PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بی مسئولیتی شرکت وب داده

deltamusic
August 31st, 2018, 12:40
بنده خیلی وقت هست از این شرکت سرویس دارم.متاسفانه نمی دونم چه بلایی سرشون اومده!!
اول اینکه از وضعیت آپ تایم یه عکس میزارم!!
38535
38537
دوم اینکه ما هم همیشه توی تیکت فقط داریم میگیم آقا سرور داونه.که بعد از تقریبا 1 روز میگن مشکل مرتفع شده یا میگن مشکلی نیست!
38536
متاسفانه تقریبا دو ماهه کاره ما شده تیکت بازی با وب داده.حالا بماند مشکلی که از طرف گوگل بابت آپ تایم بد برامون ایجاد شده...
بنده زیاد تمایل به انتقال نداشتم چون ازشون سرویس نمایندگی داریم و سایت های زیادی روش هستن و کلا انتقال به جای دیگه و تغییر dns برامون پروسه طولانی میشد.بخاطر همین باز تمدید کردیم.ولی برای دوره بعد مثل اینکه واقعا با این وضع انتقال بدیم خیلی به نفعمون هست.
شرکت های محترم هاستینگ باور کنید تحمل کاربراتون هم حدی داره!! دلار گرون شده؟قیمت سرویستون رو ببرید بالا درســــــــت سرویس بدید!
این تیکت هیچ جنبه شکایتی نداره و فقط تجربه بنده با وب داده بود که یک مورد انتقادی هست.

OnlineServer
August 31st, 2018, 13:02
اگر سرویتون از ایران هست این اختلالات طبیعیه برای شهریور و قبلا از سمت زیرساخت اطلاع رسانی شده

deltamusic
August 31st, 2018, 13:03
خیر خارجه

RoobinaServer
August 31st, 2018, 13:12
بنده خیلی وقت هست از این شرکت سرویس دارم.متاسفانه نمی دونم چه بلایی سرشون اومده!!
38535
38537
دوم اینکه ما هم همیشه توی تیکت فقط داریم میگیم آقا سرور داونه.که بعد از تقریبا 1 روز میگن مشکل مرتفع شده یا میگن مشکلی نیست!
38536
متاسفانه تقریبا دو ماهه کاره ما شده تیکت بازی با وب داده.حالا بماند مشکلی که از طرف گوگل بابت آپ تایم بد برامون ایجاد شده...
بنده زیاد تمایل به انتقال نداشتم چون ازشون سرویس نمایندگی داریم و سایت های زیادی روش هستن و کلا انتقال به جای دیگه و تغییر dns برامون پروسه طولانی میشد.بخاطر همین باز تمدید کردیم.ولی برای دوره بعد مثل اینکه واقعا با این وضع انتقال بدیم خیلی به نفعمون هست.
شرکت های محترم هاستینگ باور کنید تحمل کاربراتون هم حدی داره!! دلار گرون شده؟قیمت سرویستون رو ببرید بالا درســــــــت سرویس بدید!
این تیکت هیچ جنبه شکایتی نداره و فقط تجربه بنده با وب داده بود که یک مورد انتقادی هست.

با سلام

چون سرور ایران نیست و خارج است احتمال این که اختلال در ارتباط مانیتورینگ با سرور باشد بسیار کم است (معمولا ایران چنین مواردی وجود دارد و ارتباط هاست ترکر ممکن است به سمت ایران اختلال داشته باشد)

زمانی که سایت هایتان لود نمیشود دقیقا همان زمان در مانیتورینگ خارج کشور دان تایم دارد ؟

اگر ندارد ممکن است به خاطر اختلالات شبکه ایران باشد و شما دسترسی به سایت هایتان نداشته باشید، این مورد را در نظر بگیرید و بررسی نمائید!!!

همه کاربران دید شما را ندارند و همینطور که روی هاستینگ ها برای فروش فشار است روی خریدار هم فشار وجود دارد چون کلا نقدینگی کم شده است.

انشالله مشکلتون حل شود.

باتشکر

kool
August 31st, 2018, 13:50
@deltamusic

آیا زمانی که در سیستم مانیتورینگ داون نشان میده خودتون هم سایت رو بررسی میکنید و لود نمیشه؟
(چون ممکنه موارد دیگر نظیر بلاک شدن آی پی در فایروال هم باشه)

Amlaaki
August 31st, 2018, 14:41
همونطور که دوستان فرمودند وقتی سایت های چک آپتایم میزنند داون : برای شما نیز داون هست و باز نمیشه ؟ بلاک شدن یا ...

+ intodns رو گفتن چک کنید این یکم به شعور کاربر توهین حساب میشه ...

انشالله که اگر هم مشکلی بوده باشه حل شده باشه .

اگرم سایتتون براتون خیلی مهمه چرا هاست خریدین ؟ سرور مجازی بگیرین و ...

.K.H.A.
August 31st, 2018, 16:05
دقیقا همین مشکل رو با وبداده داشتم و اکثر سرویسهام رو انتقال دادم
1 سال و نیم بدون هیچ مشکلی ازشون سرویس هلند و آمریکا داشتم یکدفعه انتقال دادن به فرانسه با بدترین کیفیت و دان تایم بالا

پشتیبانی هم کلا دگرگون شده ......

deltamusic
August 31st, 2018, 16:10
در جواب دوستان/ منبع بنده فقط هاست ترکر نبوده ، خودم به محض اینکه سرور داون میشده به نحو های متفاوت بررسی می کردم.و اصلا بحث بلاک کردن فایروال اینا نیس!!
وب داده هم شرکته محترمیه چون از گذشته بنده پیششون سرویس داشتم و از این مشکلا نبوده،پس آخره نامردیه من بخوام بگم وب داده شرکت خوبی نیست!اینطوری خدمات چند سالشون رو که بهم دادن نادیده گرفتم!این مشکلات متاسفانه دو ماهی میشه برای من به وجود اومده

kool
August 31st, 2018, 17:54
@deltamusic
بخواهید داون تایم حداقل شه یک راه حل اینه که "سرور مجازی معتبر و پایدار" تهیه کنید و با پنلی مثل دایرکت ادمین راه اندازی و استفاده کنید
مدیریت و بکاپ گیری و تغییرات هم دستتون بازه.
موفق باشید

nevergotme
August 31st, 2018, 18:03
حالا نمیدونم چرا ناجیه کاربری رو لخت کردن، قالب قبلی مگه چش بود

mhiizadi
August 31st, 2018, 19:03
ما مشکلی فقط روی یکی از سرور های میزبانی داشتیم که پس ۷ روز پیگیری در دیتاسنتر ovh مادر برد سرور را عوض کرده اند و از ساعت ۲ سرور بدون مشکل دسترس قرار گرفته است.

همچنین استارتر رو بنده نمیدونم دقیقا چه سرویسی از ما دارند ، اما در هر صورت میتوانند تیکت ارسال کنند تا به دیتاسنتر دیگری که سرور میزبانی داریم ، سرویسشان را منتقل کنیم

- - - Updated - - -

حالا نمیدونم چرا ناجیه کاربری رو لخت کردن، قالب قبلی مگه چش بود

با whmcs آخر سازگار نیست متاسفانه اون قالب .

hamid68
August 31st, 2018, 20:15
ما مشکلی فقط روی یکی از سرور های میزبانی داشتیم که پس ۷ روز پیگیری در دیتاسنتر ovh مادر برد سرور را عوض کرده اند و از ساعت ۲ سرور بدون مشکل دسترس قرار گرفته است.

همچنین استارتر رو بنده نمیدونم دقیقا چه سرویسی از ما دارند ، اما در هر صورت میتوانند تیکت ارسال کنند تا به دیتاسنتر دیگری که سرور میزبانی داریم ، سرویسشان را منتقل کنیم

- - - Updated - - -

با whmcs آخر سازگار نیست متاسفانه اون قالب .
هاست هلندی که میدین ابیوز میاد براش یا خیر

mhiizadi
August 31st, 2018, 22:24
هاست هلندی که میدین ابیوز میاد براش یا خیر
سلام .
یک تیکت ارسال کنید؛ هاست بدون ابیوز جدا داریم .

m2n
August 31st, 2018, 22:32
والا از آسیا سازان تا وبداده باهاشون از نزدیک فعالیت داریم و راضی هستیم، البته مشکلات توی همه هاستینگ ها هست ولی با تدبیر جناب مهندس ایزدی خیلی راحت می تونید رفعش کنید.
نمونه ای که داشتم هارد سرور سرعتش کم بود با ارسال تیکت در وب داده در کم تر از 1 ساعت سرور جدید تحویل دادن در صورتی که می تونستن به دیتاسنتر ارجاع بدن و....
انشالله که مشکل شما هم هرچه زودتر حل بشه. :53:

Nextbot
September 2nd, 2018, 20:21
من 4 روزه میخوام وارد سی پنلم شم ارور میده
عملیات ناموفق Unable to auto-login. Please contact support.
سایت وب داده!
به تیکتم جوابی نمیده

mhiizadi
September 2nd, 2018, 23:47
من 4 روزه میخوام وارد سی پنلم شم ارور میده
عملیات ناموفق Unable to auto-login. Please contact support.
سایت وب داده!
به تیکتم جوابی نمیده
سلام
امکان ورود از ناحیه کاربری ممکن است وجود نداشته باشد ؛ شماره تیکتتان را در پیام خصوصی ارسال کنید تا بررسی کنم.

mask-online
September 3rd, 2018, 11:21
آقای ایزدی اینطور که پیگیر تایپیک های انجمن هستید به تیکت ها هم پاسخ بدید

Nextbot
September 3rd, 2018, 11:35
سلام
امکان ورود از ناحیه کاربری ممکن است وجود نداشته باشد ؛ شماره تیکتتان را در پیام خصوصی ارسال کنید تا بررسی کنم.
#tbl-4199
پیام خصوصی نمیتونم بفرستم
از ناحیه کاربری نمیشه وارد شود
مشخصاتو حداقل ایمیل کنید

logofun
September 3rd, 2018, 19:35
من از وب داده سرویس داشتم انقد پشتیبانی بد بود که دیگه تمدید نکردم
و فقط دلیلم این بود

Nextbot
September 4th, 2018, 13:49
وارد سی پنلم نمیتونم شم!
سایتم به مشکل خورده
سایتم بالا نمیاد
میخوام انتقال بدم ولی دسترسی ندارم
اقا درک کنید دیگه چه وضعشه؟
سایتم داره متلاشی میشه رسما توسط شما

ColdWorld
September 6th, 2018, 18:34
متاسفانه بنده 2 سرویس دارم از ایشون که هر 2 از صبح از کار افتاده جواب درستی هم نگرفتم...

mahyar21
September 6th, 2018, 21:59
وبداده شاید قبلا خوب بوده باشه اما الان به معنای واقعی کلمه افتضاحه!
یکی دو بار مجبورا ازشون سرویس گرفتم به ماه نرسیده منتقل کردم
باور کنید هر سرویسی اعم از هاست میزبانی و سرور مجازی و ... غیره گرفتم ناراضی بودم
پشتیبانیشونم یکی از بی مسئولیت ترین ها بین هاستینگ هاست
گاها جوابگوییشون به 24 ساعت هم کشیده!
وبمسترها میدونن که آدم وقتی سایتش به مشکل میخوره اضطراب میگیره و سریع دوس داره مشکل رفع بشه اما وبداده در اوج آرامش و پس از ساعت ها تیکت ها رو جواب میده!

deltamusic
September 6th, 2018, 23:39
وبداده شاید قبلا خوب بوده باشه اما الان به معنای واقعی کلمه افتضاحه!
یکی دو بار مجبورا ازشون سرویس گرفتم به ماه نرسیده منتقل کردم
باور کنید هر سرویسی اعم از هاست میزبانی و سرور مجازی و ... غیره گرفتم ناراضی بودم
پشتیبانیشونم یکی از بی مسئولیت ترین ها بین هاستینگ هاست
گاها جوابگوییشون به 24 ساعت هم کشیده!
وبمسترها میدونن که آدم وقتی سایتش به مشکل میخوره اضطراب میگیره و سریع دوس داره مشکل رفع بشه اما وبداده در اوج آرامش و پس از ساعت ها تیکت ها رو جواب میده!

قشنگیش اینه مثلا سرور داونه،بعد 20 ساعت جواب میدن مشکلی وجود ندارد سایت را در intodns چک کنید:71::71:

mahyar21
September 7th, 2018, 00:12
قشنگیش اینه مثلا سرور داونه،بعد 20 ساعت جواب میدن مشکلی وجود ندارد سایت را در intodns چک کنید:71::71:
من مورد داشتم مشکلی وجود داشته برطرفش کردن اومدن گفتن مشکلی وجود ندارد!
یعنی آدم رو چی فرض کردن
خب اگه مشکل وجود داشته بگو رفع کردیم

enable
September 7th, 2018, 00:24
این بنده خدا اهل اصفهانه. یه سرور اختصاصی میخواست به من بده از دیتاسنتر لیزوب هلند. ولی عملا یه سرور اختصاصی از هتزنر میخواست جابجا کنه با ای پی هلند. (با قیمتی تقریبا دوبرابر) خیلی اتفاقی متوجه موضوع شدم و وقتی بهشون گفتم که چرا اینکارو میکنید؟ گفتن شما که نپرسیدین ماهم نگفتیم. با بدبختی پولمو ازشون پس گرفتم.

data20
September 7th, 2018, 00:33
این بنده خدا اهل اصفهانه. یه سرور اختصاصی میخواست به من بده از دیتاسنتر لیزوب هلند. ولی عملا یه سرور اختصاصی از هتزنر میخواست جابجا کنه با ای پی هلند. (با قیمتی تقریبا دوبرابر) خیلی اتفاقی متوجه موضوع شدم و وقتی بهشون گفتم که چرا اینکارو میکنید؟ گفتن شما که نپرسیدین ماهم نگفتیم. با بدبختی پولمو ازشون پس گرفتم.

قشنگ تر نبود حرفتون با قومیت پیش نمی کشیدید؟ یعنی الان چون فرضا اصفهانی بودن این کار کردن و تو بقیه اقوام همچین موردی وجود نداره
واقعا نمی دونم چی بگم جون خواسته یا ناخواسته کلی ادم زیر سوال میبرید

Mr.Pouria
September 7th, 2018, 00:35
مدتی هست دارم این تاپیک رو میبینم که حالا به بهونه های مختلف اپ شده ... ( همه هم در حال کوبوندن ماشاالله ) توی 2 سال اخیر فقط دیدم یه سری ها کارشون شده وایسن ببینن کی از کی ناراضیه برن بگن اره ما هم هستیم ! @-)

حالا چون بحث وب داده و اقای ایزدی هست منم بر خرودم واجب میدونم به عنوان همکار و شخصی که مدت زیادی ( حدودا 15 ماه ) با ایشون همکاری داشتم نظرم رو بگم ...

تجربه رو به صورت کلی بیان میکنم که زیاد طولانی نشه ....

کیفیت سرویس ها و خدماتشون بسیار عالی و راضی کننده بودش که ما خیلی کارارو به راحتی میتونستیم روی سرویساشون انجام بدیم اما خب بعضی مواقع مشکلات قطعی پیش میومد ( از حدود 500 روز سرویس گیری ما مجموعا 1 روز داون تایم احساس کردیم ... )

پشتیبانی در اوایل بسیار عالی بود اما به مرور زمان پاسخ دهی چه در تلگرام و چه در تیکت ضعیف شد ... اما خب چیزی نبود که برای ما مشکل ساز بشه...

برای انتقالات بزرگمون از ایشون سرور تهیه میکردیم ( بعضا لطف میکردن رایگان در اختیار میزاشتن) میتونم بگم کیفیت سرور هاشون + پورت بسیار عالی و پایدار بود ...

خود جناب ایزدی نیز فردی با دانش و مخصوصا با حوصله بودن و قطعا الانم هستن و مشکلات را کامل حل میکنن ...

مثل برخی از سرویس دهنده ها اگه مشکل و یاسوالی داشته باشی هی ارجاع نمیدن به اینورو و اونور خودشون وقت میزارن کاملا توضیح میدن و کمکتون میکنن ...

به صورت کلی تنها ایرادی که میشه گرفت کیفت پشتیبانی هستش ، که اونم چندین بار گذارش داده بودیم بهشون و ایشون هم دنبال افرادی برای استخدام بودن اما خب به قول خودشون ( که خوئ منم کاملا موافق هستم ) فردی پیدا نمیشه که بشه بهش اعتماد کرد و دسترسی جهت مدیریت و پشتیبانی بهش داد ( بلخره پشتیبان باید به سرور دسترسی داشته باشه ) پیداکردن افراد مطمئن کار سختی هست که خود همکاران و هرکسی که سایت داره اینو به راحتی میدونه ...

اگه من بخوام از 0 تا 10 به وب داده امتیاز بدم امتیاز من به صورت زیر هست :

کیفیت : 8 / پشتیبانی : 3 / دانش و علم پشتیبان : 8 / اپتایم : 9 / ادب : 9

امید وارم جناب ایزدی بتونن فردی مناسب جهت پشتیبانی اسختدام کنن ...

با ارزوی موفقت :53:

deltamusic
September 7th, 2018, 00:58
مدتی هست دارم این تاپیک رو میبینم که حالا به بهونه های مختلف اپ شده ... ( همه هم در حال کوبوندن ماشاالله ) توی 2 سال اخیر فقط دیدم یه سری ها کارشون شده وایسن ببینن کی از کی ناراضیه برن بگن اره ما هم هستیم ! @-)

حالا چون بحث وب داده و اقای ایزدی هست منم بر خرودم واجب میدونم به عنوان همکار و شخصی که مدت زیادی ( حدودا 15 ماه ) با ایشون همکاری داشتم نظرم رو بگم ...

کیفیت سرویس ها و خدماتشون بسیار عالی و راضی کننده بودش که ما خیلی کارارو به راحتی میتونستیم روی سرویساشون انجام بدیم اما خب بعضی مواقع مشکلات قطعی پیش میومد ( از حدود 500 روز سرویس گیری ما مجموعا 1 روز داون تایم احساس کردیم ... )

پشتیبانی در اوایل بسیار عالی بود اما به مرور زمان پاسخ دهی چه در تلگرام و چه در تیکت ضعیف شد ... اما خب چیزی نبود که برای ما مشکل ساز بشه...

برای انتقالات بزرگمون از ایشون سرور تهیه میکردیم ( بعضا لطف میکردن رایگان در اختیار میزاشتن) میتونم بگم کیفیت سرور هاشون + پورت بسیار عالی و پایدار بود ...

خود جناب ایزدی نیز فردی با دانش و مخصوصا با حوصله بودن و قطعا الانم هستن و مشکلات را کامل حل میکنن ...

مثل برخی از سرویس دهنده ها اگه مشکل و یاسوالی داشته باشی هی ارجاع نمیدن به اینورو و اونور خودشون وقت میزارن کاملا توضیح میدن و کمکتون میکنن ...

به صورت کلی تنها ایرادی که میشه گرفت کیفت پشتیبانی هستش ، که اونم چندین بار گذارش داده بودیم بهشون و ایشون هم دنبال افرادی برای استخدام بودن اما خب به قول خودشون ( که خوئ منم کاملا موافق هستم ) فردی پیدا نمیشه که بشه بهش اعتماد کرد و دسترسی جهت مدیریت و پشتیبانی بهش داد ( بلخره پشتیبان باید به سرور دسترسی داشته باشه ) پیداکردن افراد مطمئن کار سختی هست که خود همکاران و هرکسی که سایت داره اینو به راحتی میدونه ...

شما اگه 15 ماه سرویس داری.بنده الان شاید نزدیک 3 سال بشه.
مطمئنا باشید تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها!!
بنده هم منکر سرویس دهی خوبشون نیستم!از اول مشکل پشتیبانی داشتن ولی خب کیفیت سرویساشون عالی بود و آنچان به پشتیبانی نیاز پیدا نمیشد.
کسی هم به نظرم قصدش کوبیدن نیست !ایشون کارشون درسته فقط این تایپیک باز شده که شاید به خودشون بیان و به گذشته برگردند!
و در آخر ادب و باحوصله بودن و ... برای یک وبمستر به درد نمیخوره!یک وبمستر اگه سایت مهمی داشته باشه داون تایم ده ساعته پدر سایتشو در میاره و زحماتش به گور میره!!

enable
September 7th, 2018, 01:06
قشنگ تر نبود حرفتون با قومیت پیش نمی کشیدید؟ یعنی الان چون فرضا اصفهانی بودن این کار کردن و تو بقیه اقوام همچین موردی وجود نداره
واقعا نمی دونم چی بگم جون خواسته یا ناخواسته کلی ادم زیر سوال میبرید

نه عزیز دلم. شما اگه از اولین پست این تاپیک رو دنبال کرده باشی متوجه حرفم میشی. شما اگه خیلی حس ناسیونالیستی به شهرت داری. حتما شهرت یه مشکلی داره که یکی مثله من نوشته اصفهانی سریع بهت برخورده. کلی ادم حسابی توی اصفهان هست که چندین ساله باهاشون رفاقت دارم و هیچ مشکلی هم نخوردم باهاشون.

mahyar21
September 7th, 2018, 01:36

یه عده هم مثل شما هستن که تو تاپیک ها میان خودشون رو متفاوت جلوه بدن!
هرکس هر تجربه ای رو که از شرکتی داره میتونه بیاد آزادانه بگه و شما نمیتونید بهشون برچسب بچسبونید!
شما هم تجربتون رو گفتین ممنونیم ازتون

Mr.Pouria
September 7th, 2018, 01:40
شما اگه 15 ماه سرویس داری.بنده الان شاید نزدیک 3 سال بشه.
مطمئنا باشید تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها!!
بنده هم منکر سرویس دهی خوبشون نیستم!از اول مشکل پشتیبانی داشتن ولی خب کیفیت سرویساشون عالی بود و آنچان به پشتیبانی نیاز پیدا نمیشد.
کسی هم به نظرم قصدش کوبیدن نیست !ایشون کارشون درسته فقط این تایپیک باز شده که شاید به خودشون بیان و به گذشته برگردند!
و در آخر ادب و باحوصله بودن و ... برای یک وبمستر به درد نمیخوره!یک وبمستر اگه سایت مهمی داشته باشه داون تایم ده ساعته پدر سایتشو در میاره و زحماتش به گور میره!!

بله عزیز درست میگید شما بنده هم ممطورم به شما نبود... شما هم در پستتون خوبی و بدی رو بیان کردید... بیشتر روی صحبتم با افرادی هست که بعد از شما در تاپیک شرکت کردن ( بعضی از آنها) که اومدن میگن اره این میزبان اینجوری اونجوری...

در کل نمیشه گفت میزبانی داریم که مشکل نداشته باشه... حنی برای خارجی هاشون پیش میاد چه برسه ایران... نمونه های بارز رفتن برق دیتاسنتر هترنز!!!

پیشنهاد میکنم اگه واقعا اپتایم براتون مهمه از شرکت هایی که خدمات کلود واقعی ارائه میدن استفاده کنید.. بین شرکت های ایرانی فقط پارس پک رو میشناسم و قبول دارم 95 درصد افرادی که میگن سرویساشون کلود هست فقط جنبه بازار یابی داره ...
شما یه سرور کلود بگیرید مه اطلاعات به صگرت ریل تایم توی چند کشور و دیتاسنتر ذخیره بشه اگه برای یکی یا چنتاشون مشکل پیش اومد سایتتون داون نشه...

ببخشید دیگه طولانی شد... با آرزوی موفقیت برای شما

- - - Updated - - -

یه عده هم مثل شما هستن که تو تاپیک ها میان خودشون رو متفاوت جلوه بدن!
هرکس هر تجربه ای رو که از شرکتی داره میتونه بیاد آزادانه بگه و شما نمیتونید بهشون برچسب بچسبونید!
شما هم تجربتون رو گفتین ممنونیم ازتون
راستش اصلا قصد برچسب زنی نداشتم روی شخص یا فردی...

من فقط دیدم بیشتری ها اومدن دست گذاشتن رویاون چند روز ایراد و تداخل قطعیو نگفتن توی این مدت چطور بوده فقط اون تیکه ای که کوبنده هست اومدن گفتن...
درسته ما هم 15 ما از ایشون سرویس هایی خریداری میکردیم ( روزانه تا ماهانه) اما خب الان حدودا 3 ماهی میشه که باهاشون به دلیل کیفیت پایین پشتیبانی سرویس نمیگیریم...

فک میکنم اگه سعی کنیم فقط جای کوبش یک فرد یک تیم بک شرکت... بیایم نقاط ضعف و مشکلات و سایر موارد را به صورت عادلانه بیان کنیم هم سازنده تره هم مدیر، مسئول و.. اون سایت بیشتر توجه میکنن به تاپیک و نظرات... هم چنین بازخورد بهتری هم داره..

mehrdadabed
September 7th, 2018, 02:20
پیشنهاد میکنم اگه واقعا اپتایم براتون مهمه از شرکت هایی که خدمات کلود واقعی ارائه میدن استفاده کنید.. بین شرکت های ایرانی فقط پارس پک رو میشناسم و قبول دارم 95 درصد افرادی که میگن سرویساشون کلود هست فقط جنبه بازار یابی داره ...
شما یه سرور کلود بگیرید مه اطلاعات به صگرت ریل تایم توی چند کشور و دیتاسنتر ذخیره بشه اگه برای یکی یا چنتاشون مشکل پیش اومد سایتتون داون نشه...

شرکت های میزبانی از یه سیستم عامل به نام "کلود لینوکس" استفاده می کنن، این سیستم عامل منابع رو بین کاربرا روی یه سرور محدود می کنه و از اون سیستم کلود که در چند کشور مختلف هست متفاوت هست. تشابه اسمی این سیستم عامل، باعث اشتباه بین کاربران اینترنتی شده و بعضی از شرکت های میزبانی از این تشابه اسمی استفاده تبلیغاتی می کنن.

Mr.Pouria
September 7th, 2018, 03:01
شرکت های میزبانی از یه سیستم عامل به نام "کلود لینوکس" استفاده می کنن، این سیستم عامل منابع رو بین کاربرا روی یه سرور محدود می کنه و از اون سیستم کلود که در چند کشور مختلف هست متفاوت هست. تشابه اسمی این سیستم عامل، باعث اشتباه بین کاربران اینترنتی شده و بعضی از شرکت های میزبانی از این تشابه اسمی استفاده تبلیغاتی می کنن.

بله عزیز ما خودمون مدت زیادی در زمینه ارائه خدمات میزبانی وب فعال بودیم و به تازگی به دلیل مشکلات مالی و افزایش بی رویه ارز تمامی یوزر ها رو به شرکت دیگری انتقال دادیم...
درسته تشابه اسمی کاربر رو به اشتباه میندازه و میزبان ها هم به اسم کلود خدمات میدن... حتی بعضی ها سرور مجازی با kvm را به اسم کلود سرور میفروشند! اما خب حقیقت اینه که کلود به سرویس هایی گفته میشه که دارای تکنولوژی جابه جایی سریع هستش که تو ایران از بین شرکت های معروف فقط چند شرکت انگشت شمار این تکنولوژی‌ را استفاده میکنه...
البته نسل آینده که در راه هستش و الان در مرحله تست بتا به سر میبره به زودی تکنولوژی کلود رو منسوخ میکنه...

dertgtr
September 7th, 2018, 05:55
دوستان اومدن نظرشون رو گفتن منم چون از وب داده بالای 2 ساله هاست دارم و نزدیک 5 ماه سرور مجازی و یک سرور اختصاصی . باید بگم که هاست من طی این دو سال و اندی هیچ مشکلی نداشته برعکس سرعت لود بسیار بالا و پینگ عالی به ایران تا حدی که خودم هم خیلی وقت ها تعجب می کردم که مگر میشه سایتی با این سرعت بالا بیاد !
سرور مجازی منم با کیفیت عالی . اوایل ازشون یک گیگ سرور مجازی داشتم روی این یک گیگ ویندوز 2016 بالا آوردم ! اهل فن می دونند که خود ویندوز رم بالایی مصرف میکنه حالا چطور میشه با یک گیگ رم سرور مجازی ویندوز بالا آورد ؟ بله میشه ولی اگر سرویس دهنده اورسل نکرده باشه و کیفیت سرورش عالی باشه ! دوستان من از اکثر دوستان با تجربه این انجمن سرور داشتم و دارم باید بگم کسی که کیفیت سرورهاش عالیه برا من مشخصه
منم نمی یام به خاطر کسی سابقیه 8 ساله خودم در این انجمن رو خدشه دار کنم با تجربه ای که دارم میگم کسی که کیفیت خوب / پشتیبانی خوب / مسئولیت پذیر باشه برا دفاع ازش میام نظرم رو میگم

هرکسی هم که شک داشت بیاد دسترسی بدم بهش چک کنه

به دلیل کیفیت کاری خوب وب داده هم تو امضام خیلی وقته لینک سرورهای مجازی شون رو گذاشتم بدون لینک ریفر مستقیم . چون ایمان داشتم و دارم هرکی ازشون سرویس بگیره بهترین کیفیت رو تجربه خواهد کرد

موفق باشید

deltamusic
September 7th, 2018, 12:51
دوستان اومدن نظرشون رو گفتن منم چون از وب داده بالای 2 ساله هاست دارم و نزدیک 5 ماه سرور مجازی و یک سرور اختصاصی . باید بگم که هاست من طی این دو سال و اندی هیچ مشکلی نداشته برعکس سرعت لود بسیار بالا و پینگ عالی به ایران تا حدی که خودم هم خیلی وقت ها تعجب می کردم که مگر میشه سایتی با این سرعت بالا بیاد !
سرور مجازی منم با کیفیت عالی . اوایل ازشون یک گیگ سرور مجازی داشتم روی این یک گیگ ویندوز 2016 بالا آوردم ! اهل فن می دونند که خود ویندوز رم بالایی مصرف میکنه حالا چطور میشه با یک گیگ رم سرور مجازی ویندوز بالا آورد ؟ بله میشه ولی اگر سرویس دهنده اورسل نکرده باشه و کیفیت سرورش عالی باشه ! دوستان من از اکثر دوستان با تجربه این انجمن سرور داشتم و دارم باید بگم کسی که کیفیت سرورهاش عالیه برا من مشخصه
منم نمی یام به خاطر کسی سابقیه 8 ساله خودم در این انجمن رو خدشه دار کنم با تجربه ای که دارم میگم کسی که کیفیت خوب / پشتیبانی خوب / مسئولیت پذیر باشه برا دفاع ازش میام نظرم رو میگم

به دلیل کیفیت کاری خوب وب داده هم تو امضام خیلی وقته لینک سرورهای مجازی شون رو گذاشتم بدون لینک ریفر مستقیم . چون ایمان داشتم و دارم هرکی ازشون سرویس بگیره بهترین کیفیت رو تجربه خواهد کرد

موفق باشید
یا این چند نفر کاربر دروغ میگه یا شما یک نفر راست میگی حتما.به هرحال 8 سال سابقه دارید!!

ColdWorld
September 7th, 2018, 12:56

موفق باشید

آقای عزیز شما از قول خودت داری میگی،برای همه نتایج مگه یکیه؟ منم 1 ساله کار میکنم راضی بودم، اما این اواخر پدر من در اومده دیگه. الانم دیگه اشکمون در اومده 35 ساعته سرورا قطعه، 100 بار زنگ زدم از دیروز کسی جواب نداد (ساعت کاری)، تیکت هم دادیم یه چیز کلی بعد 24 ساعت تحویل دادن و دیگه حواب نمیدن. من به 4 نفر باید سر این سرورا جواب بدم، از دیروز فقط دارن به من بد و بیراه میگن این چه معنی میده مثلا! بعضی مشتریام ممکنه فکر کنن ما بستیم رفتیم برن تو پی پال dispute باز کنن دوباره پدر مارو اینطوری در بیارن!

Mr.Pouria
September 7th, 2018, 13:01
یا این چند نفر کاربر دروغ میگه یا شما یک نفر راست میگی حتما.به هرحال 8 سال سابقه دارید!!

عزیز بهتره تند و تعنه آمیز برخورد نکنید ( البته اگه واقعا همونجوری که ذکر کردید اینه که وب داده یه تصمیم جدید بگیره برای پشتیبانیش ) طبق گفته ایشون ممکنه نیزا به پشتیبانی زیادی نداشتن پس پشتیبانی هم میتونه براشون راضی کننده باشه ...

همچنین شکی در کیفیت سرور هاشون نیست ... با توجه به اینکه kvm استفاده میکنن و منابع را کاملا مدیریت دشه تنظیم کردن ( حتی میزان مجاز از پورت ) چون اورسلی روش نشده کیفیت هاشون اوکی بوده ...

** درحال حاظر خود من هیچ سرویسی از جناب ایزدی ندارم و دوستانی که بنده رو میشناسن میدونن تا همین چند وقت پیش به مدت زمان زیادی در زمینه میزبانی وب فعال بودم ، پس دلیلی نداره بخوام یه همکار رو بالا ببرم ... ***

deltamusic
September 7th, 2018, 13:11
عزیز بهتره تند و تعنه آمیز برخورد نکنید ( البته اگه واقعا همونجوری که ذکر کردید اینه که وب داده یه تصمیم جدید بگیره برای پشتیبانیش ) طبق گفته ایشون ممکنه نیزا به پشتیبانی زیادی نداشتن پس پشتیبانی هم میتونه براشون راضی کننده باشه ...

همچنین شکی در کیفیت سرور هاشون نیست ... با توجه به اینکه kvm استفاده میکنن و منابع را کاملا مدیریت دشه تنظیم کردن ( حتی میزان مجاز از پورت ) چون اورسلی روش نشده کیفیت هاشون اوکی بوده ...

** درحال حاظر خود من هیچ سرویسی از جناب ایزدی ندارم و دوستانی که بنده رو میشناسن میدونن تا همین چند وقت پیش به مدت زمان زیادی در زمینه میزبانی وب فعال بودم ، پس دلیلی نداره بخوام یه همکار رو بالا ببرم ... ***

وقتی امثال شما که نه سرویسی دارید الان نه چیزی بهتر از این نباید صحبت کرد!!ما ازشون سرویس داریم داریم میایم مشکلات رو میگیم.شما که سال بوق ازشون سرویس داشتی نیا اینجا اضحار نظر اشتباه کن

NetworkFA
September 7th, 2018, 13:18

دوست عزیز استفاده از مجازی ساز kvm خود به تنهایی تضمین کننده کیفیت نیست
بنده نظری درباره مشکلات دوستان ندارم
ولی بهتر است شما صرفا یک طرفه برخورد ننمایید

.K.H.A.
September 7th, 2018, 13:23
به نظرم هیچکس منکر کیفیت سابق وبداده نیست
من 2 سال بی هیچ مشکلی با کمترین قیمت بهترین سرویس رو میگرفتم

ولی بعد از جهش ارزی به بدترین شکل برخورد کردن
اول سرور آمریکا بسته شد بدون اطلاع قبلی
بعدش سرور هلند بسته شد و انتقال به او وی اچ که نمیدونم چرا 2 هفته مشکلات عجیب داشت هربارم که میگفتیم گفتن اوکیه!!!!!!!!!

االان هم مدتیه دارن از لایسنس رایگان سی نل استفاده میکنن یه روز هاست بستس یه روز پنل whm بستس یه روز .........
قیمتاشونم که 3 برابر شده با این کیفیت

به نظرم اونا که راضین واسه خود شیرینی و یکی 2 ماه هاست مجانی نیان بگن چون ما هم مشکلی با وبداده نداریم داریم میگیم کیفیتو برگردونن و مشکلات رو ببینن و به کیفیت قبل برگردن همیشه انتقاد تخریبی نیست مثل همین تاپیک

mahyar21
September 7th, 2018, 13:25
آقا دیگه وقتی بیشتر از 60-70 درصد یوزرها میان میگن خوب نیستن حتما یه مشکلی هست دیگه
بد مطلق هم نداریم خوب مطلق هم نداریم
افتضاح ترین شرکت ها طرفدارانی دارن و بهترین شرکت ها هم ناراضیانی دارن
وقتی اکثریت یه چیزی رو میگن پس درسته
من خودم همیشه مستند صحبت کردم و تمامشون رو میتونم اثبات کنم
تو پشتیبانی وبداده بیخیالی موج میزنه و این قضیه اصلا خوب نیست
میتونم یه شات از تیکتی بدم که دو ماه قبل بهشون دادم و جواب نداده تیکت رو بستن !!!!
همین امر هم باعث شد تا سرویس رو منتقل کنم
شاید یکی به پشتیبانی نیازی نداره دلیل نمیشه بیاد تعریف کنه!
شما فقط کافیه یه مشکلی برات پیش بیاد تا پشتیبانی افتضاح وبداده رو لمس کنید
تو سفارش یه ویندوزی خواستم هنگام تحویل یه ویندوز دیگه تحویل گرفتم!!!
بهشونم اطلاع دادم انگار نه انگار
بهشون میگم سرعت سرورتون پایینه میگه سرعت اینترنتت کمه!!!
تازه کار نیستیم که فکر میکنید با یه جواب الکی قانع میشیم
بابا دیگه مردم رو مسخره نکنید که
اگه نیاز بود تمامی موارد رو میتونم بصورت مستند قرار بدم!

Mr.Pouria
September 7th, 2018, 14:03
آقای عزیز شما از قول خودت داری میگی،برای همه نتایج مگه یکیه؟ منم 1 ساله کار میکنم راضی بودم، اما این اواخر پدر من در اومده دیگه. الانم دیگه اشکمون در اومده 35 ساعته سرورا قطعه، 100 بار زنگ زدم از دیروز کسی جواب نداد (ساعت کاری)، تیکت هم دادیم یه چیز کلی بعد 24 ساعت تحویل دادن و دیگه حواب نمیدن. من به 4 نفر باید سر این سرورا جواب بدم، از دیروز فقط دارن به من بد و بیراه میگن این چه معنی میده مثلا! بعضی مشتریام ممکنه فکر کنن ما بستیم رفتیم برن تو پی پال dispute باز کنن دوباره پدر مارو اینطوری در بیارن!

متاسفانه وب داده خیلی وقت هست ( شاید بیش از 1 سال) که هیچ شماره تماس فعالی روی سایتشون ندارن... ( طبق گفته خود جناب ایزدی شماره ای جهت پشتیبانی تلفنی روی سایت نمیخوان قرار بدن).

در رابطه با سایر مشکلات که پیش اومده نظری ندارم...

وقتی امثال شما که نه سرویسی دارید الان نه چیزی بهتر از این نباید صحبت کرد!!ما ازشون سرویس داریم داریم میایم مشکلات رو میگیم.شما که سال بوق ازشون سرویس داشتی نیا اینجا اضحار نظر اشتباه کن
بنده شمارو نمیشناسم اما خب لحن صحبت هرفرد قطعا بازخورد فرهنگ و سطح شعور خانوادگی ان فرد را نشان میده...
با توجه که اسم این مکان انجمن عمومی وب هاستینگ تالک میباشد هر شخصی میتونه نظر بده و نظر اون فرد چه موافق چه مخالف باشه باید محترم شمرده بشه...

بنده طبق پستی های قبلی نیز اعلام کردم که از خدماتشون راضی بودیم اما خب پشتیبانی جالبی وجود نداشت... و به همین دلیل ادامه همکاریمون را با شرکت دیگری انجام دادیم... حال اگر سرویس دهیشان در این 4 الی 5 ماه گذشته کاهش‌ کیفیت نیز داشته بنده در این زمینه هیچ اطلاعی ندارم...

به هر حال من تمامی نظراتم رو گفتم در پست های قبلی و امید وارم زود تر به نتیجه برسید... ( چه جناب ایزدی چه شما...)

deltamusic
September 7th, 2018, 14:15
بنده شمارو نمیشناسم اما خب لحن صحبت هرفرد قطعا بازخورد فرهنگ و سطح شعور خانوادگی ان فرد را نشان میده...
با توجه که اسم این مکان انجمن عمومی وب هاستینگ تالک میباشد هر شخصی میتونه نظر بده و نظر اون فرد چه موافق چه مخالف باشه باید محترم شمرده بشه...

بنده طبق پستی های قبلی نیز اعلام کردم که از خدماتشون راضی بودیم اما خب پشتیبانی جالبی وجود نداشت... و به همین دلیل ادامه همکاریمون را با شرکت دیگری انجام دادیم... حال اگر سرویس دهیشان در این 4 الی 5 ماه گذشته کاهش‌ کیفیت نیز داشته بنده در این زمینه هیچ اطلاعی ندارم...

به هر حال من تمامی نظراتم رو گفتم در پست های قبلی و امید وارم زود تر به نتیجه برسید... ( چه جناب ایزدی چه شما...)

نمیدونم چرا اونایی که کمبود دارن از هر لحاظ تا چیزی میشه میان سریع از فرهنگ و شعور خانوادگی صحبت می کنن!!
شما انسان با فرهنگ و با شعور جامعه!!و البته خانواده بسیار با شعور.
با تشکر از شما!موفق باشید

hrkh
September 7th, 2018, 15:33
سلام
تصور می کنم لازم هست من هم از تجربه استفاده از خدمات وب داده مطلبی را بیان کنم.
من الان 4 ماه هست که از هاست وب داده استفاده نمی کنم. اما قبل از آن به مدت یکسال از خدمات هاست اشتراکی پربازدید وب داده برای سه سایت استفاده می کردم و 11 تیکت در ناحیه کاربری وب داده دارم که به علت قطعی سرور به مدت حداقل 2 ساعت تا 11 ساعت (مدت زمان هر کدام از قطع شدن ها) ایجاد شده اند. قطع شدن های کمتر از 2 ساعت را تیکت نکردم اما آنها هم کم نبودند.
مهم ترین مشکل وب داده پشتیبانی آن است. به عنوان نمونه در یکی از قطعی ها، ساعت 10 شب سرور قطع شد و تا ساعت 9 صبح قطع ماند! چون هیچکس پاسخگو نبود یا اصلاً حضور نداشت که مطلع شود. همه وبمسترها می دانند که این اتفاق چه ضربه مهلکی به یک سایت هست، بخصوص که تکرار هم شود.
امیدوارم برای افرادی که این تجربه را نداشته اند، تجربه نکنند و پیش نیاید.
نظر شخصی من این است که وقتی چنین موضوعی تداوم دارد، باید دیگر از خدمات آن شخص یا مجموعه استفاده نشود و اطلاعات خود را به مجموعه دیگری منتقل نمایید.

Nomix
September 7th, 2018, 18:00
سلام

حدود سه سال از سرویس های شرکت وب داده ( سرور مجازی هلند و هاست ) استفاده کردیم، اگر دوماه گذشته نادیده بگیریم
در این سه سال تعداد تیکت های که به دلیل مشکلات سرویس ها دادیم انگشت شماره بودند و تیک های زیادی
هم جهت راهنمایی و بهشون دادیم که همیشه به سرعت و خوب همه تیکت ها را پاسخ میدادند و مشکلی اگر بود رفع میکردند
یکی دو بار هم که مدتی کوتاهی به یک سرور دیگه نیاز داشتم به رایگان در اختیارم گذاشتن با منابع خوب

حدود دوماه پیش مشکلات زیادی ایجاد شد هم در سرور و هم هاست که تغییراتی داشتند و انقد تیکت دادیم تلافی این سه سالی که تیک ندادیم در اومد : ) )
اما به هر حال پاسخ دهی مناسبی داشتند و سرور هم که مشکل داشت سرور جایگزین دادند و دیگه مشکلی بعد اون یک ماه نداشتیم

قطعا اون ماه خیلی اذیت شدیم اما در کل میشه گفت همه شرکت ها در همه زمینه ها امکان داره زمانی به مشکلاتی برخورد کنند و گرنه طبیعتا هیچ شرکتی مایل نیست مشتریانش از دست بده
و یا وقت خودش با ارائه خدمات بی کیفیت بگیره و ما از شرکت وب داده راضی هستیم به خاطر این یک ماه هم خدمات خوبش نادیده نمیگیریم .

البته قابل ذکر که سروری که داشتیم بعد سه سال چند روز پیش بر خلاف میل باطنی لغو کردیم اون هم صرفا به خاطر افزایش قیمت دلار و قیمت سرور ها

اگه درست به یاد بیارم زمانی که وب داده ، آسیا سازان بود یه شعاری تو سایتش بود که " ما برای اعتبار بخشیدن به جامعه هاستینگ امده ایم " یه چیزی تو این مایه ها بود

امیدوارم موفق باشیم همگی

freeboy1936
September 7th, 2018, 19:04
دقیقا منم 2 ماهه ازین سایت سرور گرفتم....ضعیفترین پشتیبانی ممکن و از همه بدتر بی مسئولیتی این افراده...جدا دارم کلافه میشم ...چندین ساله سرور میگیرم از هر سایتی سرور گرفتم حداقل پشتیبانی 24 ساعته دارن اما اینا فایده نداره....اگه کار تمام وقت دارید سمت این شرکت نباید رفت اصلا نباید از همچین سایت سرور گرفت چون موهاتون سفیید میشه انقد غصه میخورید و بیشتر از همه بی تفاوتی و بی مسئولیتی تیم وب داده زجراوره...پیش خودت میگی یعنی همچین ادمایی وجود داره...متاسفانه بله...

من الان 2 روزه سرورم داونه...پنل کاربریم پریده...هرچی تیکت دادم بدون جواب...حتی با داشتن یه گوشی هوشمند هم میتونی پشتیبانی داشته باشی..من موندم فلسفه تیم بودن وب داده چیه؟همچین پشتیبانی افتضاحی خب نیاز به تیم نداره یک نفر هم شاید بتونه بهتر پشتیبانی بده تا تیمی مثل وب داده...اصلا هم فکر نمیکنن داون بودن سرور یعنی ضرر برای مشتری...یعنی از دست دادن پول، ریزش کاربر، این وسط کیه جواب بده....صدالبته مقصر خودمونیم...من همین 3 روز پیش تمدید کردم که 2روزش سرور خاموشه ....چقد یه مجموعه میتونه بی مسئولیت باشه...بحث یک بار 2 بار که نیست...من دوماهه ازشون سرور دارم به کرات تکرار شده..الانم فقط پولمو میخام پس بگیرم سر اسوده ای داشته باشی بدیش دست وب داده کلافه میشی...

حالا خوبه همین 2 روز پیش 62 تومن افزایش قیمت تحمیل کردن بمون...یعنی ماهانه 125 تومن شده 187........اصلا از رو هم نمیرن...بابا پشتیبانی تو هاستینگ باید 24 ساعته باشه...امثال همین ادمای بی مسئولیت هستن که یه سیستمو خراب میکنن...وجدان کاری و حلال حروم که تاریخش منقضیی شده...پول بلاعوض یعنی ***ی هیچ جای دنیا هم ***ی کار خوبی نیست همه جا زشته...وقتی 2 روز سرور داونه و در نهایت قباحت و بی شرمی قایم شدن خوب این پول پول حرومیه...حداقل ادم شهامت و شجاعت داشته باشه خودشم نشون بده یه چیزی...رفتن قایم شدن...تو عصر ارتباطات که میتونی هرکی رو پیدا کنی نمیشه با وب داده تماس برقرار کرد...هیچ شماره تماسی نداررن بابا حداقل یه موبایل بزارید ...هیچ خراب شده ای نمیشه پیداشون کرد...بازم میگم مقصر خود ماییم...الان دیگه ساعت 8 شبه...از دیروز صبح تا الان...بعدش طرف میگه تو روزای تعطیل ما نیستیم مگه واس موارد ضروری ...خوب ضرورت یعنی چی؟ واقعا متحیرم این مجموعه مدیرش پیش خودش چه فکری کرده کارمند استخدام کرده...اصلا فلسفه کارمندای وب داده چیه....من 2ماه 3 روزه ازشون سرویس دارم 40 تا تیکت دارم که اکثرا بی جواب موندن...

40 تا تیکت تو 2 ماه و 3 روز که اکثریت بی جواب موندن و اون تعداد کمی هم که جواب داده شدن با تاخیر چند روزه...اخه کدوم مجموعه هاستینگ این شکلی بوده....بخدا من ندیدم....

mahyar21
September 7th, 2018, 20:13
38535
38537
38536

دوست عزیز این آپتایم رو از کدوم قسمت هاست ترکر چک میکنی؟

nevergotme
September 7th, 2018, 20:38
سلام

حدود سه سال از سرویس های شرکت وب داده ( سرور مجازی هلند و هاست ) استفاده کردیم، اگر دوماه گذشته نادیده بگیریم
در این سه سال تعداد تیکت های که به دلیل مشکلات سرویس ها دادیم انگشت شماره بودند و تیک های زیادی
هم جهت راهنمایی و بهشون دادیم که همیشه به سرعت و خوب همه تیکت ها را پاسخ میدادند و مشکلی اگر بود رفع میکردند
یکی دو بار هم که مدتی کوتاهی به یک سرور دیگه نیاز داشتم به رایگان در اختیارم گذاشتن با منابع خوب

حدود دوماه پیش مشکلات زیادی ایجاد شد هم در سرور و هم هاست که تغییراتی داشتند و انقد تیکت دادیم تلافی این سه سالی که تیک ندادیم در اومد : ) )
اما به هر حال پاسخ دهی مناسبی داشتند و سرور هم که مشکل داشت سرور جایگزین دادند و دیگه مشکلی بعد اون یک ماه نداشتیم

قطعا اون ماه خیلی اذیت شدیم اما در کل میشه گفت همه شرکت ها در همه زمینه ها امکان داره زمانی به مشکلاتی برخورد کنند و گرنه طبیعتا هیچ شرکتی مایل نیست مشتریانش از دست بده
و یا وقت خودش با ارائه خدمات بی کیفیت بگیره و ما از شرکت وب داده راضی هستیم به خاطر این یک ماه هم خدمات خوبش نادیده نمیگیریم .

البته قابل ذکر که سروری که داشتیم بعد سه سال چند روز پیش بر خلاف میل باطنی لغو کردیم اون هم صرفا به خاطر افزایش قیمت دلار و قیمت سرور ها

اگه درست به یاد بیارم زمانی که وب داده ، آسیا سازان بود یه شعاری تو سایتش بود که " ما برای اعتبار بخشیدن به جامعه هاستینگ امده ایم " یه چیزی تو این مایه ها بود

امیدوارم موفق باشیم همگی

دقیقا، ما ایرانیا اخلاقمون اینه اگه 10 سال از یکی سرویس با کیفیت خوب بگیریم ، فقط کافیه 1 ماه دچار اختلال بشن تمام اون 10 سال رو نادیده میگیریم و شروع میکنیم به تخریب کردنش.

deltamusic
September 7th, 2018, 20:40
دقیقا، ما ایرانیا اخلاقمون اینه اگه 10 سال از یکی سرویس با کیفیت خوب بگیریم ، فقط کافیه 1 ماه دچار اختلال بشن تمام اون 10 سال رو نادیده میگیریم و شروع میکنیم به تخریب کردنش.
وقتی یه سایت مهم داشته باشی همون یک هفته داون تایم تر بزنه سایتت متوجه میشی ....
اره ما ایرانیا!....!!!

- - - Updated - - -

دوست عزیز این آپتایم رو از کدوم قسمت هاست ترکر چک میکنی؟
تو پنلش بری مشخصه

NetworkFA
September 7th, 2018, 20:43

هرکاری مسئولیت خودش رو می طلبه
مثل بچه بزرگ کردن 10سال تر و خشکش کن
بعد یه روز ولش کن وسط خیابون له بشه

همین حرف رو میزنی؟

میگی عیب نداره بجاش 10سال مراقبش بودم؟

mahyar21
September 7th, 2018, 20:50

بحث ما همین اواخر هستش نه سال های گذشته!!!
هیچ تخریبی هم در کار نیست هرکس هرچی دیده داره میگه
وقتی هاستینگی نمیتونه کار کنه یا باید خودش رو اصلاح کنه و یا اینکه جمع کنه
در بحث هاستینگ حتی 10 دقیقه داون تایم هم قابل قبول نیست چه برسه به اینکه سرور ساعت ها داون بشه بعد پشتیبان بیاد بگه مشکلی نبوده و یا اینکه مشکل حل شده بدون هیچ عذرخواهی!
تنها بحث وبداده نیست یه سری هاستینگ هستند که مشتریان رو به سخره گرفتن و با انواع و اقسام شعارها و ادعاهای آبکی دارن بیزینس میکنن!
سایت وبداده رو که باز کنید وسط صفحه نوشته با ما تماس بگیرید همیشه آنلاین هستیم!!!!!!!!!!
خب برادر تو که نمیتونی سر حرفت وایسی چرا الکی شعار میدی! بنویس که پشتیبانی ما در اوقات اداری هستش یا چنین چیزی!
اونوقت مشتری گول این شعار رو نمیخوره دیگه
کلی از این شعارهای آبکی تو سایت بسیاری هاستینگ ها هست که فقط تعداد انگشت شماری به شعارها عمل میکنن!
باید چنین تاپیک هایی زده بشه تا مدیران برخی از هاستینگ ها حساب کار دستشون بیاد
شیرین کاری های دوستانی امثال شما هم کی تموم میشه نمیدونم که تو همه تاپیک ها میان و نظرات فیلسوفانه میدن!

NetworkFA
September 7th, 2018, 21:08
هر شرکتی قوانین sla داره اگر خلاف اون بشه باید خسارت بدند این وسط از اتفاقاتی خارج از اختیاراتشون اتفاق افتد مثل موارد فورس ماژور استثنا میشود

mhiizadi
September 7th, 2018, 21:13
سلام .
بنده از تمامی دوستانی که در این تایپیک شرکت کردند؛ سپاس گزارم .
مشکلاتی در طی روز های گذشته، داشته ایم که پیگیر رفع شدنشان طی روز های آتی خواهیم بود .
قطعا سرویس دهی و ادامه دادن در شرایط کنونی به هیچ وجه ساده و راحت نخواهد بود و مسیر سختی را شرکت های هاستینگ خواهند داشت .
مجبور هستیم با تغییر لوکیشن سرویس ها به کشور هایی با هزینه های کمتر ؛ شرایط مناسب تری را برای ادامه سرویس دهی فراهم سازیم .

در رابطه با پشتیبانی نیز مدتی با گذشت و عبور از وضعیت کنونی که جامعه هاستینگ درگیر آن هست؛ حتما چاره و راهی خواهیم داشت که این مشکلات را بسیار کمتر کند .

در نهایت از تمام کاربرانی که در این تاپیک شرکت کردند ؛ سپاس گزاریم .

freeboy1936
September 7th, 2018, 21:25
خب به نظرت چه جوری میشه اونارو به خسارت دادن مجبور کرد...من 3 روز پیش تمدید کردم اونم با افزایش قیمت 62 هزار تومنی که بابت نرخ ارز اعمال کردن 2 روزش که داون بوده الان میخام به محض اینکه از دوران غیبت دران درخواست بازگشت وجه کنم چون واقعا راه نداره با اینا کار کرد...من 2 ماه پیش اول ازشون هاست هلند گرفتم 24 ساعت گذشت هنوزش بهم هاستو تحویل ندادن روز بعدش درخواست بازگشت وجه کردم هاستو کنسل کردم پولمم گرفتم...اشتباهم این بود همون روز سرور ازشون گرفتم و تو 2ماه گذشته از بی پشتیبانی و مشکلات پی در پی دیگه به ستوه اومدم همین الانشم از کلافگی دارم حرص میخورم و افسوس میخورم که چرا االان کل مجموعه وب داده جلو چشمام نیستن..دیگه در این حد از دست اینا کلافه شدم من که همیشه وقت ندارم بشینم دنبال یه سایت هاستینگ برم سرور بگیرم دوباره همه چیو از نو سوار کنم همون اندازه هم دیگه حوصله ندارم هی تیکت بی ثمر بدم...الان دقیقا کجان یعنی یه شرکت هاستینگ میشه دو روز کامل یعنی 5 شنبه و جمعه سری به وبسایت و محصولات ارائه شدش نزنه...والا من ندیدم...یعنی واقعا خبر ندارن کاربراشون هی تیکت میدن یا مثلا اینچا اومدن واقعیت مشکلاتشونو بازگو کنن...اگه 2 روز کامل بیخیال کارو بارشون شدن خوب بدا به حال مدیر و کارمندای همچین مجموعه ای....بازم خداروشکر این شکل ادما قدرت بیشتری نداشتن وگه نه ما الان دلار بالای 100 هزار تومنو باید تجربه میکردیم..
راستی کسی شماره موبایل ازشون نداره ///

من اینجا تازه اکانت درست کردم نمیتونم پیام بدم

@mhiizadi (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=88210)

لطفا پول تمدید بنده رو پس بدید من نمیخام از شما سرور داشته باشم....و بهیچ وجه هم نمیتونم صبر کنم...همین دو روز کلی بهم ضرر زدید....بعدش میگی طی روزهای اینده؟ والا خجالتم خوب چیزیه...2 روز درامد ازم گرفتین چند برابره هزینه سرویس بعد میگید چند روز اینده؟ من یکی که صبر نمیتونم بکنم راضیم نیستم پولم پیش شما نگهداری بشه....چون همین 2 یا 3 روز پیش تمدید کردم از دیروزم درخواستب بازگشت وجه داشتم اگه حداقل یه لحظه تیکتارو میخوندید...سروراتون خرابه تیکت که سالمه چرا نمیخونید...اوج بی احترامیه پول مردم رو بدون سرویس گروگان گرفتید حتی تیکتاشونم نمیخونید ...

nevergotme
September 7th, 2018, 21:27
حالا چرا با مولتی میای

freeboy1936
September 7th, 2018, 21:32
حالا چرا با مولتی میای

من اینجا اکانت نداشتم از صدقه سر وب داده چون غیبشون زده دنبال جایی بودم که حرفمو بهشون بزنم اینجا اکانت درست کردم...اخه اصلا نیازی به داشتن اکانت وب هاستینگ تالک نداشتم نمیدونستمم همچین جایی هست....