdfire
September 27th, 2018, 00:43
عملا بسیاری از کسب و کار های اینترنتی که با خرید دلار و محصولات خارجی سر و کار داره، رو به نابودی هست. توانایی خرید مردم بشدت پایین اومده.
حتی اگه بازم توانایی خرید داشته باشن زورشون میاد واسه محصولی که قبلا با یه قیمت ارزونی میگرفتن الان با پنج یا شش برابر بیشتر تهیه کنند.
امید به آینده در مردم مخصوصا جوان ها روز به روز داره کمتر میشه و به صفر میرسه!
خیلی از کسایی که می شناختم داخل کشور بودن سایتاشونو بستن و دیگه تمدید سرویس نخواهند کرد فقط اونایی که خارج از کشورن فعلا نگهداشتن سایتاشونو حتی اون شاخا ایرانم دارن ورشکست میشن مثله دیجی کالا و مارکتا دیگه ...

- - - Updated - - -

اتفاقا از فردا دلار افسار گسیخته تر خواهد شد اگر کور سو امیدی به مذاکر پنهانی بود و یا راهکاری از طرف دولت های اروپایی این امید هم از بین رفت و از فردا دلار قیمت مشخصی نخواهد داشت با روند کنونی تا قبل از 13 ابان به احتمال قوی دلار تا مرز 50 هزار تومان هم خواهد رسید.
ملت که فعلا حمله ور شدن مواد غذایی دارن انبار میکنن یا هم خودشون دس به کار شدن ارسال میکنن به مرزا بعد تبدیل به ارز داخل می کنن دلار تا صد هزارم میره شک نکن خوده دولتم بدش نمیاد که دلارایی که خودش داره چاپ میکنه کاغذ تیکه رو 100 هزارتومن بده به ملت تو سخنرانی اصلا حرفی از ملت ما نبرد فقط سوریه و...ترامپ چی فقط ملته خودش واسش مهم بود کاش رییس جمهور ماهم ترامپ بود ...

OMIDTU5
September 27th, 2018, 12:38
مثل اینکه قیمت ارز در حال سقوطه دلار برگشت ب ۱۷ تومن
ایران تنها کشوری در دنیاس که بجای پیشرفت دوس داره به گذشته برگرده
خدایا شکرت که امروز به ۲ روز پیش برگشتیم !

hassanshaikhi
September 27th, 2018, 13:27
مثل اینکه قیمت ارز در حال سقوطه دلار برگشت ب ۱۷ تومن
ایران تنها کشوری در دنیاس که بجای پیشرفت دوس داره به گذشته برگرده
خدایا شکرت که امروز به ۲ روز پیش برگشتیم !
حالا جالبه از یکجا اسمش نمیبرم سرور دارم صورت حسابش چند روز قبل صادر شده بود دیروز که دلار رفت بالا چک کردم دیدم قیمتش تغییر کرده حالا الان که اومده پایین قیمت صورت حساب کمتر نشده:105:

Aria90
September 27th, 2018, 14:05
زندگی ما توی ایران ساعتی شده یعنی دلار 13500 و 18000 تومن معنی نداره اصلا:-p باید ببینیم اون لحظه یعنی دقیقا همون لحظه 10 ثانیه بعدشم نه دلار چقدره براش برنامه ریزی ثانیه ای بکنیم واکنش سریع شدیم دیگه این چند ماه

delta
September 27th, 2018, 14:37
بابا دهنمون سرویس شد به خدا...گور پدر دلار و ترامپ و...نه میشه خرید کرد نه میشه فروخت...صبح ملت ریختن تمام فروشگاه ها رو غارت کردند که دلار داره میره بالا هرچی دم دستشون بود خریدن الان خریدا که تمام شده دلار قیمتش کشید پایین!!
لعنت به این سیاست کثیف...من که رفتم چوبمو بردارم برم ماهیگیری...مغازه رو هم بستم فعلا..

gdfire
September 27th, 2018, 15:54
بابا دهنمون سرویس شد به خدا...گور پدر دلار و ترامپ و...نه میشه خرید کرد نه میشه فروخت...صبح ملت ریختن تمام فروشگاه ها رو غارت کردند که دلار داره میره بالا هرچی دم دستشون بود خریدن الان خریدا که تمام شده دلار قیمتش کشید پایین!!
لعنت به این سیاست کثیف...من که رفتم چوبمو بردارم برم ماهیگیری...مغازه رو هم بستم فعلا..
عزیزم طبیعیه بیاد پایین روحانی برگشته ایران باید حرفی تو تلویزیون داشته باشه یا نه یه خنده هم گوگولی بیاد:">
بعدشم الا اومد پایین جنسا مگه قیمتشون اومد پایین ؟
نگران نباش دلالا اوردن پایین و دولتیا عزیز 15 16 میخوابه اوجش دوباره چند هفته دیگس بخصوص ابان ماه وقتی دلار میرسه 25 30 و بعد 50 هزارتومن
دولت مردا ما نگران سوریه فلسطین و عربان نه که ایران اینم بخاطر خوده ملته که هربار میرن رای و میگن ما راضیم همونطور که کله کابینه میگن ملت راضی بودن که به ما رای دادنو ما رو انتخاب بارها شنیدی این تیکه رو پس مقصر ملتن که هنوز صداشون در نمیاد از اونورم به زودی زمین گرون میشه فعلا تا ارزونه بخر زمین چون بعدش زمینم نمیشه دیگه خرید ما که زدیم از نت بیرون دیگه سروریو...ارزش نداره با این قیمتا

meysam021
September 27th, 2018, 16:05
3 تومن رفت بالا ، حالا 1000 تومن اومد پایین ، ملت ما دارن میگن اخیش اومد پایین ، داداش گلم ، همکار عزیزم ، 3 تومن بالا رفته رو ندیدی 1000 تومن بعد 3 تومن افزایش پایین اومدن رو دیدی.
ایرانی هستیم دیگه کاملا ظاهربین.

Raymvnd
September 27th, 2018, 18:30
درود دوستان..

(http://mesghal.online/)خطای سایت بود

Peugeot
September 27th, 2018, 19:00
یادتونه روحانی برگشت گفت «مردم عزیز نگران قیمت دلار نباشند؟»

قول آخوندی همینه.

Raymvnd
September 28th, 2018, 00:59
درود...بهتره این تایپک طولانی نشه...
بیش از حد به خاطر گرانی دلار به طرف فحش دادیم...

بهتره راهکار پیدا کنیم از این مشکلات بیرون بیاریم...

ورگرنه ما ایرانیها توی سر هر مسایلی حسابی غر می زنیم و مشکل رو حل نمی کنیم...

موفق باشید...

sadecohost
September 28th, 2018, 03:15
دوستان با دلار 17 هزار تومان و یورو 20 هزار تومان چه کنیم؟o:-):d

درود...بهتره این تایپک طولانی نشه...
بیش از حد به خاطر گرانی دلار به طرف فحش دادیم...

بهتره راهکار پیدا کنیم از این مشکلات بیرون بیاریم...

ورگرنه ما ایرانیها توی سر هر مسایلی حسابی غر می زنیم و مشکل رو حل نمی کنیم...

موفق باشید...
مگر با این وضعیت راهکاری هم وجود داره که ما پیداش کنیم؟

sarabmn
September 29th, 2018, 14:30
آرزوی خوشبختی برای همه

ali2k6
September 29th, 2018, 16:43
ما اول سال فکر می کردیم راه حل امدن به ایران هست !/:)
الان متوجه شدیم دوستانیکه در ایران هستند هم پا به پای قیمت دلار فاکتور هر ماه را دارن افزایش میدن !
واقعا جای سئوال هست یه سرور توی ایران کدام هزینه اش با دلار بالا رفته ! سخت افزار همونه ! اجاره ماهیانه کولوکیشن هم همونه ! چی رفته بالا که فاکتور ماه قبلا 40% افزایش داشته ! و فاکتور این ماه 10% افزایش داشته ! یعنی ظرف دو ماه گذشته 50% رشد قیمت سرویس ایران :-|

elementary
September 29th, 2018, 16:47
الان متوجه شدیم دوستانیکه در ایران هستند هم پا به پای قیمت دلار فاکتور هر ماه را دارن افزایش میدن !
واقعا جای سئوال هست یه سرور توی ایران کدام هزینه اش با دلار بالا رفته ! سخت افزار همونه ! اجاره ماهیانه کولوکیشن هم همونه ! چی رفته بالا که فاکتور ماه قبلا 40% افزایش داشته ! و فاکتور این ماه 10% افزایش داشته ! یعنی ظرف دو ماه گذشته 50% رشد قیمت سرویس ایران :-|

سرور 2 میلیون تومنی شده 8 میلیون دوست عزیز

ColdWorld
September 29th, 2018, 16:50
اقا ملت به یدونه پوشک و بند کفش هم رحم نمیکنن دستشون بیاد 100 برابر میکنن (حتی اگه 1 درصد هم به دلار ربط نداشته باشه) کجای کارید؟
سرور ایران هم مطمئن باش، هرچی بشه تو این کشور، از سرور خارجی گرونتر تموم مبشه و به شدت میکشن روش جوری که نفس مشتری بند بیاد و نابود بشه. سرور خارجی بهتره

a1994n1373
September 29th, 2018, 17:10

الان براتون مثال میزنم تا متوجه دلیل افزایش قیمت بشین :

1 - تو همین ماه که دلار رفت بالا قیمت آی پی هم رفت بالا . ای پی ها از ripe اجاره میشن و ای پی 4 - 5 هزار تومانی شد 10 هزار تومان !

2 - دیتاسنتر هایی مانند برج میلاد که زیاد به ترافیک 1 به 10 گیر نمیدادن الان حساسیتشون رو بیشتر کردن و بابت هر ترابایت ترافیک مبلغ بیشتر از 200 هزار تومان رو برای نماینده فاکتور میکنن !

3 - از وقتی دلار رفت بالا قطعات سخت افزاری پر استفاده سرور از جمله هارد و رم افزایش قیمت شدید پیدا کرد .

امیدوارم متوجه دلیل افزایش قیمت سرویس های ایران شده باشین !

ali2k6
September 29th, 2018, 22:52
سرور 2 میلیون تومنی شده 8 میلیون دوست عزیز

قبول قیمت سرور جدید برای خرید شده باشه 8 میلیون !
ولی
مگه شما برای ما رفتی سرور جدید بخری ؟؟
همان سروری که داشتی به ما سرویس میدادی رو هنوز هم داری روی همون سرور به ما سرویس میدی ...

شما فرضا هم اگر رفتی سرور جدید خریدی برای مشتری های جدیدت قیمت سرور 8میلیونی رو حساب کن !

چه دلیلی داره برای مشتری که روی سرور قدیمت هست افزایش قیمت بدی ؟

- - - Updated - - -

اقا ملت به یدونه پوشک و بند کفش هم رحم نمیکنن دستشون بیاد 100 برابر میکنن (حتی اگه 1 درصد هم به دلار ربط نداشته باشه) کجای کارید؟
سرور ایران هم مطمئن باش، هرچی بشه تو این کشور، از سرور خارجی گرونتر تموم مبشه و به شدت میکشن روش جوری که نفس مشتری بند بیاد و نابود بشه. سرور خارجی بهتره

من با حرف شما کاملا موافقم ! هیچ دلیلی برای افزایش قیمت سرویس توی ایران نیست مگر همینکه از شرایط برای بیشتر پول گرفتن استفاده کنند ...

nevergotme
September 29th, 2018, 22:55
ولی
همان سروری که داشتی به ما سرویس میدادی رو هنوز هم داری روی همون سرور به ما سرویس میدی ...

شما فرضا هم اگر رفتی سرور جدید خریدی برای مشتری های جدیدت قیمت سرور 8میلیونی رو حساب کن !

- - - Updated - - -

من با حرف شما کاملا موافقم ! هیچ دلیلی برای افزایش قیمت سرویس توی ایران نیست مگر همینکه از شرایط برای بیشتر پول گرفتن استفاده کنند ...

گیر نده زندگی خرج داره

ali2k6
September 29th, 2018, 23:05
الان براتون مثال میزنم تا متوجه دلیل افزایش قیمت بشین :

1 - تو همین ماه که دلار رفت بالا قیمت آی پی هم رفت بالا . ای پی ها از ripe اجاره میشن و ای پی 4 - 5 هزار تومانی شد 10 هزار تومان !

2 - دیتاسنتر هایی مانند برج میلاد که زیاد به ترافیک 1 به 10 گیر نمیدادن الان حساسیتشون رو بیشتر کردن و بابت هر ترابایت ترافیک مبلغ بیشتر از 200 هزار تومان رو برای نماینده فاکتور میکنن !

3 - از وقتی دلار رفت بالا قطعات سخت افزاری پر استفاده سرور از جمله هارد و رم افزایش قیمت شدید پیدا کرد .

امیدوارم متوجه دلیل افزایش قیمت سرویس های ایران شده باشین !

اقا ای پی گرون شده خب متناسب با ای پی گرون کنید ! میگی 5 شده 10 دیگه ... قبول !

سرویس را 128% گرون کرده ! که هیچ تناسبی با این مثال شما نداره !

درهرصورت من شخصا سرویسی که تو ایران داشتم را کنسل کردم ! این وسط شما ضرر میکنید یا ما که مشتری هستیم نمیدونم...

hamid.soltani92
September 29th, 2018, 23:10
ولی

- - - Updated - - -

سلام. شما اگر یک خونه خریده باشید به مبلغ ۱۰ میلیون تومان، بعد از ۱۰ سال که مبلغ خونه ۵ برابر بشه به همون قیمت اولیه اجاره میدید؟
اجاره سحت‌افزار ریسک خرابی رو به همراه داره. نمیشه برای سروری که قیمت قطعاتش چند برابر شده با قیمت قبلی سرویس داده بشه. پس باید به فروشنده‌ها هم حق افزایش قیمت رو داد.

pardishosting
September 29th, 2018, 23:46
این شرایط ادامه داشته باشه باید جمع کنیم.
بهتون قول می دم این شرایط 6 ماه ادامه پیدا کنه خیلی شرکت ها ورشکست می شند ، خیلی سایت ها هم جمع می کنند.
میشه مثل 15 سال قبل که فقط یک عده سایت دولتی سایت داشتند.

ali2k6
September 29th, 2018, 23:55
سلام. شما اگر یک خونه خریده باشید به مبلغ ۱۰ میلیون تومان، بعد از ۱۰ سال که مبلغ خونه ۵ برابر بشه به همون قیمت اولیه اجاره میدید؟
اجاره سحت‌افزار ریسک خرابی رو به همراه داره. نمیشه برای سروری که قیمت قطعاتش چند برابر شده با قیمت قبلی سرویس داده بشه. پس باید به فروشنده‌ها هم حق افزایش قیمت رو داد.

سلام

حرف شما درسته ، اگر فرض کنیم با خونه دارید مقایسه میکنید میگن سالی 10% ولی در شرایط بحرانی فعلی اجاره خونه حدود 40% گرون شده ! (به گفته کارشناسان مسکن) سرویس هاستینگ ایرانی ولی 128% گرون شده !:-|
حرف شما درسته ، منطقی باید پشت هر کاری باشه مثل مثالی که زدید ولی وقتی افزایش قیمت هم عجیب غریب باشه قابل فهم و درک نیست ...

درهرصورت این صحبت های من را به عنوان نظر یه مشتری در نظر بگیرید دلیلی نداره کسی حرف من را قبول یا رد کنه صرفا یک فیدبک از یه مشتری بدانید انشاالله که کسب و کار همه پر رونق و پر پول باشه :)

sarwhost
September 29th, 2018, 23:57
این شرایط ادامه داشته باشه باید جمع کنیم.
بهتون قول می دم این شرایط 6 ماه ادامه پیدا کنه خیلی شرکت ها ورشکست می شند ، خیلی سایت ها هم جمع می کنند.
میشه مثل 15 سال قبل که فقط یک عده سایت دولتی سایت داشتند.
واقعا ادم نمیدونه گریه کنه چیکار کنه عمرمون تحصیلمون شغلمونو سرمایمونو گذاشتیم پاین این کار اخرشم اینطوری شد متاسفانه توی وضع و او ضاع همه خیلی خرابه این روال پیش بره و مشتریان به این صورت ریزش کنن مجبوریم برم عملگی کنیم که اونم نیست

gdfire
September 30th, 2018, 01:51
واقعا ادم نمیدونه گریه کنه چیکار کنه عمرمون تحصیلمون شغلمونو سرمایمونو گذاشتیم پاین این کار اخرشم اینطوری شد متاسفانه توی وضع و او ضاع همه خیلی خرابه این روال پیش بره و مشتریان به این صورت ریزش کنن مجبوریم برم عملگی کنیم که اونم نیست
عملگی چینی افغانی هندی پاکستانی سوری ... ریخته به ما نمیرسه که اوضاع رو هم دولت خراب کرد هم یه عده ملت نفهم چنان به فروشگاها هجوم اوردن و صف کشیدن انگار جنگه بعد میگن تورکیه فلان گوهه غیرته تورکیه هم نمیشن تورکیه ملتش صف کشید طلا ارزشو بریزه بازار ایرانم صف کشید طلا ارز بکشه ببره انبار کنه به اینم قانع نشد داره مواد غذاییم انبار میکنه حیونم به خدا شرف داره به هم نوعش

- - - Updated - - -

سلام

حرف شما درسته ، اگر فرض کنیم با خونه دارید مقایسه میکنید میگن سالی 10% ولی در شرایط بحرانی فعلی اجاره خونه حدود 40% گرون شده ! (به گفته کارشناسان مسکن) سرویس هاستینگ ایرانی ولی 128% گرون شده !:-|
حرف شما درسته ، منطقی باید پشت هر کاری باشه مثل مثالی که زدید ولی وقتی افزایش قیمت هم عجیب غریب باشه قابل فهم و درک نیست ...

درهرصورت این صحبت های من را به عنوان نظر یه مشتری در نظر بگیرید دلیلی نداره کسی حرف من را قبول یا رد کنه صرفا یک فیدبک از یه مشتری بدانید انشاالله که کسب و کار همه پر رونق و پر پول باشه :)
عزیزم منم عین شرایط تو بودم بستم رفت سرور و سایتارو تقصیر اینا هم نیست ایناهم به ارز دارن خرید و فروشش میکنن تو 4 ماه تورم شده 600 درصد! ایناهم هزینه برق تلفن ...که قرار بود مفت شه میدن! اینا نهایت سودشون از هر سرور از کارمزدشه 1 یا نهایت 3 یورو
کلام اخر بک بگیر ببند تا اوضاع اگه تغییر کرد اگه ! بیار دوباره بالا فعلا صرف نمیکنه نگهداری با این بی ثباتی

mizban97
September 30th, 2018, 02:04

کار نیست که ساخت و ساز خوابیده ...
تمام کارگرا بیکار هستن بعد پولی هم در کار نیست .

sadecohost
September 30th, 2018, 06:14
تورکیه ملتش صف کشید طلا ارزشو بریزه بازار ایرانم صف کشید طلا ارز بکشه ببره انبار کنه به اینم قانع نشد داره مواد غذاییم انبار میکنه حیونم به خدا شرف داره به هم نوعش

دولت هارم مقایسه میکنید بیزحمت!؟ :-)

sarwhost
September 30th, 2018, 11:48
از استوره امید جناب اقای شاه کلید روحانی یه کلیپ منتشر کردن میگه اگه بخوام به بانک مرکزیم میگم قیمت ارز رو به قیمت پارسال ببره اما به اینده مملکت می اندیشم احتیاط دولت میکنیم یکی نیست بگه اخه .... کدوم احتیاط دیگه کم مونده مردم گوشت همو بخورن تو به احتیاط دولتت فکر میکنی همه دارن ورشکست میشن یا شدن دم از احتیاط میزنی .... به فکر پر کردن جای اختلاسا از جیب مردمی

Jime
October 1st, 2018, 21:19
دلار رسید به عنوان تاپیک

hassanshaikhi
October 1st, 2018, 21:22
دلار رسید به عنوان تاپیک
ولی همکارانی که وقتی دلار رسید به 19 فاکتور هارو همون لحظه گرون کردند هنوز کمش نکردن گویا فقط بالا میره صورت حساب ها دلار بشه هزار تمن هم پایین نمیاد :)

Raymvnd
October 1st, 2018, 21:39
ولی همکارانی که وقتی دلار رسید به 19 فاکتور هارو همون لحظه گرون کردند هنوز کمش نکردن گویا فقط بالا میره صورت حساب ها دلار بشه هزار تمن هم پایین نمیاد :)
این کلاهبرداری حساب خواهد شد...
هر وقت قیمت ارز بالا و پایین میره باید با قیمت همون ارز فاکتور بده...

- - - Updated - - -

کار نیست که ساخت و ساز خوابیده ...
تمام کارگرا بیکار هستن بعد پولی هم در کار نیست .

دوست عزیز..
مگه خبری نشنیدی؟ میگه بخش سخت و ساز ۴ میلیون کارگر افغانی کار می کنه در مقابل ۷ میلیون بیکار ایرانی

خب چه کسی مقصر این بحران است؟ شرکت ها یا دولت ؟

شرکت دنبال نیروی کار ارزان می گردند و نه ایرانی که نیروی کار گران هستند...

hoka
October 1st, 2018, 21:51
دلار رسید به عنوان تاپیک

این دستاورد رو به تمام مردم ایران زمین و توران زمین تبریک میگم مخصوصا ... !!!

hassanshaikhi
October 1st, 2018, 21:57
این کلاهبرداری حساب خواهد شد...
هر وقت قیمت ارز بالا و پایین میره باید با قیمت همون ارز فاکتور بده...

- - - Updated - - -

دوست عزیز..
مگه خبری نشنیدی؟ میگه بخش سخت و ساز ۴ میلیون کارگر افغانی کار می کنه در مقابل ۷ میلیون بیکار ایرانی

خب چه کسی مقصر این بحران است؟ شرکت ها یا دولت ؟

شرکت دنبال نیروی کار ارزان می گردند و نه ایرانی که نیروی کار گران هستند...
حالا به طرف بگی میگه همون روز سرور با دلار 20 تمنی تمدید کردم:)
حالا نگاه به قیمت ثبت دامین کنید 250 دات کام 300 دات نت

Raymvnd
October 1st, 2018, 22:18
حالا به طرف بگی میگه همون روز سرور با دلار 20 تمنی تمدید کردم:)
حالا نگاه به قیمت ثبت دامین کنید 250 دات کام 300 دات نت

بهتره هاستینگ به نوسانات ارزی هماهنگ کنه و قیمت ها را به روز کنه و این به نفع هاستینگ و کاربر هستش که سودی بیشتری ببرن

gdfire
October 1st, 2018, 23:11
دلار اومد 12 و یورو هم نزدیکا 15 باز ملت دارن بازی میخورن ریختن شبونه دارن میفروشن
خدا کنه نکشن چندین برابر بالا این وسط دولت و دلالا و صرافیا سود زیادی کردن گرون فروختن و الا ملته بازی خورده دارن ارزون میفروشن
باید دید اجناسم میکشه قیمتش پایین یا نه

Mr-Pro
October 1st, 2018, 23:36
حدس میزنم این کاهش قیمت موقت هست . میخوان دلارهای مردم وحشت زده رو ارزون بخرن و دوباره که خرشون از پل گذشت با همون دلاری بیست تومن بهشون بفروشن . متاسفانه توی این بازی کثیف ، مردم ساده داراییشون رو از دست میدن و آقازاده های ( بخوانید حرامزاده های ) پشت پرده پولدار تر میشن .

OMIDTU5
October 1st, 2018, 23:42
هرکی پشت این قضیه بود و این سیاست شوک ارزی رو پیاده کرد خیلی حالیش بود . خیلی شیک و مجلسی از ترامپ و رسانه ها و فضای مجازی سو استفاده کرد و دلار ب قیمت ۱۸ تومن چپوند به ملت حالا قیمت رو پایین اورد و دلارهای مردم رو الان ده هم بدی نمیخرن . علت سکوت دولت هم همین بود . حالا هم با توجه به تخصیص ارز ۸ تومنی به زايران اربعین به نظر میرسه کف قیمت دلار ۸ و خرده ای بشه و دیگه از ۸ پایین تر نیاد که باز هم تقریبا ۲ برابر قبله .

kiavaco
October 1st, 2018, 23:43
حدس میزنم این کاهش قیمت موقت هست . میخوان دلارهای مردم وحشت زده رو ارزون بخرن و دوباره که خرشون از پل گذشت با همون دلاری بیست تومن بهشون بفروشن . متاسفانه توی این بازی کثیف ، مردم ساده داراییشون رو از دست میدن و آقازاده های ( بخوانید حرامزاده های ) پشت پرده پولدار تر میشن .

دقیقا حق با شماست باعث میشه مردم دلار هارو بفروشن و سپس یهو قیمت میکشه بالا دارایی از مردم میکشن بیرون

Raymvnd
October 1st, 2018, 23:44
https://mshrgh.ir/898451
https://mshrgh.ir/898494
https://mshrgh.ir/898087
نظر کاربر مشرق نیوز:

من بعد از يكسال هشت ماهي به امريكا برگشتم باور كنيد ارزش دلار در خود امريكا تقريبا نصف شده بود انچه را كه با يك دلار ميشد خريد حالا بايد نزديك به دلار خريد تورم در خود امريكا كمر شكن شده وقتي ارزش دلار در خود امريكا آنقدر پائين امده به چه مناسبت ارزش اين پول در كشور ما سر به فلك كشيده ، دستان پليد اين وضعيت را تعمدي بوجود اورده اند و دولت هم موافق اين اوضاع است

kiavaco
October 1st, 2018, 23:48
https://mshrgh.ir/898451
https://mshrgh.ir/898494
https://mshrgh.ir/898087
نظر کاربر مشرق نیوز:

من بعد از يكسال هشت ماهي به امريكا برگشتم باور كنيد ارزش دلار در خود امريكا تقريبا نصف شده بود انچه را كه با يك دلار ميشد خريد حالا بايد نزديك به دلار خريد تورم در خود امريكا كمر شكن شده وقتي ارزش دلار در خود امريكا آنقدر پائين امده به چه مناسبت ارزش اين پول در كشور ما سر به فلك كشيده ، دستان پليد اين وضعيت را تعمدي بوجود اورده اند و دولت هم موافق اين اوضاع است

احتمالا کاربری که نوشته به امریکا برگشتم در خواب و خیال بوده :d چون اتفاقا وضعیت خوبی دارند تا اونجایی که هم بنده سیتیزنی امریکا دارم و هم اینکه کلیه اقوام بنده در اونجا زندگی میکنن

حداقل ترامپ به حرفاش عمل کرد(برجام را پاره میکنم) دولت ما چی :d فقط حرف میزنن

Raymvnd
October 1st, 2018, 23:53
احتمالا کاربری که نوشته به امریکا برگشتم در خواب و خیال بوده :d چون اتفاقا وضعیت خوبی دارند تا اونجایی که هم بنده سیتیزنی امریکا دارم و هم اینکه کلیه اقوام بنده در اونجا زندگی میکنن

حداقل ترامپ به حرفاش عمل کرد(برجام را پاره میکنم) دولت ما چی :d فقط حرف میزنن

من کاری ندارم...من فقط نظرم کپی و پیست کردم ولی باید بگم ترامپ از اولش آمد به خاطر سیاست حمایتگرایی کل جهان رو بهم ریخت و همه جهان دشمن آمریکا کرد...
الان هم خبرهای خوبی از جهان شنیده نمیشه...

تمام اقوامم توی آمریکا زندگی می کنن و گفتن اونجا وضعیت زندگی سخت شده!

Mr-Pro
October 2nd, 2018, 00:16
من کاری ندارم...من فقط نظرم کپی و پیست کردم ولی باید بگم ترامپ از اولش آمد به خاطر سیاست حمایتگرایی کل جهان رو بهم ریخت و همه جهان دشمن آمریکا کرد...
الان هم خبرهای خوبی از جهان شنیده نمیشه...

تمام اقوامم توی آمریکا زندگی می کنن و گفتن اونجا وضعیت زندگی سخت شده!

درود عزیز . به دلیل نبرد تجاری چین و آمریکا و وضع تعرفه ها ، قیمت ها کمی گران شده اما منظور این هست که کالاهای وارداتی که مثلا 100 دلار بوده الان شده 105 دلار . کالاهای خودشون تغییری نداشته . این به این معنا نیست که پولشون بی ارزش شده . حالا 5 درصد افزایش کالاهای وارداتی اونا چه دخلی به 300 درصد افزایش کالاهای داخلی ما داشته ؟ حالا کالاهای خارجی بماند ! بحث این هست که متاسفانه الناس على دين ملوكهم .. وقتی هر کس در این شبه نظام به فکر پر کردن جیب خودش هست ، از مردم عادی چه انتظاری دارید ؟ تنها راهش اینه که مغول حمله کنه کل افراد ساکن ایران رو آتیش بزنه ، یه عده جدید بیان جاشون !

gdfire
October 2nd, 2018, 00:16
رسید به ده تومن اینطوری بره تا فردا میشه 4 5 تومن

Mr-Pro
October 2nd, 2018, 00:36
رسید به ده تومن اینطوری بره تا فردا میشه 4 5 تومن

عزیز این قیمت که ملاک نیست ! الان بازار رسمی فعالیتی نداره ! فردا باز با 14-15 تومن شروع میشه اصولا قیمت شب اهمیتی نداره . من البته از صمیم قلب امیدوارم که فردا چشم باز کنیم و دلار 10 تومن شده باشه اما یکم محال به نظر میرسه . حتی اگر معجزه ای هم رخ بده به دلیل احتیاط هیچکس فروشنده نخواهد بود .

delta
October 2nd, 2018, 00:43
ما همین الان ماکسیموم تحریمات هستیم اینکه 13 ابان قراره بدتر بشه کلا حرف بیخودی هست..همین الان هم پول نفت ما رو نمیتونن چنج کنن و هیچ بانکی باهامون کار نمیکنه!!
تا جایی که من شنیدم دولت نقدینگی بانکهاشو با این کار پر کرده و نقدینگی که بانکها تموم کرده بودن با ترساندن مردم از بی ارزش شدن ریال و خرید دلار کل پولهای مردم به سوی بانکها سرازیر شد و به جای دلار و طلا به مردم دادن که در داد و ستد ایران ارزش خواصی نداره!
حالا مردم مجبورن دلارهاشونو با ضرر خیلی زیاد دوباره بفروشن و تنها برنده این مسابقه دولت بوده!! الان هم نقدینگیش پره هم دلارهاشو با قیمت مفت داره برمیگردونه..

- - - Updated - - -

سایت لحظه ای قیمت دلار از دسترس خارج شد..دلار رفت زیر 9500 !! خبرگزاری نت نیوز میگه 35 نفر تا الان سکته زدند!!

http://www.tgju.org/dollar-chart

Not Found
The requested URL /dollar-chart was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

ColdWorld
October 2nd, 2018, 01:04
دوستان این کاهش قیمت 1 حبابی بیش نیست و برای جمع کردن دار و ندار ملته، ارزش ریال دوباره افت میکنه در مدت زمان کوتاهی. این حباب هم مشخصه برای چیه...

OMIDTU5
قیمت دلار الان 9500 هست و تا مدتی رو همین قیمت تثبیت میشه

Mr-Pro
سال 67 بعد از صادر شدن قطعنامه 598 ، قیمت دلار از 150 تومن شد حدود 50 تومن که یه چند صد نفری سکته زدن و خیلی ها فوت کردن که الان در قطعه 598 بهشت زهرا خاک شده اند ! اتفاق مشابهی امیدوارم در کار نباشه .

Kian
October 2nd, 2018, 01:07
میدونستید تعدادی از هموطنان عزیزمون کلا دوست دارن نقش گوسفند زرنگ رو بازی کنند،
چند شب پیش یعنی همون شبی که ترامپ در سازمان ملل هارت و پورت میکرد همین هموطنان گوسفند، ساعت 2 و سه نیمه شب رفته بودن بازار شهرشون و دلار 19 هزار تومنی میخریدند ... 8-|

gdfire
October 2nd, 2018, 01:48
عزیز این قیمت که ملاک نیست ! الان بازار رسمی فعالیتی نداره ! فردا باز با 14-15 تومن شروع میشه اصولا قیمت شب اهمیتی نداره . من البته از صمیم قلب امیدوارم که فردا چشم باز کنیم و دلار 10 تومن شده باشه اما یکم محال به نظر میرسه . حتی اگر معجزه ای هم رخ بده به دلیل احتیاط هیچکس فروشنده نخواهد بود .
همین الان دلار تو مشهد 4 هزارتومن رسیده عزیز

- - - Updated - - -

میدونستید تعدادی از هموطنان عزیزمون کلا دوست دارن نقش گوسفند زرنگ رو بازی کنند،
چند شب پیش یعنی همون شبی که ترامپ در سازمان ملل هارت و پورت میکرد همین هموطنان گوسفند، ساعت 2 و سه نیمه شب رفته بودن بازار شهرشون و دلار 19 هزار تومنی میخریدند ... 8-|
حقشونه اگه ادم باشن تجربه ای میشه این ضرر واسشون که دیگه سرمایه گذاری نکنن رو ارز و به ملت دیگه خیانت

javad031
October 2nd, 2018, 02:02
همین الان دلار تو مشهد 4 هزارتومن رسیده عزیز

- - - Updated - - -

حقشونه اگه ادم باشن تجربه ای میشه این ضرر واسشون که دیگه سرمایه گذاری نکنن رو ارز و به ملت دیگه خیانت

بدو 4ت بهت دادن :))

دلال ها ریختن توی خیابون دارن اروزن دلارو مردم رو میخرن

rfm
October 2nd, 2018, 02:08
هاستينگ هايي كه با قيمت لحظه اي دلار :64: دامنه تمديد يا ثبت مي كنيد چرا قيمت ها تون امروز نياوردين پايين؟ :)

mohsen1771
October 2nd, 2018, 02:10
خیلی جالبه دلار که میاد پایین(میری سوپر مارکت قیمت ها هیچ افتی نمیکنه)ولی دلار که میره بالا ثانیه ای صاحب مغازه قیمت میبره بالا.
همچین ملت ***ی داریم (بعد میگیم دولت ***ه) از ماست که برماست!

Alt+F4
October 2nd, 2018, 02:28
دلار تا چند روز پیش 10-11 تومن بود،یهو بردن بالا تا 14 بعد تو یک چشم به هم زدن شد 20،الان حدود 14-15 شده ارزون شده؟خدا کنه قیمت به 4 تومن برسه،ولی هرچقدر که در زمان احمدی نژاد دلار گرون شد و بعدش ارزون شد،الانم ارزون میشه،زمان احمدی نژاد دلار از 920 شد 3600،الان از 3600-3800 بشه 14 دقیقا هدف رو مثل احمدی نژاد گذاشتن،سالی 25 درصد سود بانکی میدادن،اینطور هم جبران خساراتشون میشه،و هم اینکه مالیات بیشتری از ما گرفتن و هم کلی سود میکنن از خرید دلار مردمی که گرون خریدن و ....
ولیی زهی خیال باطل که ارزون بشه،من که امیدی ندارم،
فقط موندم چطور شد که دلار ارزون شد،یعنی کار ترامپ بود؟چون گرانی که کار اوناست،ارزونی کار کیه؟تحریم ها رفتن؟آیا 4 تا موشک دیگه بفرستیم دلار 4 تومن دیگه ارزون تر میشه؟
رابطه قیمت دلار و رب گوجه را بفرمایید؟با تشکر;)

delta
October 2nd, 2018, 02:29
اینطوری که سایت ها و کانالها دارن پیش میرن تا صبح جای قیمت دلار و ریال عوض میشه...!!صبح احتمالا هر ریال میشه 17000 دلار!! :))

Mr-Pro
October 2nd, 2018, 03:17
برخی جاها اعلام شده که این ترفند وب سایت های وابسته به دولت هست که خبر افت قیمت دلار رو پخش کردن تا مردم رو شتاب زده کنن و دلارهاشون رو مفت بخرن . طبق اعلام بانک مرکزی حدود 10 میلیارد دلار در دست مردم هست که اگر 1/5 اون هم به بازار بیاد قیمت دلار میشکنه . و البته خزانه خالی دولت هم در آستانه تحریم های نفتی ، یه سروسامانی میگیره ...

chaishpish
October 2nd, 2018, 03:33
حالا باید دید شرکت های هاستینگ قیمت دامین ، سرور و هاست رو کم میکنن یا نه چون 90% تو گرونی تمدید نکردن فقط افزایش دادن

a1994n1373
October 2nd, 2018, 03:37
دوست عزیز مرجع رسمی دلار سایت bonbast.com هست .

هر وقت این سایت ارز هارو پایین آورد سرویس دهنده ها هم پایین میارن .

chaishpish
October 2nd, 2018, 03:55
والا ما یادمونه وقتی فقط زبونی قیمت بالا رفته بود شرکت ها سریعا قیمت دامین و سرور بالا بردن تا زیان نکنن حالا پائین کشیدن مرجع داره خوبه باز یک جا مرجع به درد خورد

pardishosting
October 2nd, 2018, 04:18
دوست عزیز مرجع رسمی دلار سایت bonbast.com هست .

هر وقت این سایت ارز هارو پایین آورد سرویس دهنده ها هم پایین میارن .

الان کی گفته این سایت مرجع است ؟

tikweb.ir
October 2nd, 2018, 09:09
الان کی گفته این سایت مرجع است ؟
این سایت مرجع نیست
بعضی همکارا برا پرداخت ارزی اینو معیار میگیرن

حالا باید دید شرکت های هاستینگ قیمت دامین ، سرور و هاست رو کم میکنن یا نه چون 90% تو گرونی تمدید نکردن فقط افزایش دادن
انتظار ندارید که وقتی از عید تا الان یه ضرب دلار و یورو داره میره بالا و یه روز یه چند هزار تومن اونم در جو رسانه ای اومده پایین و هیچی مشخص نیست همه قیمتاشونو بیارن پایین؟
الان به نرخ روز کنن و دو روز دیگر که دلار دوباره رفت بالا از جیب بدهند ؟
حداقل چند هفته زمان میخواهد تا قیمت ها اصلاح شود(البته اگر همینطوری بماند)
که ما مطمئنا بیشتر از مشتری خوشحال میشیم ارز بیاد پایین
چون هم سود خودمان بیشتر میشه هم مشتری هامون بیشتر ، تمدیدی هامون بیشتر...

Mr-Pro
October 2nd, 2018, 12:17
هی میگن دلار ارزون شده ارزون شده . کوش پس ؟ فکر کنم فقط خرید دلار از مردم ارزون شده . زرنگ هم هستن فروش ندارن !!