PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست دانلود یا استفاده از سرور(مجازی / اختصاصی)

seraj654
August 30th, 2018, 10:24
سلام

من حدودا 1500 گیگ فایل دارم که دائما بیشتر هم میشه. تا الان از هاست های دانلود شرکت هاست دی ال استفاده می کردم. ولی فعلا به دلیل قیمت بالا مجبور شدم به یه هاستینگ دیگه انتقال بدم که زیاد راضی نیستم ازش.
از طرفی کار با سرور مجازی برای راه اندازی وب سرور و ... بلد نیستم.
ممنون میشم راهنماییم کنید یا پیشنهادی بدید... بهتره برگردم رو هاست دی ال یا از سرور استفاده کنم؟ برخی از شرکت ها خودشون سرور آماده می کنن و پشتیبانی خاصی هم مخصوص افرادی که دانش کار با سرور ندارن ارائه میدن.

ممنون میشم راهنمایی کنید

RoobinaServer
August 30th, 2018, 11:23
سلام

من حدودا 1500 گیگ فایل دارم که دائما بیشتر هم میشه. تا الان از هاست های دانلود شرکت هاست دی ال استفاده می کردم. ولی فعلا به دلیل قیمت بالا مجبور شدم به یه هاستینگ دیگه انتقال بدم که زیاد راضی نیستم ازش.
ممنون میشم راهنماییم کنید یا پیشنهادی بدید... بهتره برگردم رو هاست دی ال یا از سرور استفاده کنم؟ برخی از شرکت ها خودشون سرور آماده می کنن و پشتیبانی خاصی هم مخصوص افرادی که دانش کار با سرور ندارن ارائه میدن.

ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام

حداقل ترین کار و بهترین کار :

سرور مجازی بگیرید با یک iis راحت کار کنید.

باتشکر

lizard.tiny
August 30th, 2018, 11:36
سلام

قبل از هر چیز بهتره مشخص کنید نوع استفادتون به چه شکل هست, فقط از لینک مستقیم فایل ها استفاده می کنید ؟ در این صورت میتونید از سرویس های پارسا اسپیس استفاده کنید که هم معتبر هستند و قیمت مناسبی دارند : https://vrl.ir/ps

در صورتی که از اسکریپت های VIP و سیستم های مشابه استفاده میکنید, یا نیاز به اجرای PHP دارید بهتره یک سرور مجازی ویندوز تهیه کنید و در مرحله اول روی اون NGinx نصب و استفاده کنید, اگه امکان نصب NGinx رو نداشتید IIS استفاده کنید

البته استفاده از لینوکس بازدهی بالاتری از ویندوز خواهد داشت اما خب سرورهای ویندوزی مدیریت ساده تری دارن و در عین حال کارایی بالاتر و سادگی بیشتری در استفاده واسه کاربرانی که قبلاً تجربه کار با سرور نداشتند رو داره

a1994n1373
August 30th, 2018, 11:40
با سلام و احترام .

ما می تونیم سر مجازی کانفیگ شده و مدیریت شده خدمتتون ارائه کنیم .

لطفا در بخش درخواست سرویس تاپیک بزنید تا بتونیم خدمتتون آفر ارائه کنیم .

می تونید از طریق تلگرام و تیکت هم در ارتباط باشید /.

seraj654
August 30th, 2018, 11:44
سلام

قبل از هر چیز بهتره مشخص کنید نوع استفادتون به چه شکل هست, فقط از لینک مستقیم فایل ها استفاده می کنید ؟ در این صورت میتونید از سرویس های پارسا اسپیس استفاده کنید که هم معتبر هستند و قیمت مناسبی دارند : https://vrl.ir/ps

در صورتی که از اسکریپت های VIP و سیستم های مشابه استفاده میکنید, یا نیاز به اجرای PHP دارید بهتره یک سرور مجازی ویندوز تهیه کنید و در مرحله اول روی اون NGinx نصب و استفاده کنید, اگه امکان نصب NGinx رو نداشتید IIS استفاده کنید

البته استفاده از لینوکس بازدهی بالاتری از ویندوز خواهد داشت اما خب سرورهای ویندوزی مدیریت ساده تری دارن و در عین حال کارایی بالاتر و سادگی بیشتری در استفاده واسه کاربرانی که قبلاً تجربه کار با سرور نداشتند رو داره

ممنون از کمکتون.

در خصوص پارسا اسپیس باید بگم که تا الان بخشی از فایل هام روشه ولی از دیروز دچار اختلال شده و تمامی لینک های پنل ارور 404 میده و ایمیل هم دادم که همچنان پاسخی دریافت نکردم.

company_hosting
August 30th, 2018, 11:46
سلام

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

اگر با دستورات لینوکسی اشنا نیستید
بهترین کار خرید سرور مجازی است + iis

اگر نیاز است در بخش درخواست اعلام کنید تا چند افر بریا شما ارسال بشود

با تشکر

mehrshad.ho
August 30th, 2018, 11:54
ترافیک مصرفیتون در ماه چقدر است ؟